Marini dhe Marinesi - Tregim Erotik

Ditët e fundit të vitit ishin të ftohta në Paris. Po kthehesha në hotel, pak vonë, kur u kujtova se nuk kisha asgjë për darkë, prandaj vazhdova edhe dy stacione metroje për të shkuar në Euromarche për të marrë gjërat që më duheshin. Pasi u solla një copë herë, duke zgjedhur gjërat që më duheshin, nuk mungova të shtoja në menynë time nje kuti me akullore dhe një me keke të cilat i pëlqeja shumë. Stacioni i metrosë ishte pikërisht në dalje të merkatos Zbrita poshtë ku me beri përshtypje boshllëku i madh, sepse në atë orë nuk kishte asnjeri. Prita trenin të vij, kur po zbret një djalë me një çantë te madhe në dorë. Ai sa më pa u afrua dhe më pyeti me mirësjellje se ku ndodhej rruga filan. Kur fillova të flas e kuptoj që isha i huaj edhe unë, por rrugën e dija se ishte një stacion para meje. Ai u ul pranë e filluam të bisedojmë. E pyeta nga ishte dhe ai më tha nga Zanzibari. Kishte një ngjyrë shumë të bukur çokollate të çelur dhe një fytyrë çuditërisht të ëmbël. Këmbyem informacionet midis njëri tjetrit dhe më tregoi se kishte ardhur për të studiuar në Akademinë Ushtarake Franceze Ai i sapo ardhur në Paris dhe po kërkonte të gjente disa kushërinj që i kishin premtuar strehë deri sa të sistemohej në akademi. Unë kisha përparësi se e njihja Parisin më mirë se ai, kurse ai njihte frëngjishten shumë më mirë se unë. Në këtë kohë erdhi treni. Hipëm në vagon, që e kishim të gjithin në dispozicion. Në stacionin që do të zbriste e shoqërova dhe unë. Në atë orë të vonët dhe në atë të ftohët zor se do të gjente njeri për të pyetur. Dhe kjo u vërtetua së shpejti. Arritëm në një garazh që kishte roje dhe ai dinte pak se si të na orientonte. “Sikur të kishte qenë ditë do të ishte ndryshe. Atëherë më lindi propozimi im, që e ftonte të kalonte natën në dhomën time e të nesërmen të gjente kushurinjt. Ai po hezitonte duke thënë se do të më bezdiste dhe nuk e di se si më erdhi në gjuhë se një djalë i hijshëm si ai nuk bezdiste kurrë. Ai, me të dëgjuar këtë më drejtoi një vështrim pyetës për të zbuluar nëntekstin e kësaj fjale. Nuk di se çfarë lexoi në fytyrën time, por duket se ju duk se propozimi ishte i pranueshëm. Pas pak ishim në dhomë. Kisha një krevat dopio me jetik oriental në formë cilindri, një tryezë, lavamanin dhe biden që në Francë e quajnë të domosdoshme…mbi të gjitha dhoma ishte e ngrohur mirë, gjë që na pruri shpirtin në vend pas së ftohtës së rrugës. U lehtësuam nga veshja dhe u ulëm në tryezë. Unë hapa ushqimet që kisha blerë, të cilat ishin të bollshme për dy persona.
Gjatë ngrënies u njohëm më mirë. Djaloshi quhej Marin. Fliste mirë frëngjishten dhe anglishten , sepse kishte punuar si shoqërues turistësh. Kishte një trup muskulor të bukur, sepse ishte marrë shumë me not dhe kishte dobësi për të lexuar libra, gjë që e bënte të pranueshëm për të bërë biseda me një farë niveli intelektual. E vetmja e metë ishte se shtatin nuk e kishte shumë të hedhur, por kjo plotësohej nga gjëra të tjera.
Marin, të gjithë djemtë në Zanzibar janë të bukur kështu si ti?
Ai qeshi me zë…pastaj tha: po ma blenë mendjen më duket.
Çdo me thënë ma blen mendjen?
S’është e vështirë për ta kuptuar. Zanzibari është një vend qejfi. Turistët në shumicën e tyre vijnë për seks, kështu që kur fillojnë të bëjnë komplimente, do të thotë se duan seks dhe ne ia plotësojmë.
Po ti Marin je i fortë në seks?
Sa isha shoqërues kam bërë mjaft seks.
Çfarë lloj?
Çfarë të dali…
Me këtë bukuri që ke s’të kanë lënë të bije në tokë. Pa e zgjatur ia preka dhe i ishte bërë dru. Prit më tha se kemi kohë. Së pari të mbarojmë darkën.
