Kam mesataren e mire - Tregim Erotik

Në Berat nuk kisha qenë ndonjëherë, prandaj isha kureshtar që ta njihja atë qytet që të pushtonte me lashtësinë e tij. Megjithëse kisha mjaft punë për të kontrolluar monumentet historike, por me këtë rast bëja edhe një vizitë të këndshme sa në një anë në tjetrën. Kisha lexuar një libër të Murat Çelepisë, kronikanit të madh osman, i cili e konsideronte këtë qytet si një nga më të zhvilluarit në kohën e tij, në të cilin dhjetëra poetë recitonin veprat e tyre buzë Osumit përpara shumë dëgjuesve, që bënin tifozllëk për njërin apo për tjetrin. Çelepia thoshte se ne Berat ka 250 vende qejfi, ishte fjala për pijetore, kishte shumë zanatçinj të mirë të cilët ia mësonin zanatin çirakëve, të cilët në se donin të përfitonin sa më shumë nga zanati, duhet të kalonin “poshtë tryezës së ustait”… Dhe me sa duket këtë e bënin shume djemë, për tu bërë zanatçinj të mirë. Këto njiheshin me emrin turqisht Dylberë.
Pasi kaluan disa ditë fillova të mërzitesha dhe mendova të bëja ik e jake duke u kthyer herë pas here në Tiranë. Por ja që ndodhi një e papritur. Vapa e madhe kishte bërë që të shteronte uji lumit, për t’ia lënë vendin një zone rëre në të cilin djemtë luanin futboll. Kisha një copë herë që po shihja trupat e tyre të zhveshur, ndër të cilët njëri më bëri përshtypje. Nuk ishte fort i gjatë, por kishte trup të lidhur sportisti. Ndeshja shkoi për keq se u bë një gol, të cilën pala tjetër se pranonte dhe me që më panë që po i shikoja erdhën të më bënin gjykatës të pa anshëm. Por se dinin që kishin zgjedhur personin më të anshëm, se unë i dhashë të drejtë skuadrës së djaloshit që më kishte bërë përshtypje. Përsëri grindje dhe loja u prish. Djaloshi që përmenda u afrua tek rrobat që kishin lënë dhe u vesh. Atëherë e pyeta si e quanin dhe ai më tha: Sokrat.
Emër filozofi, i themë… Po, po pranoi ai.
Unë po buzëqeshja. A e di se Sokratin e kanë dënuar me helmim, se e akuzuan se po prishte moralin e të rinjve Athinas… Ai po dëgjonte me interes.
E përse kështu?
Sepse bënte seks me djemtë…
Po më çudisni … Me sa di unë grekrit e vjetër se kishin për gjë ta bënin me djemtë që punonin për ta, ose me skllevërit e tyre.
Po ja që me Sokratin ka ndodhur ndryshe.
Ndërsa bënim fjalë kaluam urën dhe unë i propozova të pinim një kafe në lokalin më të afërt. Diku aty ngrihej dhe një xhami e bukur, që i ka shpëtuar shembjes e cila quhet xhamia e dylberëve. U hap biseda në se ishin myslimanët apo të krishteret që shkonin më shumë?
Me sa duket qofshin mysliman apo të krishterë mund të gjesh djem që provojnë kënaqësi të ndaluara, – i dha fund diskutimit Sokrati.
Po ti ç’mendon për këtë?
Secili ka të drejtë të veprojë si i pëlqen, tha Sokrati duke ndërruar bisedë.- Po ti përse ke ardhur këtu?
Unë i tregova që kisha ardhur me shërbim dhe do qëndroja disa kohë, por po mërzitesha se isha vetëm dhe nuk njihja njeri.
Nuk është e vështirë të gjesh miq. Beratasit janë shumë të shoqërueshëm. Ja ne u bëmë shpejt miq…
Kështu të shpresojmë se do të takohemi mbrëmjeve për të shkuar në ndonjë vend për të bërë muhabet e për të pirë ndonjë kupë…
Sokrati po më tregonte se do të vinte në universitet, por nuk e dinte në cilën degë do ta vinin. Me që ai kishte mesatare të mirë pretendonte për mjekësi, por nuk ishte i sigurte se nganjëherë këto janë edhe punë “miqsh”… Kur të kthehem në Tiranë ndoshta të ndihmoj edhe unë… Uroj që të kesh miq me peshë e të më ndihmosh vërtetë.
Kur u ndamë u përshëndoshëm si miq të vjetër.
