Jo Dhe Aq Keq - Tregim Erotik

Ari ishte djalë i vetëm, kështu që në shtëpi ia plotësonin të gjitha teket. Kur mbushi 18 vjeç, i jati i bleu një Mazda të bukur sportive, që mund të kishte prejardhje të dyshimtë, por që ia plotësonte qejfin djalit. Kjo sikur i kish dhënë krah dhe e bente të dallueshëm ndër shokët. Duke qënë se ishte i bukur dhe me xhepin plotë, nuk i mungonte suksesi ndër vajza, të cilat i silleshin përreth, që t’i hynin në sy. Megjithatë, sa herët që kish provuar të shkonte me to, kish mbetur i pakënaqur, gjë të cilën nuk dinte ta shpjegonte.

Viti i fundit ishte i besdisshëm, pasi pak e kanë mendjen për të mësuar. Le pastaj kur ke para dhe je i privilegjuar. Kur u bë mbledhja e prindërve, mësusja kujdestare, i tha të jëmës se, duke ia plotësuar të gjitha teket, kishin bërë që të mos ia varte fare mësimeve, kështu që ishte mbetës në nja dy lëndë. Por atij s’i bëhej vonë se fundja, paraja kish zbritur nga qielli dhe me të rregullohen të gjitha. Por nuk qe i këtij mendimi i jati, i cili kish plane të mëdha për të ardhmen e tij, kështu ato pak kohë që ndodhej në shtëpi, jashtë biznesit të tij të suksesshëm, ia nxiu jetën me keshilla të mpleksura me moral, që dukeshin akoma më të mërzitëshme.

Atë ditë bënë llafe. I jati do të nisej për në Kinë dhe e ëma nuk ia mbylli historitë si herët e tjera, por ia tha të shoqit akesat e mësueses kujdestare. Kështu plasi lufta e tretë botërore. Ari i mërzitur sa më s’bëhet, që t’i shpëtonte fjalëve, i hipi makinës dhe u nis nga sytë këmbët. E dinte se kur të kthehej , do të fillonte seria e dytë, mendoi, që atë natë të flinte në vilën që kishin në buzë detit, kështu ta shtynte sa më shumë, takimin e ri me të jatin.

Rruga kishte lëvizje dhe ai drejtonte i menduar. Kur arriti ishte buzë mbrëmjes. Parkoi makinën para vilës së rrethuar me mure dhe po kërkonte rojen, një të ri vendas, që paguanin për t’u kujdesur për vilën gjatë mungesës së tyre. Sezoni veror ishte në prag dhe së shpejti vila do të popullohej, por tani për tani ishte ende e qetë. Roja nuk ishte në vendin e tij të zakonshëm. Ditën ai lëvizte, kështu që jo gjithëmon e gjeje aty. Në fillim mendojë të shkonte tek lokalet e shumtë, që ishin përreth, për të pirë një kafe e për të menduar si ta kalonte mbrëmjen. Por pastaj mendojë që së pari të bënte një dush për t’u freskuar e më vonë të mendonte si ta kalonte atë natë të mërzitëshme. Veranda ishte mobiluar me një komplet kashte shumë të bukur, të cilën, sikurse edhe të tjerat i kishin sjellë nga jashtë. Ai nxorri kopjen e tij të çelsave, hapi derën e verandës dhe hyri në sallonin në gjysmë errësirë. Mobiljet e rënda luksoze të kujtonin shijen e atyre që kanë para, por nuk din të blejnë. Në kati i sipërm, ai kishte një farë apartamenti të vogël me të gjitha komoditetet, si edhe me banjën e tij personale. U ngjit me përtesë dhe iu afrua pjesës së tij. Derën e dhomës e gjeti pak të hapur. Fundja dyert e mbrendëshme nuk i mbyllnin me kujdes. U afrua dhe iu bë sikur dëgjojë një ofshamie. Ç’të ishte kjo. Kurreshtja e bëri të hapte derën me kujdes dhe të zgjaste kokën për të parë se çfarë po ndodhte. Mbi krevatin e tij, një njollë e errët lëviste në mënyrë ritmike. Kur u mësua me gjysmë errësirën, dalloi rojen, i cili nuk ishte vetëm, por dikush tjetër ndodhej përfund tij.