Pastaj folëm për akademinë ushtarake dhe ai më tregoi një sekret , që kishte qenë një ushtarak m[e pozitë që i kishte rregulluar një bursë ushtarak. Ai e pëlqente shumë dhe studimet për Marinin ishin një zgjidhje e rëndësishme për të ardhmen e tij. Marini kishte pasur disa raste që kishte qirë personalitete, po ashtu e kishin qirë një grup marinsash me të cilët ishte njohur, kur anija e tyre kishte bërë një vizitë në ishullin e tyre. Me to kishte pirë mirë dhe kur kishin dalë nga klubi, kishin shkuar në plazh , dhe atje kishin dashur ta provojnë të pesë marinarët, pasi e kishin për herë të parë. Dhe Marini më thonte se ishte kënaqur. Kurse në i tregova se si kishin qirë një djalë vet i dytë dhe se ai kishte mbetur shumë i kënaqur.
Marin! Po ushtarët e tu a do ti qish? Ai qeshi. Si thua ti,?
Në se i pëlqen pse jo…Qeshëm të dy.
Shkoi deri vonë me biseda dhe Marini më tregoi shumë përjetime, para të cilave të mijat ishin shumë të varfra.
Megjithëse banjo ishte në fund të korridorit, vendosën ta përdornim që të ishim më të freskët të dy.
U zhveshën nën dritën e televizorit. Isha kurreshtat t’ia shihja sa e kishte shoku. Dhe ai e kishte pasur të mirë. Mirë thonë se shtatshkurtrit kanë në përgjithësi kar të madh, kurse të shëndoshët kar të vogël.
Akoma nuk kishim biseduar se si do ta bënim, por mendoj se kjo nuk kishte rëndësi për të dy.
Marini u hodh menjëherë sipër meje dhe filloi të puthi me të gjithë zjarrin e racës së tij. I thash se më pëlqente shumë seksi interacial dhe ai kishte të njëjtin mendim.
Marini ishte mjeshtër në të thithurën në gojë. Ai jo vetëm e fuste në thellësi, por edhe dinte si ta përdorte. Pastaj Marini më tha se po i vinte. Kjo do të thonte se donte ta fuste në vrimë. Ai doli anash, e lubrifikoi karin e tij dhe vrimën time. Pastaj më ngriti njërën këmbe, gjeti pozicionin e duhur dhe filloi ta fuste brenda. Po e mbaj veten, pasi kisha përball një kar me të vërtet të madh, por kureshtja më shtynte që ta provoja. Kari po futej ngadalë duke provuar vetëmohimin tim. Më se fundi ishte futur i gjithi.
E duroke mirë,- më tha Marini. Pastaj filloi të palloi. Pak nga pak fillova ta ndjej kënaqësinë e një kari të tillë. Pastaj e përmirësoi pak pozicionin e tij dhe filloi të qij gjithë epsh. Në fund e mbaroi me nje grand finale, kur e nxori nga vrima dhe e la spermën të përhapet më të gjithë trupin.
U desh pak kohë të pastroheshim dhe tani ishte radha ime që ta qinja djaloshin e bukur. Nuk e di përse më shkonte mendja ne Zanzibar, ku të kisha ndonjë fermë me djem zezak të cilët mund t’i zgjidhje me radhë për t’i qirë. Por tani kisha vetëm Marinin dhe ai ishte i mjaftueshëm për të provuar të gjitha kënaqësitë. Preferova të veja lopthi dhe pasi po i puthja felet e tij, ndërkohë që i fusja gishtin nga mbrapa. Sa herë që i puth felet partnerit, më lind një dëshirë e madhe që ti fus edhe gishtin. Kjo ndihmon per ta hapur vrimën dhe për ta lehtësuar qirjen.
Pallimi nga ana ime zgjati mjaft, sepse më derdhet me vonesë. Pasi e kisha palluar për mjaft kohë më së fundi më erdhi. Edhe unë e nxora dhe e lash spermën të shpërndahej nëpër trup.
U puthëm edhe një herë, u pastruam dhe ramë të flinim. Kishim lënë ta bënim edhe një herë në mëngjes, por gjumi na doli vonë. Kisha problem se kisha në dhomë një klandestin. Ne kishim të drejtë të mbanim një vizitor deri në orën 12 por jo për të gdhirë natën. Ram dakord që Marini të më vizitonte ato ditë që do të ndodhej në Paris. Kështu do të kishim rast të kënaqeshim edhe disa herë.
Ndarjen e bëmë në dhomë. I dhashë nr e telefonit që të ishim në kontakt. Dola përpara të shihja hotelxhiun, por ai ishte i zënë, kështu që Marini doli pa problem. E mora vesh se ishte rregulluar në Akademi dhe një dite e lamë të takoheshim. Po e prisja në dhomë, pasi kisha lajmëruar pronarin, për një vizitë shokësh. Kur trokiti dera, u ngrita menjëherë hapa derën dhe ishin dy Marinsa…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top