Jetoi me ty - Tregim Erotik

Po behet rreth nje vit qe me Fatjonin kam marredhenie intime. Dhe jo vetem kaq, por edhe kushte te shkelqyera.Prinderit e tij ndodhen jashte shtetit,gje qe ka bere te kemi gjithe shtepine ne dispozicion.Megjithese jemi nga I njejti qytet, ndodhi qe u njohem krejt rastesisht ne Durres, dhe qe nga ajo dite krijuam nje miqesi te ngushte,qe shpejt u k’thye ne dashuri.Kjo nuk mbeti pa u vene re nga ndokush,te cilet filluan te mendoine se kemi marredhenie seksuale, por ne as qe ja vume veshin kesaj, duke gezuar lumturine tone. Kur prinderit e tij u k’thyen,takoheshim me rralle pasi na ishte prishur foleja jone e lumturise, dhe kjo na bente te vuanim te dy… Nje nate bie zilja e telefonit dhe nga ana tjeter e tij ndjej nje ze te emocionuar qe me thote se duheshim te takoheshim patjeter, dhe se ceshtja ishte teper urgjente.Pasi I theme “Po” mbyll telefonin dhe fillova te behesha kureshtar se c’fare ishte gjithe kjo urgjence, nderkohe qe ne kishim jave te tera pa bere seks.Vertet ishim takuar e kishim pire ndonje gote neper bare,por gjithe pjesa tjeter ishin rikujtime te embla te asj qe kishim kaluar per nete me radhe ne shtepine e tij. Tani miqesia e jone kish mbetur tek qerasjet dhe tek nostalgjia per takimin tone te pare… Shpesh-here me vinte ne mendje se tashme kish mbaruar gjithcka, dhe keto mendime te trishta me shoqeruan deri ne vendin e takimit.Nga larg dallova Fatjonin, te cilin nuk e zinte vendi, por sillej sa ne nje ane ne tjetren.Ai sapo me pa u cel ne fytyre e vrapoi drejte meje,duke me thene: “Erdhe shpirt?” Une I buzeqesha dhe ai nuk duroi te zgjaste doren e te me prekte karin… “C’ka ndodhur ?” pyes une “Sonte do te me qish.” “Ideja me duket fantastike,po ku. S’kemi nje vend ?” “Kame gjetur nje vend fantastik,por edhe po te mos ishte ai, vendet nuk na kane munguar kurre.Pastaj me ka shkrepur kaq keq, sa edhe po te mos kishim vend do te gjenim nje qoshe te erret e do te mae vije se s’bene… Fatjoni po me linte pa mend. Ishte hera e pare qe fliste ne kete menyre dhe tregonte se sa ishte djegur per seks, gjate gjithe kesaj kohe qe nuk kishim bere gje. Po e shikoia me dashuri ate fytyre te kendeshme qe per keto muaj ishte bere pjese e jetes sime… “Andi, o shpirt, o jeta ime; per ty do te gjeja jo vetem nje strehe dashurie, por dhe qumesht dallendysheje do te nxirrja nga fundi I dheut.Hajde mos me shiko ashtu I vrenjtur,por qeshu se ske bere ndonje faj.Sonte do te k’thehet lumturia e jone,ke per te pare.” Ai me futi krahun e filluam te ecnim, duke me lene kureshtar ndaj nje te papriture qe nuk po e merrja me mend ende… Fatjonin e doja pa mase se tek ai spikaste zgjuarsia,bukuria,shkathtesia e sinqeriteti.Por mbi te gjitha e doja se ishte I thjeshte e pa naze.Tek ai gjeja vetveten, pasi me ish bere nje alter ego.Jetoia me te, ecja me te, dhe cdo gje e tija me sillte kenaqesi.Me keto mendime arritem ne hyrjen e nje pallati dhe u ngjitem larte.Fatjoni I ra ziles.Mbi dere ishte shenuar emri I te zotit te shtepise qe une nuk arrita t’ae lexoi se dera u hap, duke lene te duket nje burre rreth te dyzetave.Ai ishte I gjate,brun,me floke pake te rena,por qe ende e ruanin formen e tyre.Ai sa na pa,buzeqeshi embel nga e papritura e kendeshme,pasi duket se nuk na priste.Na dha doren dhe na ftoi te futeshim brenda.Sapo u mbyll dera pas tij me nje shul te madh,u degjua zeri I tij ushetues… “Po ku je zhdukur o shpirt,o kari im I vogel.Ta dish se vdiq vllai per karin