Ari zgjati dorën dhe shtypi kopsën elektrike dhe dhoma u ndriçua. Kjo qe kaq e papritur për rojen, i cili lëvizi me hov, duke lënë të duket një djalë të çveshur, të cilin po e qinte.

-Ç’bëhet këtu?- thirri Ari, sa i habitur aq edhe i çoroditur.

Roja , duke e ndjer vehten fajtor, nuk dinte si të justifikohej. Ai e kuptojë se me këtë që ndodhi e kish humbur punën përgjithëmonë. Më keq ndjehej djali i ri , i cili po shikonte Arin në një mënyrë lutëse, që të shpëtonte nga kjo situatë. Vështrimi i tij mbeti në fytyrën e bukur të Arit, në thellësinë e të cilit preku diçka, që e bëri t’i ulej zemrimi.

Tashmë Ari e kishte të qartë si ishte puna, por nuk po dinte, se ç’rol duhet të luante: atë të zemruarit, apo të mbyllte njerin sy dhe puna të mbyllej me kaq. Ari nuk ishte njeri i keq dhe mbi të gjitha kur pa djaloshin e zhveshur, që dridhej nga emocioni, iu dhims.

 

 

Ai ndjeu se pa dashjen e tij, kari fillojë t’i ngrihej, duke formuar gungë në pantallona. Kjo pamje sikur i dha zemër rojes Ai filloi t’i lutej Arit me zë të dridhur: “Amon Aro, boj ç’të dush, por mos e boj për muhabet këtë që pe sonte”.

Ari fiku dritën, se kish filluar ta shqetsonte. Në gjysmë errësirë figurat dukeshin më tunduese.

-Hajde Aro, ta tunish nja dy herë,- thonte roja duke treguar partnerin e tij, që priste në heshtje.

Ari nuk dinte ç’të bënte. Kurreshtja me një anë dhe në tjetrën, llogjika për të mos përfituar na rasti.

-Vazhdoni! Vazhdoni! – shtoi ai.

Rojes i ishte shkrehur nga halli prandaj shpejtojë ta strehojë karin e tij mbrenda pantallonave. Për t’i dhënë kohë të qetsohej, Ari i sygjerojë rojes, që të shkonte të kontrollonte një herë për të parë se ç’bëhej.

Djaloshi kish mbetur si i ngrirë dhe nuk dinte si të vepronte

-Shko në banjo e pastrohu,- sygjeroi Ari, pastaj sikur i lindi një ide. Diçka kish parë nepër filma dhe të tjerat nuk ishin vështirë për t’u përfyturuar.

-Prit,-i tha, -eja kur të thërras unë.

Vaska e banjos desh një kohë të mbushej. Ari i shkumëzues dhe krijojë një shkumë të dendur që është shumë shlodhëse. Pastaj fillojë të çvishej. Kari i tij ishte ende i ngrehur, gjë që e çuditi për kohëgjatësinë e këtij efektit. U fut në banjon e vakët dhe desh t’i thirrte djalit, por u kujtua se nuk i kish mësuar ende as emrin.

-Ej ti!- gjeti rrugën më të shkurtër për t’i thirrur dhe djali u duk tek dera. Në dritën elektrike, ashtu të zhveshur siç e shihte filloi ta vlerësojë . Ku ta kish gjetur roja një djalë të tillë super.? Kjo ishte pyetja që i vinte në kokë.

