Kur Kerkon Ti Gjesh Fundin - Tregim Erotik

Jeta ka histori që kur i shkruan duken krejtësisht të pabesueshme. Janë trillime mund të thotë çdonjëri dhe për ketë mund të ketë të drejtë, pasi kur shkruajnë të gjithë trillojnë nga pak. Por këtu nuk ka shumë vend për të trilluar. Kisha nënën të shtruar në spital. prandaj më duhej të shkoja disa herë në ditë për t‘u përkujdesur, si edhe për t’i shpënë ndonjë gjë që ajo pëlqente. Një mbrëmje, pasi kisha qëndruar deri vonë,po kthehesha për në shtëpi. Oborri ishte i boshatisur, përveç një grupi djemsh që qëndronin rrëzë një pishe e diçka po bisedonin. Kur u afrova më tërhoqi vemendjen një pyetje që i drejtohej njërit prej djemëve dhe që m’u duke e pazakontë.

Pyetja ishte:

“ E çfarë ndjen kur qihesh?”

Ngadalësova hapin, se isha kurreshtar të dëgjoja përgjigjen.

“ Nuk di si ta themë, por është diçka e veçantë, që vetëm ai që është kurreshtar për të provuar ndjesi të reja, mund ta shijojë.”

“ Kur ka femra, përse u dashka të shkosh me meshkuj?…”

“ Sepse mjafton të mbyllish sytë dhe kënaqësia është e njejtë. Pastaj ka gjëra që me një femër si bën dot, kurse me një djalë është më e lehtë…”

“ E çfarë, t’ja fusish në gojë…”

Tashmë isha larguar mjaft dhe fjalët mezi dëgjoheshin. Por ato që dëgjova më mjaftuan për të më ndezur kurreshtjen. Këto biseda në përgjithësi ishin tabu midis të rinjve. Ato ose bëheshin në rrethe të ngushta, ose kur shanin ndonjërin. Por s’më kish rënë rasti të dëgjoja që ato të bëheshin në grup dhe me një seriozitet të tillë. Kur arrita tek kthesa e ndërtesës ishte një stol hekuri dhe unë u ula në cepin e tij, për të parë nga larg se si do të zhvilloheshin ngjarjet. Ato biseduan edhe pak e pastaj u nisën. Përballë ishte një grumbull barakesh që dikur ishin shfrytëzuar nga spitali, por tani ishin bërë gërmalla. Pikërisht në atë drejtim po shkonin djemtë. U ngrita dhe i rash nga ana tjetër, për të gjetur një vend të favorizuar në platen e shfaqjes. Siç e parashikoja shfaqja do të ishte interesante.

Ato që pretendonin ta qinin ishinpesë djemë afërsisht të një moshe. Grupi kish mbetur pak më larg kurse dy prej tyre u afruan vetëm disa metra larg meje, por i mbrojtur nga errësira dhe rrënojat, nuk vihesha re.

Njëri nga djemtë e nxorri, kurse tjetri uli pantallonat dhe u mbështet pas një trau, që zbriste nga muri deri në dysheme.

“ Lyje mirë me pështymë, që të futet më kollaj. “

Tjetri e leu pa kujdes karin e tij me pështyme dhe e afroi ta fuste.

“ Kujdes se nuk e ke në vrimë.”

Ai shtyhej dhe përpiqej që të korrigjonte drejtimin.

“ Pak më poshtë…Pak më lart…”

Më në fund e gjeti. Ai që ishte përfund e ndjeu kur i hyri. Dukej të kish të bënte me një kar të bëshëm.

“ Nxirre! Nxirre! Lyeje dhe njëherë me pështymë. “

Fillimisht nuk deshi, por pastaj iu mbush mendja dhe e nxorri. Përsëri një dozë pështyme, që kësaj here duhet të ishte më e bollshme e përsëri tentativë për t’ia futur.

“Oh,oh…” ofshani djaloshi sigurisht nga dhimbja.

 

“ E po duroje pak dhe ti!” i thoshte partneri i tij , pa pyetur shumë për shokun, po vetëm që t’a fuste sa më shpejt e më thellë.