tend.Kujtova se me kishe harruar.” Pas cdo fjale qe thoshte ai puthte Fatjonin nderkohe qe me dore ia ferkonte karin,te cilin e konsideronte si prone te tijen.Per pak caste u ndjeva xheloz por e mbajta veten.Fundja nje nate ishte,kurse me Fatjonin kishim kohe te qendronim bashke… “Shefo te kame sjelle kete mikun tim,Andin.Ka te qire te shkelqyeshme,ke per ta pare,”pastaj duke u k’thyer nga une tha: “Ky eshte Nikolini.” Kembyem fjale miresjellje,nderkohe qe atij I vezullonte fytyra nga gezimi I pranise sone.Ai duke rendur sa ne nje dhome ne tjetren filloi te zhvishej,duke zbuluar nje trup muskuloz te mbushur me qime ne shpatulla e gjoks… “Mos u merzit shpirt, se do te bejme qejf sa te duam.Kemi te gjithe naten perpara.C’fare dershironi te pini?Mund t’ju servir raki, vere, konjak,birre, ponc, e fernet… “Mua me bej nje kacurrel.Por pak shpejt se kame nje jave qe I bie me dore dhe sonte dua te te qi,por vence ama…”Ta ka prishur ndonje-here shpirti ty ?E ke bere si ke dashur, e sa here ke dashur.Edhe sonte do ta bejme sa here te doni.Une nuk jam kundershtim.Kenaqesia juaj eshte dhe e imja,apo jo Andi.Dhe ndersa pregatiste pijet ia merrte nje kenge per qejf,duke na shkelur syrin here pas here.”Ah ,karet e Nikolinit.Sa te mire jeni.Si pellumba ju ka Nikolini.Po ju Andi? s’me the c’fare do te pish.” “Leng portokalli po patet.” “C’fare the, je ne vete more?..Apo ke frike se mos me harxhon, dhe duke u k’thyer nga Fatjoni ngriti supet,e shton…Mendon se do te ngrihet me leng portokalli?E po se pate dru s’ke si bie ne vrimen e Linit.”Ndersa tavolina sa vinte e mbushej me gjith fare gjerash, por nuk me hynin ne sy se e kisha mendjen per castin qe do ia fusja.Kur Nikolini afrohej t’me jepte goten hidhte syte tek pantallonat e mija per te hamendesuar se sa do t’ae kisha pakon.Kurse ai qe tashme ishte ne te mbathura nga gunga e krijuar, e tregonte se kishte nje kar te madh, e te trashe.Kur e shikoia e ndjeja se ai ndikonte qe edhe I imi te fryhej.Pasi k’thyem gotat e para Nikolini I afrohet Fatjonit qe e kish si te shtepise, dhe duke e puthur filloi t’ae zhvishte.Kur ai ngriti duart per te hequr kanatjeren, Nikolini shpejtoi ti merrte ere leshit te sqetullave sikur te ishte nga porfumet me te mira,e pastaj t’ja lepinte me gjuhe per te provuar shijen qe shoqerohej me ofshima nga me te ndryshmet.Me pas I hoqi pantallonat e ne fund breket,duke e lene te dukej pjesa me delikate,te cilen shpejtoi t’ae lepinte me mjeshtri,duke me lene mua si spektator te me ngrihej e t’ me behej dru.Papritmas ai e kuptoi se me kish lene pas dore,aq me teper qe e nxiste kureshtja per te mesuar sekretet e gunges sime,si te ishte dhe sa ishte. “Tani e ka radhen Andi…”Nuk u desh shume qe te mbetesha zhveshur ndersa ai lepinte karin tim qe kish rrezik te derdhej nga kenaqesia.Keshtu qe tani ishim te tre nudo.Tashme mund te adhuroia hapur karin e tij te madh e te trash.Por ajo qe me cudiste me teper ishte pyetja, se si nje burr kaq mashkullor si ai vdiste per tu qire, e me plot kuptimin e fjales te mrekullohej ne jete homoseksuale.Por duket pasionet e seksit nuk varen nga burreria. Bile te tille me pelqejne me shume se sa disa te femrizuar qe te lene pershtypjen se po ben seks me nje vajze.Ai kete e shprehte ne cdo veprim dhe qendrim, duke mos fshehur kenaqesin qe do te kishte dy pellumba,te cilet do t’ia fusnin sa te mundnin njeri pas tjetrit, per ti bere qejfin e per te marre kenaqesi per veten e tyre.Me gjth eksitimin