Klithma e fundit (pjesa e pare) - Tregim Erotik

Vjeshta sapo kishte hyre.Tirana lagej dhe thahej cuditshem nga shirat pertace..dhe na dukej sikur jetonim ne Tropik,pasi shirat binin ne kohe te njejte dhe thaheshin nga dielli i forte i perkohshem madje i bezdishem vjeshtuk.
Ende nuk denim c’te vishnim,pasi afshi qe te krijonte kjo larmi “stinesh”brenda nje dite,te krijonte nje djersitje te athte ne trup,saqe une hyja dhe dilja nga dushi sikur te ishte dite vere.
Kisha kohe qe s’perqendrohesha ne asgje,dhe shkolles ja kisha varur pak duke mos qene me ai djali i urte e i shkelqyer ne mesime.Neper koridoret e shkolles degjoja mesueset qe peshperisnin: epo eshte maturant,ka edhe ai deshirat e veta,duket qe ka rene ne dashuri,s’ja shikoni syte…
Une i skuqur deri ne rrreze te flokeve mezor kaperdija keto thashetheme mesuesesh,dhe nenqeshja me teksa mendoja veten time..dhe syte e mi qe fshehurazi veshtronin djemte dhe burrat nga pjesa e perparme e pantallonave..
Mbremja ende skishte rene mire dhe i veshur mjaft lehte ne kemishe me menge te gjata te lehte,vijoja te beja nje xhiro te lehte neper rrugen me rrepe..Teksa ecja si i tubulluar,sa nga deshira per ta bere,sa nga pamundesia per te gjetur dike qe te mbaroja pune shpejt..se kisha kuptuar qe nje makine benc mjaft e bukur dhe hijerende me kishte ndjekur ne vertitjen time te shkurter nga njera ane,tek tjetra ne trotuaret e gjate.
Ulem diku,ne nje nga bordurat prane vendparkimeve,perte ndezur nje cigare ashtu kot pasi se pija,por e kisha si pjese te ratsesive te mija per te folur me dike,e nderkohe nje burre rreth te 40 ul xhamin e makines se tij dhe me pyet: Hej cuni ke nje shkrepese?
-Posi i them une ,ja po ta sjell..
-Flm,thote ai ndersa une zgjas kunjin e ndezur,dhe ai me ferkon lehte shputen e dores dhe me peshperit :paske duar prej engjelli…
-I joshur tej mase nga komplimenti i tij,i them se ishte kenaqesi qe jua ndeza kete cigare ..
-C’po prêt ketu,me tha serish ai..
-Une,asgje thjesht po pij nje cigare…
-Ke qejf te te coj ne shtepi me makine..
-Pse jo, ju pergjigja une,nen trillin e fjales se tij..
Hipa ne makine dhe u rehatova mire, duke thithur cigaren dhe duke ecur..
-Me fal tha ai,ku do te te coj..dhe me ferkoi doren nga siper me nje epsh te lehte dhe me shikonte drejt e ne sy nga pasqyra e tij.
-Eh,me mir e bejme nje xhiro i them une,ca nga qejfi,ca sepse doja te luaja pak me te..
Makina ecte me shpejtesi as vet se di se ku e per ku,filloi te erresohej dhe ai i ndezur akoma edhe me shume me terhiqte gishterinjte nen kryqezime shputash te duarve,dhe me tha:te erdhi radha edhe ty shpirt…
Makina ndaloi vrullshem ne nje cep pishash dhe mermeri,e une nuk po shquaja asgje dhe s’po ambjentohesha te kuptoja se ku ishim futur..
Me ftoi te kalonim pas dhe pasi siguroi mire qe dyert ishin mbyllur,me pas urdheroi gati me ze ushtarak te zhvishesha menjehere..une e pashe njehere si me pertese dhe i them qe nuk zhvishem..
Ashtu,tha ai dhe me qelloi me nje shpulle te forte ne fytyre e ne hunde,saqe gjaku filloi te me rridhte neper buze e ndjeva shijen e tij ne goje…nderkohe ai fillon dhe me shqyen rrobat: kemishen,kanatjeren ,dhe pantallonat e mija me mbathjet.I tmerruar nga sulmi i tij i papandehur dhe papergatitja ime idjote,fillova t’i gjuaj me grushta ne bark dhe me berrylat e mi…
Nderkohe nen gushe ndjej nje ftohtesi metali,qe kurre se kisha provuar me pare,dhe nje terheqje flokesh nga pas,nen peshperitje kafsherore,he kurve kurve..deshe te me vrasesh e?
