Kushuriri i dashur - Tregim Erotik

Isha ende mjaft i ri kur mesova se nuk isha si gjithe te tjeret. Kjo me ndodhi kur u gjenda midis djemeve qe po laheshin ne lume, dhe hijeshia e tyre me tundoi. Ishin te rinj ne mos te bukur se paku burreror dhe kjo ne nxitete kaq shume sa fillova te mendoj se te gjithe perreth e kuptuan qe me pelqente te shkoja me to. Kjo me beri te merrja vrapin e te ikja nga syte kembet me shprese se nuk do te behesha gazi i botes. Nga ky çast jeta ime ndryshoi. Ruhesha nga te gjithe, familja, shoket, kushurinjt, qe asnje te mos kuptonte gje dhe te krijoja probleme. Por te gjithe me donin e keshtu isha i qete. Por miqesine me te madhe e kisha me nje kushuri te dyte, i cili ishte pak me i madh se une, por mua me pelqente te dilnja me te se keshtu e ndjenja veten te mbrojtur. Ne ishim fqinje keshtu qe me shume rinte tek ne se ne shtepine e tij. Por nje dite te bukur ai na tha se do te shkonte ne kurbet. Me erdhi keq qe do te mbetesha nje kohe pa te, por fundja eshte nje prove qe duhet bere per te siguruar jetesen. Ne nuk kishim bere asgje bashke, por thjeshte ishim miq, pa çka se mua me pelqente per vdekje. Kur u ndame ndjehesha i mallengjyer dhe ai me tha se fundja pas disa kohe do te kthehej perseri. Vertet ashtu ndodhi.Pas dy vitesh endrimesh per te, imagjinata kishte shkuar kaq larg sa nuk arrija ta kapja e t’i gozhdoja mbrenda vetes deshirat delikate qe kisha lidhur me te. Nje dite tek po dilnja nga shtepia e ndesha ne rruge te veshur mire dhe m’u duk i burreruar dhe me i bukur se kurre. Iu hodha ne qafe dhe u rrahem shpatullash si njerzit qe jane te permalluar nga qe nuk jane pare per shume kohe. -Kur paske ardhur, sa do te rrish?.. ishin pyetjet e mija te njepasnjeshme. -Do te kaloj pushimet verore ne shtepi. – pastaj shtoi;- Dale te shoh,-me tha. –Per dy vite paske leshuar shtat dhe qenke bere burre. Hajde çfare djali hajde… -Edhe ti paske ndryshuar…-ia ktheva komplimentin e tij. -Per mire apo per keq? -Sigurisht qe per mire… Qeshem te dy.

Ne mbremje erdhi tek ne. U darkosem ne familje e pastaj u ulem te bisedojme. Prindet dhe grarija shkuan te flene duke na lene ne djemeve qe te bisedonim. Dikush e ktheu televizorin tek nje stacion qe kishte nje film porno keshtu qe biseda u nderpre dhe te gjithe po shihnin ate qe zhvillohej ne ekran. Ai ishte i ulur ngjitur me mua. Une po vdisnja nga deshira qe te zgjasja doren e ta prekja ne vendin delikat, ose te hidheja mbi te, ti ulesha ne preher e te ndjenja te gjithe kenaqesite e enderruara per nje kohe te gjate. Por kete deshire te çmendur perpiqesha ta ndrydhnja si te mundja. Kur skenat filluan te egersoheshin dhe seksi u be shume ndjelles, ndjeva qe ai shtriu kemben duke e mbeshtetur pas kofshes sime. Ktheva koken nga pantallonat e tij e pash se ato kishin marre formen e nje gunge, qe nuk kishte nevoje per shume mend per te kuptuar se çfare ishte. Une shtyva brylin ne drejtim te gunges e nuk u desh shume qe ta prekja. Gjeja e tij ishte krejtesisht e ngrehur dhe me prekjen time filloi te pulsoi. Ai ktheu koken nga une e nje buzeqeshje e lehte u ravijezua ne buzet e tij. Me kete mu duke sikur po me thonte : Ah ti shejtan… Ai u ngrit pak qe te largonte krahun tim, qe te mos binte ne sy, pa çka se ne dhome ishim pa drite dhe te gjithe te perqendruar ne ate qe po ndodhte ne ekran. U leshuan edhe disa rromuze qe e nxene me teper atmosferen e kjo vazhdoi deri ne fund te filmit. Une dola perpara nen pretekstin se doja te flinja, por ne vend se te ngjitesha ne dhomen time shkova ne kopshtin pas shtepise, qe ishte i madh dhe gjithe peme dhe lule. Atyndodhej edhe nje dere qe na lidhte me shtepine e kushuririt, keshtu qe ai do te kalonte patjeter ketej. U futa pas nje trandafili kacavjerres qe ishte i mbushur me lule te cilat naten leshonin nje arome dehese dhe po prisnja. Zemra me dridhej. Ai do te vinte vetem apo do ta shoqeronte ndonje nga vllezerit. Pas pak e pash hijen e tij qe po afrohej. E thirra ne emer dhe ai u afrua. Ne driten e paket te erresires ai hezitoi per nje çast, sikur nuk dinte si te vepronte. – Sa me ke munguar,-i them. Atehere ai nuk duroi me por zgjati duart, me kapi koken, duke me terhequr ndaj vetes e duke mbeshtetur buzet e tija te ngrohta mbi te mijat. Mua sa nuk po me binte te fiket. Po dridhesha nga emocioni sa ai me dha zemer qe te me qetsonte. – Sa te kam enderruar gjithe kohes qe isha atje… -Edhe une. Ke pasur ndonje mik atje.

