Me mire i verteti sesa artificiali - Tregim Erotik

Me Nikun kisha kohe qe isha njohur. Ishim njohur ne nje konvikt privat ne Athine. Ndryshe nga shume greke te tjere, Niku nuk e kishte fare problem qe isha shqiptar. Ishte nja 1 e 80 i gjate, esmer me sy te zinj, nje hunde te drejte por jo me maje, dhe nje trup qe kishe qejf ta shikoje. Qe kur e pashe per here te pare, ndjeva nje perzierje ne bark. Deshiroja gjithcka te asaj fytyre dhe te atij trupi aq te bukur. Por Niku nuk dukej se ishte gay. E shikoje gjithnje me vajza dhe kishte pasur edhe te dashura. Aty ne konvikt u beme miq, por une nuk i kisha thene qe me pelqenin meshkujt. Vitin e dyte te studimeve vendosem te marrim nje shtepi me qira te dy. Kishim disa muaj qe jetonim ne te njejten shtepi dhe ishim afruar edhe me shume sesa ne konvikt. Une qihesha rralle me djem, se edhe nuk doja te bija shume ne sy. Shkoja gjithmone ne shtepine e tyre ose ne ndonje park. Nuk doja te sillja ndonje ne shtepi nga frika se mos na zinte Niku me presh ne duar. Mirepo vdes per kar, ndaj nje dite bleva nje kar artificial dhe kur isha vetem e fusja ne bythe dhe qihesha me te. Ate te enjte Niku ishte veshur bukur dhe dukej si djale sfilate. Mesa dukej do te takohej me ndonje vajze. Une i thashe se do rrija ne shtepi e do lexoja. Kur e pashe te veshur aq bukur, me ate buzeqeshjen e pafajme qe me terhiqte aq shume tek ai, fillova te ndej nje nxehje ne bythe. Sa doja t’i versulesha! Niku me pershendeti dhe iku duke me thene se do te vonohej. Une vazhdova leximin, por po ndjeja nje perzjerje epshi. Duke lexuar fillova te ferkoj karin dhe bolet siper tutave. Nuk zgjati shume e m’u be dru. Pastaj futa doren nen bluze dhe po ferkoja kraharorin duke lozur ca me thithkat. E lashe librin dhe njeren doren e futa ne breke, ndersa me tjetren vazhdoja te luaja me thithkat. Me doren qe kisha futur ne breke po ferkoja karin dhe bolet. Pastaj e ula ca me poshte derisa arrita vrimen e bythes. Po e ledhatoja lehte dhe po ferkoja kanalin. E nxora doren nga breket dhe peshtyva ne gishta. E futa prape ne breke dhe u perpoqa te fus nje gisht ne bythe. Gishti hyri dalengadale. Nderkohe vazhdoja te ferkoja kraharorin dhe te lozja me thithkat. Qija bythen me gisht dhe isha ndezur keq. Pastaj hoqa rrobat dhe ngela krejt lakuriq. Kari me ishte bere dru. Shkova ne dollap dhe nxora nga vendi ku e mbaja fshehur karin artificial. E ngjita bazen ne karrige, i hodha ca lubrifikant persiper dhe u ula ngadale mbi te. Koka e karit artificial po hynte ndagale. Pastaj ndjeva nje si therje te lehte dhe fusht koka kaloi muskulin e bythes dhe po hynte gjithnje e me thelle. Karin artificial e kisha blere mesatar, 18 centimetra. Dalengadale e futa te gjithin derisa u ula ne karrige. Ndenja ca ashtu sa te me mesohej bytha. Pastaj fillova ecejaket dhe duke u qire, me njeren dore i bija karit me dore me tjetren ferkoja cicat. Si m’u mesua mire bytha filloi te leviz me shpejt. Pas nja 10 minutash qirje ne karrige, e shkula karin artificial nga karrigia dhe u shtriva me bark ne krevat dhe e fusja nga pas me dore. Kisha humbur fare ne kenaqesi dhe po renkoja. Nderkaq Nikut nuk i kishte ecur takimi fare dhe u kthye ne shtepi. Une nuk e degjova kur hyri ne shtepi, vecse kur ndjej deren e dhomes te hapet. Ngriva ne vend, me karin artificial ne bythe. Isha krejt lakuriq shtrire ne krevat. Niku ngeli ne vend dhe u duk qarte qe nuk dinte cfare te thoshte. Une u skuqa dhe ula koken. Sa turp me erdhi! Nxora karin artificial nga bytha dhe u bera te ngrihem. – Mos leviz, me tha Niku dhe filloi te zhvishet. Nuk po e kuptoja se cfare donte te bente, por pashe se po zhvishej. Gjysmelakuriq e kisha pare, por nuk ia kisha parre kurre karin. Kur hoqi pantallonat dhe breket, iu duk kari i ngrehur si shpate. E kishte nga 19 a 20 cm dhe jo keq nga trashesia. – Nuk e dija qe te pelqente kari dhe nuk e dija qe me pelqente bytha jote, por tani qe te pashe ne kete pozicion, dua te jem une ne vend te lodres, – tha Niku duke iu afruar krevatit e duke i rene me dore karit. – Je i sigurt?! – Nuk e sheh si me eshte bere dru? Besoj je i paster apo jo? – Pa merak, ia ktheva une dhe u shtriva mbi bark. Niku hipi ne krevat dhe me preku bythet. Pastaj me hapi ca mullaqet dhe me rrasi karin. E kishte ca me te trashe se kari artificial, po hyri me lehtesi. Une leviza ca legenin dhe leshova nje ofshame. – Te dhembi? – Pak, po jepi, se qe vetem fillimi. Niku filloi te levize me ritem te ngadalte. Duart i kishte mbeshtetur ne krevat anash meje dhe kembet anash kembeve te mia. I pelqente kur me qinte ne bythe sepse po renkonte nga kenaqesia. – Sa bythe te mire qe ke! Oh oh oh! Te pelqen kari im? – Oh Nik, me ke pelqyer qe kur te pashe per here te pare dhe karin e ke si zemer. Nuk e ke idene sa me pelqen. Me qi fort! Qime! Ohhhhh! Niku e shpejtoi ritmin dhe tashme te dy leshonin ofshama kenaqesie. Ndjeja bolet e Nikut qe perplaseshin pas te mijave sa here qe Niku pomponte brenda dhe nje zbrazeti sa here e nxirrte pallen per te ma rrasur prape fort. Nuk po e besoja dot qe djali qe deshiroja aq shume po me qinte. Kisha mbyllur syte dhe po shijoja cdo centimeter kar Niku qe me hynte e me dilte. Vazhdoi te me qinte per nja 10 minuta ne ate pozicion. Nje moment Niku e shpejtoi ritmin sa mendova se bytha do te me leshonte flake. – Dua te derdhem, ohhhh! – Derdhu brenda ne bythe! Dua te ndjej spermen tende ne bythe! Niku shpejtoi dhe nje moment ndjeva karin qe iu fry me shume dhe pastaj pompimet e ngrohta te spermes. Niku thuajse po uleriste me ofshama epshi. – Oh, oh, oh, po derdhem. Merre spermen, merre! – Ma jep zemer! Jepma ne bythe! Niku pompoi derisa nuk i ngeli me pike sperme. Pastaj u leshua mbi mua dhe u mbeshtet i teri mbi trupin tim. Me puthi ca nga floket dhe ndenjem ashtu pa folur minuta te tera.


Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top