Djaloshi ishte me flokë të zeza me pak dredha e sy të zinj. Kish një trup mesatar por me forma të rregullta. Kur e shihnje lakuriq të dukej i brishtë, por kjo e bënte më të i këndshëm

– Si të quajnë?- pyeti Ari, pastaj si të kujtohej për diçka shtojë,- në se do të ma thuash?.

– Titi! – tha ai shkurt.

-Mirë, Tit , desha të të themë diçka. Unë nuk dua të shfrytëzoj rastin, më kupton? Prandaj po të pyes a je këtu me dëshirën tënde,apo të kanë detyruar?

-Jo, s’më ka detyruar njeri.

-Unë jam jashtë kësaj loje, prandaj të pyes edhe një herë: Ke dëshirë ta bësh me mua, apo t’i themi njeri tjetrit mirëupafshim e ku të kam parë? Arit i dukej vetja si në një hetim dhe nuk ndjeheshe mirë nga kjo, por gjërat duheshin të ishin të qarta që në fillim.

Titi ndjeheshe ngushtë nga pyetjet që i bëheshin, por njëherësh kishte dëshirë që ta provonte me një djalë kaq simpatik si Ari, me të cilin nuk të bije rasti të takohesh shpesh.

-Me që më flet kaq sinqerisht, po të theme, se ti më pëlqen dhe çfardo të më jepnin, nuk do të heqja dorë lehtësisht prej teje.

Ari buzëqeshi.

-Do që të lahemi bashkë?

-Ai bëri shenjë, sikur do të thonte “Si të duash”.

-Eja atëhere!

Ai u afrua dhe mbeti në dilemën se si duhej të vendosej, parç ose mbrapsh.

-Kështu përballë mjeje.- i thotë Ari.

Ai u ul me kujdes në gjunjë dhe u mbështet mbi këmbët e Arit. Ky i fundit e tërhoqi drejtë vehtes dhe ndjeu se si të dy organet e tyre u përzien, njëri i ngrehur dhe tjetri i shkrehur. Ari ishte kalibër, megjithëse nuk bmendonte se kjo ishte ndonjë meritë.

-Um, – ofshani Titi , kur ndjeu përmasat e tij, por shkuma nuk e linte të dallonte më shumë. Ari filloi t’i lante fytyrën me sfyngjer, për t’i hequr djersët, që i kishin dalë nga sikleti i situatës, në të cilën u ndodh pak më parë. Së bashku me shkumën që tretej iknin edhe shqetësimet për t’ia lënë vendin një interesi të ri seksual. Duke e patur kaq pranë, shihte fytyrën e tij të ëmbël dhe thirrëse. E tërhoqi drejtë vehtes dhe e puthi, në fillim lehtë pastaj më fort dhe së fundi me një puthje të gjatë thithëse. Arit iu duk diçka që nuk e kish provuar kurrë. E ndjeu që edhe Titit i ishte ngrehur dhe që gjithënjë e më tepër përparonte drejtë karit të tij madhështor. E ndjente se kish dëshirë t’ia fuste, por një masë vetkontrolli i thonte të priste. A do ta duronte vallë Titi karin e tij, po sikur t’i ndodhte gjë dhe të kishte problem.

-Sa vjeç je?- pyeti Titin.

-18.

-Dukesh më i vogël.

-Kështu më thonë të gjithë.

-Pra, qenkemi bashkëmoshatar?

Titi bëri një lëvizje me kokë si për të thënë: Ashtu duket.

-Tit , ti po më plqen shumë. Ku të paskan gjetur.

Titi qeshi me kënaqësi nga komplimenti.

-Edhe ti m’u ngjite sapo të pash. Frika ime ishte se mos ikje dhe atëherë do më mbetej peng që se bëra me ty.

-, Tit, qenke i mrekullueshëm.- dhe kari i tij lëkundej vrullshë midis shalëve tëp Titit. Duke mos duruar më Ari, mori guximin të fuste duart poshtë Titit dhe me kurreshtje kërkonte vrimën e tij. E gjeti atë dhe provojë të fuste gishtin, që nuk hasi ndonjë rezistencë. Afroi kokën e pallës së tij dhe provoi ta fuste, por nuk mundi.

