Grushti - Tregim Erotik

Sot eshte nje dite e mbare. Kisha bere nje kerkese per vize italiane dhe ja ku pas dy oresh po dilja nga konsullata plot gezim. kalova rrugen dhe ndalova te nxiznja nje cigare, nga qe me ishte çare hunda ato ore qe kisha qendruar mbrenda dhe nuk mund te pija. Kur prane meje po kalonin dy djem njeri prej te cileve dukej shume i nxehur dhe nuk e kontrollonte veten. “Po ty ç’te duhet se ç’bej une, por leh gam gam. Te kam thene ta mbyllesh gojen, por prap s’merr vesh. Ti ha ate pallosh nga mbrapa dhe mbylle se ti e di qe s’ta pertoj.” Djali tjeter nuk fliste asnje fjale. Ai vetem e shihte goje mbyllur, duke e ndjere veten keq nga qe ne parvazin e kishte njerez te ulur te cilet pa dyshim e degjonin se çfare thuhej. Po ecja pas tyre duke degjuar me kurreshtje se çfare thonin, deri sa arriten tek rruga e liceut, ne te cilen djali i heshtur u kthye pa thene as lamtumire. Kurse tjetri i lene pasdore i tha: “Ik o bythqire por ke per tu lutur”. I bere kurreshtar vendosa ta ndiqja djalin e heshtur, sepse e dija se ishte shume i deshperuar. Pas disa hapash po ecnja paralel me te. Ai ktheu koken e me pa dhe une i thash: “pse s’ia ngjeshe nje turinjeve qe te vinte ne vete”. Ai shtremberoi buzet hidhur: Ai i ka disa derrasa mangut e keshtu merr kot kur nxehet. “Po ti pse mban shoqerin me te? Jepi duart dhe kaq.” Ai me pa ne se flisnja seriozisht dhe me tha se punet nuk zgjidheshin me grushta. “Me fal se nuk njihemi dhe po futem ne nje pune qe s’me perket, por dukesh djale i urte dhe sjellja e tij me revoltoi. Bile qesh gati t’ia ngjeshja une turinjeve.” Ai vuri re trupin tim muskuloz dhe e besoi se e kisha megjithmend. A pranon te pijme nje kafe se bashku. Ai u lekund pak, por pranoi. Shkuam tek Vale Verde. Mrenda bente fresk nga klimatizuesi. Zume nje vend prane dritares. Kamarieri erdhi menjehere. Une mora kafe ai akullore. “S’u njohem” i thash. “Une quhem Arbi , kam studjuar ne Bolonja per arkitekture. Tani sapo jam kthyer e punoj ne nje studio”. Ai qeshi: “Edhe une jam student i arkitektures ne vitin e trete ketu ne universitet…” “Aha qenkemi te nje zanati. Mbaro shkollen dhe eja tek ne.” “Sa mire do te ishte.” “Po si te quajne?” “Ervin”. “Shiko Ervin, po te kesh nevoje per projekte apo pune te tjera te ndihmojme. Kemi edhe nje biblioteke mjaft te pasur ne studio e keshtu qe mund te kesh akses te gjere ne to.” Ai falenderoje shkurt. Kamarieri solli porosine dhe secili filloi te merret me porosine e vet. Ra heshtje. Po e shikoja per here te pare me vemendje dhe vura re se ishte nje djale me te vertet simpatik e veçanrisht syte i kishte te ndritshem dhe buzet gjithe leng. Mendova me vete se ishte nje djale me te vertet per tu dashuruar. Pastaj beme disa biseda rreth arkitektures dhe doli qe kishim shume mendime te prbashketa. Duke djale inteligjent dhe qe kishte lexuar mjaft e ishte ne korrent me zhvillimte ne arkitekture. Pas ndenjem rreth nje ore. Nderruam numrat e celulareve dhe u ndame. Gjithe ato dite qe pasuan me shkonte mendja tek ai, por nuk kisha guxim t’i bija telefonit. Kur pas nje jave telefoni tingelloi dhe ne ekran pashe emrin e tij. E hapa telefonin gjithe emocion dhe ai filloj te flase per te me kujtuar se kush ishte. U perpoqa te fsheh emocionin e te tregohesha normal por kisha pershtypjen se zeri po me tradhetonte. Por edhe ai nuk dukej me pak i emocionuar. U justifikua se kishte nevoje te konsultohej e keshtu qe e ftova te vinte ne shtepi. E lam si te