Long Live…. - Tregim Erotik

Beni kishte disa vite që studionte ne Benton të Anglisë. Me mësime shkonte mirë, por nga ana financiare kishte probleme. Për këtë kishte filluar të punonte si kamerier. Djalë i bukur po, i shkathët e punëtorë po, kjo bënte që ta donin të gjithë. Në pensionin ku banonte kishte fqinjë një djalë kinez nga Shenjani. E kishte emrin Çin, që në kineze do të thotë flori. Ai ishte shumë simpatik. Me tipare të imta, sy të shndritshëm dhe trupin e lidhur bukur. Ai i sillej Benit sa para mbrapa. Sa dëgjonte kërcëllimën e shkallëve, dilte me të mbathura, për ti ekspozuar trupin e tij të bukur, por Beni nuk ia varte. Se si i dukej, djalë kinez… Kështu kaluan ato muaj midis dëshirës dhe indiferencës.

Një ditë, para lokalit ku punonte Beni, ndodhi një ngjarje e jashtëzakonshme. U vra një terrorist i njohur, gjë që mblodhi gjithë shtypin dhe mediet. Të gjithë përpiqeshin të gjenin dëshmitarin më të besueshëm dhe Beni me karakteristikat fizike që kishte u bë një nga më të kërkuarit. Pasi mbaruan të gjithë, Beni vuri re se në një qosje të sallës ishte një burrë, të cilit nuk i kishte shërbyer. Beni u afrua dhe kërkoi ndjesë, por ai i tha ,se e kuptonte situatën ,pasi edhe ai ishte një korrespondent i një agjencie të madhe.

Ndërsa po i shërbente, Beni e vrojtonte. Ishte një burrë rreth të 50-dhjetat, ose së paku ashtu dukej. Flokët i kishte të kuqërremta, me valë. Kishte një palë mustaqe të kuqërremta të cilat përreth buzëve dukeshin si të zbardhura. Ai ishte i veshur mirë dhe Benit iu duk një xhentëlmen i vërtetë. Beni ishte i zëne me punë e kështu që nuk pat kohë të qëndronte shumë pran tij. Por ja që të nesërmen ai u duk përsëri te hyrja e barit. Këtë herë ai bisedojë më gjatë e kërkoi më shumë shpjegime dhe detaje rreth ngjarjes së një dite më parë. Ai ndenji gjatë, deri sa Beni mbaroi turnin. Jashtë kishte filluar një shi i imët dhe Beni banonte larg dhe duhet të priste autobusin e pastaj trenin, kështu që gazetari i propozoi ta shoqëronte me makinën e tij klasike, një minimoris.

Rrugës për në shtëpi, Beni mësoi se ai quhej Hant dhe kishte një karrierë të ndritur gazetari. Ishte beqarë i staxhionuar dhe tani ishte mësuar të jetonte i vetëm, prandaj pranonte punë që ishin me shërbime apo në qytete periferik sepse atje nuk kishte nevojë të jepte shpjegime pse, qysh, tek. Sa më shumë bisedonin aq më shumë Benit po i pëlqente ky burrë zotëri që po jepte të kuptoi se edhe ai nuk ishte indiferent ndaj tij. Beni nuk ishte se kishte ndonjë eksperience të madhe, por kur kishte qene pranë familjes në Korçë e kishte bërë disa herë me një djalë të mëhallës dhe kështu mendonte se ishte i pjekur për të vazhduar aventurën seksuale.

Kur arritën tek shtëpia e Benit, ky i propozoi që të ngjitej lart, për të parë shtëpinë. Hanti, hezitoi në fillim, sepse Beni i dukej shumë i ri, kurse ai ishte në një moshë të avancuar. Por iu mbush mendja. Kur shkallët kërcëllinë kinezi hapi menjëherë derën, por buzëqeshja i mbeti në buzë kur pa se Beni ishte i shoqëruar nga një xhentëlmen. Në ato çaste kushedi se çfarë do kishte menduar…

Në dhomë , Beni e ftoi Hantin të ulej në një sofa, pasi ia hoqi pallton thuaj se me pahir. Pastaj duke i buzëqeshur i tha: Çfarë do nga unë. Hanti ishte pak sa në hall dhe i thotë :Asgjë.

Beni iu hodh në prehër dhe filloi ta puthi në fytyrë, në buzë, t’ia shkërmoq flokët e kuq dhe të fortë, pastaj ti zbërthej këmishën e ti fus duart, por për çudinë e tij ia gjeti karin të pangrehur. Beni mbeti për një çast. Si është puna nuk të pëlqej unë?

Ti Ben je i mrekullueshëm, por jam unë që preferoj që të ma fusin më shumë se ta fus.

S’ka problem,- tha Beni. E bëjmë si të dëshirosh ti. Që atë çast që të dy filluan të tregohen më të vetëpërmbajtur. U shtrinë në krevat. Beni po i puthte gjoksin që ishte aromatik nga parfumet që Hanti përdorte pas banjës. Pastaj Hanti ia mori në gojë, se ashtu i pëlqente shumë dhe vazhdoi gjatë duke ia lëpirë. Beni kishte një kar të bukur dhe të madh. Kur ia kishte vënë në Korçë një herë partnerit të tij ,ai kishte klithur me të madhe. Tani Beni po mendonte se si t’ia fuste pa i shkaktuar shumë dhimbje. Ndoshta e ka bërë shumë herë dhe vrima është mësuar. Por nuk qe ashtu. Hanti ishte shumë i ngushte dhe sado që mund ta kishte bërë nuk ishte hapur si duhet. Sidoqoftë Beni, filloi ta fusë me shumë kujdes.