-Jo kështu, -tha Titi, provojmë me ndonjë gjë rrëshqitëse. Provoje me shkumë sapuni,- këshilloi ai.

Sapuni aromatik mbushi mjedisin me erën e tij të këndëshme. Pasi e sapunisën mirë si vrimën dhe pallën provuan ta fusnin. Koka u fut lehtë, por nga grimaca në fytyrën e Titit kuptohej se ishte e dhimbëshme.

-Prit! – tha Titi. Ai po përpiqej të mësohej me përmasën e re jo të zakonshme. Kënaqësia e seksit e pushtojë Arin, i cili me zorr rezistonte për t’u shtyrë më tej. Sikur t’i kish blerë mendimin, Titi i dha forcë vehtes dhe palla u fut edhe disa cm. Përsëri një pushim dhe pastaj seanca tjetër, për ta shpënë deri në fund.

Titit i shpëtojë një klithëm e lehtë, ndërkohë që e ndjente karin e Arit të futej në thellësi. Nuk kish provuar ndonjëherë një ndjesi të tillë. Pak nga pak po qetsohej, por ishin në një pozicion të pavolitshëm. Vendosën të shtriheshin në vaskë, pa u ndarë nga njëri tjetëri dhe ashtu bënë. Pastaj erdhi një manovër tjetër: Titi filloi të rrotullohej mbi pallën e Arit, duke u kthyer përballë tij. Tani ishin në pozicionin e parë. Ari e tërhoqi drejtë vehtes dhe filluan të putheshin tërbuar. Ngrohtësira e vrimës i nxiste kënaqësitë dhe ai donte të futej gjithënjë e më thellë. Titi i mbështetur në gjunjë u ngrit pak dhe i dha një lëvizje vehtes, duke bërë që Ari të kënaqej edhe më shumë. Disa pompime dhe ai ishte në ekstazë. Pas pak të dy ndjen shpërthimin e spermës, e cila dolli me forcë për të mbushur tunelin e Titit. Valët goditëse nuk kishin të mbaruar. Gojët, buzët dhe gjuhët e tyre ishin ngërthyer në pozicione të çuditëshme, gjë që i jepte kënaqësisë një shtesë të re. Ndenjën ashtu të lidhur me njeri tjetrin për një farë kohë, deri sa Ari mori inisiativën të flasë.

-Kështu do të rrinja gjithë natën. Titi buzëqeshi.

-U kënaqe?-pyeti ai.

-Hyjnore. Se mendoja kështu.

-Mund ta provojmë prap.

-Kemi kohë. Unë sonte do të rri këtu. Do të rrish me mua, apo të thonë gjë në shtëpi?

-Nuk ka problem.

Pas një premtimi të tillë u ndanë. Të dy shpejtuan të pastroheshin, duke i dhënë dorën e fundit banjos së tyre të pazakontë.

Shkojmë të marrim ndonjë gjë për të ngrënë. Dollën. Roja i priste jashtë. Ai tashti ishte qetsuar dhe tregohej akoma më miqësor.

-Hë si shkoi?-pyeti ai.

-Grand! Po shkojmë të marrim diçka për të ngrënë.

Mazda sportive u ngjit në rrugën nacionale. Nga të shkonin djathtas apo majtas. Ardi donte të shkonin në ndonjë lokal të mirë, por Titi preferonte, që të merrnin diçka në ndonjë dyqan e të ktheheshin në shtëpi. Kishin përpara një natë që po shkurtohej dhe kishin shumë gjëra për të bërë. Titi si vendas e njihte më mirë zonën, kështu qe ai që zgjodhi.

E mbushën makinën me ato që menduan se i duheshin dhe u nisën për t’u kthyen.

Rrugës Ari e pyeti:

-Dukesh me përvojë?

