Hakmarrja e gjimnazistëve - Tregim Erotik

Giorgos i pëlqente gjithnjë që të ishte i pari në të gjitha, si në shkollë ashtu edhe në aktivitetet sportive, për të mos folur për vajzat. Por midis nesh kjo ishte kthyer në një garë, të cilës ai i jipte shumë rëndësi sepse sipas tij unë isha i shëmtuar ndërsa ai ishte i bukur, i zoti, sportiv dhe i çiltër. Ai e kish marrë vesh se shoku i tij më i ngushtë, Roberti, një 19 vjeçar që ndiqte vitin e parë të universitetit, ishte në fakt dashnori im… Nuk dua ta mohoj se Giorgo i binte të gjithëve në sy: i gjatë 1 e 80, një trup të skalitur, por jo shumë muskuloz, flokë të zeza dhe sy ngjyrë akulli dhe një gjoks leshtorë, në një kohë kur moda adhuronte qime shkulurit. Giorgo mburrej për gjoksin e tij plot lesh dhe për koqet e tij të bëshme. Sillej si mik me tre djemtë e tjerë të klasës, kurse mua më kishte bërë si tabelë qitje: më shante shkërdhatë, që e kisha të vogël, megjithëse unë e kisha 2 cm. më shumë se 18 cm. e tij me të cilën mburrej. Të gjitha këto ishin pordhë tipike të gjimnazistave heteroseksual që përpiqen të mbysin atë që e kanë ndën vete. S’më bëhej vonë për të, aq më tepër nuk ia varrja për sa kohë që mballosesha me dashnorin tim Robertin. Nganjëherë më binte një shëpull bythëve, ndërsa herë tjetër, veçanrisht kur ishim në dhomën e zhveshjes, argëtohej duke më fërkuar karin i cili më ngrihej në çast. Mikele, a e sheh që je bythqirë? Sa ta prekish të ngrihet menjëherë! E me këtë pall që ke do të kishe qirë dynjan e pidhit…Xhorxhi e shihte që unë heshtja e donte me çdo kusht të më tërbonte, por s’ia dilte asnjëherë. Nga fundi i janarit më bëri një rëng që së pari më fundosi dhjetë pash nën dhe e pastaj më përdhosi si një kafshë. I erdhi në kokë idea e ndritur që t’i telefononte prindërve të mi për tu treguar se isha gej, që i kisha propozuar atij dhe ai s’dinte si të më hiqte qafe. S’mjaftoi kjo, por i tha edhe drejtorit të shkollës, i cili nuk hezitoi të më përjashtonte një javë nga shkolla, të më dërgonte tek një psikolog që ishte më bythqirë se unë, për tu kuruar dy herë në javë dhe mbi të gjitha të ma bënin notë e sjelljes 6 në simestrin e fundit, gjë që më rrezikonte të mbetesha në klasë. Për të mos folur pastaj për poshtërimin që ndjenja kur u ktheva në shkollë. Dëshprimi fillestar pak nga pak filloi të transformohej në një dëshirë të papërmbajtëshme për tu hakmarrë: për fat kam qënë gjithënjë optimist dhe e dija që Xhorxhi do të ma paguante herët a vonë.

Idenë e shpagimit ma solli në mendje Roberti, ose më mirë të themë një batutë e tij.

Mikele, mos u bëj merak se do të na bjeri rasti ta shpijem në ndonjë lokal ku mezi ç’presin të ta fusin në bythë!

Po kjo mund të dojë vite pritjesh , i thash.

S’ka gjë Mikel, le ta provojë kënaqësin e karit, pa ç’ka se do të presi disa vjet.

S’do të pres vite,- thash me vete,- por vetëm disa ditë! ndërkohë që mendja filloi të punonte duke tjerrë rrjetin e asaj që do të ndodhte.

Nuk desha ta ngatrroja Robertin, pasi ai me siguri do të tërhiqej ose do të përpiqej që të zbuste planin tim, ndërsa mua më digjte dëshira ta ndëshkoja atë bastard sa më rënd të mundja dhe për këtë dija se si duhet të veproja.