Në drekë, pas buke zakonisht shtrihesha për të lexuar dhe mundësisht për të bërë një gjumë të shkurtër. Edhe at ditë isha shtrirë dhe po më kapsalliste gjumi, kur dëgjoj një trokitje tek dera. Hyr! –i thash, por u kujtova që dera ishte e mbyllur . Unë isha vetëm në të mbathura, vesha pantallonat dhe pa u mbërthyer, shkova tek dera dhe pyeta dhe mora vesh se ishte Sokrati. I hapa derën dhe ai hyri. Më fal , më tha se të shqetësova. S’ka gjë se edhe unë s’po kisha çfarë të bëja. kërkova ndjesë se isha i zhveshur, por ai më tha se s’kishte rendësi, se të gjithë atë bënin nga vapa. Edhe ai ishte i veshur me një kanotiere dhe një palë pantallona të shkurtëra të holla që ngjasojnë më shumë me brekët.
Shtriu, më tha Sokrati dhe mos e prish qetësinë për mua. Dhe unë u shtriva , kurse ai tërhoqi karrigen dhe u afrua krevatit. Filluam të flasim por sikur s’po na ecte muhabeti. Vura re një ndrojtje si në veten time ashtu edhe tek Sokrati se më dukej që biseda nuk po na ecte. Ndoshta duheshim vënë në pozita më të barabarta.
Pse nuk vjen e shtrihesh këtu pranë meje ,- i them.
Ai, sikur këtë të kishte pritur, zuri vend menjëherë pranë meje. Për mua ishte çdo gjë e qartë. Fytyra e tij e këndshme ishte kaq pranë meje, sa ndjeja frymën e tij të më godiste në faqe. Po shikoheshim sy në sy, sikur donim të provonim se kush ishte më i guximshëm që të vepronte i pari. Unë shtriva këmbën që të takoja kofshën e tij dhe aty ndjeva karin e tij të ngrehur. Ai u tërhoq pak si i turpëruar, por unë nuk e lash: Përse bën sikur s’të pëlqen, deri sa të është bërë dru…
Ai më hodhi dorën mbi mua dhe më hipi sipër , duke mbështetur pallën e tij mbi mua. Filluam të puthemi, duke u fërkuar që ta ndjenim sa më mirë karin e njëri tjetrit.
Pastaj Sokrati hoqi të mbathurat e tij dhe më ndihmojë që edhe unë të hiqja të mijat. Ai u afrua , më puthi dhe më tha se i pëlqeja shumë. Edhe ti më pëlqen shumë se ke një trup të shkëlqyer sportisti. Pasi u fërkuam për një copë here, e pyeta se si kishte dëshirë ta bënim dhe ai më tha se kishte dëshirë të më qinte. Kanë thënë, se në se do të afrosh një djalë që se njeh mirë, atëherë plotësoja dëshirën dhe jepja ti i pari. Ai kishte qejf që të më ngrinte këmbët mbi supe dhe ashtu ta bënte. Unë i ngrita këmbët dhe po i mbaja me dorë, ndërsa ai krejtësisht i lirë,pështymosi pallën e tij dhe e afroi tek vrima. Ai kishte një kar relativisht të hollë dhe të gjatë. Nga që s’po i durohej e shtyri brenda, gjë që bëri ta ndjeja dhimbjen, por sidoqoftë e durova. Ai u shty deri në fund dhe pasi priti pak, filloi të palloi. Ai e fuste dhe e nxirrte deri jashtë e pastaj e fuste përsëri me forcë. Edhe unë kisha filluar të mësohesha dhe po më pushtonte kënaqësia. Sokrati e fuste dhe shtyheshe të arrinte buzët e mija. Ky pozicion më lodhte, por doja të mos i mohoja kënaqësinë mikut të ri.
Kur po i vinte më pyeti në se doja të ma derdhte brenda dhe unë i thash jo. Atëherë ai e nxori dhe fara shkoi deri në mur nga presioni i madh që kishte.
Pasi u qetësuam atëherë fillova ta puth , për t’i kujtuar se isha edhe unë që kërkoja kënaqësinë time. Ai filloi të më thotë se ishte i lodhur dhe mund ta bënim një ditë tjetër. Unë nuk e ngava shumë. Mendova se mund ta kishte për herë të parë prandaj bënte naze.
Zbritëm poshtë në lokal dhe pimë nga një kafe. Bëmë biseda të ndryshme por pa e përmendur se çfarë ndodhi. Kur u ndamë ai më tha nën zë : më kënaqe…
Atë mbrëmje nuk u takuam. Kjo më mërziti, sepse mbeta vetëm e pa shoqëri. Vendosa të kthehem në hotel e të lexoja. Tek hyrja e hotelit ishte një djalë i ri, i cili kur më pa më doli përpara, duke më thënë se e kishte dërguar Sokrati. Në fillim u nervozova, sepse nuk doja që ai të bisedonte me gjithë Beratin, por u qetsova kur pash se sa djalë i bukur ishte ai.