-Jo dhe aq.

-Ke të tjerë veç rojes?

-Jo . Kemi vetëm pak kohë që kemi filluar, pak për qejf e pak për kurreshtje po kalojmë kohën me njeri tjetrin.

Kur arritën në vilë, i vendosën të gjitha mbi tryezë dhe aty u bë një pirg, që s’kishe ku të vije gjë tjetër. Roja ishte më i madhi nga të tre, e sigurisht më me përvojë në gjëra të tilla. Pasi hëngrën diçka dhe panë se muhabeti nuk po shtyheshe, menduan ta shtynin kohën në krevat, pasi atje ishte edhe vendi më i këndëshëm.

 

-Të vi dhe unë?- pyeti roja.

Ari nuk dinte se ç’të thonte, por sonte ishte nata e çudirave, që e kish shpënë në një botë të panjohur dhe që nuk e kish menduar kurrë se do t’i ndodhte. Fundja le të ishin të tre.Ka ende shumë për të mësuar.

Ndërkohë që roja po bënte banjo, Titi me Arin po flirtonin në shtrat. Atyre ju shkëlqenin sytë nga e papritura e njohjes së tyre Por s’kishin kohë për të humbur. Titi fillojë të puthte gjoksin e Ardit, t’i thëthinte sisët e ti kafshonte lehtë ato. Pastaj rrëshqiti më poshtë dhe diku mbi kërthizë u ndesh me kokën e fryrë të karit të Arit. Me një manovër mjeshtërore e lëpiu atë , duke shkaktuar tek Ari një valë kënaqësie. Pastaj e hapi gojën sa mundi për ta përpirë kokën e madhe në gojë, pasi nuk mund të bënte më shumë.

Roja erdhi. Atij i xixillonin sytë kur shikonte trupat e dy djelmoshave të shtrirë përpara tij të cilët po lëpiheshin këndëshëm. Për të mos humbur kohë ai u përkul mbi Titin, i hapi flegrat dhe zbulojë vrimën e fryrë të tij. Filloi ta lëpinte me forcë, duke tentuar ta hapte me gjuhën e tij të gjatë. Titi e ngriti pak pjesën e prapëme që t’i jepte rojes një mundësi më shumë për të punuar me prapanicën e tij.

Ari, në pozitën që ishte nuk dinte se çfarë duhet të bënte. Ai zgjati dorën dhe filloi të përkëdhelte karin dhe koqet e Titit. Ai ishte modest në krahasim me atë të Arit, por jo i vogël. E pa që edhe kjo ishte një punë që i jipte kënaqësi. Ndërkohë Titi, që nuk kish pushuar së trajtuari me gjuhë kokën dhe gjatësin e pallës së Arit, futi në veprim një lojë të re. Me gishtin e mesit ai filloi të eksplorojë vrimën e Arit, i cili filloi të gudulisej na kjo e paritur e re. Megjithëse gishti kërkonte hapsirë për tu futur, Titi nuk tentojë, duke patur frikë se mund të prishte më shumë se sa të ndreqte punë. Fundja Roma nuk u ngrit në një natë, kështu që edhe Ari kishte kohë për të mësuar të tjerat.

