Lajmerimi ne gazete - Tregim Erotik

E kishim lene qe me nje shok te shkolles se mesme te takoheshim tek pese heronjt ne Shkoder dhe meqe isha nje ore para vendosa te pij nje kafe dhe per te shtyre kohen bleva gazeten intervista. U ula ne kend te nje lokali aty afer dhe po shfletoja gazeten. Pasi lexova ato qe me interesonin arrita tek rubrika djemte kerkojne vajza.Instiktivisht po lexoja kur per cudine time lexoj nje njoftim te nje djali 19 vjecar gay pasiv qe kerkonte lidhje.Per vitin 96 nuk behej fjale per celular por ai kishte dhene diten,oren,vendin dhe gazeten ne dore. Me tundoj ky njoftim dhe mendova te shkoj,por ne mendje me vinin shume ide sepse mendova se mund te jete nje provokim ose sa djem mund te kishin lexuar kte njoftim dhe mund te behej nje lemsh i madh.Takimi ishte lene para turizmit te henen ora 10. Shkova dhe u pozicionova ne nje vend te padukshem qe te mos u ekspozoja. kisha nje ore qe po prisja dhe asnje djale nuk po vereja me gazete ne dore,pamvarsisht levizjeve te shumta te njerezve. Durimi kishte sosur prandaj vendosa qe te dal tek bordura para turizmit,u ula dhe nxora gazeten si shenje dalluese.  pas 15 minutash parkalon para meje nje djale kacurrels syshkruar brun me nje xhup lekure.Pasi ben disa ecejake nga menga e xhupit nxjerr gazeten te bere tub.U ngrita ne kembe dhe po prisja te kthehej perseri.Ishte nje mrekulli te lidhje miqesi me nje djale te bukur si ai.Ne momentin qe u kthye i dal perpara dhe e ndaloj.Djali i gazetes i them?[sot kur e kujtoj kte prezantim them me vehte cfare guximi idiot].Per fatin tim te mire ai reagoi drejt dhe u pergjigj pozitivisht.E ftova te pinim nje kafe aty afer sa per prezantim.Qendroja perballe tij dhe bukuria e tij me kishte eksituar pa mase.Penisi ishte gati ne shperthim dhe mendja me shkonte ta perpija te terin,por …Qendruam deri sa beme prezantimet dhe deshirat e secilit dhe e ftova te shkonim tek shtepia e nje shoku qe kishte vetem nje dhome dhe kishte shkuar ne emigrim.Sa hapa deren dhe hyme brenda,nuk mu durua por e mbertheva dhe fillova ta puth me pasion.Buzet e tija te trasha dhe te lengta me krijuan nje parajse te vertete.Puthjes se zjarrte iu pergjigj dhe ai dhe pa marre ndonje urdher filluam te zhveshnim njeri tjetrin.Akoma dhe sot me kujtohet ai trup i bukur qe nuk ngopesha duke e puthur.Me gjuhe merrja cdo pjese te trupit te tij,kafshoja gjoksin dhe me te njejten monedhe ma kthente dhe ai.Pasi i bera nje lavazh trupit rradha erdhi tek pjesa intime e ti.Me dhembe ia hoqa mbathjet dhe para meje u shfaq nje penis i bere synet me koke te trashe qe ta mbushte gojen dhe te kishte enda ta thithje.Pas disa minutash me lavazhin epenisit te tij hoqa mbathjet e mija te cilat kishin filluar te lengeshtoheshin nga parasperma dhe fillova ta ferkoj me te tijin qe te beheshin shoke taman. Penisi i tij dhe i imi nuk i kalonin te 15cm por kjo nuk kishte rendesi para kenaqesise erotike qe krijonim nga lojrat me njeri tjetrin.vazhdonim me kto lojra,kur ne vesh me peshperit.Te kthehemi 69 dhe te derdhim njekohesisht ne goje te njeri tjetrit.Per momentin hezitova por kenaqesia qe me jepte nuk mund te refuzoja. ishte vete parajsa.Qinim gojen e njeri tjetrit dhe derdhja u be bjekohesisht ne te dy gojet tona.Sic ishim me spermen e te dyve filluam te putheshim me epsh.Ndenjem disa momente ,me sa me kujtohet 20 minuta sa pime nga nje gote cola dhe besojeni se aty mesova emrin e tij qe quhej Fatmir.Ne kte menyre prezantimi i them se fati i mire ishte qe me solli nje djale si ti qe as ne enderr nuk e parashikoja.Ne kte moment ai me holli krahet rreth qafes dhe filloj te me puthe me pasion.Nuk kishte si te mos reagonte penisin im qe mezi priste vrimen e nje mashkulli qe per mua ishte top model. Pasi fillum puthjet erotike e shtrive me shpine ne krevatin tek qe ndodhej ne ate dhome,dhe fillova ta gudulise me gjuhe vrimen e ti hyjnore.Renkimet e fatmirit nga kenaqesia me eksitonin pa mase.Fillova te hapja vrimen me te gjitha gishtat me radhe dhe njekohesisht vithet i rrihja me shuplakeAh vithet te rrumbullakta dhe te buta qe kur i kafshoje butesisht te benin per vehte.Pasi vrima ishte perpunuar mire me mjete rrethanore vinte radha e penisit tim qe per hir te se vertetes gati ishte per te demostruar per kte padrejtesi ne vonese penetrimi.Afrova koken tek vrima magjike e cila per hir te se vertetes ishte pregatitur mire dhe me cdo hap futje ndjeja renkimet e kenaqesise qe Fatmiri ofshante. Pompimet zgjaten per nje kohe te gjate sepse ishte hera e dyte.Provuam te gjithe pozicionet dhe ne momentin qe do ejakulonim te dy, e ktheva me fytyre nga une .Sperma vershonte brenda vrimes magjike ne bythen e tij,ndersa sperma e tij lagte trupat tane. kjo ishte historia e gazetes intervista por qe une dhe Fatmiri krijuam kto situata deri sa ai emigroi.

 

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top