Kembleshi - Tregim Erotik

Toni kishte tre vjet qe jetonte ne Amerike. Si me shaka i kish rene llotaria dhe ishte zhvendosur atje. duke qene se merrej me programet e informatikes kishte gjetur nje pune te mire, megjithese tani rrezikohej nga ardhja e indianeve qe ishin asa ne kete fush. Por kete vite e kishte marre malli per shtepine e prindet e kishte ardhur qe t’i shikonte. Shtepine e kishte ne periferi e keshtu i binte shpesh te udhetonte me autobuz. Ate dite bente shume nxehte edhe ne hije keshtu qe edhe prane dritareve ndjeheshe keq se afshi i nxehte qe futej prej tyre te pervlonte.

Ne stacionin e parafundit hipi nje djale i ri, me shtat mesatar, por me nje fytyre te kendeshme mashkullore te nxire nga dielli. Ai mbante ne dore nje pako te vogel, qe dukej sikur i fuste vape . U peshtet pas dritares se qendres dhe i hodhi nje veshtrim gjitha autobuzit Tonit i beri pershtypje pantallonat e tija te shkurtera te çngjyrosura, gje qe deshmonte nje gjendje ekonomike qe le per te desheruar. Ai hodhi veshtrimin nga pasagjeret dhe ne fund e perqendroi tek nje vajze me bluze te shkurter qe i dukej kerthiza.

Autobuzi arriti ne stacion dhe Toni zbriti, per te shpejtuar ne anen tjeter te rruges qe kishte me shume hije. Para tij po ecte djaloshi i autobuzit me nje levizje djaloshare shume tunduese. Tonit i beri pershtypje se kembet i kishte me shume lesh. Per nje çast ai ndaloi dhe u perkul te rregullonte lidhesen e kepuces qe i ishte zgjidhur, keshtu qe Toni kaloi para tij. Pas pak u barazuan dhe po ecnin perkrah. Padashur duart e tyre u preken keshtu qe i kerkuan falje njeri tjetrit. Por duke gjetur rastin Toni e pyeti se sa vjeç ishte. Ai tha se ishte 19 vjec dhe kete vit kishte mbaruar gjimnazin e priste te futej ne universitet. Ai pretendonte te futej ne ekonomik ose ne inxhinjeri ndertimi

Po ti mos jeton gje jashte shtetit?

Ç’te ben te mendosh keshtu?

Kot, nga pamja.

Toni i tha se ku jetonte dhe iu duk sikur iu rrit interesi. Pastaj e pyeti se ku banonte dhe ai i tha shtepine e kishte tek stacioni i parafundit. Kurse Toni kishte ardhur andej, te shikonte per te blere, nje shtepi te re per prindet e tij.

Me fal por thone se djemte kembelesh jane seksi.

Kush e thote djemte apo vajzat ?

Pse ka ndonje rendesi kjo… E rendesishme eshte te jesh seksi vertet. Ti je apo jo, apo se ke provuar…

Ai heshti per nje çast e pastaj pyeti: Po ti ku po shkon?

Kisha nje pune ketej… Po ti?

Une do te shpije kete paketen tek nje vend.

Ecen disa hapa pa folur, kur Tonit i ra ne sy nje shkrim i madh ne mure “Genti eshte gay”.

Pse edhe ketu kane filluar te bejne reklame per gayt?

Jo,jo, kushedi si ka rastisur…

Kur u afruan nje kafeneje, Toni i propozoi te pinin nje kafe, por djali tha se nuk duhej te vonohej per te shpene porosine. Atehere Toni e pyeti ne se mund ta shoqeronte, qe te benin muhabet se bashku.

Kur po ecnin rruges djali e pyeti: Po ne Amerike ka gay?

Toni i buzeqeshi: Mos do te tallesh me mua…Ne Amerike jane disa milion gay.

Kam degjur, por pyeta per kuriozitet.

Po ketu a jane bere djemt me liberal, apo si gjithemone te fshehur e te friksuar.

Sigurisht njerzit ruhen se jemi vend i vogel dhe te merr lumi.

Po edhe atje njerzit ruhen dhe s’del njeri me flamur ne dore.