Roja u lodh së lëpiri kështu që pështymosi mirë atë të tijin dhe e futi në vrimën e Titit. Titi e ndërpreu për një çast veprimtarinë e tij, ndërkohë që në vrimë i përparonte llozi i rojes. Kur i ndjeu bolet e rojes që të preknin të tijat, mori vesh se i gjithi i kish hyrë mbrenda. Tani që kish provuar disa e kish më lehtë të mësohej. Edhe për të ishte një përvojë e re, pasi nuk i kish ndodhur që ta bënte njëherësh me dy vetë. Ndërsa roja pomponte koka e karit të Arit avanconte në gojën e Titit. Roja mbaroj shpejt, pasi edhe herën e parë e kish lënë përgjysmë. Sapo mbarojë u shtri përmbys mbi shtrat. Ari shikonte fytyrën e vrazhët dhe burrërore të rojes dhe i lindi ideja të eksperimentonte pak me maskulinizmin e tij. Zgjati dorën dhe i fërkojë bythën. Roja i shtrirë pranë tij i buzëqeshi. Arit iu kujtua lutja e tij e pak më parëshme kur i tha:” Bëj çfarë të duash”.Kjo i dha zemër për të vazhduar më tej. Në këtë rast duhen vënë në pozitë të njejtë të gjithë partnerët që asnjëri të mos hapi gojën .E shtërngoi pak tulen e ngrohtë të tij e pastaj kanalin për të arritur tek vrima e tij. Roja ktheu kokën nga ana tjetër, sikur do të thonte se nuk i interesonte se çfarë bëhej pas shpinës së tij. Ari po punonte me vrimën dhe mjaftojë pak pështymë që gishti i tij të gjente rrugën e parajsës. Oh, ofshani roja, ndërsa Ari kurreshtar eksploronte bythën e tij. Titi që e vuri re këtë manevër e inkurajojë me një gjest, që sikur donte të thonte: Jepi! Kështu si dy komplotues të vegjël, ato e përqëndruan vemendjen tek roja. Titi u spostua tek vrima e tij dhe fillojë ta lëpinte me ngulmë, duke e vajosur sa mundej me pështymë. Pastaj filloi të bënte punë përgatitore me gishta, një,dy e më shumë pa hasur në ndonjë reagim të dukshëm të rojes. Atëhere Ari u ngrit ta provonte shijen e vrimës ndoshta të virgjër të rojes, por ai e ndalojë.

 

-Le ta provojë Titi.Lozi jot është shkatrrues. Titi, nuk priti ta lusnin, por u ngjit mbi të dhe filloi t’ia fuste. Roja ofshani nga dhimbja, por fundja ishte një borxh që duhet të paguante, për atë që kish bërë disa kohë më parë. Titit nuk i mungonte përvoja, kështu që filloi të përdorte të gjitha teknikat e njohura dhe kari i tij përparonte në vrimën e ngushtë të rojes. Kur arriti në fund, zgjati kokën nga Ari dhe filloi ta puthte me zjarr. Aty Ari kuptojë mundësin e kombinacioneve të mëdha që krijonte qenia në tre. Kur Titi filloi pompimet, Ari i ktheu kokën e rojes, që qëndronte me sy të mbyllur e filloi ta puthte. Qimet e lehta të mjekrës se rojes e çponin në fytyrë, por edhe kjo ishte një ndjesi e re për të. Titi sa vinte e bëhej më i tërbuar, deri sa kënaqësia e derdhjes e pushtojë tërësisht. Kur po e nxirte i bëri me shenjë Arit, si bashkëkomplotist, se tani vrimën e kishte gati. Dhe ai nuk humbi kohë. Kari i tij vigan u mbështet mbi vrimën ende të hapur të rojes dhe u fut lehtësisht në të. Roja ofshani fort.

-Ngadalë se më shqeve!- thirri ai.

Ari priti . Ai nuk e kish provuar sencacionin që ka partneri kur ia fusin, por e kuptonte se një dhimbje do të ishte. Megjithëatë e intrigonte fakti se të gjithë ato që e bënin, pranonin dhimbjen dhe kënaqësinë. Roja përpëlitej. Ari ishte në pritje të çastit kur do të gjente rastin për ta shtyrë më tej karin e tij dhe për t’ia futur të gjithë. Dhe kjo nuk vonoi. Ai tani e kishte trupin mashkullor të rojes të gjithin në dispozicionin e tij. Filloi t’a pomponte, por nuk i derdhej kollaj, kështu që e zgjaste agonin e partnerit, deri sa më në fund iu derdh.

