Klithma a fundit (pjesa e dyte) - Tregim Erotik

Nje pale duar po me lanin ne dush ,dhe ndeja rrekene e ujit te ngrohte qe po me shpelante pisllekun kudo.Ende s’kuptoja se ku ndodhesha.
Me pas,pasi me fshijne,kuptoj qe vetdija e plote me vjen,isha i shtrire ne nje krevat dopio ne nje shtepize te ngrohte,e cila sme kujtonte asgje.
Kisha fjetur shume dhe isha zgjuar ne oren 10.30 te paradites.
Plaku,hyri ne dhomen ku une kisha fjetur dhe me ofron nje filxhan me qumesht.Ku jam?- e pyes une ne pafajsi te plote.Rri mos u merzit dhe mos u shqeteso -me thote ai.
Ne trup kisha nje pale pizhama te reja ne masen time,gje qe me habiti akoma dhe me shume.
Syri me kapi ne fund te kmbeve te mia ne nje si stol te vogel nje pale corape,nje kostum te thjeshte pambuku sporti ,nje pale mbathje dhe nje kanatjere.
Serish e pyes plakun :po keto?-Jane te tuat bir-me tha ia me nje embelsi zeri te paimagjinueshme.
Isha gati te perlotesha,por embajta veten.
Plaku,ndersa une pija filxhanin me qumesht,filloi te me pyeste,porsi nje hetues profesionist se pse u gjenda ashtu ne rruge?Me trego sikur po flet me veten tende- me tha ai.Une i them qe kam nevoje ti tel nje shokut tim,sepse duhet te lajmeroj njerezit e shtepise sime ,sepse une mbreme s’kam qen ne shtepi.
Me zgjati cel e tij,e nderkohe une i tel. mikut tim Bertit per t’i thene, qe t’u thoshte te shtepise sime se kam qene ke ai dhe do te vij pasdite si perhere.Tani e gjete ti te me thuash,me kane tel. mbreme ne darke dhe i genjeva qe je ke une,m’u pergjigj ai tere turinj..
Pasi mbylla cel,fillova t’i tregoja plakut historine e asaj nate te tmerrshme me tipin 40 vjecar.Ne fund te rrefimit tim plaku me pyeti :e mban mend makinen dhe portretin e tij?Posi jo, i them derisa te vdes nuk do ta harroj fytyren e tij,qe teksa prishej brenda meje ulerinte si kafshe dhe kishte marr nje pamje te papershkruar ,te skuqur dhe te shprishur, si te nje maske kufomash..
Po filloja te shihja veten time dhe disa shenja te lehta ne surrat ,por kur u zhvesha qe te vishja mbathjet dhe kostumin sportiv pashe ne pasqyre hematomat dhe shenjat e grushtave dhe shpullave te tij neper trup.Fillova ta urreja veten se si kisha perfunduar keshtu.
Plaku me tha se duhet ta harroja njehere e pergjithmone ate njeri,por edhe kete zanat te ri e te veshtire per mua.Eshte nje rruge pa krye,por nese do,mund te heqesh dore edhe nga ky lloj qejfi,tha ai si me gjysem zeri.Gjithsesi,ti e di,eshte jeta jote bej c’te duash me te.
Ai me tha se mund te me conte me taksine e tij ku te doja une,por, pasi e falenderova me shume zemer gati ne te qare nga perkujdesja e tij ,e perqafoj edhe njehere si pa kuptuar dhe i them:une jam nje djale i keq,shume i keq..

Zbrita shkallet e atij pallati,dhe ne xhepat e pantallonave dora me kap nje shume lekesh jo te pakta per mua.I ndjehesha ketij njeriu borxhli per gjithe jeten time.As per ermrin se pyeta.Por do te kthehem t’a falenderoj serisht ,mendova dhe dola nga pallati.
Dielli me dogji syte.Isha veshur me nje pale rroba te reja per mua,dhe do te bija ne sy te prinderve kur te shkoja ne shtepine time,por Berti me kishte bere kete dhurate,pasi ne ishim zhgerryer ne nje grope zifti prane shtepise se tij ,kur kishim hyre naten,mendoja te genjeja prinderit qe patjeter do me pyesnin,dhe qortonin si perhere.
Zbrita nga urbani unazes per ne shtepine e Bertit dhe hyj ,tek ai si perhere shpenguar direkt ne dhomen e tij.
Berti me pyeti si me ironi:ku fjete mbreme bukurosh,ne c’kasolle ma bere gjumin e nates?Gjumin e vdekjes apo te nates s e varrit i them, e nderkohe zhvishem me mbathje para tij.
Trupi im tere hematoma e shokoi menjeher ate,i cili me pyeti hej,hej,c’te ka ngjare?
Nuk kisha c’te flisja,por e perqafova ate fort dhe fillova te qaja me ngasherim aq fort,saqe edhe Berti u perlot.
Ok me tha -mos fol,rri i qete,-po i them mamase te na gatuaje dicka dhe drekojme ne veranden tone.
Berti me njifte per djale te dhene pas femrave dhe s’dinte sekretin tim.Shume here kishim masturbuar edhe kot edhe duke pare filma porno ne shtepite tona(Berti kishte nje pallosh te madh te trashe dhe qe i hidhte shume sperme kur prishej,por qe s’me kishte terhequ),pasi ne ishim rritur bashke dhe nuk kishim terheqje per njeri-tjetrin ,pervecse miqesise se pamate me njeri-tjetrin.
Teksa drekonim ne veranden e tij ushqimet e shijshme,qe nena e tij gatuante gjithmnone,une i them Bertit,hej plak une jam gay.
Ai filloi te qeshte me te madhe dhe mu pergjigj ne sensin e shakase sime,se keshtu e mori,hej plak une jam leizbike…Une po flas tamam,s’po tallem, ju kunderpergjiigja seriozisht.
Atij i mbeti ne gryke kasfshata e radhes,leshoi lugen mbi pjate dhe me pyeti i cuditur:Ti e ha karin ,ke qejf te qihesh me nje kar,ti je pidh…ti ti…dhe vetem me shikonte si i tulatur dhe nuk foli me….
Mbaruam se ngreni pa folur fare,dhe ai me fton ne dhomen e tij per t’u sqaruar akoma dhe me mire.
Domethene mbreme ke perfunduar ne duart e ndonje manjaku seksual,-foli ai.Hem,shume mire ta paska bere,nuk te futi ndonje hekur te nxehte ne brime te bythes qe te damkoste tere jeten.Paske qene nje kurve dhe se paskam ditur.Po mua pse s‘ma ke marre ne goje,ne kemi fjetur bashke lakuriq,buce paske qene, buce e keqe.Do t’u thuash te gjitheve qe e ha karin apo jo?..-fliste i nervozuar dhe tere mllef Berti.