Beni që kishte kohë pa bërë gjë, por vetëm nga pak onanizëm, i shkoi shumë për shtat kjo qirje, që iu duk një mrekulli e shumëpritur. Hanti i dha prezervativin . Ai e veshi dhe filloi tia fusë me kujdes. Kur arriti në fund, Beni e ktheu Hantin pak anash, i ngriti këmben, dhe ia mbajti me dorë, pastaj filloi ta pompoi vençe. Kështu i dukej se e qinte më mire.

Atë natë çdo gjë shkoi më së miri. Beni kishte dëgjuar disa herë derën e kinezit të hapej dhe e merrte me mend se në çfarë sikleti ishte i shkreti. Ai ishte i ri, i bukur dhe i djegur për kar. I kishe thënë disa herë Benit, por ai e kishte refuzuar ashtu kot, duke e lënë të gjorin në mjerim.

Të nesërmen Hanti iku, por jo për gjatë. Ai u rikthye përsëri, e pastaj filloi ta merrte Hantin në shtëpinë e tij, që ishte një apartament i këndshëm, cili filloi të bëhet akoma më shumë kur Beni filloi ta qinte Hantin gjithëmon e më me shumë dashuri. Atij nuk i bëni përshtypje as rrullat dhe as mosha. Hanti ishte kaq i mirë si eri dhe si mik sa Beni e adhuronte. Edhe Hanti kishte gjetur një djalë yll, që ia plotësonte të gjitha dëshirat. Ai e kuptonte se ishte np njp moshe që nukishte lehtë të krijonte miqësi. Në këtë faze seksi kthehet në komerc dhe vetëm disa herë mund të jesh me fat qe te lidhesh me një djalë të mirë. Hanti i kishte propozuar Benit një herë ta ndihmonte financiarisht, pasi e kuptonte se çfarë sakrificash bënte. Dhe ai i kishte thënë, se po t’ia përsëritët dhe një herë tjetër do ta linte. Sigurisht që ajo ishte thjeshtë një kërcënim, por sidoqoftë Hanti nuk e përmendi më.

Kështu vazhduan nja 6 muaj të tjera. Për pushimet verore shkuan në një krocierë detare, ku ishin kënaqur shumë. Aty Beni njohu një djalë tailandez, që e kishte “adoptuar” një pasanik anglez dhe e pyeste Benin në se xhentëlmeni anglez do ta adoptonte edhe ai atë. Kur ja një ditë të bukur Hanti vjen tek lokali dhe i thotë Benit se donte të bisedonin. Këtij të fundit i shkoi mendja se mos Hanti do t’i propozonte të bashkëjetonin. Por Beni kishte qenë larg. Hanti me mjaft dëshpërim i tha se e kishin transferuar në Mançester, ku ai do të merrte detyrën pas disa ditësh. Beni, gjithëmon i gatshëm i thotë se do të shkonte edhe ai me të.

Po universiteti?

Në dreq shkoftë, do ta le…

Ti Ben nuk je në rregull. E ardhmja jote është shkolla.

Ti je një student i zoti dhe ke një të ardhme për vet veten. Kurse unë jam në fund të karrierës sime. Benit nuk i mbushej mendja. Ai e ndihmoi që të paketonin plaçkat dhe pastaj i tha se do të shkonte për të përgatitur të tijat. Për ta bërë këtë punë u desh një farë kohe, kur merr një mesazh në Hotmail , ku Hanti i thonte, se nuk kishte dashur dhe as do të donte një tjetër si Benin. Ai po nisej me dhimbje, sepse nuk donte të bënte Benin të gabonte për të ardhmen e tij. Ai ishte vetëm 23vj dhe nuk kishte si të dashurohej me një 50 e me shume vjeçar. Kjo mund të ishte një aventurë për kureshtje, ose për të shuar epshin por jo një lidhje serioze…

Beni në fillim u tërbua, filloi të gjuaj me shqelma gjërat dhe ti shkatërrojë, pastaj filloi të qajë me të madhe me dënesë, duke thirrur, përse, përse më la…Unë e doja kaq shumë. Dhe u shtri përmbys mbi krevat. Pas pak ndjeu një dorë të butë që e ledhatonte , duke i thënë: qetësohu, qetësohu. Ngriti kokën dhe pa fytyrën e bukur të kinezit që po i buzëqeshte.

Ti e ke fajin,- i tha shqip dhe ty do ta nxjerr gjithë inatin. E kapi kinezin e shtriu, ia çori brekët dhe pa e zbutur me pështymë, e shtyri me forcë përbindëshin e tij ,deri në fund. Kinezi ofshani një herë, por e pranoi torturën. Beni e nxirrte e pastaj hidhej mbi kinezin duke ia futur përsëri. Këtë punë e vazhdoi disa herë, deri sa u lodh dhe fara iu derdh. Po rinte përmbys sa ti vinte fryma dhe pak nga pak filloj të kuptonte atë që ndodhi. Dhe i erdhi kaq keq për sjelljen e tij. Ishte treguar përlindësh ndaj një të pafajshmi, gabimi i vetëm i të cilit ishte se e donte shumë.

Më fal,- i tha.

Kinezi , duke e ledhatuar i afroi kokën tek buzët, e puthi dhe i tha: ishe i shkëlqyer. Nuk kam provuar kurrë një të qirë me kaq epsh.

Beni, kishte hapur sytë me hapi. Fjala i kishte ngrirë në gojë. Ai shkundi kokën dhe erdhi në vete. Atëherë po e kuptonte se kinezit i kishte pëlqyer. Siç ishte u hodh mbi të duke e puthur me zjarr, dhe i erdhi një ide që të thërriste Rroftë Çini dhe tha

LONG LIVE THE CHINA…sikur do të qinte gjithë Kinën

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top