Tani ishin të gjithë të lirë. Por aventura nuk kish mbaruar. Roja filloi t’i fliste, duke thënë se kish qirë shumë djem, por ishte hera e parpë që po e provonte vet dhe më e keqja ishte se kish rastisur që herën e parë me një kalibër si ai i Arit.

Tani ndjeheshin të lodhur dhe sikur ishte koha për të pushuar pak, por Arit i rinte ende ngritur. Filloi të fërkonte Titin dhe ai e kuptojë se ishte radha e tij. Ai i hipi mbi të , vendosi kokën tek vrima e tij dhe u shtyr që t’i hynte. Pak nga pak kari i Arit përparonte deri sa ai u ul krejtësisht mbi të.

-Kam qejf ta mbaj gjithë natën kështu, – tha Ari. Prandaj Titi u rrotullua mbi pikën e Arkimedit, u shtri tërësisht mbi Arin dhe pastaj u kthyen menjëanë, që të pushonin. Ishte një ndjesi e veçantë, të flinte duke qirë dhe ai tjetri duke u qirë. Buzë mëngjesit, kur Arit i doli gjumi ndjeu një ngrohtësirë në bythën e tij. Ktheu kokën dhe pa rojen që ishte mbështetur pas tij, ndërsa kari i tij i ngrehur fërkohej pas vrimës së tij. Roja po flente, ashtu edhe Titi. Ari ishte i vetmi që ishte zgjuar. I tiji i ishte shkrehur po nuk kishdalë plotësisht nga vrima e Titit. Luajti pak për të provuar më mirëndjenjën e të pasurit nga mbrapa dhe ndjeu kënaqësi. Kjo e bëri që t’i ngrihej menjëherë duke sforcuar bythën e Titit, që tani ishte mësuar dhe nuk e ndjente më. Sforcojë pak bythën e tij në drejtim të rojes, por kjo ishte e pamjaftueshme që t’i futej. Roja e ndjeu dhe u përmend. Atij sigurisht që i kish shkuar në mendje që në listën e tij të sukseseve të shtonte edhe një të ri tjetër, prandaj duke përfituar nga pozicioni filloj ta fërkonte në vrimën e Arit. Ai megjithëse zgjuar nuk po ndjehej, për të provuar më gjatë këtë që po i ndodhte. I dolli gjumi dhe Titit. Kur u përmend u kujtua se gjithë natën e kish patur brenda. Ishte krijuar një situatë që të gjithë ishin zgjuar, por nuk ndjeheshin ,duke i lënë inisiativën njëri tjetërit. Më në fund roja e mori inisiativën dhe pasi e njomi kokën mirë me pështymë fillojë ta shtynte tek vrima e Arit. Por pozicioni ishte i vështirë. Ari pa dhënë shpjegime i hipi Titi sipër duke krijuar pozicionin e përshtatshëm dhe roja, nuk humbi kohë por ia futi. Tani Ari kish rradhën të provonte dhimbjen e tij, por çuditrisht nuk qe kaq e madhe sa e mendonte. Ndoshta ishte trill i natyrës,që vrimën e kishte më të hapur dhe elastike, pa ç’ka se nuk e kish provuar ndonjë herë. Tani të tre u bënë sanduiç, por peshën e madhe e vuante Titi. Roja po punonte me kujdes e kënaqësi punëdhënësin e tij, duke shpresuar se kështu nuk do të dilte zë prej tij. Kur kishin mbaruar të gjitha kënaqësite e mundëshme, Ari bëri një dush dhe u nis të ikte. Ndërsa hipte në Mazdën e tij të kuqe i përshëndeti me dorë.

-Takohemi nesër!- tha ai.

-Kaq shpejt! U çuditën partnerët e tij.- Po nuk na the si t’u duk?

-Jo kaq keq,- komentoi Ari, duke u përpjekur të zvoglonte rëndësinë e asaj, që provuan dhe, duke qeshur futi marshin dhe u largua, duke lënë pas një vazhdë tymi.


Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top