Im at, megjithëse me njëmije dyshime, i kish dhënë me qira një apartament katër shqiptarëve. Megjithse qiraja ishte e lartë, ato paguanin rregullisht me një të çdo muaji. Zakonisht më binte mua rradha të shkoja për të marrë qiran, gjë që kish bërë të njiheshim e të kishim një farë mirëbesimi ndaj njëri tjetrit. Atyre ju pëlqente të punonin e të jetonin në Itali ku ishin ambjentuar shpejt, por vështirësia ishte diçka tjetër. ju mungonte seksi! Njëri prej tyre, Lleshi, ishte bukurosh rreth të 24 vjetëve, flokë gështenj, i gjatë 1 e 80cm, me trup të bukur dhe pa qime në faqe. Dy të tjerët ishin të këndëshëm, Saliu 28 vjeç, 1 e 75 , zijosh, pak leshtor në gjoks dhe Enveri , 32 vjeç, bjond, 1 e 85 i gjatë, tip i hedhur, ndërsa i katërti që ishte mesatar me shtat, quhej Aljosha, 38 vjeç, 1 e 70 i gjatë, i fortë. zeshkan dhe leshtorë dhe po ta gjykoje nga fryrja e pantallonave duhet të ishte një dem i vërtet. Me një shkurt, si zakonisht shkova tek ato për të marrë qiran,, dhe e kapa flurthi ankesën e Aljoshës e të Enverit, se kishin mbetur thatë që prej kaq kohe. Ju thash se po të donin do tu gjenja unë dikë, që të bënin seks sa tu donte qejfi, por nuk e dija në se do të pranonin t’i binin një djali të moshës sime…Aljosha tha se nuk i duronte bythqirët, ndërsa Enveri tha se po t’ia vlente do ta bënte me kënaqësi. Lleshi ia krisi gazit për propozimin tim e pastaj filloi të kërkonte hollësira. Kështu që plani im kish gjetur përkrahje të favorshme dhe s’mbetej tjetër vetëm se të zbatohej.

Miku im është shumë i bukur, shkon me femra, por në fshehtësi i pëlqejnë djemtë, që janë meshkuj të vërtet, si p.sh ju. Me që është mjaft i rezervuar, ka nevojë që të bindet me forcë që të bëj seks. Nuk i pëlqen që ta rrahish, por që ta lidhësh e ta detyrosh të ta marrë në gojë kjo i pëlqen. I pëlqen të bëjë naze sikur reziston, por kur bën kështu do të thotë qimëni më shumë! Eshtë akoma i virgjër nga bytha, por mezi pret që të lahet në spermë.

Kjo s’prish punë se e hapim me gishta e po qe nevoja edhe me dorë, dha një mendim Saliu, që i kishte gishtat e gjatë dhe të fryrë.

Kështu që mund ta qijmë kollaj, pa pasur probleme, shtoi Aliosha.

Mund ta qini si t’ja u dojë qejfi, e rëndësishme është që t’i ndjej karët tuaj si në bythë edhe në gojë dhe kini kujdes që t’ia mbushni gojën plot. S’është i mësuar i shkreti por ka dëshirë të madhe që të mësojë se ç’do me thënë kar…

Me të thenë e me të bërë. Ramë dakort që ta prisnin të djelën e ardhëshme. Do të shkonin në shtëpinë time mbi kodrinë, që ishte e veçuar, kështu që Gorgion e dashur edhe po të bërtiste të mos e dëgjonte njeri. Që tani po e shijoja skenën, që do përgatitesha ta xhiroja me telekamera, pasi disa gjëra harrohen më pas.

Të shtunën në shkollë i thash Giorgos që kisha nevojë të bisedoja me të për të sqaruar disa gjëra dhe po të ishte i lirë i bisedonim qetësisht në shtëpinë time në kodër. Atij i shkoi mendja se po i ofroja bythën time mbi një pjatë argjendi, prandaj e pranoi menjëherë. Bile më tha të mos i tregoja njeriu, që të mos na shqetsonin. Më mirë të themë që të mos e shqetësonte njeri ndërsa të më qinte. Ky ishte plani i tij. Por për fat të keq plani im ishte më i organizuar.