Kur mendoi se e futi, qëndroi pak e pastaj filloi ta pompoi. Djaloshi poshtë tij, kish mbështetur kokën mbi dorën e tij, që ishte vendosur mbi tra. Partneri e tërhiqte nga vetja dhe sa herë arrinte në fund përkulej nga mbrapa, sikur kjo e ndihmonte që ta fuste më thellë. Më së fundi iu derdh. Sigurisht nuk e priste t’i derdhej kaq shpejt , pasi kish menduar se qejfin do ta zgjaste më gjatë.

Pasi u pastrua me një shami letre u nis nga grupi që po priste, duke mbërthyer pantallonat.

Me të shpejtë nga errësira u nda një djalë tjetër. Ai ndërsa afrohej po zbërthente pantallonat për ta nxjerrë. Me sa duket nuk i pritej që ta provonte sa më parë.

Djaloshi që qiheshe, vazhdonte të rrinte i mbështetur pas shtyllës. Kur shoku i tij u afrua ta fuste, ai i tha:

“ Lyeje pak me pështymë!”

Dhe ai e leu, pastaj duke përkulur pak gjunjët e shtyu karin e tij, i cili gjeti rrugën e hapur nga paraardhësi e u fut me lehtësi. Me sa duket ky e kishte më të vogël, prandaj mbeti i pakënaqur sa duhet.

“ E paske të hapur si shpellë.”

Partneri nuk u përgjigj dhe ai filloi t’a pomponte me vrullë. Atij nuk i derdhej kollaj, prandaj filloi të bënte gjithëfarë figurash, duke u ulur apo duke u ngritur, duke shpresuar se kështu kari i tij do t’i ngulej më mirë, që partneri të kishte se çfarë të mbante mend.

Pasi mbaroi, nuk kish me shfarë të fshihej, prandaj përfitoi të kapte pjesën e poshtëme të këmishës së djalit që qiu e të fshihej me të. Djaloshi nuk tha gjë dhe ai i kënaqur u largua.

I treti ishte një djalë u gjatë. Ai e kishte të hollë, prandaj sygjerimit për ta lyer me pështymë iu përgjigj duke e futur me agresivitet në vrimën e shokut.

“ Oh.. “ reagoi djali, por ai nuk donte t’ia dinte. Duke i përkulur gjunjët mjaft ai vazhdonte ta pomponte, por kjo e lodhi. Gjunjët filluan t’i priten dhe ai e nxorri, pasi as që kishte ndërmend t’i derdhej. Atëhere ia takoi në byth e filloi t’i binte me dorë deri sa sperma iu derdh, duke alarmuar djaloshin se mos ajo i kish rënë mbi pantallona.

I katërti ishte një djalë i shkurtër, i qethur tull. Ndoshta ishte duke kryer shërbimin ushtarak. Ai kishte një kar të madh e të trashë. I kërkoi djalit që të thyente këmbët më shumë që të kishte një pozicion më të volitshëm për të. Pastaj ia futi. Trashësia e karit dhe futja e papritur e lënduan djaloshin. Ai thirri pak, duke u lutur që t’ia nxirrte, por partnerin e kish mbuluar epshi dhe nuk donte t’ia dinte.

“ Kur ta ka qejfi, duroje tani!”

Djaloshi me shpirtë ndër dhëmbë përpiqej ta duronte, duke ofsharë sa herë që ai bëhej më agresiv. Por edhe këtij iu derdh shpejt. Pritja e rradhës sigurisht që kish ndikuar në këtë. Edhe ky e fshiu ku mundi në rrobat e djaloshit dhe iku duke turfulluar:

“Shkërdhatë e ndyrë…Të qift Rumania në byth..” e të tjera shprehje të pakuptueshme.

Kish mbetur i fundit. Ai u afrua, e nxorri, por nuk po i ngrihej. Filloi t’ia takojë në bythë, por përsëri nuk i ngrihej. I ra me dorë, por hiç.

Atëhere filloi të bëhej agresiv.

“ Kurva mutit. Sa vet të kanë shkërdhyer?.. A do të fus dorën në vrimë? ”

Djaloshi kundërshtoi dhe ai pa pritmas e godet me një grusht në fytyrë, duke e rrëzuar për tokë.

Atëhere nuk m’u durua, por thirra:

“Çfarë bëhet këtu?… Policia!” dhe dola nga vendi. Djemt vrapuan, duke lënë vetëm djaloshin, që ishte ende i shtrirë për tokë.

