Jete e veshtire - Tregim Erotik

Te udhëtosh me autobus këto dite te nxehta vere është një torturë e vërtet. Kjo behet akoma me e padurueshme kur autobusi është i mbushur me njerëz. Te gjithë përpiqen te zëne ndonjë qoshe dritare qe te fryje e te ralloje djerset qe rrjedhin çurkë. Tek stacioni i trenit hipën edhe shume njerëz qe e beri me te padurueshme udhëtimin. Kjo na ngjeshi pas njeri tjetrit edhe me shume. Qe atëherë qe ndjeva dorën te kishte prekur diçka te nxehte e te forte. Ktheva kokën ne atë drejtim dhe pash një djalë te shkurtër qimeverdhe, me një mjekër te rralle, qe te rinjtë e lëne për qejf. Ai me pa e me një buzëqeshje te lehte me thotë: “Ç’të besh “. Sigurisht shprehja po me drejtohej mua, por s’po merrja vesh ne se e kishte fjalën për vapën apo për organin e tij te ngrehur. Unë tërhoqa pak dorën duke thëne se kështu e kishte kjo pune. Kisha edhe dy stacione për te bere. Shoferi i jepte makinës me kolpo kështu qe djaloshi here pas here mbështetej pas dorës sime për te treguar se e kishte gjithmon te ngrehur. Kur arritëm tek tregu, zbrita nga makina dhe mora fryme lirisht,sepse jashtë me dukej fresk ne krahasim me autobusin. Atëherë pash djaloshin qe po ecte pranë meje. Tani dukej me interesant. Kishte veshur një palë pantallona bluxhinse dhe një fanelle pambuku ne te çilen shkruhej “I love fcuk”. “Paske fanelle interesante”. Ai pohoi me koke. “Por a e di se çdo te thotë e shkruara ne te?” “Jo…” u përgjigj thjeshte ai. ” Po ti ndërrosh pak germat ajo thotë se te pëlqen ajo pune”. Ai me pa se mos po tallesha, pastaj shtoi: “E po mire thotë..Pse ty s’të pëlqen?” Ketë radhe qesh unë qe u zura ngushte. “Do ulemi te pijme një kafe” propozoi ai, ndërsa kalonim pranë një kafeje. U ulem. Kafeja ishte lere mos pyet, megjithëse gruaja e shërbimit po e lante për ta freskuar. Porositem dhe pas pak erdhi një ekspres i holle si lëng gështenjash. “Ama kafe i thënçin” shtova unë dhe e lash përfundimisht filxhanin ne tryeze. “Sa vjeç je?” e pyes. “21 po ti?” “Tridhjete”. “Dukesh me i ri…Si thua do ta bëjmë?”. Unë po hezitoja. Nuk dukej tip i keq, bile mund te them se ishte i kendeshem. ” E Ben shpesh?” “Me raste…” “Ku shkoni?” “Ka plot vende me qira për një ore…” Po hezitoja. Te them te drejtën nuk me pëlqente ideja e një vendi ku mund te dilte ndonjë i njohur, pa çka se hotelxhinjt nuk pyesin pasi duan parat. Ai ma ndërpreu mendimin se me tha se kishte një vend te sigurte, ku kishte shkuar edhe here te tjera, kështu qe mu prish mendja. Ai u fut i pari dhe mori çelësin pastaj u futem. Për çudi nuk kishte njeri ne korridor. U ngjitem ne katin e dyte ku ishin katër dyer. Ai hapi njërën dhe u futem ne një dhome te vogël, por me shtrat dopio.Aty kishte edhe një baxho me dush.”Futemi te heqim djersen” propozoi ai. U ç’veshëm shpejt e shpejt me shpine te kthyer nga njeri tjetri. U futem ne banjo qe ishte e ngushte. Uji ishte i vaket se vinte nga depozita qe ishte ngrohur nga dielli. Te ndodhur pranë njeri tjetrit ndjeva organin e tij te futur midis shalëve te mija. Unë isha një koke me i gjate se ai. Siç thonë partnerin ose duhet ta përmbledhsh ose te përmbledh. Ne ketë rast me përkiste mua qe ta përmbledhja. Uli na freskoi dhe ndjehej kaq i kendeshem. Ai