Rreth orës 2 Giorxho arriti tek shtëpia ime, i ra ziles dhe derën ia hapi Leshi. Çudia fillestare sikur iu vaniti kur pa se sa simpatik ishte Lleshi, megjithëse i kishte rrobat e ndotura, karakteristikë për ato që bëjnë punë krahu.

Mirë dita. Mos je Giorgio? Po të prisnim, eja hyr, i tha Lleshi gjithë buzëqeshje.

Po Mikele ku është? Më fal po ti kush je?

Ishte pak me dyshim që Mikele mungonte e në vend të tij ndodhej ky djalë bukurosh. I hodhi një sy pantallonave e pa gungën e fryrë të shqiptarit dhe i erdhi për të qeshur. Në qofte se Mikele nuk ishte përse thotë që po të prisnim në shumës. Diçka s’po arrinte ta kuptonte, por pas pak realiteti e bëri ti kuptojë të gjitha: pa tre hamshorë të ulur në sallon që po pinin birra. Edhe ato ishin të veshur si murator me rroba të ndotura. I shkoi mendja se ishte e djelë dhe askush nuk shkonte në punë sikur ti jipnin edhe dyfishin e pagës… Çfarë po ndodhte kështu?

Ndërkohë Saliu ishte ngritur dhe po i afrohej Giorgios, ndërsa thëthinte kanoçen e tij të birrës. Ai po e shikonte ngultas djaloshin që qëndronte serioz.

Kushedi sa pidhna të vijnë vërdallë! tha papritmas Saliu.

Giorgio sikur u qetsua duke lëshuar një ofshamë lehtësimi.

Si të themë, të gjithave i pëlqen kari im!

Kapadaillëku i tij nuk e kishte braktisur ende, ndoshta edhe për tu dukur një mashkull i egër, siç mendonte se ishin edhe vet shqiptarët. Kjo vogëlsi e eksitoi më shumë Enverin, kari i të cilit filloi të ngrihej. ndërsa Aliosha po fërkonte duart, duke menduar për bythën e virgjër të këtij djaloshi.

Të shkon mendja se duam karin tënd, vijoi Saliu. Me sa duket do të kesh një derr palle të bëshme, apo jo?

Tetëmbëdhjetë centimetër, të madh e të bukur, që rri gati për të qëlluar e për të çarë.

Ndoshta kjo është e mirë për femrat, por kur është fjala për meshkuj ato janë më kërkues ndaj karit. Duke thënë këto ai uli pantallonat dhe e nxorri pallën e tij 22cm. të gjatë me koqet e rruara e të fryra. Ja ky është tamam për italiant, meshkujt e kam fjalën, të cilët e duan sa në gojë në bythë e sa në bythë në gojë. Apo s’i pëlqen fara, që unë e kam me bollëk dhe ato e thithin të gjithën. Mashkuj themë, se ato nuk janë meshkuj por putana, të cilët duan kar si të jenë femra e shkuar femrave.

Giorgio donte t’ia mbathte, por pamja e këtij kari e kishte hipnotizuar, me një përzierje tmerri dhe dëshire seksuale, e cila e bllokonte dhe e bënte të mos guxojë të merrte me mend se çfarë mund të ndodhte me të.

Ndërkohë Enveri i kish zbuluar prapanicën e tij e po ja fërkonte, ndërsa Aliosha po zhvishej që ta ndjente veten më të lirë kur ta bënte. Kur i pa karin Enverit që ishte mbi 20cm. atëhere Giorgio e kuptoi që do të dilte prej andej ose i vdekur ose i palluar. “ Do t’i pëlqente të lëpinte njërin, por kjo e rrezikonte të përfundonte i shkërdhyer nga gjithë ato kar përbindësha!” mendoi dhe pikërisht kur desh të përshëndeste e të largohej, Aljosha i dolli para me kar të ngrehur që drejtohej drejtë tij.

Po ti, bukurosh a ke provuar ndonjëherë të hash kar të tillë? Shihe këtë timin sa i madh e i bukur është. I ka 25cm. që kur të futet në byth vërtet të jep dhimbje, por të kënaq ama!.

Lleshi dhe Saliu e kapën Giorgion dhe e detyruan të përkulet përpara kësaj hyjnije me përmasa të përbindëshme.

Tani do të qi në gojë, hajde, jepi, hapi ato buzë mishtore, dhe gëlltite të gjithin, se ndryshe të hy në shqelma.