-Si do qe te theme, po apo jo ? – Ne se ke patur mire ke bere… Ai me puthi perseri. – Megjithate ti je shume me i mire se gjithe te tjeret. -Vertet thua?… -Pse te te genjej? Qendruam disa çast ne heshtje, pastaj kushuriri me pyeti ashtu heshturazi. -Ke qejf ?…

– Edhe me pyet… Pa hezitim zgjata doren dhe ferkova karin e tij te ngrehur.Pastaj ai e nxorri dhe une e kapa perseri. Ma mbushi doren, duke me dhene kenaqesin aq shume te enderruar. -Mos e shterngo shume se mos me derdhet. Une i ula tutat qe kisha veshur dhe u ktheva nga mbrapa, duke i ofruar vrimen time te virgjer. Ai me tha te perkulesha e te peshtetesha pas parvazit te deres, nderkohe qe e mbushi vrimen me peshtyme e filloi ta hapte me gishtin e vogel, pastaj me te mesit e pastaj me dy gishta. Pastaj mbeshteti koken e peshtymosur te gjese se tij dhe i dha shtyse qe te hynte. Koka u fut dhe une sa nuk klitha nga dhimbja, por duke e mbajtur veten i thoja me ze te ulet :Hiqe,hiqe. Por ai nuk e hoqi. Une shterngoja vrimen dhe ajo dhimbte akoma me shume. -Çlirohu, me thonte ai, Mos u shterngo se te dhemb me shume, – por ishte instikti qe me drejtonte e kjo me bente te shterngohesha edhe me shume. Qendruam nje cope kohe keshtu, pastaj e shtyu me tej deri sa hyri i gjithi. Kenaqesia e te qirit nuk ishte ashtu sic e kisha menduar, por kjo shfajsohej nga qe e kisha per here te pare. Kushuriri po me pomponte me te gjithe forcen e tij duke u futur ne thellesi. Pak nga pak fillova te kem nje ndjenje te perzier te kenaqesise me dhimbjen, por kjo ishte e pamjaftueshme per te thene se ishte hyjnore. Kur iu derdh ai nuk levizi per pak kohe, pastaj e nxorri dhe u pastrua me shami. -Ti shko ne banjo dhe perpiqu ta nxjerresh spermen e derdhur se ka per borxh te bjeri ne breke e te ndyhen. U vesha dhe pasi u puthem edhe nje here u ndame.

Por pas disa ditesh, kur e ndjenja veten mire fillova perseri te desheroja nje takim tjeter. Kete radhe e beme ne dhomen e tij dhe kjo shkoi me mire. Perdorem krem te posaçem qe ai e kishte sjelle nga jasht, keshtu qe kari i tij rreshqiti me lehte. Pastaj pat edhe shume raste te tjera, deri sa erdhi dita te kthehej ne punen e tij. Kesaj here me premtoje se do te gjente menyren qe te me merrte edhe mua dhe une mbeta me kete shprese. Per nje kohe mbeta vetem, duke u kthyer ne kohet e lashta kur i bija me dore. Kjo vazhdoi deri sa nje dite takova ne nje livadh nje djalosh… te mrrekullushem…Ne u pame ndaluam dhe u kuptuam…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top