Guzhunieri Simpatik - Tregim Erotik

Do te qendroja dy dite ne Tirane per nje trajnim per efekt pune. Lajmerova nje shok qe kishim nje muaj lidhje pasionante qe te kalonim momente intime dhe pasionante.Por ateher qe ti mendon qe gjithcka do kolonte ne menyre romantike,shoku nuk mund te vinte sepse kishte arsye teper te foreta. E imagjinoja vehten teper te vetmuar nga planet e shumta qe pata thurur,per te kaluar nje nate pasionante,por qe nuk ishte e mundur.Pas nje dite te lodhur dhe te stresuar qe nuk do realizoja planin e shumpritur ngjitem ne dhomen e hotelit ku ishim akomuduar dhe mendova qe te sistemohem kuturu. Afer muzgut meqe dhe hoteli ishte afer bllokut mendova te beja nje shetitje tek kodrat e liqenit. shpresat per nje takim me djem gay te them te drejten ishin shuar. Ecja me nge dhe veshtroja njerez qe shetisnin si dhe tipa te tjere qe vraponin per te mbajtur trupin ne forme. Endesha keshtu per rreth dy oresh me hapte ngadalte dhe here pas here ndaloja per te soditur liqenin,ose ndizja nje cigare. Duke soditur freskine e asaj mbremje prilli me terheq vemendjen nje djale buze liqenit qe ishte i vetmuar dhe kishte kryqezuar duart pas koke dhe po lekundej me ritmin e muzikes qe kufjet ja transmetonin ne vesh. Instiktivisht mora rrugen drejt tij dhe u ula dy meter larg dhe po luaja me celular. }Here pas here vjedhurazi shikoja profilin e djalit qe per moshen dukej rreth te tridhjetave,bjond por teper simpatik. Pasi u be nje fare kohe qe po qendroja dhe konfuzitetit si mund te ti flisja,sajova nje pretekst sikur ne celularin tim nuk me vinin valet ne rregull dhe per kte i kerkova ndihme djalit. Me fal i drejtohem atij,gje qe me duhej ta perserisja dy here sepse kufjet nuk e lejonin te degjonte.Pasi hoqi kufjet i tregoj se si mund te stabilizoja valet e celularit dhe i prezantohem me emrin tim. Menjehere djali u tregua i gatshem dhe me nje skuqje ne fytyre ngaqe u zu ngushte qe nuk me degjoj heren e pare,u ngrit ne kembe dhe me prezantohet. Quhej Mirsad dhe ishte ne nje kurs per guzhinjer dhe vinte nga Gramshi. Filloj te seleksiononte valet gje qe une e dija me se miri, por ishte nje pretekst bisede me te,dhe dalngadale bisedoja per te ditur me shume rreth tij. Me tregoj se kishte emigruar qe 18 vjec ne Greqi dhe nuk kishte pase mundesi te arsimohej,por ngaqe punet nuk i kishin ecur mire ne emigrim kishte vendosur te kthehej ne atdhe. Meqe kishte punuar here si lavapjates dhe pastaj si ndihmes guzhinjer ne nje restaurant,mendonte te vazhdonte nje kurs guzhine,per te plotesuar nje ta ardhme per te.Pas nje bisede dhe pauze me njeri tjetrin i them: ti me mire mund te ishe nje model se sa guzhinjer. Me pamjen qe ti disponon dhe me trupin kaq elegant,guzhina do te te deformonte linjat. me nje psheretime te lehte por dhe nje kenaqesi qe i dukej ne fytyre,djali u pergjigj: eh kush do te merrte nje provincial per model,ne guzhine dhe nuk i dihet.Nuk mu durua dhe i them se me kte bukuri qe ke jo femrat por dhe meshkujt nuk do te te linin me ra ne toke.Per habine time djali u kunderpergjigj! Fanatizmi qe eshte ketu nuk te lejon te shijosh deshirat tuaj. Mundesh te me zberthesh kte bisede – ithem une? Dhe ne kte moment instiktivishy dora ime kalon mbi kofshen e tij,gj qe e beri ate te marri ne fytyre nje ngjyre trendafili,qe i jepte me nur pamjes.Po ja filloi ai:-mund te jemi te lire ne per te gjitha gjerat qe mendojme? Epse jo ia kthej une dhe befas rreshqas doren mes shaleve te tij. Ne kte moment ai mledh kembet dhe dora ime ngeci duke ndjere penisin e ti qe po fryhej me nje shpejtesi marramendese. As vehte nuk e di se me cfare guximi mbetheva me dore siper xhinseve te tij ate penis te fshehur dhe me nje cmenduri i jap nje puthje ne buze,qe aq te