I gjori Giorgi ndodhej përballë një koke shumë të madhe, të kuqe zjarr, që pulsonte më shumë se zemra e tij dhe ndjeu se si nofulla e tij po i hapej nga Lleshi, i cili ia futi karin e mikut të tij.

Merre të gjithin dhe lëpije mirë, hajt jepi shkërdhatë e mos bëj sikur s’të pëlqen.

Giorgio filloi t’ia lëpinte atë kokë që se kish parë as në ëndër, por Lleshi e shtyu që ti futej në gojë i gjithë llozi, duke e bërë Giorgion që t’i merrej fryma. Me dashje apo pa dashje ai filloi ta pomponte karin e Alioshës sa më shpejtë që të ishte e mundur. Ndërkohë Enveri po e xhvishte duke ia fërkuar karin e bukur dhe të ngritur të tij.

Shihe Aljosha edhe kësaj kurvës italiane e qënka ngritur, kjo do të thotë se s’ka të ngopur me kar dhe ne do t’ia japim!

Giorgio u dridh, por frika e tij ishte e gjitha mbrenda kokës së tij, ndërsa shqisat i kishte të gjitha të nxitura nga këto katër karë të gjatë e të trashë që me rradhë do ti qinin gojën e ndoshta edhe bythën.

Salio, mbushja gojën ti tani, se unë po kënaqem me bythën e tij të virgjër.

Aljosha filloi të rëmojë bythën e ngushtë të Giorgios , në të cilën nuk mund të kaloje as edhe gishtin e vogël.

E paska të ngushtë dreqi e duhet ndrequr ca. Pastaj pështyu mbi dy gishtat e tij dhe e leu vrimen, pastaj i leu përsëri me pyshtymë dhe i futi gishtin në bythën e Giorgios. Çfarë dhimbje të tmerrshme ndjeu ai, por nuk mund të thërriste nga që kishte karin e Saliut që i arrinte deri në fyt. Aljosha i futi dy gishtat në byth, pastaj tre e së fundi katër. Ndërsa vrima i hapej Giorgio lotonte nga dhimbja. Ndërkohë Aliosha ia fute gishtat akoma më thellë që ta zmadhonte e ta qetësonte vrimën kokëfortë.

Po të dhembë, hë kurvicë? Tani do të dhëmbë akoma më shumë, por edhe do të kënaqesh akoma më shumë kur në vend të gishtave të kesh karin tim. Ndërkohë Aliosha i nxori gishtat nga vrima e bythës dhe i afroi kokën e karit të tij që ishte bërë akoma më i tmerrshëm pas thithjeve që i kishte bërë Giorgio. Ndërsa po e shtynte për t’ia futur, vrima po bëhej më e bindur dhe më e shlirë, sikur Giorgio të ishte një pasues i masokismit, për më tepër kur 10 cm të mira të karit të Alioshës ishin zhdukur papritmas në bythën e tij.

Është e kotë të themi se Giorgio po qante me dënesë, por disa grimasa të Saliut e bënë të kthehet në pompimet e tij. Tani Aljosha po përpiqej të gjente vend në bythën e Giorgios edhe për 15cm e tjera që i kishin mbetur jashtë, duke i fundos tërësisht në prapanicë.

Mjaft ia fute se është i virgjër e s’ja fut dot të gjithin se e çanë më dysh! i tha Lleshi.

Kjo kurvica e do karin sa në gojë aq edhe në bythë që të marrë vesh se kush komandon këtu. Do ja fus të gjithin që ju ta keni më të lehtë kur ta qini, kundërshtoi Aljosha.

Kur iu fut i gjithi, Giorgio ndjeu një goditje e fuqishme në zorrë dhe pastaj një përmbytje me farë. Aljosha e nxori karin e përlyer nga fara, duke ia lënë vendin Saliut që t’ia fuste edhe ai.

Hajde kurvicë, ma pastro karin, se ka të njejtën farë që të kam lënë mbrenda bythës tënde që tani po kullon edhe jashtë. Shkërdhatë! Bytha jote po e nxjerr farën jashtë në vend që ta mbajë mbrenda. Po tani Saliu do ta mbushi akoma më shumë.

