Me kamarierin ne mbremjen e matures - Tregim Erotik

Edhe pse qysh en moshen 17 vjeqare e dija se isha gay megjithate nuk kisha pasur rastin qe te kisha marrdhenie me askend pak nga frikae pak nga ajo qe nuk dija si ti gjeja djem te tjere qe kishin te njejtat shije me mua. Megjithate per mua nata me e mir do te mbetet ajo e mramjes se matures, jo per faktin se perfundova shkollen por per faktin se ate nate pata marrdhenien time te pare ne rrethana shum te cuditshme. Ate nate kisha veshur tesha serioze dhe gjat gjith kohen pija birra qe i merja fshehtas nga nje kamarier. Ai kamarier me sjellte birra dhe sa me shum qe pija aq ma shpesh shkoja ne banjo dhe kur kishta arritur ora 1 e 20 e nates ishte hera e 10-te qe shkoja ne banjo dhe ja ku po arrin edhe ai, kamarieri, nje djal rreth 24 qe as emrin nuk ja arrita te ja mesoj sepse gjithcka ndodhi shume shpejt. Ai mbylli deren e banjos dhe u afrua per te urinuar afer meje dhe une nuk munda qe te mos e shikoja karin e tij ishte mesatar i pa ber synet me sa kuptova ishte i krishter,dhe kur e pash karin e tij mua mu qu kari dhe ai e vrejti keta ndaloi urinimin dhe fillot te me prekte ne beth e me von edhe na kar isha shum i eksituar dhe nuk kisha frik sepse isha gati i dehur pastaj filloi te me puthe nga mrapa ne qaf isha shum i eksituar pastaj ngadal me puthi ne buz dhe pasi nje puthje te shkurter me uli ne gjunj dhe filloi te ma shtynte karin e tij kah goja ma futi ne goj o zot qfar lezeti per mua filllova te ja lepija edhe bolet keshtu vazhdova nje koh pastaj me ngrit me dol mrapa dhe filloi te ma lepinte biren e bethes me guh pastaj tentoi te ma fuste karin en beth por kisha dhimt keshtu qe e nderpreu dhe ma japi persseri ne goj e lepija si sheqer em shkop,pas nje kohe ndjeva nje nxehtesi ne goj dhe nje shije te quditshme ishte sperma e tij te cillen e piva te gjithen pastaj me erdh qudi kur ai u ul ne gjunj dhe filloi te ma thithte mu o qfar lezeti nuk zgjati shum meqe isha shum i eksituar dhe ju derdha ne goj keshtu e nderprem per shkak te njerzve qe trokisnin ne deren e banjos ai doli i pari une u futa en wc para se te shkonte ma la numrin e tij ,keshtu perfundoi mremja dhe kur u qova nga gjumi ishte 12 ora e dites e pash numrin e tij ne gjep por nga frika e hodha nr e tij por tani e di se kam gabuar…. Kjoo ishte njera nder netet me te mira te jetes time.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top