Kur i bije per shkurt - Tregim Erotik

Po kthehesha në shtëpi dhe për shkurt I rash nga lulishtja e Namasgjas. Ishte errësirë e madhe dhe me qe ditën kishte rënë shi, po shikoja me kujdes se mos futesha në ndonjë pellg me ujë. Kur pranë një peme pash siluetën e një djali I cili e kishte nxjerrë dhe po e mbante me dore. Sapo me pa filloi të urinojë pa patur problem që të fshihet. Unë I kalova pranë dhe për të qeshur I thash: Kujdes se e thave pemën!
Pse ku duhet ta bëj?
Ja aty në fushë në se të vjen për mbarë.
Mos na e prish muhabetin tashti,- më tha dhe duke e shkundur e futi mbrenda pantallonave me ngadalë. Unë ndalova. Dukej qartë se ai po e ekspozonte. Vura re që kishte një kar simpatik të hollë, por të gjatë.
E paske goxha të gjatë ,-I thash.
Faleminderit. Ke kohë të bëjmë pak muhabet. Aty pranë ishte një stol. Ai u ul dhe unë I mbytur nga kurshtja u ula pranë tij. Po e shikoja. Ishte një djalë biond me floke kaçurela, që I mbushnin kokën se I mbante të gjata. Në gjysmë errësirë dukej mjaft simpatik.
Pse po rri ketu vetëm.
Ai qeshi me dredhi: sekret…
Si të duash, por vetë më ftove për të biseduar dhe desha të ngrihem.
U u sa shpejt u zemroke dhe ti. Ja e sheh atë djalin atje? Tamam në fund të lulishtes ku fillonte rruga ishte nje djalë me duar në xhepa që po rrinte gjysmë I fshehur pranë shkurreve zbukuruese.
E pastaj?
Po atë burrin që është nga ana tjetër e rrugës?
Po e shoh. Ka kaq kohë që po matet ti propozojë, por ka frikë.
Po ti nga e di se ai pret propozim?
Po s’është nata e parë që bënë këtë punë. Ja shife si do lidhen gjërat.
Dhe vërtetë pas pak burri u afrua dhe të dy u futën midis shkurreve që I mbulonin nga ana e rrugës, por jo nga ana e jonë. Aty djali uli tutat me shpejtësi dhe burri, pasi e leu karin me pështymë ia futi. Mua mu ngref keqas, kurse miku zgjati dorën dhe filloi të ma fërkonte karin tim. Unë nuk fola. Ai më zbërtheu pantallonat dhe ma nxori. Pastaj e mbështei në faqe dhe e preku me gjuhë kokën e nxehtë të karit dhe duke e lëpirë pak nga pak e mori në gojë. Isha në një gjndje të eksituar. Nuk dija si të veproja, se çdo gjë erdhi kaq papritur. Disa metra më poshtë shikoja pornoskeçin që po zhvillohej, kurse tek vetja po digjesha nga kënaqësia. Pastaj djali u ngrit dhe u ul në prehrin tim duke u shtyrë e rrasi të gjithin mbrenda. Tani po shikoja se sa I etur ishte për kar.vetëm disa çaste më parë nuk do ta kisha besuar këtë realitet që më mbante të gozhduar në atë fron.
Ato mbaruan më shpejt. Djali u ul dhe u fshi me diçka, pastaj diçka këmbyen midis tyre. Tashti mbaruam edhe ne. Unë doja të mbaronim punë sa më parë. Nxora pakon me shamija dhe u fshiva. Kurse partneri im kishte vete. Kur do takohemi perseri, më tha. Ja të shohim. Ky këtu nuk më duket vend I përshtatshëm.
Po ti ke ndonjë vend më të mirë?
Ja do të lajmëroj.
Më jep telefonin!
Unë preferova më mirë emailin.
Do më shkruash?-më tha.
Sigurisht. Je kaq I mirë sa nuk dua të të humb. Ku je? Tek Ismaili. Si të quajn? Fredi.
Mirë Fredi, po si tu mbush mendja me mua. Kam pritur disa net dhe nuk më kanë p[lqyer. Sot vendosa që do të pranoja të parin që do më vinte dhe ai ishe ti. nejse do të kërkoj edhe në chat dhe do kemi mjaft çfare të bisedojmë. Kishim dalë te drita dhe e pash se ishte një djalë mjaft I bukur. Fredi! Nuk je nga ato djem që lëshohesh lehtë. Atij iu bë qejfi. Pastaj ky qe vetem fillimi dhe kemi ende shume lojra për të bërë…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top