Kubi i Rubikut - Tregim Erotik

Megjithëse të gjithë e mbajnë Pogradecin si të freskët, atë vit edhe aty ishte vapë. Sidoqoftë më mirë se në Tiranë ishte, se së paku atje mbrëmjeve bënte fresk e kështu që flije rehatë e s’të mirrej fryma. Unë kisha marrë një dhomë me qira në një shtëpi jo shumë pranë bregut, pasi kur u kujtova për këtë punë të gjitha shtëpitë e preferuara ishin zënë. Megjithëse isha me pushime, gjumi më dilte herët. Sillesha e përdridhesha në shtrat por sa para bënte, kështu që ngrihesha, pija një kafe me ca biskota e pastaj nisesha për në plazhë, ku takoja disa të njohur, që kështu kalonim kohë me letra. Loja e preferuar ishte pesë katshi, megjithëse ndonjëherë bënim sikur luanim brixh, paçka se aty në rërë nuk e kishte lezetin, bile ishte fyese për një lojë të madhërishme si ajo. Atë mëngjes, u ngrita pak më vonë. Sa u kënaqa, sepse jovetëm nuk kisha parë ëndra, por edhe isha ngopur mirë me gjumë. Rrugës për në plazh , pash të ecte para meje një djalë shtat hedhur, me vithe shumë të ngushta, të cilat i tundëte në një mënyrë lozonjare si të ishte femër. Aq më tërhoqi vemendjen ecja e tij, sa menjëherë e ndjeva të më ngrihej. Apo s’më pëlqenin ato me byth të vogla, sepse në çdo pozicion që ta vije i futej i gjithi deri në fund. Ashtu kurreshtar siç isha shpejtova hapin dhe arrita paralel me të. Nuk dija si të hapja bisedë , por atëhere më ra në sy se në dorë kishte kubin e famshëm të Rubikut.

-Për sa minuta e bën kubin?- e pyeta.

Ai ktheu kokën, më pa dhe me një farë ndrojtje pohoi se nuk dinte ta bënte. -Ashtu? Po nuk është kaq i vështirë,- gënjeva unë për ta ngacmuar. Ai më pa ngultas e pastaj më tha se për të ishte shumë i vështirë. Pastaj si ti vinte në mendje diçka ma zgjati dhe tha: -Pa bëje një herë.

Unë kisha disa kohë që nuk e kisha bërë dhe menjëherë më brejti dyshimi në se e mbaja mend. Kështu ngadalsuam hapin dhe unë me pak mundim arrita ta bëja. Kur ia ktheva kubin pata rastin ta shihnja më me vërejtje. Ishta mjaft i ri, bjond me sy gri. Kishte hundë të hollë dhe buzë normale. Nuk ishte ndonjë kushedi se çfarë, por megjithatë ishte i këndëshëm. -Po mua a do të ma mësosh,- pyeti ai me ndrojtje. -Me gjithë qejf. -Si të quajnë? -Semi -Emër i bukur. -Faleminderit. Ai sapo kishte mbaruar shkollën e mesme dhe donte të konkuronte për kimi industriale. Kjo dëshirë i kishte lindur nga që ishte nga Kuçova e kështu që mendonte se mund të gjente punë atje. Për të bërë leksionin e parë po kërkonim një hije apo vend të qetë, por të gjitha glonin nga pushimtarët. Shkuam më tej deri sa arritëm tek lokalet dhe atje gjetëm një tavolinë të veçuar pas luleve dhe u ulëm. Mëngjeseve nuk kishte shumë vizitorë, kështu që ishim më të qetë për të filluar leksionin e parë. Unë nuk shquhem për dhënje mësimi,prandaj po përpiqesha të isha sa më i qartë. Kishim afruar karriket pranë e pranë e po provonim herë unë e herë ai se si bëheshin: rradha e parë, e dyta e kështu me rradhë. Kamarieri na solli porosinë dhe u largu, duke na lënë përsëri vetëm.Semi ishte kaq i përqëndruar në katroret e kubit dhe s’po më shihte që unë për pak s’po e haja. Më së fundi nuk mu durua dhe i vura dorën mbi kofshe, por ai nuk lëvizi. Edhe disa udhëzime të tjera e pastaj e ngrita dorën më lartë me shprese se mos takoja ndonje gjë të fortë që të konfirmonte shpresat e mija, por hiç. Më se fundi e humba durimin dhe i vura dorën tamam në vendin ku mendoja se ishte organi i tij dhe e gjeta, por krejtësisht të butë e të pangrehur. Ai bëri një gjest të vogël mbrojtje, duke kryqezuar këmbët, ndërkohë që dora ime ngulmonte ta fërkonte organin e tij me shpresë se kënaqësia do ta bënte ti ngrihej. Çudia ishte se ai as nuk kundërshtonte dhe as i ngrihej, por vazhdonte të luante me kubin sikur s’po ndodhte asgjë e veçantë. Pas këmbënguljes sime ai i hapi këmbët, sikur donte të më thonte bej çfarë të duash. Me që nga kjo anë nuk po shihnja ndonjë rezultat, i futa dorën ndën të për ta fërkuar nga poshtë e nga prapa, bile mu duk sikur ai u ngrit pak që ta kisha më të lehtë për ti futur duartë dhe unë po bëja të pamundurën që ta bija në qejf.

