Me mire ne dimer - Tregim Erotik

Ishte ora e mickonjave prandaj, që te mbroheshim, u futem në një klub pranë pishinave në Golem. Atje ishin plot te rinj, që luanin me karta, ndërsa në tryezën tjetër ishin vajzat e tyre që po bënin muhabet me njëra tjetrën. Erdhi një vajzë tjetër, u puth me një djalë dhe u ul tek tryeza e vajzave. Ky ritual me solli në kujtesë thënien e një djali gay që і vinte keq për veten , që nuk kishte mundësi të puthte partneren e tij sa herë që t’і shkrepej. Në thellësi, ngjitur me banakun ishte një djalë і vetmuar, me një pije me ngjyre, që po e kurufiste herë pas here, pa і ndarë sytë prej sajë. Ndonjëherë hidhte sytë përreth vetëm për një çast dhe pastaj rikthehej tek gota e tij. Papritmas filloi të bjerë shi dhe të gjithë u futën brenda. U bë një rrëmujë, që nuk shihte і pari të dytin. Por për fat kjo nuk vonoi shumë dhe të gjithë morën të paguajnë dhe të ikin. Kur u ktheva nga ana e banakut, djaloshi ishte zhdukur. Të nesërmen qielli ishte me re gjë që premtonte një lindje të bukur. Mora aparatin dhe dola jashtë. Bënte fresk dhe vesha një fanellë të hollë sa për të thënë se u vesha. Gjeta disa vende që m’u duken me të mira dhe shkrepa disa foto. Por lindja nuk qe ashtu siç mendoja unë se do të ishte. Pastaj u ktheva për një shëtitje në plazh. Kisha bërë një copë rrugë kur shoh të ulur mbi një kalatë gurësh djaloshin e mbrëmshëm. Kishte veshur një fanellë sportive dhe një pale pantallona sportive blu. Ai po shihte ne largësi përpara. Kjo më dha kohë që ta studioja. Ai ishte brun me flokë kaçurrela, të gjata. Në fytyrë të tërhiqnin vëmendjen sytë dhe vetullat e zeza, dhe mbi të gjitha një palë buzë si vendua. E zgjata zoomin dhe fillova ta fotografoj nga larg. Ai as reagoi dhe as kundërshtoi. Kur iu afrova e pyeta, ne se mund t’і bëja disa fotografi dhe ai pranoi. Atëherë і bëra disa fotografi nga afër. Nuk themë se kishte ndonjë bukuri të madhe por ishte shume seksi.
Pasi detyrën e fotografive e konsiderova të kryer fillova të flas me të: Ju vjen keq po t’ju bëj nja dy pyetje?
-Fol më thotë. Ju kam vënë re këto ditë që rini gjithën і vetmuar. Nuk ju pëlqejnë njerëzit?
-Për çfarë duhen njerëzit, përveç faktit që të të bëjnë keq. Kaq opinion të keq ke? Ai më pa për disa çaste dhe më tha. Prej tyre kam parë vetëm keq. Tani u mësova të ri vetëm…Ti ke shtëpi në plazh? Po kam. Nuk e ke vënë re se është më mirë në dimër se në verë. Ne kemi një shtëpi me oxhak dhe kur ulem në kolltuk dhe vështroj detin,më ikën gjithë mërzia dhe fillon e çlirohet fantazia.
Ai u ngrit dhe tha se nuk duhet të vonohej se e kërkonin në shtëpi. Ai dukej djalë і rritur , por duket se prindërit kontrollonin shumë. E pata në majë të gjuhës pyetjen se përse e kontrollonin por fundja ç’më duhej. Në vend të saj e pyeta se si t’ia dërgoja fotografitë dhe ai më tha : kur të takoheshim. І shkruajta adresën e emalit, por edhe kjo nuk ishte inkurajuese. Fundja në djall të veje, kur nuk do.
Pas disa ditësh mbaruan pushimet për mua dhe unë erdha në Tiranë.
Kishin kaluar disa muaj dhe një ditë në rrugë dëgjova pas meje një zë të njohur. U ktheva dhe pash djaloshin që po përpiqej të bindte një shok për diskutimin që po bënin. Në fillim hezitova, për t’i folur, por në se do të më ikte ky rast ndoshta nuk do takoja më kurrë. Prandaj iu afrova dhe e përshëndeta. Fillimisht mbeti si і çuditur , pasi nuk më njohu. Pastaj і përmenda fotot e plazhit dhe ai u kujtua. І thash se kisha dëshirë t’ia jepja, por nuk ishim takuar më parë. І thash se po te donte mund të shkonim tek unë se shtëpia ishte afër, por po hezitonte sepse edhe shoku і tij nuk ishte shumë і bindur për propozimin. Atëherë e qartësova duke і thënë se do të merrnim fotot e pastaj mund të pinim ndonjë kafe së bashku.
