Keqkuptimi - Tregim Erotik

Dielli i nxehtë, behej akoma më përcëllojë, duke kaluar nëpër rrugicat e ngushta dhe pa lëvizje të Tiranës. Unë po shpejtoja të kapja doktoreshën e cila mbaronte turnin, pasi doja ti merrja një recetë ilaçesh. Kur përballë meje u duke një djalë që kishte një këmishë karakteristike të mbushur me flamuj nga e gjithë bota. Kjo e bënte këmishën laramane, që tërhiqte vëmendjen. Po e shikoja me vëmendje. Djaloshi me këmishë ekstravagante, ishte me një shtat mesatar, por të lidhur mirë. Kishte një fytyrë normale, pak të zeshkët, siç kishte edhe flokët. Ai e pa interesin tim dhe filloi të më shikonte nga ana e tij. Kur u kryqëzuam ai më tha: Pse po me shikon? Paske këmishë të bukur i them. Me çfarë merresh ti? Me kërcim hip-hop,- më tha. Bukur, -i them. Më pëlqen shumë,- dhe mblodha dorën grusht dhe ngrita gishtin e madh lartë, duke e tundur pak, si për të thënë: Very good…, për çudinë time ai shtriu pëllëmbën e dorës dhe përkuli gishtin e mesit siç bëjnë zakonisht djemtë për të thënë ta fus…
Atëherë unë iu afrova dhe e pyeta: Ç’do të thuash? Do që të bëjmë seks?
Ai më tha: Po ti më propozove…
Është tjetër gjë kjo që të thash unë. Po nejse…Ke vend? Po deri në orën katër kur kthehen të mijtë nga puna. E ke shtëpinë larg? Jo më tha, nja dy rrugica më poshtë…
Edhe unë isha i çuditur sa shpejt u morëm vesh. Ndoshta ishte rasti, se dëgjoj shumë që ankohen se nuk gjejnë…
Kur u futëm në shtëpi, kisha frikë mos na shihte ndonjë nga fqinjët, megjithëse po mendoja, se nuk ishte e ndaluar të bëje vizitë tek ndonjë shok…
Shtëpia kishte një sallon të madh me dyer të hapura dy kanatesh. Atje ishte një divan që me sa dukej ishte synimi i djalit që ta bënim aty.
Mbylle derën e sallonit!- i them. Dhe ai e mbylli. Edhe perden, dhe ai i mbylli. Si preferon? Ai me gjysmë zëri më thotë se ishte total pasiv. Ishim akoma në këmbë. Iu afrova dhe fillova ta puth.
Me kujdes më thotë se mos më lesh shenja. Mos ki merak i them se e kam kujdes vetë. Më tha të shkonte pak në banjo, kurse mua më propozoj lavamanin që “ të freskohesha” . unë e lava mirë pallën time që t’i jepja mundësinë ta lëpinte sipas dëshirës.
Ai po vonohej. Kurse unë kisha dëshirë të mbaronim sa më parë mbasi e ndjeja veten në një terren të panjohur.
Kur erdhi, dukej se ishte pastruar mirë pasi i vinte era sapun tualeti i cilësisë së mirë. Pa e zgjatur i ula brekët apo pantallonat e holla që mbajnë sot dhe fanelen e tij për ta pasur para vetes lakuriq. U zhvesha dhe unë.
Ta marr pak në gojë? – më propozoi.
Në se do? Të pëlqen ta marrësh në gojë? Vdes,- më tha. Dhe u ul në gjunjë duke mbështetur gjunjët tek këmbët e mija e filloi të punoi me shumë mjeshtëri, duke e lëpirë e thëthitur. Ai e fuste thellë në gojë e pastaj tërhiqej, duke e bere pallën të vepronte si një piston. Thithja më krijonte shumë kënaqësi, por kur shikoja trupin e bukur prej balerini gjimnast, nuk doja në asnjë mënyrë të më derdhej, megjithëse kisha vendosur se nuk do të largohesha pa provuar që t’ia fusja edhe në vrimën e shenjtë. Pasi u lodh pak duke “punuar” ai u largua nga “pompa”. Unë i vura duart në mes dhe e ngrita. Ai më rrethoi me këmbët e tij, duke i mbështetur shputat e këmbës tek pulpat, kurse kari u afrua në të çarën e bythëve. U fërkuam ca kohë e pastaj ai më thotë që më mirë ta fusnim një herë duke u shtrirë në divan e pastaj të vijonim me lodrat e cirkut… kishte të drejtë. Ashtu siç ishim u shtri në divan, duke i mbajtur këmbët përpjetë dhe me duar hapi vrimën. Duket që ai e kishte punuar vrimën në banjo, që u vonua. Por unë e provova dhe pak. Pastaj fillova t’ia fus. Ai luante nga pak dhe shtrëngonte sytë, ndërsa kari i futej gjithën e më thellë.
Të dhemb?- e pyes. Pak , por do të mësohem. Kur u fut i gjithë pritëm pak të mësohej. I dhash disa pompa dhe ai filloi të ndjehej më mirë. Pastaj e ngrita në pozicionin e parë. Tani palla i ishte futur plotësisht dhe ai po shijonte kënaqësinë e aktit seksual. Ai i jepte forcë këmbëve të mbështetura në pulpat e ngrihej dhe ulej ,duke më dhëne edhe mua kënaqësi të madhe. Kisha kohe që se kisha provuar në këtë mënyrë, por me sa duket, partneri im ishte e para herë që po e provonte. Më së fundi mu derdh dhe erdhi pikërisht në kohë, sepse e ndjenja qe kisha filluar të lodhesha dhe do të isha i detyruar t[a ndërprisja. E ula ngadalë në divan dhe ai më thotë të mos e nxirrja. Edhe kështu më pëlqen shumë…
U përkula mbi të që ta puthja. Qenke djalë i mrekullueshëm…E bën shpesh? Me raste. Kam një shok të baletit që ka një kar kalibër dhe me të e bëj.
Nuk bëhesh xheloz kur shkon me të tjerë?
E para që nuk shkoj me shumë dhe e dyta ku ta marri vesh.
Si e ke bërë për herë të parë?
Ashtu kot si për lojë. Ishim akoma të papjekur. Kur ishim vetëm në shtëpi e fërkonim tek njëri tjetri. Por ai e kishte më të madh e kështu ma fuste. Kështu mu lezetua të isha pasiv. Por unë bëj dhe aktivin. Më kanë rënë raste që pasi më kanë qirë, më kanë kërkuar t’ia fus dhe unë e mblidhja mendjen dhe ia fusja…Po nuk kishe më lezet ashtu. Eh, si të them, lezet kam me të dyja, por gjej më lehtë djem që të ma fusin se sa t’ia fus.
U ndamë si miq të mirë. Këmbyem numrat e telefonit dhe gjatë verës e bëmë edhe disa herë te tjera dhe ishte gjithenje ne forme…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top