I tronditur nga kënaqësia - Tregim Erotik

Kur zbrita nga autobusi, kishte filluar një shi i lehtë. Para meje një djalosh hapi çadrën dhe kur më pa ashtu të pambrojtur më ftoj që të fusja kokën nën të. E falënderova, duke i thënë se ishte shi i butë, ndërsa ai më kujtoi një maksimë popullore: shiu i butë që lag të marrë e të urtë. Qeshëm.

Banon larg e pyes. Jo shumë. –Sipas shpjegimit të tij duhet të ishim së paku mehallelij. Për herë të parë u ktheva nga ai për ta kujtuar në se e kisha parë ndonjë herë dhe u kujtova që ai po bënte një bisedë telefonike me një shokun e tij, për ti kërkuar si huazim filmin “Kthimi i princit” një nga serialet e Harry Potter. Më pat bërë përshtypje se ai i ngjante shumë Harry Potterit, kështu që kur mbaroi telefonin dhe vazhduam rrugën bashkë duke biseduar për personazhin e Harrit, që atij i pëlqente shume. Ia kujtova këtë ngjarje dhe atij i erdhi ndërmend.
E di që ti i ngjanë shume Harrit.- Ai qeshi.- Ndoshta prandaj edhe të pëlqen. Edhe mua më pëlqen,- i them. Ai është aq i kendëshem sa mund të biesh në dashuri me të. Ai ktheu kokën. Por nuk foli.
Pse ti nuk do ta dashuroje, po të ndodheshe në Londër.
Në Londër po, por këtu… U bubuja… Më fal, si të quajnë. Mua Liri, po ty? Andi. Vërtet se di që edhe këtu ka sa të duash që kanë mendime të lira dhe bëjnë seks sipas shijes dhe dëshirës. Nuk besoj se je kaq i humbur në kryeqytet, sa të besosh se këtu nuk ndodh gjë dhe njerëzit janë kaq engjëj.
Më fal, por s’më ka rënë rasti të bëj biseda të tilla, prandaj u befasova.
Pra edhe ti paske një farë eksperience.
Jo,jo nuk kam asnjë eksperience, por për të dëgjuar po… Po ti. Me sa duket ke…
Si thua ti? -Ai nuk dinte se çfarë të thonte. –Atë e di ti,- dha një përgjigje as kështu dhe as ashtu.
Ke kohë të pimë një kafe së bashku?
Mirë tha djali. U ulën në një kafe të mirë. Ditët, menjëherë pas festave i kishin lënë lokalet bosh dhe kjo për ne ishte shumë e mirë se bisedonim lirshëm.
Duke pritur kafet po shikoja djalin. Ishte me të vërtet shumë djalë i hijshëm. Veçanërisht syzet i jepnin një hije intelektuali.
Ne sapo u njohëm dhe nuk mund të pretendoj shumë në bisedë, por sidoqoftë mua më pëlqen sinqeriteti dhe çiltërsia.
Si ta kuptoj këtë,- tha djali. Ja p.sh. ti si mendon për mua: kam apo s’kam eksperiencë.
Ai u vunë siklet.
Hë flit, pa lëkundje. Thamë se do të kemi një bisedë të sinqertë.
Them se ke. Për më tepër ke guximin ta pohosh përpara një personi që sapo e ke njohur.
E di si është puna? Unë udhëhiqem nga intuita. Njerëzit i vlerësoj ashtu siç besoj se janë, dhe për ty besova se mund të bëja një bisedë të hapur.
Faleminderit për mirëbesimin…
Ai sikur kishte një pyetje në majë të gjuhës. Dhe unë e nxita: thuaje atë që do të pyesësh.
Si ndodhi që e provove?
Shumica e djemve e provojnë në shoqëri, kur janë ende të rinj. Rrija shumë me një shok që quhej Raqi.