Atëherë shoku і tij tha se kishte një punë e nuk donte të vonohej, kështu që pas pak ishim vetëm. Unë mora fotot dhe nxora makinën. Kur u afrova і thash të hipte. Makina ishte e re dhe e bukur dhe atij і mbetën sytë.
Ku dëshiron të ikim?- і thash.
Dita është e bukur, a dëshiron të bëjmë një xhiro?…Ai sikur u përtyp, por pranoi. Dolëm në rrugë dhe unë і propozova të shkonim në plazh se atje është më bukur në dimër…Ai më pa dhe qeshi:
Mos u bëj kopjac! Në fillim sikur hezitoi, por kur і thash se, po të dojë shkojmë і kërkojmë leje prindërve, ai pa orën dhe më tha se nuk mund të vonohej më shumë se ora 2. Pash orën dhe ajo ishte 10.30 dhe kishte mjaft kohë për një kafe…
Kur u futëm në rrugicën e vilave, koha u vrojtua dhe sikur e prishi bukurin e plazhit, por sidoqoftë retë ishin të bukura dhe sikur të krijonin një ankth.
Po përse këtu do rrimë?- pyeti djaloshi. Ku të duash ti. Sa të mbyll makinën dhe po deshe pimë nga një gotë këtu, ose shkojmë në ndonjë lokal. Ai po më shikonte me mëdyshje dhe pastaj sikur e vendosi: Pimë nga një gotë këtu.
U futëm brenda. Dritaret kishin qenë disa kohë të mbyllura dhe ajri ishte e rendë. Jashtë filluan të bien rrufe dhe bubullima. Dhoma kishte një faqe xhami përball detit dhe pamja dukej shumë e bukur. Nxora disa pije dhe і vura në tryezë, në mënyrë që secili të zgjidhte atë që dëshironte. Sikur qenka ftohët këtu-konstatoi djaloshi. Unë u ngrita dhe ndeza një oxhak me gaz dhe pas pak u krijua një atmosferë e këndshme. Plazhi ishte krejt і boshatisur dhe ndjehej një vetmi. Djaloshi mblodhi këmbët mbi divan dhe u mbështet tek unë. Paske vilë të bukur ,-më tha. Faleminderit .ke dëshirë ta “inaugurojmë”. Ai e kapi fillin e mendimit.
Këtu më duket vetja si të isha në mes të rrugës…
Po deshe mund ta mbyllim perden. U ngrita dhe e mbylla. Mjedisi u bë më і errët akoma. U ktheva dhe u ula pranë tij. I hodha dorën pas qafe dhe e afrova pas vetes. Ai nuk kundërshtoi, por më tha: nuk e kisha menduar, se do të përfundonim kështu. Unë qesha, і ktheva kokën dhe e putha. Prisje diçka tjetër? Çfarë?-Ma thuaj! Po qe e mundur ta plotësoj menjëherë. Ai nuk foli. Po pate dëshirë ikim…sa të pushoi pak shiu.
Jo,jo – tha djali , duke mos dashur të jetë shkaktarë і prishjes muhabetit. Shkojmë më mirë lart. Dhomat e gjumit ishin të paprishura. Djaloshit і shkëlqyen sytë nga kënaqësia. Duket і pëlqyen.
Po tani çdo të bëjmë? Unë ngela dhe po e shikoja. Mos do të tallet ky me mua. Deri atëherë nuk kishim përmendur seks, por vetëm gjëra të përgjithshme.
Ja do të flemë.- і them me tallje. Ai e kuptoi ironinë dhe më thotë, me sa duket ti e bëkërke edhe në gjumë… dhe filloi të zhvisheshe. Unë u afrova, e pushtova me të dyja duart dhe e putha fort në gojë. Thithja qe e tillë sa atij iu mor fryma.
Bo, bo, si qekerke- më tha. Dhe më puthi nga ana e tij. Ashtu siç e kisha rrethuar fillova ti fërkoj mollaqet, të cilat і kishte shumë të bukura. Pastaj і lirova rripin e pantallonave dhe ia ula poshtë. Ai kishte brekë të ngushta mbi të cilat і vizatohej kari і tij, tashmë і ngritur.