Si të quajnë?- i them.
Tom…
Shkuam në lokal dhe porositëm nga një kafe dhe nga një pastë. Nuk disa si ta hapja muhabetin dhe pastaj i them: Ç’të tha Sokrati dhe përse të dërgoi?
Ai sikur po përdridhej për tu përgjigjur, pastaj më tha se me Sokratin ishin shumë shokë dhe ai i tregonte të gjitha sekretet e tij. Kështu më tha se po të duash ti mund të rrinim pak bashkë… Si të pëlqen ? –i them. Të dyja por më shumë pass.
Mirë! -i them. Le ta provojmë. Pas pak pagova dhe hipëm lartë.
Sapo u futëm në dhomë Tomi më tha që të mos e ndez dritën. Me gjithë se shtëpitë janë larg, përsëri që të ruhesh nuk është keq.
Kur u zhveshëm u afruam tek krevati. Më tha të ulesha, nd[rsa ai u ul n[ gjunj[ dhe u afrua tek kari im dhe filloi ta lëpijë. Kkjo gjë I jipte duket shumë kënaqësi sepse here e bënte ngadalë dhe here me shpejtësi. Pastaj e mori në gojë e filloi ta thithte sa më thellë. Pastaj u ngrit dhe mu ul në prehër Unë e tërhoqa që kari i ngrehur t’i fërkohej në vrimë. Me gishtin diftues eksploroja vrimën e tij, duke tentuar ta fusja, për të lehtësuar hapjen. Ai më hodhi duart në qafë dhe mbështeti faqen tek e imja dhe më thotë:çfarë mrrekullije. Çfarë kënaqësie që jemi bashkë…
Mos e thuaj këtë, se unë nuk jam gjë…
Sikur ta dije se sa më pëlqen nuk do ta thoje këtë. Mrekullija je ti i them…ai më shtërngoj me duart që më kishte rrethuar.
A mund të rri sonte me ty? Unë e kam bërë vetëm me Sokratin dhe mendoja se nuk do të kisha nevojë për dikë tjetër. Por ja që dole ti dhe më trondite zemrën time të njomë.
Pse nuk kishe gjetur ndonjë tjetër këtu?
Mund të gjeja, por qyteti është i vogël e plot thashetheme.
Mirë Tom, mund të fillojmë. Si dëshëron ta bëjmë?
Fillo ti, si të kesh qejf…
I thash të ulej në gjunjë që t’i hapej vrima mirë e pastaj, duke e lyer mirë me pështymë fillova ta shtyja ngadalë.
Fute më shpejt!- më thotë.
Mos të të dhembi? S’ka gjë se ashtu më pëlqen. Atëherë e shtyva dhe e gjithë palla iu fut deri në rrëzë.
Oh! Ofshani Tomi. Çfarë kënaqësie…
Ja që ka djem që i pëlqen dhimbja. Po të kisha një kar më të madh ç’do bëhej. Por unë vazhdova qejfin tim. Fillova ta tërheq nga vetja dhe ta palloje bukur e mirë. Ai shtyhej edhe vet që ti futej sa më shumë e sa më thellë. Kështu po kalonim çaste kënaqësie të përbashkët të shkallës sipërore. Në një çast ai kërkoi t’ia fusja duke ia ngritur këmbët dhe kështu kaluam në një figurë tjetër. Pastaj provuam një qirje anësore, ku me një dorë ia mbaja këmbën lart, ndërkohë që kari ishte brenda dhe po e pompoja shtruar. E bëmë edhe në këmbë e të tjera. Kjo në saje të asaj që mua më derdhet me vonesë dhe të asaj që ai ndenji gjithë natën aty.
Kur më së fundi u qetësuam e pyeta: Po Sokratin e ke qire?
Shiko: Sokrati bën naze por mjafton që të ngulësh pak këmbë që ti provosh të gjitha. Nuk di përse ti i paske mbetur në mendje që pranojë ta bëj me ty, bile të më dërgoi edhe mua që të të provoja.
Sa keq që kur të iki nga Berati,nuk do kemi rast ta bëjmë më.
Pse thua kështu. Unë kam mesataren emirë dhe do të vijë me siguri në universitet dhe atëherë mjafton të kemi vend që të kënaqemi pafundësisht duke e bërë treshe së bashku me Sokratin…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top