fillo te me kafshonte koket e sisëve, gjë qe me eksitonte akoma me shume. Unë shtrëngova këmbët dhe ai lëvizi pak si për te pompuar. Pastaj u puthem dhe duhet te pohoj se ishte mjeshtër. Kur dolëm ne dhome, u fshimë dhe u ulem ne shtrat. Ai u rras pranë meje dhe filluam te putheshim përsëri. “Paske buze magnetike” shtoi ai. “Edhe ti nuk bije poshtë” e komplimentova unë. “Si ke qejf ta bëjmë? E fillojmë me një 69.” Se kisha provuar ta merrja ne goje, se kjo me dukej gjë e bezdisshme, por ai nguli kembe duke me thëne se do te kënaqeshim. Unë u shtriva dhe ma thëthiu ne fillim kokën e pastaj te gjithë organin. Kjo me dha kënaqësi, por nuk ma hoqi hezitimin për ta marre ne goje te tijin. ai ulej qe kari te prekte buzët e mija e me ne fund fillova ta lëpija nga pak me shprese se do te kalohet me kaq, por sapo e futa ne goje ai e shtyu ne thellësi e për pak sa s’e mori frymën. I thash te kishte kujdes e ai filloi te ishte me i ngadalshëm e mos te shtyhej thelle siç bënte me timin. e ndjeva se do me derdhej dhe i thash qe te mos vazhdonte me se ndryshe do te prishesha. “Tu derdhka shpejt” me tha dhe u shtri pranë meje. “Si ke qejf ta vazhdojmë tani…” U grindem pak se unë kisha dëshire ti bija dhe ai donte te bënte te njëjte gjë. Me ne fund me tha:”Unë nuk ia jap njeriu, por me qe ti po me pëlqen shume, po bej një përjashtim.” Atëherë u shtri përmbys, duke vene jestikun nen vete, duke bere kështu qe te ekspozohej vrima e tij qe me bënte te besoja se nuk isha unë i pari qe ia fusja. “Vish prezervativin dhe beje mire me pështyme” me tha dhe unë ashtu bëra. Pastaj ai e hapi pak me gisht dhe unë mbështeta atë timin, duke e drejtuar ne vrime. “Me ngadalë se mos me vrasësh” me tha. Dhe unë fillova ta shtyje ngadalë. Sapo u fut koka, fillova te dridhesha nga kënaqësia, por ai me tha te prisja sa te mësohej. E shtyva përsëri dhe kënaqësia bëhesh akoma me e madhe deri sa me se fundi arrita te merrja gjithë kenaqesine e rastit. “Ec përpara !” me thoshte ai sikur kërkonte te futesha edhe unë ne vrimën e tij. Çuditërisht kësaj here derdhja me zgjati kështu qe e mora te gjithë kenaqesin qe dëshiroja. Por e dinja shprehjen ato maja ripa ripa një here ma hipe një here ta hipa. Kështu qe tani kishte rradhen ai për tu kënaqur e unë për te vuajtur. Ndërruam vendet dhe ai filloi punën për te përgatitur vrimën time. Unë e beja rralle, ose me mire te them se kishte qe ne gjimnaz qe se kisha bere tamam, por vetëm me aventura te vogla. Ai e kishte relativisht te madh. Ketë e thonë për te gjithë ato qe janë shtatshkurtër qe gjatësia e trupit i kompensohet aty. Ai dukej qe ishte me përvoje se me përkujdesjen e treguar me dhembi me pak se e mendoja. Kishte një seks te kendeshem dhe e dinte mire punën e tij. Kur mbaroi dhe hoqi prezervativin e po pastrohej me tha se kishte kohe qe nuk ishte kënaqur kështu. Kur dolëm i dhashë parat për te paguar hotelin, kurse unë u largova një cope rruge. pas pak ai erdhi me vrap. “Thash se ike” me tha. E shihja se përpëlitej se donte te kërkonte diçka. Ishte e qarte se çfarë dhe për te mos e zgjatur i dhashë diçka. Ai i mori e për tu justifikuar tha: “Ç’të besh . Jete e vështire”

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top