І ula dhe unë të mijat duke e nxjerrë{pub}. . . . Per te lexuar te plote kete tregim duhet te jeni anetar i regjistruar{/pub} pallën në shesh. Ai u afrua dhe filloi të ma fërkoi, pastaj u ul në gjunjë dhe ma mori në gojë. Vagëtira e gojës më tërboi fare. Më dukej se po humbisja arsyen e ta fusja të gjithin deri në fyt. Por ai dukej djalë me përvojë dhe e fuste herë thellë dhe herë e nxirrte jashtë për ta fërkuar me dorë dhe për të eksituar më keq.
U shtrimë mbi krevat pa і zbuluar mbulesat. Unë isha mbi të dhe trupat tonë po fërkoheshin me njëri tjetrin, ndërsa buzët tona ishin të ngjitura dhe po thithnim njëri tjetrin pa pushim.
Kishte kohë që nuk kisha bërë dhe kisha frikë se mos më derdhej.
Si ke qejf?- і them. Ja kështu ,më tha dhe u kthye pak anash, që të mund t’ia fusja. E dija se nuk ishte shumë praktike në se e përdorja këtë figurë që në fillim, por me që po і pëlqente po ja plotësoja dëshirën.
Ja një minutë,- і them. Nga një sirtarë sekrete nxora një tub lubrifikanti dhe një kuti me prezervativë. Ai më pa dhe nuk і pëlqeu. Mirë tubi, por prezervativë me poshtëron. Unë nuk jam prostitutë që të kesh frikë të bësh seks me mua…
E ke kuptuar krejt gabim. Unë po përpiqem të të mbroj ty, që je më і ri. Mirë ti je і sigurtë për vete, por s’jam unë і sigurtë. ku e di ti se nuk kam gabuar një herë dhe gabimin tim nuk ta kaloj edhe ty. Këtë e bëj nga që të dua.
Sikur filloi të lëkundesh. Bëj si të duash!- më tha dhe u shtri përmbys. Vesha prezervativën. Vrimes i hodha shume lub. Provova disa herë ta fusja gishtin e mesit në vrime dhe ai u fut lirisht, megjithëse djaloshi shtrëngohej nga dhembja. Pas kësaj penetrimi në vrimë ishte і lehtë. Kari, megjithëse і bëshëm hyri me lehtesi. Ai rezistoi pak, por і thash që të lirohej se do ta kishte më lehtë. Ai u lirua dhe kari përparoi deri në fund. Pasi e pompova disa herë ai vendosi duart tek felet dhe і hapi që t’ і futej më thellë. Mua më kishte hipur një zjarr і madh dhe palloja fort dhe si і tërbuar. Pas një copë here e ndjeva që fara mbushi prezervativin. Ndenja pak і palëvizur e pastaj e nxora. Djali kishte mbetur përmbys siç ishte gjatë aktit. Nuk dija në se і kishte pëlqyer apo jo. E ktheva dhe mu duk se ishte і vërejtur në fytyrë. Fillova ta puth dhe ta pyesja se çfarë donte. Ai nuk përgjigjej. Atëherë ia mora karin e tij në gojë e fillova t’ia lëpija ose ta merrja thellë në fyt. Nuk e dija që isha і zoti të bëja lojëra të tilla, por me sa duket kur bije në një trans seksual і bëkërke të gjitha. Nuk vonoi që edhe atij iu derdh mbi gjoksin e tij. Pastaj u ngritëm dhe u pastruam. Sa keq që nuk kisha ndezur bojlerin që të bënin ndonjë dush, por u mjaftuam të pastroheshim me letër kuzhine dhe me kolonjë. Ndërkohë shiu kishte pushuar. Aty pranë kishte një restorant të mirë me fruta deti kështu që hëngrën e kënaqësi, duke і shtyrë me një verë të vjetër. Ndërsa ktheheshim e shihja ashtu të vrenjtur, gjë që më bënte të mendoja se nuk ishte і kënaqur, por e lash në qetësinë e tij. Kur u afruam tek shtëpia e tij më tha të ndaloja. Kur po zbriste më tha: më jep nr. E telefonit. Ndoshta gjejmë rastin të takohemi përsëri.
Pse të pëlqeu?
Te kam thene se plazhi eshte me i mire per dimer se sa per vere.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top