Me Edonin ne Paris - Tregim Erotik

Me Edonin isha njohur ne nje faqe interneti. Ishte 25 vjeç dhe nuk kishte pasur asnjehere marredhenie seksuale me nje mashkull, perveç disa puthjeve me nje shok gjimnazi. I mungonte guximi qe ta provonte ne Shqiperi dhe akush nuk e dinte qe i pelqenin meshkujt. Une isha 30 vjeç dhe kisha mjaft pervoje me meshkujt, ngaqe kisha kohe qe jetoja ne France. M’u desh ca pune per ta bindur Edonin qe nuk tallesha me te, por mezi prisja te beja seks me nje shqiptar tjeter. Deri atehere e kisha bere me te huaj, por doja te shijoja bythe dhe kar shqiptari. Edoni do te vinte per nje vizite ne Paris, ndaj me ne fund endrra do te me realizohej. E kishim lene qe do te rrinte nje jave ne shtepine time. Une jetoja vetem ne nje studio, ku kisha vetem nje krevat te madh dysh. Ideja e nje shqiptari tjeter ne krevat me kishte nxehur keq per seks. Kishim kohe qe flisnim ne internet dhe ne telefon, por tani do ta takoja balle per balle. Shkova per ta pritur ne aeroport dhe gjithe rruges u perpoqem te thyejme akullin. Edoni kishte shume emocione. E kisha pergatitur shtepine me qirinj me arome dhe i kisha shperndare neper dhome. Sa hyme brenda e mbertheva dhe e putha; nuk duroja dot me! Edonit i erdhi e papritur, por shume shpejt u ndez edhe ai dhe filloi te me ferkoje e te me puthe me gjuhe. Ne dhome bente nxehte, ndaj dhe i propozova te rrime vetem me breke. Kur u zhveshen, une ndeza qirinjte dhe vura dhe ca muzike medituese me motive aziatike. Tek koka e krevatit kisha fiksuar nje pasqyre qe e mbaja per kesi rastesh. Pastaj iu afrova dhe fillova ta puth shume lehte ne buze. Puthja sa erdhi e u be me pasionante. Sa me fort putheshim, aq me fort shtrengoheshim. Ishim vetem me breke. Karit tim i kishte dale koka nga breket dhe ishte fryre e zbukuar. Neper breke dukej shume qarte forma e trungut dhe e boleve te fryra. Karin e kam 16 cm palle goxha te trashe dhe, kur ngrehet, rri perpjete si shpate. Edhe kari i Edonit kishte marre forme dhe ngaqe ishte drejtuar per anash nuk i dukej ende koka jashte brekeve. E kishte nja 18 cm, por ca me te holle se une. Me vone pashe se i rrinte drejt perpara kur i fryhej. Ferkonim trupat me njeri-tjetrin dhe koka e karit tim prekte here pas here barkun e tij. Sa here ia prekja barkun me kar, Edoni dridhej dhe renkonte. Megjithate po e vija re se ishte ende i ngurte, ndaj e mora per dore dhe e drejtova tek krevati. ‘Meqe e ke per here te pare dhe qe te te dale turpi do te shtrihesh me bark ne krevat dhe do te jesh krejt ne doren time. Do ta filloj me nje masazh qe te çlirohesh dhe do te te qi nga siper.’ ‘Mire,’ tha Edoni dhe u skuq ca. U shtri mbi krevat dhe une i hipa siper. Edoni hapi krahet dhe kembet dhe ashtu bera edhe une. Trupi im mori formen e trupit te tij. Fillova t’i puth qafen dhe t’i fryj lehte pas vesheve dhe ne qafe. I ledhatoja floket, e puthja si te mundja dhe i peshperija se e deshiroja pa mase. Edoni filloi te ferkohet pas krevatit dhe te renkoje lehte. Ngriti pak koken dhe u puthem ne buze nga anash. Une fillova te leviz trupin mbi trupin e Edonit dhe kari im ferkohej tek breket e tij. Kari filloi te bente ecejake ne vijen e bythes se Edonit dhe te dy