Hajde,zhvishi zhelet e tua te piseta e kujdes se me ben me gjak,se te shkerdheva zorret e barkut me plumba nje e nga nje..
Une nuk leviza me dhe nuk bera asnje verpim, i shokuar,i mpire dhe i llahtarisur mendova me mire te vdisja …sesa te me qinte nje kafshe barabare si ky tipi..
Ndjeva dy grushta ne gjoks dhe atehere reagova serisht per t’u mbrojtur kesaj rradhe ,por tyta ne temth me beri te mos levizja fare.
Pasi me shqeu rrobat e trupit dhe m’i hodhi ato jashte nga dritarja ne vendin ku kishte parkuar,kuptova qe s’kisha me mbrojtje,jeta ime kishte marre tashme,fund njeher e pergjithmone..le te behej c’te behej..
Ai me uleriste :mere ne goje,ashtu,jepi me lepij mire karin,ashtu,dhe mbante ne dore pistoleten e tij TT duke ma drejtuar ne surrat,dhe nderkohe filloi te pomponte ne gojen time me karin e tij te shtrember por te trashe e te madh…jepi me lepij mire bolet,degjoja si neper perhumbje dhe kryeja pa vetdije cdo urdher qe leshonte ai.
Pasi me puthte dhe ferkonte menjeren dore dhe me kafshoi tmerresisht ne cdo pjese timen intime,me qelloi serisht me shpulla neper trup dhe uleriti fort:hape bythen me duart e tua kurv, hape hape po te them,ne njeren dore mbante TT, dhe me tjetern vetem e shtynte karin etij vrullshem, pa paralajmerim thelle-thelle neper trupin tim.Fillova te qaj nga dhimbjet e medha dhe therjet qe ndjeja brenda qenies time,dhe ai me thoshte :clirohu jepi kurve,qaj,qaj sa me shume,loto per karin tim jepi,jepi…
Me kthehu ne pozicione te ndryshme dhe fuste karin e tij tere gjak ne trupin tim…me qinte forcerisht pa e ditur se c’po bente ..
Per te isha gjahu i tij i radhes,objekti i tij, qe mund te luante si te donte..
Ndjeva pas nje ore e ca pallimi te forte e te pameshirshem seksi dhe dhune, spermen e tij te trashe e te ngrohte qe u derdh brenda meje furishem dhe ulerimen e tij prej kafshe barbare teksa prishej ooooohhhhhhhhhhhhhhhh,kurveeeeeeeeeeeeeeeeee,te qifshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bythennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn….
Qendrova edhe pak minuta ne cepin e sediljes se tij ,me koken poshte,pasi nuk shihja me asgje prej loteve te ngrira dhe gjakut te sapothare neper surrat,koke, trup e gjithandej,perzier me spermen e tij qe kullonte nga vrima ime e sapo qire..
Ai dukej i veshur e i pastruar mire,teksa me kapi me njeren dore,ndersa hapi deren dhe me shtyu me shqelm ne nje cep kanali aty ku kishte parkuar…
Ishte ora 1.35 minuta e nates,une kisha dy ore qe isha shtrire ne gjolin e ketij kanali pa kuptuar ku isha dhe c’po beja aty.U ngrita si ne enderr dhe pashe veten time,trupin tim fare lakuriq,te bere pis me llum balte,gjak dhe sperme..
Isha i ftohur komplet ne mendje dhe shpirt,e nderkohe kujtova se teshat e mija te grisura duhej te ishin diku rrotull.Kerkova neper terr e mezor i gjeta pantallonat gjysem te shqyera dhe kemishen e bere cope.
Vesha pantallonat dhe kemishen e shqyer fare neper trup,por nuk dija nga te shkoja,pasi ende s’po kuptoja ku isha.
Teksa perqendrohem,nje urrjtje me mberthen ne gjoks,dhe bej te dal ne rrugen kryesore te atij vendi,dikur te shenjte, e pompoz,dhe ecja i tronditur anash trouarit duke mbajtur me duar pantallonat e shqyera..
Taksia ndaloi ne kembet e mija e une i tmerruar vrapoj nga frika.
Ndal me tha ,ndal bir…U rrezova pertoke dhe mezi po merrja fryme, ndjeva nje pale duar qe po mepastronin gjakun nga fytyra dhe koka…ndjeja ftohtesi ne trup ne shpirt e kudo..
P.S -Pjesa e dyte dhe e trete,do te vijoje nese kete gje do te ma kerkojne lexuesit,por pas 3 ditesh.
(Ngjashmerite nuk kane lidhje me historite reale te njerezve te ndryshem)

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top