qe kishim, seanca ende nuk kish filluar… “Dalim ne dhomen tjeter ? “Na pyet Nikolini.Duke na kapur prej karesh thote se do t’me pelqente nje treshe akrobatike ne krevat…I ulur ne gjunj ne krevat, ai kapte me dore karet tane dhe I fuste e nxirrte ne goi sa njerin- tjetri, dhe ne disa raste te dy bashke.Ndersa une dhe Fatjoni qendronim ne kembe dhe putheshim.Kishim kohe qe nuk e kishim bere bashk, dhe kjo po na shijonte me shume.Ndersa Nikolini I ulur ne gjunj fuste e nxirrte karet ne goi dhe shqeronte me fjale.”Oh pellumbat e mi,kjo eshte kenaqesia ime…”Me pas me duar te mbeshtetura ne krevat ai hapte felet e bytheve tona e lepinte vrimat.Kjo ish me te vertet e kendeshme, dhe mua s’me kish rene rasti t’ae provoia ndonjehere.Me pas shtrihet me kurriz,Fatjoni I ulur ne gjunje hapte felet e bythes dhe drejton vrimen ne gojen e tij, ndersa une duke I ngritur kembet ne shpatullat e mia ,afroi karin ne vrimen e tij dhe me njeren dore levizja karin sa manjtas- djathtas,deri sa dal e nga dale koka futej ne thesarin e tij…Ndersa Nikolini duke qelluar me pellemb bythet e Fatjoni ofshinte ne shenj kenaqesie e thoshte “Jepi!..Rrase,me fort , me shpejt!” Ndersa Fatjoni levizte bythen sa manjtas-djathtas gjuhes se Nikolinit e zgjatet drejt meje e filloi t’me puth.Une pompoia ne vrimen e Nikolinit, ndersa Fatjoini qinte me gjuh veshin tim,pa harruar ti thote tjetrit:”Fute gjuhen shkerdhat,fute dhe me…”Ndersa une pompoia vrimen e Nikolinit,lezeti I puthjeve po ja linte radhen kenaqesise se spermes.Nikolini e kuptoi qe Fatjoni po prishej,i kapi karin me dore dhe e futi ne goi… -Derdhe! Derdhe!-tha ai mbyturazi.Fatjoni nuk duroi dot me,por duke ofshire mbushi gojen e Nikolinit me sperme.Pasi percjell spermen ai lepinte karin dhe bythet e Fatjonit,dhe kur une fillova te pompoi me shpejtesi ai shton… -Jepi,jepi Andi!Shqyeje vrimen,dhe duke mbeshtetur duart ne krevat  levizte bythet ne ritmin e pompimeve te mia.Ndersa une pompoia sikur do ti gjeja fundin,kur sperma ime ngroh ate fole. Nikolini ferkonte karin e tij gjysem te ngrehur e lutej qe te mos e nxirrja…Por qetesin nae prishi Fatjoni duke thene se banja ishte e lire,dhe pasi nxjerr karin hyj ne dush.Kur dale nga banja pash Nikolinin te shtrir ne krevat me kembe te ngritura ne mur qe ofshinte e I binte me dore,ndersa me doren tjeter pomponte ne byth nje kar artificial(dildo)me dy koka te cilat I kish perthyer e futur ne vrime.Kur e shihja ne ate pozicion ndjeva nje kenaqesi qe dhe pse pak minuta me par isha prishur dallova karin tim qe levizi nga vendi e sikur donte te thoshte, “Dhe nje here.”Dhe te k’thyer ne 69-tesh, pomponim karet e njeri-tjetrit dhe me duar pompoia dildon ne vrimen e tij.Nuk vonoi shume kur Nikolini shpejtoi ritmet e tij,dhe kur nxjerr karin e tij nga goia ime sperma ngrohu gjoksin e tij…Te shtrire njeri nga koka tjetri nga kembet ai shton… -Eh!Andi,Andi.C’fare mrekullie… Ai nxorri dildon dhe duke mu drejtuar mua,shton… -Mos u cudit. Ky eshte miku im me I ngusht.Beja cudi kur degjoia ate te fliste me aq kenaqesi… -Eshte dhurat .Nje miku im mae ka sjell nga jashte.Eshte e habitshme, por eshte bere pjese e jetes sime.Ne dhomen tjeter po na priste Fatjoni.E ne tingujt e Frank Sinatres, dhe te pijeve e kaluam shume kendshem ate nate.Ne te gdhir thuajse I pergjumur I them Fatjonit tek veshi: -Mos harro se me ke premtuar qe te te qi patjeter, qofte edhe ne mes te rruges !

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top