lengeta dhe te bukura ben qe te reagonte penisin tim. Kujdes foli Mirsadi se ketu ka levizje dhe na shohin,por futemi tek pjesa e shkurreve qe te jemi me te sigurte. me t`u futur ne pjesen e shkurreve ku dritat krijonin nje ekspoze te vecante,Mirsadi me hidhet ne qafe dhe me jep nje puthje te zjarrte te perzier me thithje gjuhe. Vazhdonim puthjet dhe nuk kishim te ndare por rrobat tona ngriheshin lart duke bere lavazh tek trupat e njeri tjetrit te alternuara me kafshime te embela.Ishim ne virbullen e kesaj kenaqesie dhe akoma nuk e dinja se cila ishte preferenca e Mirsadit ne sex. Pas kesaj dileme shoh Mirsadin duke me zberthyer panallonat dhe pasi i uli ato ne fund filloj te kafshonte siper mbathjeve,deri sa me duar i hoqi ato dhe koka e penisit ishte e gatshme per te hyre ne gryken orale. Thithjet me gjuhe dhe buze ishin fantastike,dhe per nje moment gati sa nuk po shpertheja.Per te mos u larguar nga kjo mrekulli mendova te ja kthej viziten dhe une. Me delikatese filliova t’i heq mbathjet dhe para meje u shfaq nje penis bukurosh si vete i zoti,qe ne goje kishte nje shije qershije. Lozja me penisin e tij dhe e thithja si lepirse por dhe testikujt ja merrja me rradhe ne goje duke me mbushur zgavren qe nuk kishte te ngopur. Vazhdoja me kte loje dhe nuk doja te ndalesha,sepse ishte nje rastesi hyjnore por dhe fantastike. Vazhdonom keshtu mes shkurreve tek kodrat e liqenit me sex oral te dyanshem dhe nuk po kuptoja se djali ishte pasiv apo aktiv.Kur pas nje fare kohe qe dhe bukuroshin e tij e kisha ne goje provoj te fus gishtin tregues ne vrimen anale. Mirsadi ne fifim reagoi,por une beja sikur nuk kuptoja.Vazhdoja me gishtat me rdhe dhe ne kte moment ne gojen time vershon nje leng i ngrohte qe me mbushi komplet zgavren.Shija e sa me dukej mbreslenese por preferova qe nje pjese ta nxirrja jashte.Nxora nje karte picete dhe po fshihesha,kur degjoj Mirsadin te me kerkonte falje para meje me penis tashme te ulur por qe perseri me dukej i bukur. E kundermoja me dashuri dhe befas Mirsadi me pyet?! -ke prezervativ?Kam i them dhe sa pobehesha gati ti thonja qe jam aktiv,ai me thote vishe dhe me drejton bythen. Deri ne ato momente nuk e kisha vene re se sa byth eksituese kishte dhe sa vrimelozonjare. Futa gjuhen dhe po e gudulisja vrimen e tij dhe degjoja renkimet e mbytyra nga kenaqesia te djalit.Penisi im kishte duruar mjaft dhe vrima e tij ishte pregatitur mire.Fillova te ja fus me ngadale,por gjunjet me dridheshin nga emocionet she kenaqesia njekohesisht.Pas disa tentativave penisi ishte ne vrimen e magjishme.Pompoja dhe renkonim te dy me ekstazen qe perjetonim.Nuk u desh shume kohe qe une te ejakuloja,por Mirsadi vazhdonte te shtynte bythen drej meje dhe me thonte mbaje brenda akoma.Kur pas disa castes degjoj thirrjen e kenaqesise prej tij! Nje aaaaahhhh e forte doli nga zemra e djalit i cili po mastrubonte per here te dyte.U pastruam dhe bashke hengrem darke ku u fjalosem gjate dhe treguam ndjenjat tona te fshehura.Kembyem nr e celularit dhe u ndame secili ne fjetoren e tij.Per ironi te fatit nr i tij me kishte humbur dhe as ai nuk kishte marre mundimin te me telefononte. Pas dy vjetesh me nje grup shokesh shkuam ne Elbasan dhe vendosem te drekonim ne nje nga restaurantet e atij qyteti. Pasi hengrem buke dhe ishim gati per te paguar,kamarieri na tregon se dreka eshte e paguar nga guzhinjeri dhe se mua donte te me takonte. Hyra ne guzhine me kureshtjen e mikut qe pagoi dreken,kur para meje shfaqet MIrsadi,djali simpatik dhe kursanti per guzhinjer qe me kishte dhene kenaqesi ate mbremje prilli,para dy vjketesh. Si mund te rrija pae perqafuar por dhe kritikuar…Por ate nate une qendrova aty.

 

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top