takoheshim, pasi shtepija ime eshte pak e ngatrruar nga qe ndodhet midis ndertimeve midis rrugicave dhe mezi gjindet. Une po e prisnja dhe ai erdhi me perpikmeri ne oren e caktuar. “Mos je gje Konti i Montekristos?” i them. Ai qeshi. “Aty afer” tha ai me shaka. Ashensori ishte i prishur keshtu qe u detyruam te ngjiteshim ne kembe. Apartamenti im eshte i vogel, por i kendeshem. Ate sapo e kam blere dhe nuk e kam mobiluar ende si duhet, megjithate Ervinit i beri pershtypje gje te cilen nuk e fshihte. Veçanrisht i beri pershtypje qoshja e elektronikes te cilen e sigurova te parin nga qe jam merakçi edhe vet. ” E paske me te vertet te bukur kompleksin qe nga televizori e te gjithe te tjerat. E ftova te ulet ne divan, ndersa une i solla gotat dhe nje tryeze te vogel levizese ku jane te vendosura pije te ndryshme te sjella nga Italia. Ai zgjodhi se çfare i pelqente te pinte e keshtu çokitem gotat dhe i pime. Filluam biseden per konsultimin qe donte te bente, por e kuptova menjehere qe ishte thjeshte nje justifikim per tu takuar. Kjo me beri me te guximshem, sepse dukej qe edhe ai me pelqente e keshtu qe ishim marre vesh ne heshtje. Megjithate puna ishte si te hapnim muhabetin qe na interesonte. Une kisha disa libra me fotografi gej, qe i mbaja te kyçura, por i kisha nxjerr pak para se te vinte ai dhe i kisha lene si rastesisht ne toke ne qoshen e divanit. Ai i kishte vene re, por n uk iishte guximin te zgjaste doren per ti marre. Atehere e ndihmova une duke i thene se kisha disa libra interesant te cilat nuk do ti kishte rene rasti ti shihte. Atehere zgjati doren dhe mori njerin. Sapo e hapi pa nje fotografi te nje djali nudo me nje palle fantastike. “Ka femer qe ta duroje kete kaliber,” vrejti ai. “Jo vetem femra , por ka edhe djem qe durojne.” “Vertet thua?” ” Shih me tej!” Duke shfletuar librin figurat beheshin gjithenje e me te egra me skena seksi nga me fantastiket. Ne ishim prane e prane dhe e ndjeja qe ai po dridhej nga emocioni. “Si ke patur guximin ti belsh,” me tha. “Pse, kush do te me njihte. Pastaj edhe interneti eshte i mbushur plot me foto te tilla. Si te duken, interesante? ” Te veçanta.” “Cila te pelqen me shume?” “Te gjitha kane interesin e vet” ” E di Ervin qe je shume simpatik” “Thua…” Ashtu siç ishim prane e putha ne faqe. “Ke prezervativa? ” me pyeti ai. ” Sa te duash…” Atehere u kthye nga une dhe u puthem. Buzet e tij sikur ishin te elektrizuara dhe sa here qe putheshim sikur nxirnin shkendija. Kishte me te vertet buze seksi, gje qe e kisha vene re edhe me pare. Kaluam nje cope here duke bere peting, kur ndjeva doren e tij te kalonte nga kofshet e te me prekte karin tim te ngritur. “Edhe ti s’qenke keq,-” me tha. “Kur ta provosh do te kenaqesh…” Ai filloi te me zbertheje pantallonat, pastaj e nxorri nga slipet e mije dhe filloi ta ferkoje. “Prit!” i thash sa t’i heq qe te jemi me te lire. U ngritem ne kembe e filluam te zhvishnim njeri tjetrin. Kur hoqem kemishet ai pa gjoksin tim te mbushur nga qe isha marre me fitness, kurse ai kishte nje trup pak delikat, por kjo e bente me te kendeshem, sepse e tregonte me te ri nga ç’ishte ne realitet. Fillova t’ja kafsholla nga pak thumbat e siseve dhe ai filloi te ofshaje nga kenaqesia. Pastaj ulem pantallonat dhe organet tona te ngrehura u perqafuan me njeri tjetrin. “Te derdhet shpejt,” me pyeti. “Jo,” i thash. “Varet si punohet”. Ai u ul ne gjunje dhe mbeshteti buzet mbi koken e fryere e filloi ta lepije me nje mjeshteri