E ndihmova të ngrihej. Ai veshi pantallonat dhe pa bërë zë erdhi pas meje. Kur dolëm në dritë e pash për herë të parë. Kishte një fytyrë të frikësuar me sy të shëndritshëm. Fizikun të dobët që e tregonte më të ri se ç’ishte në realitet. Buzët i kishte pak të holla dhe lëkurën mjaft të bardhë. Por në përgjithësi ishte djalë i këndëshëm dhe tundues.

Ai më pa me kurreshtje dhe e mori vesh qënuk isha polic. Unë isha disa vjet më i madh se ai, gjë që i dha siguri që të ecte përkrah meje dhe t’i shmangej ndonjë takimi të pa pëlqyeshëm me partnerët e mëparshëm.

Ecëm një copë rrugë pa bërë zë. Të themë të drejtën djaloshi më kish pëlqyer mjaft dhe do të kisha shumë dëshirë që ta bënja me të. Por rradha e pretendentëve që e kishin kaluar atë natë e hiqte kënaqësinë e rastit.

“ Pse pranon ta bësh pa mbrojtje. A mendon se njëri prej tyre mund të ishte i infektuar?”

Ai nuk foli. Në një vend me dritë ai u kontrollua dhe pa se pantallonat i ishin bërë pis jo vetëm me spermë, por edhe me diçka tjetër. Me qënë se isha vetëm në shtëpi, kur e pash gjendjen e tij, e ftova të vinte tek unë që të pastroheshe. Ai pranoi, kështu që pas pak u gjendëm tek unë.

Plaçkat nuk kishin s’i pastroheshin ndryshe vetëm se të laheshin në rrobalarse. Me këtë rast, duke qënë se dushi ishte i nxehët i thash që të pastrohej edhe ai. I dhash një tub me një krem qetësues kundër hermoroideve dhe ajo i bëri mirë se e qetësoi.

Kontrollova sirtarin e rrobave të mija dhe zgjodha to që i kisha më të vogla, për t’i a dhënë që të ndërrohej. Pasi ishte veshur, po më shihte sikur do të thonte diçka. E pyeta se ç’kishte dhe ai m’u përgjigj në se ishte e mundur që të rrinte atë natë tek unë.

Pregadita diçka për darkë dhe pasi hëngrëm ai ndjehej i lodhur, kështu që e vura në krevatin tim, ndërsa unë rash në dhomën e nënës.

Të nesermen rrobat i ishin tharrë. I hekurosëm dhe pasi hëngri mëngjes iku. Nuk i kisha mësuar as emrin.

Në mbrëmje po kthehesha në shtëpi e pash tek po më priste në hyrjen e shkallëve. Qesh i çuditur për këtë, por nuk më dukej diçka e pamundur.

I thamë mirëmbrëma njëri tjetrit dhe u ngjitëm lart.

“ Më fal që u ktheva përsëri…”

“ S’ka nevojë për justifikime. Më thuaj si e ke punën? “

Ai heshti përnjë hop, astaj me zë të ulët më thotë:

“ Kam qejf t’a bëj me ty…”

Megjithëse përgjigjen duhet t’a merrnjame mend, përsëri ajomë befasoi.

“ Përse kjo dëshirë?”

“ Se më dukesh njeri i mirë. ”

“ Vërtet thua?”

Ai pa u përgjigjur m’u hodh në qafë.

E putha në faqe. ai më ktheu gojën dhe u puthëm në buzë. Shtërngohej fort mbas meje, sikur kish frikë se mos i ikja, gjë që s’e kisha aspak ndërmend.

U shtrimë mbi divan, por ai mezi na nxinte. U kujtova se duhet të fikja dritën, pasi mund të na shikonin nga pallati për karshi.

Në errësirë po e ledhatoja dhe ai më shtërngonte pas vetes.

“ Mund të më thuash si të të thërres? “

“ Olsi.”- më thotë.

“ Paske e emër të bukur…”

Ai u rras edhe më tepër pas meje.

“ Mund të më shuash kurreshtjen, se përse shkove me gjithë ato djem njëripastjetrit?”

“ Unë takimin e kisha bërë me njërin prej tyre që u njohëm në autobuz. Ai ishte pështetur pas meje dhe e ndjeva që i ishte ngrehur dhe unë pata guximin t’ia prek. Kështu u morrëm vesh. Kur zbritëm tek spitali ai më njohu me shokët e vet dhe asnjeri prej tyre nuk desh të hiqte dorë, kështu që u detyrova t’i pranoja të pestë.”