-Kujdes se mos na sheh njeri,-tha ai qetësisht.

-Kush do të na shohë? Por ja që erdhën disa klienta të tjerë e kështu që ne e humbëm privatësinë e deri atëherëshme. Semi po bënte përparime me kubin dhe pak nga pak arriti ta bënte të gjithë. Kjo e gëzoi shumë, por unë e lajmërova se duhet ta provonte disa herë që të ishte i sigurtë që nuk e kishte harruar. Me që nuk kishim tjetër ç’të bënim, u ngritëm dhe shkuam në plazh. Rrugës i tregova se ku banoja dhe në se do të kishte nevojë për gjë le të vinte. I thash këto fjalë i bindur që nuk do ta shihnja më, por kisha qënë i gabuar. Atë pas dite e pash nga dritaria të futej në oborr dhe po shihte nga të gjitha anët se mos gjente njeri që të pyeste për mua. Unë dola në dritare dhe i tregova nga të vinte dhe ai pas pak ishte në dhomë. Unë isha në të mbathura nga që isha shtrirë pak për të kaluar vapën, por ai nuk u merakos për këtë. Fundja në plazh ishim. -Pse erdhe? – e pyes dhe ai më tregoi se nuk e dinte sepse nuk po e plotësonte kubin më, megjithëse lëvizjet i bënte mirë sipas tij. Ai ishte mbushur me djersë dhe unë kur e ftova të ulej, i thash që të hiqte këmishen e pantallonat që të qëndronim më rehatë. Mendova se do të kundërshtonte, por për çudinë time ai bëri si i thash dhe pastaj u ulëm mbi krevat. E pyeta se ku kishte mbetur dhe ai më tha se problemin e kishte ke rreshti i fundit. Ia tregova edhe një herë, duke theksuar se si duhej bërë, që kubat duhet të viheshin në qoshe sipas ngjyrave e pastaj të mbusheshin meset e kështu pak nga pak ai arriti ta përfundonte. E provoi edhe një me sukses e pastaj i thash se tani duhet ta linte për pak kohë e ta provonte më vonë për të parë në se e mbante mend. Ai e la kubin në tryezë dhe po qëndronte pa folur mbi shtrat. -Dëshëron të shtrihemi, se ka ende kohë për të pushuar.