Kam degjuar qe ne Kanada gayt varrin flamure para shtepise, per te treguar se atje jetojne gay…

Kjo eshte e vertet. Kanadaja eshte me liberale, por edhe atje ka plot qe ruhen, deri sa t’i bjeri rasti qe te takojne ndonje mik…

Ai po ecte koke ulur.

Tonit nuk iu durua pa e provokuar.: Po ti si do te veproje po te vinte rasti? Apo e ke provuar ndonje here…

Jo.jo nuk e kam bere ndonjehere.

Po do te ishe kurreshtar ta beje?

Ndoshta per ta futur po per tjetren jo, s’me pelqen.

Pra ti dashke vetem t’ia futish te tjereve dhe ta ruash vrimen tende.

Keshtu e ka kjo pune… Ishin futur ne nje rrugice te gjate karakteristike te Tiranes, me mure te lyer me te bardhe, qe reflektonin nxehtesine. Rruga ishte krejtesisht boshe nga qe njerezit ose ishin neper punra, ose nuk guxonin te dilnin ne ate vape. Ne nje kthese se ishte nje porte e madhe me strehe qe bente hije. Toni e terhoqi tek hieja dhe pa e zgjatur i mbeshteti doren perpara. Ai nuk levizi. Toni e ferkoje dhe atij filloi t’i ngrihej.

S’qenke keq me gjene.

Ai i beri shenje te heshtete nga qe kishte frike mos kishte njeri pas dere. Pastaj u puthen nderkohe qe djaloshi i peshtetej dhe e terhiqte pas vetes. Pasi bene nje seance te shkurter puthjesh, iu duke sikur dikush po kalonte keshtu qe u ndane. Vertet kishte qene nje burre me biçiklete qe kaloje prane tyre.

Shkojme! Ketu afer eshte shtepija qe do te dergoje keto sandalet qe ka riparuar im at e pastaj shkojme tek une se nuk kam njeri.

Pas nje gjysme ore ato ishin ne shtepin e djaloshit. Ishte nje shtepi e vogel dhe e thjeshte. Dhoma e djalit kishte nje divan qe perdorej edhe si shtrat. Nje tryeze te vogel me disa libra shkolle dhe disa romane. Per tu zhveshur nuk qe veshtire pasi mjafton te hiqje bluzen e pambukte dhe pantallonat e te dilnje lakuriq. Te mbathurat i lan per me vone.

Je i sigurte qe nuk vjen njeri?, pyeti Toni

Sigurisht, ndryshe nuk do i hyja kesaj pune. Sidoqofte ta bejme shpejt qe te jemi te sigurte.

Si ke qejf qe ta bejme?

S’kemi kohe per tangerlliqe, zhvishu ta fus e te mbarojme pune.

Toni u mbeshtet mbi divan dhe djaloshi mezi priti qe t’i hipte siper. Duke qe ishte i djegur. Ndoshta gjithe kohes i kishte rene me dore e tani qe po i jipej nje rast real donte ta provonte sa me shpejt. Por dinte apo s’dinte, se paku e dinte se duhej lyer me peshtyme e pastaj ta fuste. Kur e beri kete e beri me egersi pa pyetur se si ndjehej partneri i tij. Kur kari i tij u fut ai ndjeu nje ndjeje pervluese. Kjo jo vetem se trupat e tyre digjeshin nga vapa, por edhe nga zjarri i dyfishte i seksit qe kishte filluar ta pushtonte. Sapo filloi ta tundete iu derdh, por sidoqofte e provoje kenaqesin e seksit te ndaluar. Pasi e nxorri, u fshine dhe Tonit nuk iu durua qe ta pyeste ne se vertet e kishte per here te pare. Ai i tha se ashtu pune koti kishte patur rastin, por per ta futur ishte hera e pare.

Si tu duk?

Kjo e para nuk quhet, por shpresoj qe takohemi prap e te kenaqemi me shume. Ato u ndane me premtimin se do te takoheshin se shpejti, pasi kishin mbetur te kenaqur me njeri tjetrin. Fundja Toni ishte nje mik i perkoheshem dhe djaloshi jo pa zili i tha ne se kishte mundesi ta merrte atje.

Toni e dinte se ishte gje e veshtire, por nuk hezitoi ta pyesi se po ta merrte atje i kerkonte te dyja. Ai u mendua pak e pastaj tha: Hallal, hallall, fundja ia vlene sakrifica… Atje do te provoja se jam tamam komlesh.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top