Ndërsa Giorgio po i pastronte karin, duke ia lëpirë farën të cilën e gëlltiste, i mbajtur për qafe me të dyja duart e Aljoshës, Saliu ia kishte futur, me lehtësi duke përfituar nga vrima e hapur dhe sperma që e lubrifikonte atë. Saliu e qiu gjatë, ndërkohë që duhej t’ia lëpinte Enverit, i cili ia derdhi bollshëm në gojë dhe e detyroi ta gëlltiste të gjithën. Pastaj i erdhi rradha Lleshit, që ja derdhi në fytyrë, dhe që e detyroi ta lyente të gjithë fytyrën me të. Ndërkohë Saliu u shkarkua në bythën e Giorgios, duke e mbushur edhe një herë atë me farë të bollëshme. Por Aliosha ishte përsëri i gatshëm t’ia fuste rishtazi në gojë duke e përmbytur me një stuhi fare që ia prodhonin koqe pa pushim. Ndërsa ai pomponte karin e Alioshes, Enveri, Lleshi dhe Saliu po e qinin për të dytën herë duke ia mbushur bythën në mënyrë të pa përmbajtëshme, gjë që bëri ti mbuloheshin kofshët nga rrjedha e saj .

Hë mor shkërdhatë a të pëlqeu si qijnë shqiptarët? Por ky është vetëm fillimi! Ve bast se e ke ende të ngrehur…e paske të bukur e të madh, po këtu s’ka kush ta lëpijë, prandaj bjeri me dorë, kuptove? Ti me ne ke rolin e putanës dhe jo të mashkullit, e ke të qartë? i bërtiti Saliu, duke e tmerruar Giorgion, i cili instiktivisht i ra me dorë. Bytha i digjte tmerrësisht, po ashtu edhe goja, e donte sa më parë të shkonte në banjo, por ku ia mbante.

Shiko: e dimë ku rri , prandaj kujdes se mos bësh ndonjë shaka. Tani shko në shtëpi, lahu e përgatitu për sonte, i tha Enveri.

Sonte…si sonte, doni ta bëni prap me mua? E kam bythën në flakë dhe s’duroj dot që të më qini përsëri…

Mbylle gojën shkërdhatë! Me një grimasë kërcnuese, Aljosha e bëri Giorgion të heshtë.

Shiko Giorgio-filloi të shpjegohej Lleshi- sonte do të dërgojmë në një vend ku fitohen para: gjysmat ti e gjysmat ne. Do fitosh shumë se je i vetëm , pasi asnjë nga shqiptarët nuk qihet, kështu që do të kesh shumë klienta. s’do kesh grushta as dhimbje, vetëm seks, qejf dhe para, ndërkohë që i përkëdhelte fytyrën dhe flokët. Sonte në orën 9, na prit para stacionit të autobuzit se do vijmë të të marrim dhe në orën 1 do të jesh përsëri në shtëpi.

Ndërkohë Giorgio po vishej automatikisht, pa vënë re këmbët e tij gjithë farë si edhe leshin e gjoksit të ngjitur nga lëngu.Pasi u vesh , duke mbajtur kokën ulur, u drejtua nga porta. pastaj u kthye dhe i pa në fytyrë për ti kundërshtuar, por…

Mirë atëhere në orën 9, me kushtë që klientët ti zgjedh vet ose…

Klientët janë ato që paguajnë dhe mos prit njëzetvjeçar djalosh. Por mendo më mirë për ca plakush pesdhjetvjeçar gjithë qime e dhjamë. Janë ato që paguajnëmirë dhe të qijnë pa ceremoni, i shpjegoi Saliu.

Giorgio u përcoll dhe duke iu nënshtrua fatit iku.

Në videon që e xhirova fshehurazi të gjithëve- çfarë shpikje fantastike janë këto mikrokamerat- shprehja e tij vërtet ishte e përulur, por njëherësh edhe e një kënaqësie të fshehtë…merre me mend që e eksitonte ideja që për njëqind copë mijëshe ta pallonte kush të donte këtë mut.

Por do ta ruaj për herën tjetër se si do ta kaloi natën e parë në rrugë…pasi besoj se do të ketë sukses dhe klientë të shumtë.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top