Ai pa e zgjatur u shtri brinjaz. Pas tij u shtriva dhe unë. -E paske kanatieren qull,- i themë. Ai u ngrit, e hoqi dhe e vari tek karrikja që të thahej pastaj u shtri përsëri pranë meje, por kësaj here më afër. Trupi i tij i avullues më tundonte më shumë, por ende kisha dyshime në se donte apo nuk donte. Ti propozoja copë do të ishte një gabim, sepse shumë djem reagojnë me kundërshtim, nga frika që duhet të pohojnë diçka që nga shumë konsiderohet e keqe. Kurse kur nuk ia thua, në heshtje pranojnë gjithëçka. Me këtë filozofi fillova ti afrohesha. Kari im ishte bërë dru ndoshta që nga çasti që ai u fut në dhomë. Pak nga pak u mbështeta lehtas tek ai, sa ta sinjalizoja se isha aty i gatshëm për gjithçka. Ai nuk lëvizi, atëhere një ndjenjë e tërbuar seksi më pushtojë dhe thash me vete të bëhet çfarë të bëhet dhe u ngjitha krejtësisht pas tij. Dorën e djathë e hodha sipër dhe e kapa karin e tij që kësaj here ishte më i fryrë, por jo krejtësisht i forcuar. I ula të mbathurat e mija dhe e lash të lirë organin tim, që tashmë ishte tërbuar. E futa nëpërmjet këmbëve të brekëve të tij dhe po e lëvizja për ta fërkuar në vende delikate. Pastaj ia ula brekët e tij për ti nxjerrë bythët që ia kisha vlerësuar aq shumë nga që i kishte të vogla dhe ashtu duke u fërkuar sa para mbrapa ishim bërë një trup. I ktheva kokën nga ana ime. Ai i mbante sytë mbyllur sikur nuk donte të shihte se çfarë bëhej pas tij. I ngjita buzët pas gojës dhe gjuhët u përzien, duke u thithur sa në një anë në tjetrën. Kur buzët tona u ndanë ai u kthye përmbys, sikur donte të më thonte se çasti ishte pjekur dhe duhet t’ia fusnja. I hapa felet dhe pash vrimën e tij të rrudhur. Hodha mjaft pështymë mbi të, sikundër edhe në karin tim, kur ndjeva Semin të më pyesi, në se kisha prezervativë. “S’qenka fare i paditur” mendova me vete. U ngrita mora kondomin dhe e vura me kujdes. Pastaj e leva me krem nivea të butë dhe fillova t’ia fusnja me kujdes. Me pak shtytje koka iu fut brenda. Po prisnja që Semi të protestonte, por ai nuk u ndje. Edhe pak pështymë anash dhe një shtytje të re. Tashmë gjysma ishte futur brenda. Një ofshamje e lehtë u dëgjua nga ai, por vetëm kaq e asgjë më shumë. Po përvëlohesha nga vapa dhe kënaqësia. Nuk e zgjata më dhe e futa edhe pjesën tjeter. Tani e shihnja se kisha patur të drejtë me bythët e sheshta, pasi e ndjenja se ato më kishin lejuar të hyja maksimalisht brenda tij. Atë pasdite e kalova disa herë çdo gjysmë ore. Në pushimet që krijoheshin ia merrnja në gojë ashtu gjysmë të forcuar dhe e bëja ti derdhej. Si gjatësi nuk e kishte keq, por ja që i duhej që të kontaktonte një mjek për të marrë vesh se nga i vinte mungesa e ereksionit. E bëmë në disa mënyra dhe ai ishte i gatshëm të pranonte sido që t’ia propozoja. Kur e ndjeva se nuk mund ta bëja më i thash që të visheshim. Pas pak ishim në rrugë. Më vinte zorr ta ngacmoja, por në fund të fundit për të mirën e tij ishte dhe e pyeta përse i ndodhte kjo. Ai më tregojë një histori të vegjëlisë së tij kur e kishin kapur me një djalë dhe ai nga frika sa herë që e bënte kujtonte rastin e vjetër kështu që i shkrehej. I thash se duhej të konsultonte ndonjë mjek seksolog, por edhe ato lenë shumë për të dëshëruar. Për këtë mjafton të shohësh plakushin e televizionit se sa marrëzira thotë.