Boll i them ,boll me cave karin,mut..Nderkohe i hidhem ne qafe serisht dhe filloj te qaj…
U clirove -me tha perseri ai.Po ithem.He, vet do kar, vete ben si viktime -mu pergjigj ai.Tek e fundit kush ta ka fajin qe je katandisur keshtu?Koka jote shkemb e zjarr -u vetpergjigj ai.
Tani eja te shkojme ne shtepine tende,te justifikojme mosqenien tende ne shtepi dhe punen e rrobave mamase tende.
Cdo gje kaloi pa zhurme, pasi te mite kishin shkuar nga gjyshja,dhe i them Bertit te flere nga une ate nate.
Mire me tha meqe eshte e diel neser,po rrime ketu ke ty.
Uzhvesha per te hyre ne dush ndersa Berti po shifte televizor.
Me peshqirin ne dore dal nga dushi duke u fshire drejt ke Berti.Ai me shikonte trupin e nxire dhe me pyeti me keqardhje te dhembin plaget?.Shume-ju pergjigja.Po bytha? Jam i care,dhe ne banjo dola gjak.Ishalla me kalon shpejt- I them une.E kishte te madh karin?-me pyeti Berti .Mesa mbaj mend po,por nuk ndjeva asgje ,pasi me perdhunoi.Ta shof pak- me tha dhe syte e tij ,pasi pane te carat e anusit tim edhe nga jashte,dhe me thote,qenke bere ibret…Do qihesh me pas kesaj ndodhie ?-me pyeti serisht Berti.Jo i them une kurre.Ehuha me tha ai si me dyshim,thone qe kush qihet njeher e ha karin perhere,po po -i them une s’eshte e para here qe jam qire…Berti me pa i hutuar dhe me tha -paske kohe qe qihesh?
Po i them kam nje vit e pak,qe ne pushimet ne Greqi,jam qire me nje grek per heren e pare..
Ashtu, pse s’ma ke then kete gje, ne jemi gati vellezer.Po sepse me ty ndaja historite me femrat, ndersa me meshkujt kisha shume frike te t’i thoja ,pasi do me shaje ,ndoshta do me largoheshe njehere e pergjithmone.
Jo ,jo ,s’ka perse- me tha ai mua.Cdokush ka jeten e tij,dhe me trupin e tij ben c’te doje…
Mosparagjykimi ne kete moment nga ana e tij me krijoi nje ndjenje dyshimi edhe per te,pasi ai kishte nje kar te trashe e te madh..
Edhe une kam shkuar nja dy here,ke gjyshja ne fshat,me nje bari 18 vjecar.Ai ma merrte ne goje dhe e qiva sa isha me pushime aty.Si ,si -i them une..
Pasi mbyllem kete biseden me historite tona dhe gjendjen time.,Berti me tha se duhej te gjenim se kush ishte perdhunuesi im.Nuk dua ta shoh me perse dyti,nuk do te permbahem dhe kam frike se do hakmerrem shume keq.Ti e di qe ai nuk ka ku shkon nese i vihem nga pas.Po me tha Berti e di qe dheu do ta trese qe te nesermen..
Gjithsesi nese s’do ti ,dua ta njoh une,kembenguli ai.Per mua eshte i vdekur-i pergjigjem une.
Nderkohe i them se dua te shkoj ke shtepia taksistit qe me morri ne rruge ,dua t’a falenderoj.
Ok, me pergjigjet ai,se pari taskisti,se dyti ai tipi,jo per hakmarrje thjesht dua ta shof surratin e tij…
Te merkuren pasdite pas mesimit,me Bertin morem rrugen e unazes ne te kundert, per tek pallati i plakut taksixhi.Ngjissim shkallet dhe trokasim ne deren e apartamentit nga dola ate mengjes,kisha shume emocione,me dukej vetja si ne provimet e semestrit.Rri urte,c’ke -me tha Berti..Po prisnim te hapej dera e apartamentit….

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top