Internet Kafe - Tregim Erotik

Unë kam një laptop timin me të cilin kaloj kohën e lirë. Megjithëse është një model i lirë, përsëri kënaqem me të. Të them të drejtën, ju a them në sekret, që kur pash një film të Bel Ami-s ku dy djem biond e shumë të bukur po bënin seks me njëri tjetrin, më rri mendja aty e përpiqem të gjejë filma të tjerë. Por të gjithë sitet seksi, të lejojnë një fragment filmi e pastaj kërkojnë që të paguash, gjë që nuk është e lehtë, jo vetëm për parat, por edhe për mënyrën e pagesës. Disa site janë më të lira si Red Tube por ja që më rri mendja tek sitet e zgjedhura me super pornostarë.
Në lagje kemi një internet kafe dhe aty mblidhen djem të bukur,kinga, gjë që më tërheq. Ulem në një qoshe dhe i shoh me bisht të syrit, duke ëndërruar që kishte ndonjëri prej tyre, por kisha frikë të ndjehesha se nuk është e lehtë të lidhesh me ndonjërin pa e njohur mirë. Por mbi të gjithë më pëlqente djali që punonte aty bashkimi, sepse jo vetëm ishte i bukur, por kishte edhe një trup sportiv për tu admiruar. Me të ishim njohur se shkoja shpesh, dhe ndonjëherë, kur nuk kisha para më lejonte të luaja falas, por unë nuk i mbetesha borxh, se e paguaja herën tjetër.
Ai rrinte para në ekrani dhe kontrollonte oraret e angazhimit të kompjuterëve. Në herë e pyeta, në se ai mund të shihte se çfarë shikonin djemtë dhe ai me në buzëqeshje ironike, më tha se po. Pastaj u afrua pak e më thotë nën zë se kishte plot djem që shihnin filma porno gay. Kjo më trembi sepse kisha frikë se mos kishte zbuluar edhe preferencat e mija. Ai si për të më qetësuar tha, se secili kishte të drejtë të pëlqente atë që donte. Ndonjëherë, ndonjëri më vjen e më kruhet dhe unë e marr vesh se ka dëshirë ta provojë…
Dhe pastaj?… pyeta me sy të shqyer nga kureshtja.
-Pastaj… ia plotësoj dëshirën. Kisha mbajtur frymën nga kureshtja dhe ajo sa s’po më mbyste, prandaj shpejtova të shfryja me zhurmë që u dëgjua edhe nga Bashkimi.
-Ç’pate?- më pyeti.
-Hiç, – i them. Me këtë rast i thash natën dhe ika.
Rrugës qortova veten përse nuk qëndrova pak më gjatë. Bashkimi ishte djalë më i madh se unë dhe miqësia me të më pëlqente.
Një natë, ndërsa po kthehesha në shtëpi, e gjeta Bashkimin duke pastruar dyqanin.
-Hë, po e mbyllke, i them.
-Po, shkoi vonë e për më tepër nuk ka klientë. Eja do të vish të shohim gjëra të bukura në kompjuter?
Hyra, më shumë nga kureshtja se sa nga dëshira. Ai, i ktheu çelësin derës dhe fiku dritat. Kur fikeshin dritat, dritaret e veshura me një rrjetë fotografie nuk lejonin të shikoje brenda.

-Kompjuteri duket më mirë në errësirë. – u justifikua ai. Pastaj më thirri të shkonim në një qoshe të maskuar dhe aty hapi kompjuterin. Ulu! Më tha. Unë kisha filluar të dridhem nga emocioni. Vallë, çfarë do të ndodhte më tej?
Ai përplasi dorën mbi kofshën time dhe e shtrëngoi fort. Mua më dhëmbi por e durova. Më së fundi tu mbush mendja ta provosh. Ndërsa fliste ai fërkonte kofshën time, gjë që më ngjallte mornica nga kënaqësia. A e di sa kam që të ruaj, ndoshta nga hera e parë që ke ardhur këtu. Më pëlqeve fort, por edhe ti më hidhje vështrime, pastaj sa herë të kam kapur në kompjuterin qendrorë, duke parë porno filma dhe po të ruaja,se kur do të piqeshe për të më rënë në prehër.