Ato ditë që më kishin mbetur kaluan shumë këndëshëm, pasi Semi më vizitonte shpesh deri sa erdhi dita e ndarjes.

Kishte kaluar disa kohë dhe e kisha harruar këtë punë, kur një mbrëmje, në rrugën e bllokut, shoh të ulur në një lokal një fytyrë të njohur që po më buzëqeshte. Kur u përqëndrova u kujtova që ishte Semi. U afrova dhe e pyeta se ku ishte e më tha se kishte fituar konkursit dhe kishte filluar në fakultet. Pasi këmbyem nja dy fjalë ai më ftoi të ulesha në tryezë ku ishte me një shok të cilin ma paraqiti. Ishte një djalë rreth 21 vjeç, shtatmesëm, zeshkan dhe me xigomatikë të theksuar. Dukej i shkathët dhe fliste me theks lab. Kisha të drejtë se doli të ishte nga Vlora e quhej Zaçe. Ato kishin marrë nga një martini dhe po e pinin me lezet. Për të mos u ndarë prej tyre porosita edhe unë. -Paskët rënë në para,-i ngacmova unë. -Si kështu? Pyeti vlonjati. -Pini gjëra të shtrenjta. -Aha…E po të na duket edhe ne vetja se diç jemi.- dhe qeshi. Pastaj u kthye muhabeti në gjëra të tjera e kështu ora shkoi. Kishim porositur edhe gota të tjera, duke provuar pije të ndryshme dhe ato i kisha porositur unë. Por nuk më vinte keq se ritakova Semin e kështu kjo nuk ishte humbje por fitim. Por edhe Zaçja ishte djalë interesant. Ato ishin shokë të një kursi dhe banonin bashkë. Kisha përshtypjen nga disa shenja që pash të këmbenin, se Semi duhet t’i kish folur për mua dhe tani po gjente rastin për ti thënë se kush isha. Kur u ngritëm, të gjitha i pagova unë. Fillimisht kundërshtuan, por pastaj pranuan. Kush gjindet në rrugë thirret në tryezë për tu bërë kurban. Rrugës Semi filloi të më pyeste se me kë banoja, gjë që mu duk se nuk ishte krejt e rastit. Mirë me Semin po me këtë tjetrin ç’bëhej? Kur arritëm para shtëpisë nuk dija si të veproja. Më së fundi mu mbush mendja që ti ftoja për të provuar se si ishin punët.

-Do të vini për një kafe?

-Mos do të na mbash zgjuar gjithë natë?-tha Zaçja me të ngulur. -E pse jo, nata e jona është. Në apartament ishte qetësi. U futëm në dhomën time ngadalë dhe për siguri ktheva çelsin gjë që Zaçes nuk i shpëtoi. -Na burgose?..

-Jo thjeshtë çështje sigurie. Ato u ulën në kolltuqet e dhomës. Sigurisht që atje nuk kishte kafe, por kisha disa pije dhe një kuti pallmall me biskota të kripura. Duket që i kish marrë urija se i ranë biskotinave dhe pas pak nuk kish mbetur asnjë. Zaçja vështronte nga të gjitha anët, duke vlerësuar dhomën time. -Paske shtëpi të këndëshme- tha Zaçja. -Faleminderit. E mirë është por është pak e vogël, se nuk kemi një dhomë miqsh. -S’prish punë se miqtë flenë edhe në divan. -Mirë kur është një, po për të dytin si i bëhet? -Aha, kjo është e thjeshtë,-tha Zaçja, që çdo gjëje i gjente një përgjigje.-I vemë stivë sipër njëri tjetrit. Unë fillova të qesh.

-Po mirë ti cilin vend preferon në stivë? -Sigurisht on the top. -Po cilin do të vije poshtë? -Është vendi i preferuar i Semit. -Po mua më paske lënë mesin? -E po virtyti ndodhet gjithëmon në mes. -Me sa shoh u kuptuam, por virtytin do ta provosh edhe ti… -Deri në mëngjes ka mjaft kohë kështu shohim e bëjmë.