Ai kishte një kar të madh e të bukur për moshën e tij. Ne i binim së bashku me dorë dhe ai kishte spermë shumë, kurse unë më pak. Ndonjëherë i bashkonim karët dhe i tundnim së bashku. Një herë ai më tha që ta bënim së bashku, por unë nuk desha. Kari i tij më pëlqente por kisha frikë se do më dhimbte. Jo ta fërkojmë jo ta provojmë dhe erdhi çasti kur unë pranova, por me kusht që ta bëja i pari. Jo me pështymë jo me të shtyrë dhe arrita t’ia fusja. Sigurisht që i dhembi, sepse nuk ishim mësuar si ta hapnim vrimën. Pastaj erdhi radha ime, por për çudi atij i hyri më lehtë. Sigurisht që më dembi por sidoqoftë mu lezetua dhe u kënaqa. Kështu fillova të shkoj rregullisht tek Raqi dhe të bënin seks. Pastaj filluam ta bëjmë me poza duke i vendosur këmbët në supe dhe pozicione të tjera të sajuara.
Djali po më dëgjonte me kureshtje, por nuk foli.
Hë? –i them- tu shua kurioziteti. Jo mo nuk isha kurioz se disa gjëra i merrja me mend…
Të paska shkuar mendja, Hë?Ai buzëqeshi me djallëzi. Mbaruam kafen dhe u ngritëm. Ai desh të paguante por se lash se unë kisha propozuar për kafenë. Jashtë ishte fresk i dhamë dorën njëri tjetrit por nuk po shkëputeshim. Unë e dija fort mirë se rasti vjen vetëm një herë… Mora guximin dhe i thash: Andi a shkojmë tek unë dhe shohim disa video. Ai po lëkundej dhe unë përsëri e nxita duke i thenë se është fjala thjeshtë për bisedë. Dhe ai u bind. Po vi vetëm të shoh se çfarë programesh ke ti më tepër. Atëherë i thash se kisha një abonim një vjeçar tek Bellamie on line që për mua është programi më i bukur.
Nuk vonuam shumë dhe shkuam në shtëpi. Për disa ditë më kishin lënë vetëm. Andit po shihte rreth e rrotull. Me sa duket i pëlqeu. E ftova të ulet dhe ai zuri një kolltuk të rehatshëm. Unë afrova kompjuterin. Kam një Apple të madh qe duket si kinema. U ula pran tij dhe gjeta një film të plotë që mua më pëlqen shumë. Djemtë biond me sy të kaltër, nuk kishin të mos ta ngrinin karin menjëherë. E shikoja si shtrembërohej Andi . i duhej që të ndreqte pozicionin e karit të tij të ngrehur.
Rregulloju lirisht i them. Të gjithëve i ndodh kjo. Atëherë ai mori guximin të pozicionohej. Do që ta fërkoj, apo më mirë me ta marrë në gojë? Ai nuk përgjigjej. Atëherë i futa duart për ti zbërthyer pantallonat. Pas pak një kar i hijshëm nja 18 cm u ngrit krenarë. Sa të bukur e paske, i themë dhe u përkula për t’ia marrë në gojë. Ai ofshani nga kënaqësia. Këtë ushtrim fillova ta përsëris disa herë sa më tha se po i derdhej. Atëherë ula pantallonat dhe i dhashë mundësi mikut që të provonte hapjen e portave të parajsës. Prezervativa e lubrifikuar i ndihmuar nga pak krem, bëri që ai të përparonte këndshëm në parajsë. Duke që kënaqësia që provojë ishte e madhe sepse po i merrej fryma nga pallimi. Kur u zhgarkua ndenji një copë herë pa lëvizur. Pastaj u ngrit. I dhashë letër që të fshihej, gjë që po e bënte ngadalë.
Ç’ke? E pyes. Po ti nuk do ta besh? Sigurisht , por radhën tjetër, sa të qetësohesh. Ai po vishej kur unë e pyeta se si iu duk. Jam ende i tronditur më tha…
Nga se je i tronditur? –pyes me çudi.
Nga kënaqesia.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top