Kamarieri - Tregim Erotik

Ne zakonisht punojme deri ne oren 5. Ndonjehere rrime edhe me shume, por pergjithesisht si fondacion qe jemi, te gjithe gjejne rastin te largohen me pare. Ne katin perdhes eshte nje lokal i mire dhe atje pijme kafen. Por kur kemi pune e porosisim me telefon dhe Tani, i papertueshem na i sjelle dhe na i shperndane me delikates si nje kamarier klasi i ndonje lokali luksoz. Me te tallemi duke e pyetur se ku e ka bere specializimin, nen tryezen e pronarit. ai e kupton shakan dhe qesh me miresi. Por me thene te drejten sa here qe Tani shkel ne zyren time une behem keq. Ai eshte kaq i kendeshem dhe ka bythe kaq te bukra, sa kur jam vetem s’me rrine duart pa ia ledhatuar. Ai me sheh e me thote me shaka: “Shiko xhaxho, une nuk jam ai tip…” “Xhaxhoja i sateme, i them. Une sapo kam mbushur te tridhjetat… “Kurse une jam vetem 19 shton ai.” Keshtu kalojne ditet. Tani na kane filluar edhe disa ethe, se dikush thote se do te perfundoje projekti dhe atehere duhet te gjejme pune tjeter. Nje te premte, sikur ne zyre ra bomba atomike. Te gjithe shpejtuan te iknin sa me pare se helbete fundjava dhe te gjithe kishin projekte. Ndersa mua me kishte mbetur nje pune ne dore, per te cilen duhet te dilnja te nesermen ne pune e thash me mire ta mbaroja ate mbremje, pa çka se mund te vonohesha nja dy ore me shume. Tryeza ishte mbushur me fotografi te cilat do te montoheshin neposterin qe po pergaditja, kur ra zilja e deres. Mendova se ndonjeringa koleget kishte harruar diçka, por per habine time ne dere ishte Tani. “He, çfare ka ndodhur? e pyeta e me tha se donte te bente nje telefon me qe celularit i kishte rene bateria. U fut ne dhome prane tavolines tim e filloi t’i bjeri numrit, por asnjeri nuk po i pergjigjej. Pasi u mundua nje cope here ta se , ne se nuk me bezdiste mund te priste pak per ta marre me vone. I thash te rrinte dhe ai u kthye nga fotografite qe ishin me te rinj e te reja e filloi t’i shihte me interes. Ashtu i perkulur mbi tryeze bente qe forma e lakuar e bytheve te tij te behej akoma me tunduese. Une i pash per disa çaste e pastaj nuk durova dhe zgjata doren dhe i ledhatova. Ai nuk luajti nga pozicioni e keshtu sikur me dha zemer qe t’i kapja edhe me fort, te ndjeja karin se si shtynte me vrulle te mbathurat per t’i hapur vend vetes e per t’u ngritur krenar. Pastaj i futa duart edhe perpara e pash qe edhe atij i ishte ngritur. Atehere s’kishte me kuptim qe te mbanim distance etikete. “Tani!”- i thash me ton urdherues. “Ktheu nga une dhe ulu ne preher. “Ai veproi si i thash. tani ishim ngjitur me njeri tjetrin. Me nje ndjenj sikur gjitheçka do te merrte fund papritmas buzet tona u afruan dhe u ngjithen fort. Tani thithte kaq bukur sa buza ime e poshteme filloi te fryhej sa i thash qe te kishte kujdes se ndryshe nuk di se si do te beje per tu justifikuar ne shtepi. Atehere filluam te luanim me gjuhe dhe pas çdo thithje i ngrija bythet e Tanit per ti mbeshtetur ne karin tim. “A te derdhet shpejt?” pyeti Tani. “Jo ” i thash. atehere ai filloi te me hiqte fanellen e lehte qe kisha ne trup, gje qe e bera edhe une me te tijen. Ashtu gjysme i zhveshur mua me terbuan thithkat e siseve te cilat i kishte te fryra e te forta. Fillova t’i kafshoja nga pak e t’i thithja, sa kete here protestoi ai. Atehere zberthyem pantallonat dhe i lam te binin ne toke e pastaj te mbathurat. Duke qe ato te Tanit kishin nje njolle sperme te thare, por qe duket se i ishte derdhur me pare. Tani po me shihte me habi se nuk po flisnja dhe pyeti se si desheroja ta benim. Une i thash se e kisha per here te pare dhe ai nuk me besoi. “E hape thesin…” me tha. Si te duash, por ne se me prishe ishe ti dhe jo kush tjeter.” Ai me tha te shtrihesha e pastaj u ul ne rrezen ke kosheve, i kapi te dy karet tone me dore dhe filloi ti luante sikur po i binim me dore. Ke pare ti qe ishte kenaqesinje gje e tille, megjithese fillova te dyshoj se mos po me trillte ndonje loje epr te ma derdhur pa