“ S’e kishe bërë kur më parë në grup?”

“ Jo,kurrë.”

“ Po si fillove ta bësh?”

“ Një histori shumë e përsëritur. Në lagje ishte një djalë që ishte punëtorë. Një herë më ftoi në shtëpinë e tij dhe më pyeti në se qoja të bëja qejf. Unë qesh kurreshtar të dija se çfarë qejfi, dhe ai m’a tregoi. Herën e parë mendova se nuk ishte shumë qejf, por fillova të mësohesha dhe m’u duk se ishte me të vërtet një lloj i veçantë qejfi, që nuk e bënin dot të gjithë. Kështu që vazhduam për një kohë, kur një ditë fqinji im u zhduk. Atëhere kërkova miq të rastit, por nuk mund të dilnja me flamurë për t’i gjetur. Diku kisha dëgjuar se po ta shohësh një djalë me vemendje dhe po të kafshosh buzën e poshtëme është një shenjë që tregon se ke dëshirë të shkosh me të. Por tek ne shumë vet nuk e dinë këtë sinjal. Prandaj rasti i autobuzit m’u duk një mrrekulli dhe nuk desha ta humbisnja.”

“ Do me thënë se të pëlqen ta bësh?”

“ Po, më pëlqen.”

“ Po sot je në formë, pas sprovës së mbrëmëshme?”

“ Sidoqoftë do ta duroj, se kam dëshirë ta bëj me ty.”

Po lëkundesha për një çast në se duhet ta bënja apo jo. Për mua ishte hera e parë, kështu që edhe më pëlqente edhe jo. Më së fundi vendosa.

Në sirtaren e komodinës mëndodhej një kuti me prezervativa të cilat m’i kishin dhënë nënjë mbledhje të organizatave jo qeveritare të cilat propagandonin përdorimin e prezervativave në aktet seksuale, si të vetmin mjet parambrojtës.

“ Më thuaj si ke qejf ta bëjmë?”

Ai qeshi pak.

“ Mos do ta bëjmë veshur?”

Kish të drejtë. Filluam të zhvisheshim dhe pas pak ishim lakuriq.

Olsi kish një trup të brishtë, kjo e bënte atë më tërheqës.Për kurreshtje i hodha një vështrim nga koka tek këmbët. Kish një kar mesatar, por të ngrehur mirë gjë që dëshmonte se nuk ishte impotent. I preka thumbat e sisëve e pastaj fillova t’ia thith e t’ia kafshoja nga pak. E shikoja se kjo i jepte kënaqësi. Pastaj fillova të shetis me gjuhë nepër trupin e tij. Pas pak arrita në pjesën leshtore poshtë barkut, të cilën e kalova, për të arritur rrëzë kofshave të tija të bukura, ku ngrihej edhe kapitali i tij.

“ Do më mësosh se ç’duhet të bëj?” e pyes.

Ai qeshi.

“ Do të tallesh me mua. Me sa shoh unë ti na qenke profesori ndërsa unë vetëm një nxënës i zellshëm.”

Kari i ishte ngritur. Ia ula atë, që t’i hapja vend vehtes për të arritur qesja e testikulave të cilën fillova ta lëpija, ndërkohë që kisha zgjatur dorën për të afruar gishtin e mesit në vrimën e tij të cilin pasi e kisha lyer me kremin e famshëm qetësues e futa në vrimë. Ai shpejtoi të m’a merrte në gojë e filloi ta thithte fort, sikur do ta mjelte deri në fund. Butësia e gjuhës dhe forca thithëse më jepnin kënaqësi, gjë që më nxiti t’ia merrja në gojë edhe unë atij, për të provuar marrëzitë e seksit. Të themë të drejtën nuk isha fare pa përvojë. Jo se e kisha bërë ndonjëherë, por në internet më kish rënë rasti të shihnja herë pas herë fotografi gay dhe skena akti , kështu që nuk ishte e vështirë për të imagjinuar të tjera. Kisha lexuar edhe ndonjë histori e këto ishin të mjaftueshme për të ditur se çfarë dhe si ta bëje. Në shoqëri të gjithë djemtë i shajnë ato që janë gay, apo kur bije fjala për to mbajnë qëndrim në sy të shokëve, por kur janë vetëm dhe ju bie rasti, apo kur i bijen me dorë, i shmangin përfytyrimet e skenave me femra, për t’i zevëndësuar me skena meshkujsh sepse kështu i derdhet më shpejt.