Në ekran ishte një çift djemsh që po përgatiteshin për tu qirë.
-Hë si thua e bëjmë edhe ne? Sa herë je qirë?
-Asnjëherë, i thash. Kjo është hera e parë.
-Ke qejf që ta bëjmë bashkë që të provosh se çfarë është e qira?
Unë pranova. Ai më mori dorën dhe e vuri mbi karin e tij tashmë të ngrehur. Ishte një kar i bëshëm dhe i fortë. Prekja e tij ishte emocionuese. Ishte hera e parë që prekja një kar të rrituri që nuk ishte imja. Ai u afrua dhe më puthi. Buzët më digjnin nga thithjet e tij, por kjo më jepte kënaqësi.
-Kur bej seks më pëlqen të flas fjalë të ndyra, sepse ato ma rrisin epshin dhe kënaqësinë e të qirit. Si ke qejf ta fillojmë. Do ta marrësh në gojë? Apo do që në fillim të shkërdhej vrimën.
Nuk isha mësuar me një trajtim të tillë, por nga ana tjetër e kisha pritur kaq shumë këtë çast sa që nuk doja ta humbja. Fundja si fillim po e marrë në gojë mendova. Kjo ndoshta është më e lehtë, se sa ta marrësh në vrimë se kisha dëgjuar se kjo është më e dhembshme. Ai e nxori. Më bëri të ulesha në gjunjë dhe ma shtyri kokën drejt karit të tij. Kari mu duk i bukur sepse ishte i bërë synet. Po nuhasja dhe nuk ndjeja asnjë erë. Atëherë nxora gjuhën dhe e preka me kujdes në majë.
-Hape gojën!- më tha Bashkimi. Unë e hapa dhe ai e futi. Në fillim mu duk sikur më mbyti, prandaj e nxora. Ai më shtyu kokën përsëri dhe kari u fut deri në gryke. Kësaj here mu duk më lehtë. Bashkimi më drejtonte dhe unë e thithja gjithmonë e më shumë. Pasi e bëmë këtë lojë një copë herë Bashkimi më thotë se tani kishte ardhur çasti që të ma fuste në vrimë.
-Kam frikë se më dhemb.
Do ta bëj me kujdes qe ta hash me kënaqësi.
Vrimën e hapi me gisht. E mbushi me shumë pështymë dhe gjithmonë duke e hapur me gisht. Edhe mua mu duk sikur u hap, por kur Bashkimi e shtyri karin në vrimë një dhimbje e mprehët më pushtoi. Ofshana nja dy herë por sidoqoftë rezistova. Ai e shtynte shumë ngadalë, duke i shtuar pështymë herë pas here, deri sa e futi deri në fund. Vrima duhet të ishte hapur mirë e megjithatë më dukej sikur kisha një tra nga pas.
-U qetësove?- më pyeti.
-Ende jo. Ai priti me durim për pak kohë, pastaj tha se po i vinte dhe nuk donte ta humbte kënaqësinë kot. Kështu filloi të më pallojë duke ofsharë. Unë nuk nxirrja fjalë nga goja. Tani sikur po filloja të mësohesha. Kari diçka prekte në thellësi dhe kjo më jepte kënaqësi. Më së fundi ndjeva se si sperma e tij po kalonte nëpër kanal për tu derdhur me forcë në thellësi. Pastaj ai e nxori. U pastruam me shami letre dhe ndërsa po visheshim Bashkimi më tha,që sapo të shkoja në shtëpi të shkoja në banjë që të dilte sperma dhe mos të mbeteshin shenja në brekë.Vrima me digjte ende, por isha i kenaqur qe me se fundi e provova.
Që nga ajo natë e bëmë edhe shumë herë të tjera, deri sa Bashkimi vendosi të ikte në Greqi. Kur ma tha, me shkuan lot. Isha mësuar me të. Ai më ngushëllonte. Më tha se do të ndihmonte që të punoja mbrëmjeve në vend të tij e të kontrolloja linjat e djemve të bukur që të zbuloja kush ishte gay. Dhe unë pranova. Djem kishte plot por asnjeri nuk më kenaqte si Bashkimi.Ai ishte super mashkull.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top