perpeliteshim dhe renkonin. Koka qe me kishte dale nga mbathjet i prekte edhe kurrizin dhe me bente te dridhesha nga epshi. Vazhduam ashtu nja 10 minuta, duke u ferkuar, duke renkuar dhe duke i pershperitur njeri-tjetrit fjale te ngrohta. Pastaj une hoqa breket dhe e lashe karin te lire; me ishte bere dru! U ula mbi bythet e Edonit dhe fillova t’i ferkoj shpatullat dhe krahet duke i bere masazh te lehte. Nderkohe vazhdoja te levizja mbi bythen e Edonit dhe te fekoja bythen time me te tijen. Nuk ia kisha hequr akoma breket. I ferkoja kurrizin dhe ia puthja. Pastaj u ktheva per nga kembet. Ia ngrita me rradhe per nga pas dhe ia ferkoja lehte. Here here ia puthja dhe i fusja gishtat e kembes ne goje. Edoni perpelitej; mesa duket i pelqente shume. I ferkova pulpat e kembeve dhe kofshet duke ia lepire dhe duke ia puthur. U ngrita dhe i hoqa breket. Bytha e tij ishte nje mrekulli per ta pare. I kishte te rrumbullakta dhe me pak qime te zeza. Sa ia pashe bythen kari sa nuk me kerceu vendit. Breket e Edonit ishin lagur nga lengu qe i kishte leshuar kari. Ia lepiva breket dhe i flaka tej. Fillova t’i ferkoj bythet dhe t’ia shtrengoj lehte me dore. Pastaj u shtriva perseri mbi Edonin dhe karin e vura mbi kanalin e bythes se Edonit. Fillova te leviz dhe t’ia ledhatoj kanalin e bythes me kar. Edoni e ngrinte bythen dhe renkonte nga kenaqesia. I puthja qafen, veshet dhe i pershperisja: ‘Sa bythe te mire qe ke! Sa e dua bythen tende! Dua te ta qi!’ ‘Edhe mua me pelqen kari yt. E adhuroj! Dua te ma fusesh thelle! Dua te me qish!’ tha Edoni gjithe epsh. Vazhduam ashtu per minuta te tera dhe here pas here Edoni ngrinte koken anash dhe putheshim. Duke e puthur dhe lepire ne kurriz, arrita tek bytha e Edonit. Fillova t’i lepij mullaqet dhe t’ia puth. Edoni po perpelitej. Pastaj ia hapa mullaqet e bythes dhe i lepiva kanalin. Renkoi! Gjuha shkonte e vinte neper kanal. U perqendrova tek vrima. E lepija, e puthja dhe perpiqesha ta qija me gjuhe. Gjuha hynte nga pak ne vrime. E terbova fare. Me bythen e Edonit u mora gjate. Ia lepiva dhe ia qiva gjate me gjuhe. Pastaj mora ca lubrifikant dhe i futa nje gisht dalengadale. Renkoi! Pasi loza mire e mire me njerin gisht, i futa te dytin e pastaj te tretin qe t’ia beja gati bythen per karin tim te trashe. Me ne fund u ngrita, vura nje prezervativ dhe u shtrita serish mbi Edonin. ‘Je gati shpirt?’ e pyeta embel. ‘Gati jam’ m’u pergjigj pak si me frike. ‘Mos ki merak se do te hyj ngadale. Ne fillim do te fus koken dhe do ta le pa levizur sa te te mesohet vrima. Me thuaj po te dhembi. Dua te te jap kenaqesi, jo dhimbje.’ Edoni tundi koken ne shenje pohimi. U mbeshteta mbi njeren dore dhe mbi gjunje dhe me doren tjeter drejtova karin nga vrima e bythes se Edonit. Mora fryme thelle dhe ia mbeshteta koken tek vrima. ‘Mos u shtrengo’ i thashe, ‘sepse te dhemb me shume. Bej sikur shkon ne banjo’. Tundi koken. Leviza legenin dhe koka filloi t’i hape vrimen. Po hynte dalengadale. Ishte i virgjer dhe e kishte vrimen te ngushte. Shume ngadale koka kaloi rrethin e vrimes dhe hyri. Edoni renkoi dhe shtrengoi bythen dhe fytyren. ‘Relaksohu!’ i thashe une dhe pas ca sekondash ia nxora koken e karit nga vrima. U perkula dhe e putha ne qafe. ‘Te kam xhan!’ i pershperita ne vesh. Pastaj ia futa serish ngadale koken e karit ne bythe dhe kete here hyra ca me thelle dhe ndalova sa t’i mesohej bytha. E nxora karin prape dhe ia futa prape ca me thelle. Kete e peserita derisa bolet e mia preken trupin e tij. 16 centimentra kar i kishin hyre ne bythe. E mbajta pa levizur dhe u perkula, e putha dhe e ledhatova pa e levizur legenin. Po prisja t’i mesohej bytha. Pastaj e nxora karin ngadale dhe e futa prape ngadale. Fillova ecejake te ngadalta ne fillim dhe me me ritem pastaj. U shtriva serish mbi Edonin pa ia nxjerre karin nga bytha dhe po e qija lehte e lehte. Ngriti koken anash e me puthi. Filloi te levizte bythen; po i pelqente! U mbeshteta mbi te dyja duart dhe po e qija ritmikisht, por jo shume shpejt. Bolet e mia filluan te perplasen me bolet e tij dhe benin zhurme sipas ritmit te pompimit. Si e qiva nja pese minuta ashtu, fillova ta shpejtoj ritmin. Edoni vetem renkonte nga kenaqesia. ‘Me qi. Ma fut. Me pallo. Me qi fort! Je si shpirt. Dua kar. Me qi!’ ‘Te pelqen kari im, zemer? Te pelqen kur ta qi bythen? Kur ta hap me kar? Je si zemer. Ke bythen me te mire qe kam qire ndonjehere. Merre karin! Eshte yti!’ ‘Oh me qi! Me qi fort!’ Kaq desha dhe fillova ta qi shpejt. Kari hynte e dilte si shpate ne bythen e Edonit. Me ishte fryre e bere dru. E dija qe nuk do te rezistoja shume gjate. Ula ca ritmin, por Edoni m’u lut ta qija fort. E shpejtova ritmin dhe pas ca minutash ulerita duke u derdhur brenda tij. Edoni e ndjeu fryrjen e karit para derdhjes sepse levizi bythen dhe uleriti gjithe epsh. Une e pompova derisa nuk me ngeli pike sperme ne bole. Rashe si i keputur mbi Edonin dhe mezi po mbushesha me fryme. Ndenjem ashtu mbi njeri-tjetrin derisa kari m’u shfry e doli vete nga bytha e tij. E putha dhe e shtrengova fort. Edoni u kthye dhe me shtrengoi pas vetes. Karin e kishte ende dru, por çarçafi ishte bere qull nga lengjet qe i kishte nxjerre kari. Nuk ishte derdhur akoma. Une bera te heq prezervativin e mbushur me sperme. Edoni me ndaloi. U afrua me hoqi prezervativin dhe menjehere ma mori karin ne goje ashtu te lyer me sperme. U terbova fare. U vendosem ne pozicion 69 dhe fillova edhe une t’ia lepij. Ne fillim i lepija vetem koken e karit dhe ia shtrengoja me buze, sikur thithja nje lepirese. E kishte karin te shijshem per gojen time. Pastaj e nxorra koken nga goja dhe po ia lepija karin nga jashte, derisa arrita tek bolet e Edonit. Ia lepija dhe ia merrja ne goje nje nga nje duke i thithur ca. Edoni perpelitej dhe e fuste karin tim me thelle ne goje. Kari po me fryhej prape. Si ia lepiva bolet dhe karin mire e mire, hapa gojen dhe fillova ta fus thelle. Kam mesuar te thith mire kar, ndaj pa veshtiresi e futa te gjithin deri ne fyt. Edoni e nxori karin tim nga goja per pak dhe po renkonte duke shijuar fundin e gurrmazit tim. Kisha futur 18 cm kar ne fyt. Edoni filloi te pompoje dhe te me qije fytin. Pastaj e fyti prape karin tim ne goje, por nga trashesia nuk e futi dot shume thelle. Megjithate sa vinte dhe e thithte me mire. Thuajse per here te pare e kishte! Te dy pomponim karat ne gojen e njeri-tjetrit dhe shijonim ate muskul qe na çante fytin. Si u thithem mire e mire, nxorra karin e Edonit nga goja dhe i thashe: ‘Don te me qish?’ ‘Dua te me qish edhe nje here se me pelqeu shume. Une do te te qi ne darke!’ ‘Ah ti ç’me ben mua!’ i thashe dhe iu versula per ta puthur. U puthem gjate duke u ferkuar fot me njeri-tjetrin dhe duke eksploruar trupat tane. ‘Tani dua te me qish pa kondom dhe te ma derdhesh ne bythe,’ me tha dhe me puthi fort pa me lene te flas. E shtriva me kurriz, u shtriva mbi te dhe e putha fort. Ai me preku nga bythe dhe me ferkonte kanalin duke me ledhatuar vrimen. Sa me pelqente! Pastaj ngrita koken, e pashe ne sy dhe u bera gati t’ia fus. Ia ngrita kembet lart per t’i nxjerre ne pah vrimen e bythes. Vura pak lubrifikant mbi kar dhe ia futa ngadale. Kari hyri me lehte se heren e pare. Ia futa te gjithin dalengadale dhe e mbajta sa iu mesua prape bytha me pallen time te trashe. E putha dhe fillova te pompoje ngadale. Kur ndjeva se kari po hynte e dilte me lirshem, shtova ritmin dhe po e pompoja me ritem normal. Edoni kishte mbyllur syte dhe dukej i humbur ne kenaqesi. Sa me eksitonte kur e shihja se i pelqente dhe kur shihja karin tim qe hynte e dilte nga bytha e tij. ‘Oh, me qi fort! Me shkerdhe! Me pompo! Ma hap bythen! Qime! Jepi zemer, me qi fort! Oh, oh oh!’ ‘Merre karin tim. Te pelqen kur ta çaj vrimen, kur ta gerrmoj bythen? Te pelqen kari im?’ ‘Po vdes per karin tend. Ma jep! Fort! Qime! Pallome! Pallome fort!’ E shtova ritmin dhe bolet e mia perplaseshin me zhurme pas bythes se Edonit. Te dy renkonin lirshem dhe shijonim çdo centimeter levizje; ai karin tim, une bythen e tij. Kishim humbur pas ritmit te qirjes dhe shijonim ate bashkim kenaqesish. Nuk kisha qire asnjehere pa prezervativ. Ndjeja nje kenaqesi te papare me pare kur kari shtrengohej nga muskujt e bythes se Edonit dhe prekte direkt zgavren e tij. Here pas here ngadalesoja ritmin dhe ulesha per ta puthur Edonin. Pastaj drejtohesha prape dhe e qija shpejt dhe fort. Nje moment pashe qe kari i Edonit u ngre shume. Edoni po renkonte shume me fort. Pastaj kari filloi te hidhte sperme. Po derdhej pa i rene me dore. Kari im i kishte ngacmuar prostatin dhe i kishte provokuar derdhjen. Kjo me terboi fare dhe e shtova ritmin si te isha makineri qirjeje. Me ne fund ndjeva spermen te me ngjitet karit dhe karin te me fryhet. Sperma shpertheu mureve te bythes se Edonit dhe te dy u drodhem nga kenaqesia e madhe. ‘Merre, merre, merre, ma pi lengun me bythe. Oh, oh, oh!’ ‘Oooooh, ma jep spermen, oooooh!’ Kur nuk me ngeli me pike sperme ne bole, u perkula mbi Edonin dhe e putha. Ai uli kembet dhe kari im i doli nga bytha. U çua dhe e mori karin tim perseri ne goje, ndersa une e ktheva ne pozicion 69 dhe po i lepija spermen nga barku. Po me shijonte pa mase. ‘Mos ma ngref me se do te te qi prape!’ i thashe une si me shaka. ‘Pse vetem nje here do te me qish? Kete pune kemi gjithe javen.’ E putha fort dhe duke u puthur shkuam drejt dushit. Ne dush lame njeri-tjetrin gjithe dalikatese dhe pasion. U fshime dhe veshem breket. Veshtire do ta kishim te prisnim deri ne darke, ku e kishte radhen Edoni te me qinte ne bythe.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top