Pasi tashmë kishim krijuar një përvojë, ndërruam pozicion. Olsi u ngrit në gjunjë, duke lënë të hapur pamjen e vrimës së tij. Ajo dukej e skuqur dhe e fryrë,ndoshta nga “ndeshja” e një nate më parë.

Vura prezervativin për të krijuar një farë sigurie. E quaja marrëzi që njeriu të rrezikojë për një gjë kaq të thjeshtë.

“Veri nga ai kremi i mbrëmshëm, se më ka bërë shumë mirë,” më tha Olsi.

Dhe unë shtrydha tubetin për të nxjerr një porcion të mirë me të cilën leva të gjitha pjesët e nevojshme. Olsi zgjati dorën dhe ma kapi për ta vendosur në vrimën e tij. Pastaj filloi të shtyhej me kujdes. Sigurisht që për të ishte e dhimbëshme , por e pranoi atë timin, duke e lënë që të futej mbrenda pak e nga pak. Po provoja një kënaqësi hyjnore. Olsi komandonte shtërngimin e vrimës së tij, duke i dhënë impulse të cilat herë e lironin dhe herë ushtronin trysni. Pastaj vrima mashkullore, si do që të jetë përdorur, është më e shtërnguar se ajo e femrës, prandaj ndoshta të jep më shumë kënaqësi.

Kisha një copë herë që po e pompoja dhe kjo po më krijonte një delir seksual.

“ Oh, Olsi! Më vdiqe. Ku paske qënë më parë. Po ti a po kënaqesh? “ Ai kthente kokën dhe më thoshte:

“ Oh, fute sa të mundësh. Më qij rëndëshëm. Më shpartallo. Oh sa më kënaqe.”

Pastaj unë e tërhiqnja për të mbështetur buzët tek të tijat për t’a puthur dhe kështu vazhdonim deri në pafundësi.

Pas një qirje fantastike rash mbi të, kësaj rradhe , duke e shtërnguar unë që të mos më iket.

Nuk kaloi shumë dhe unë isha gati përsëri. Një e qirë e dytë, që qe më e gjatë se e para, na bëri që të raskapiteshim fare. Megjithatë unë kish dëshirë t’ia nxirrnja fundin e kësaj kënaqësie. Kur mbarova ia mbajta mbrenda për një kohë të gjatë dhe ai nuk donte të shkrehej.

Fjetëm të dy. Nga mëngjesi më doli gjumi herët dhe një qirje e tretë zuri vendin e vet duke shtuar shtresën e spermës që Olsi kishte në vrimë. Kur desha të përfundoja, Olsi më thotë:

“ Do ta bëjmë pesë herë,aq sa qenë edhe djemt atë nate.”

“ Ishin katër,” i themë” pasi i pesti ishte impotent kështu që nuk të bëri gjë.”

“ Ke të drejtë,” tha Olsi,” kështu që na mbetet edhe një herë për ta bërë.”

Për të shtyrë kohën hëngrëm mëngjes. E shikoja Olsin që përtypej dhe më pëlqente gjithënjë e më shumë. Edhe ai më shikonte e më hidhte ndonjë buzëqeshje.

“ Do të bëhemi miq?” më thotë. “ Ti më pëlqen e kështu që mund të takohemi më shpesh.”

“ Por s’do ta kemë shtëpinë gjithënjë të lirë. “

“ Do t’i kombinojmë rastet.”

Olsi nuk iku pa e bërë edhe herën e katërt.

Ai më tha se ishte i kënaqur prej meje, ndërsa unë i thash se nuk mund t’ia plotësoja gjithënjë dëshirën me katër herë. Katër herë ishin tepër për mua. Fundja nuk isha hamshor, por vetëm një djalë i zakonshëm që kish dëshirë të provonte Edenin e ndaluar mashkullor.


Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

1 mendim pèr “Kur Kerkon Ti Gjesh Fundin”

Lini një Përgjigje

Scroll to Top