qe te sillte shume kenaqesi. Kjo me kujtoi nje rast me nje djale italian i cili ishte me te vertet mjeshter ne thithje. Une u shtriva ne divan dhe ai u shtri siper meje. Filluam te putheshim e te ferkoheshim kur e ndjeva qe u lengeshtova ne bark. Ervinit i ishte derdhur. “U sa keq” i thash. “S’ka gje se me vjen prap,” tha ai. Per ti dhene kohe qe te ripertrihej e pyeta ne se kishte qejf te vazhdonim. Pasi pohoi vesh prezervativin te cilin elyva mire me krem te posaçem pastaj ai e pergatiti vrimen ne nje fare menyre dhe pasi e mendoj te mjaftueshme u ul mbi kar e filloi te shtyhet ngadale. Nuk desha ta nxitoja pasi e dija se do te kish dhimbje, prandaj e lash ta komandonte ai hyrjen deri sa te mesohej. Megjithe deshiren dhe guximin e tij, kishte mbetur ende tek koka. Pastaj e ul me tej duke ofshare nga dhimbja. Kete e bente here pas here deri su ul krejtesisht mbi mua. Nuk e kisha besuar se do ta pranonte te gjithe, pasi mendoja se do te shkonte deri ne nje fare vendi e do te qendronte. Une e shihnja nga mbrapa vrimen e tij te zmashur kur po i futej. Tani i shihnja shpinen e tij. E terhoqa qe te shtrihej mbi mua dhe nuk e di perse pata nje shperthim kenaqesie sa me vinte ta shterngoja fort pas vetes e te beheshim nje. Ndenjem nje cope kohe te mire ne kete pozicion e pastaj ai me tha te rrotulloheshim dhe une te hipja siper. Pa e nxjerr nga virma u rrotulluam dhe u ndodha siper tij. E ndjeja qe ai shterngote vrimen dhe kjo me sillte kenaqesi, por e dija se atij i dhimbete, prandaj i thash qe te lirohej se keshtu do te ishte me mire. Keshtu ai u relaksua e te dy filluam te ndjeheshim me mire. “Leviz!” me tha. Fillova te leviz ngadale qe te mos e mundoja. Ai u ngrit pak qe te rregullonte pozicionin dhe une vazhdova duke ndjerre nje kenaqesi fantastike. Nuk e dija se si ndjehej Ervini, po kenaqej apo sakrifikonte te me kenaqte mua, por deri sa nuk po ankohej une vazhdova duke provuar kenaqesi qe kisha kohe qe nuk i kisha provuar. Nga njehere e nxirrja krejtesisht jashte e pastaj e zhysnje perseri mbrenda duke shkuar deri ne fund per te takuar diku ne thellesi qendrat e kenaqesise. E ndjenja qe nuk isha larg te derdhures e keshtu shpejtohesha deri sa ne fund fara shpertheu me force per te mbushur kapuçin e prezervativit. Qendruam nje kohe palevizur e pastaj u terhoqa. Kur u ndame e pash si te çoroditur. Mendoja se kish kaluar nje torture te duruar me vetmohim. Kisha frike ta pyesnja, duke e ndjere vehten fajtor per ate qe i kishte ndodhur shokut dhe mbeta i befasuar kur ai me tha: “Arbi! Kjo ka qene qirja me fantastike qe kam provuar ndonjehere. Vertet ne fillim e pata te veshtire, por pastaj fillova te kenaqem sa me s’thuhet.” “Nuk je i vetmi qe ma ke thene kete, por une nuk kam besuar, duke e konsideruar nje forme hipokrizie.” “Une po ta them sinqerisht.Desheron te rri sonte ketu me ty e ta kemi gjithe naten perpara, per ta bere shume shume here.” E pash ne sy dhe e besova se e kishte sinqerisht. “Por edhe per kete nuk je i pari qe ma thua, pasi e kam provuar edhe me te tjere. Por mund te te them se je i pari qe me ke dhene kaq kenaqesi sa do te doja te vazhdoja pafundesisht me ty.” ” E kush te tha se nuk do te vazhdojme bashke. Se paku ti nuk behesh nervoz e keshtu qe ndjehem i sigurte.” “Por shiko se po fole, shihe sa e kam grushtin.” Qeshem te dy. “Po fola?… Pse s’te pelqen te te sjelle ndonje shok timin e ta bejme te tre?!”

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top