ia futur. Por kjo kishte qene vetem per nxemje se ai u ngrit pak dhe filloi ta hapte vrimen e tij e pastaj u ul ne koken e karit e filloi te ulej, duke u rrudhur ne fytyr nga dhimbja. Kurse une po fluturoja nga kenaqesia kur e ndjeja se si futej ne vrimen e tij te njome e cila pak nga pak kishte fituar elasticitet, duke i bere keshtu vend karit tim te beshem. Kur them keshtu mos kujtoni se jam perbindesh. E kam vetem 18 cm. me gjeresi mesatare, por megjithate Tani qe e kishte mbrenda e ndjente mjaft. Ja, ja hyri, edhe pak e hyri, i jepte vetes kurajo Tani. E me te vertet nuk u desh shume qe llozi im i “hekurt” ti futej i gjithi. ishte me te vertet kenaqesi e madhe. Tani priti pak e filloi te luaj, e sa me shume i largohej dhimbja aq me shume luante, por me dukej se pozicioni nuk ishte i volitshem keshtu qe i kerkova ta benim ndryshe. Mua me dukej se lopthi do te ishte me e kendeshme sepse inisiativen ekisha vete e keshtu qe ia fusnja si te doja. Keshtu beme dhe, pasi i futa duart tek koqet e tija , qe tashme ishin te shkrehura fillova t’ia fusnja me te gjithe forcen e vrullin tim, duke bere qe te me pengohej fryma deri sa e ndjeva qe orgasmi po me afrohej eme te vertet fara u derdh lume ne vrimen e Tanit. pasi qendruam per pak kohe njeri mbi tjetrin u ndame. Tani u ul perseri siper meje e filloi t’i binte me dore deri sa fare e tij kerceu mbi gjoksin tim, duke me trembur, pa çka se isha i pergatitur. Pasi u pastruam dhe u qetsuam e pyeta tanin se si i erdhi kjo deshire. Ai skur nuk ishte i ketij tipi. Tani me pa e me tha: “Ne se ti me thua se eke per here te pare edhe une ashtu e kam.” Por per ty kisha shume simpati se me dukeshe shume mashkull dhe per moshen qe ke shume seksi. Para disa ditesh takova ne shok qe eshte i emigruar dhe kishte bere nje dore te mire parash e filloi te me mbushte mendjen qe te shkoja edhe une se se bashku do te mbanim njeri tjetrin e punet do te shkoninme mire se sa te ishe vetem. Une kam enderruar prej kohe te shkoja ne emigracion e keshtu i thash te me rregullonte edhe mua, por pak nga pak historia mori udhe dhe une kuptova se si i fitonte parat. Dhe ato qe kishin me shume ishin ato qe ishin me te moshuar. Por habija ishte se miku im betohej se me plakushet behet me qejfe, sepse atyre i ben çfare te duash, ia fut ne goje e ne vere dhe ato shkrihen per karin tend e sa me shume kenaqen aq me shume paguajn. Sigurisht m’u duke perspektive e pakendeshme, por njeheresh isha kurreshtar se si ishte kjo pune dhe sa here qe me shkonte mendja per kete pune me dilte perpara portreti jot, keshtu sonte kur pash te gjithe te iknin vendosa te provoja fatin. Po doli ,doli. Gjeta sebepin e telefonates e po mendoja te isha sa me provokues e s’u desh shume qe ti te eksitoheshe e keshtu qe e beme… Sit’u duka? pyeti Tani.  “Shkelqyeshem, por me vjenkeq se ti nuk do tekesh ndjere kenaqesine e duhur… E po helbete, keshtu thone se eshte per heren e pare dhe une e provova. “Si ndjehesh tani? “Sigurisht qe me djeg ende e mdoshta neser do te ndjehem mire. Kur iku u puthem edhe nje here e me pyeti se kur do te rrinja perseri vone ne zyre. Keshtu kaluam se bashku nja dy vjet. Kur nje dite nuk e pash me ne lokal. Mendova se ksihte nderruar pune, por nje shoku i tij me tha se ka shkuar jashte. Me theri ne zemer per shume gjera dhe ate dite qesh ne humor te keq. Mbi te gjitha me vinte inate se nuk erdhi te pershendetej. Pas dy ditesh mora nje leter te postuar nga Tirana. Kishte shkruar shkurt dhe me thonte se po largohej me shume dyshime, por me shprese se do te ishte ndryshe nga ajo qe i kishin thene ne fillim. Kerkonte falje qe s’u takuam, por justifikohej, se po te kishte ardhur tek une nuk do te ishte nisur kurre, pasi, sado qe une mund te mos e dija, ai me dashuronte shume. Ktheva koken me nje ane sepse desha te fsheh pikat e lotit qe nuk munda ti ndaloja dot. Po ai idiot nuk e dinte se sa e dashuroja une…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top