Unë fika dritën dhe të gjithë u zhveshëm në heshtje. Pa dashur unë iu drejtova Zaçes. Sigurisht që kisha deshirë të provoja të paprovuarin. Ai ishte më i shkrutër se unë dhe kur u puthëm u ngjitëm pas njëritjetrit. Kishte një kar të këndëshëm dhe mjaft të madh. Por edhe për të puthur dinte shumë bukur, dukej se ishte djalë me eksperience. Semin e kishim lënë pak mënjëanë, por Zaçja i gjeti punë, se i tha që t’ia merrte në gojë. U krijua një skemë e ngatrruar, por me të ishim të gjithë të zënë. Megjithatë e gjithë vemendja ishte përqëndruar tek i riu se doja me çdo kusht të provoja se deri ku mund të shkoja me të. Në errësirë ai shtrihej sa në një anë në tjetrën dhe disa herë ndodhi që kari im të prekte tek vrima e tij, por ai gjithënjë largohej. Më se fundi erdhi të realizonim skemën e menduar. Unë i hipa sipër Semit dhe ia futa pa vështirësi. Me sa duket koha kishte bërë të sajën. Pastaj erdhi rradha e Zaçes. Të them të drejtën isha i preokupuar se si do ta përballoja nyjen e djaloshit që nga trupi nuk të bënte të besoje se e kishte kaq të madh. Por ai kishte një farë përvoje se filloi ta përpunonte vrimën dhe të ishte shumë i kujdeshëm. Megjithate nuk shpëtova pa një dhimbje therrëse. Kur leshova një ofshamje të kontrolluar, ai më pyeti në se e kisha nga dhimbja apo nga kënaqësia. -Pse ka ndonjë dallim midis tyre ? Të dyja janë njerzore. Kështu vazhduam për disa kohë. Më në vështirësi ishte Semi, i cili duhet të barte peshën e dy personave. Por më në fund u çliruam dhe u ulëm të qetsoheshim. Pimë edhe nga një gotë dhe kjo sikur e frymëzojë mendjen e tymosur të Zaçes. -Do të bëjmë një treshe fantastike.

-Si?-pyeta unë.

-Shtriu me shpinë! Semi ulu mbi karin e Arit.

Dhe ai u ul deri sa i hyri i gjithi brenda. Pastaj Zaçja ia ngriti këmbët dhe filloi t’ia fuste duke bërë që të dy karët tonë të ndodheshin njëherësh në vrimë. Hapja ishte e madhe dhe atij i dhembi, por Zaçja insistonte deri sa ia futi të gjithë.Vërtet ishte kënaqësi, pasi të dy karët tonë fërkoheshin me njeri tjetrin dhe me vrimën. Derdhja qe fantastike. Nuk e di se sa e këndëshme ishte për Semin. Qëndruam për një kohë ashtu e më së fundi u ndamë. Secili kishte përshtypje të ndryshem, por dukej se të gjithë ishin të ngopur e të kënaqur. Të nesermen herët ato dolën të iknin. I shoqërova deri tek ashensori. U puthëm për tu ndarë. Kur u putha me Zaçen ndjeva një magnetizëm të çuditshëm. -Zaçe, je shumë seksi, megjithatë ta dish se do të përdor të gjitha marifetet, edhe ato më të poshtrat … vetëm që të ta fus njëherë. Ai qeshi.

-Ndoshta s’do të jetë nevoja të arrimë deri aty. Ne jemi njerëz të civilizuar dhe hajmë arsye. -Ashtu thua tani që po ikën. Të ma kishe thene në dhomë tani do ta kishe brenda. -Mos u mërzit hera tjetër do të jetë më e këndëshme. Dera e ashensorit u mbyll dhe ato zbritën.

-Ta marrë djalli,nuk i pyeta si do të takohemi përsëri…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top