Gracka me shikim te par - Tregim Erotik

Vera po mbaronte dhe kthimi ne qytetin tim ishte i pashmangshem,por nuk shijova lirshem asnje nga ditepushimet e mija,pasi qe ne diten e dyte te pushimeve,duart e nje mashkulli ne hotel me preken lehte”trimin”tim,i cili nuk e hiqte dot mendjen nga miklimi i duarve te tij.
Asnje nate nuk vura gjume rehat ne sy,pasi ne mendime shfaqej ai me duart e tij te gjata dhe te bukura teksa me ferkonte lehtazi ne ece jaket e mija neper hotel…
Mes ketyre mendimeve epshore verore,kthimi ne qytet u be i gjate dhe lodhes.
Teksa perqafohemi me miqte e perbashket,me te cilet kaluam 3 jave pushime ne jug te vendit,me cantat ngarkuar ngjis shkallet e shtepise sime private,dhe trokas ne xhamin e hollit si per te lajmeruar qe une erdha…
Te nesermen nisem per ne Tirane per disa pune te mijat vetiake,e nderkohe ne pritje e siper futem ne nje nga netet e kryeqytetit dhe neper ate rremuje te madhe virtualiteti njihem me dike,me te cilin le takim ne oren 14.30 ne nje kend te Tiranes,ku mund te shquaja ate dhe makinen e tij,sipas te dhenave qe kishim kembyer ne internet…
Neper ate zheg vape me duhej te prisja e djersa ime derdhej curg sa nga pritja,aq nga ankthi dhe turpi qe me kishte kapluar nga ky takim i pare me nje mashkull ndryshe..
Konsumova aq shume uje,saqe shitesit ambulant aty prane i ra ne sy dhe me pyeti:Mos jeni gje semure?
-Jo,u pergjigja une kam shume vape..
-Eh,me tha pse s’uleni ne ate kafeterine aty ngjitur,eshte me kondicioner,c’te bej une qe jam ketu dhe me duhet te nxjerr kafshaten e dites…
-Jo,po pres tim kusheri i them,dhe per pak vjen ..
-Ok , me tha ,ishalla te vjen shpejt dhe i shpeton kesaj vape marramendese..
-Flm i them,dhe u largova tere trup prej tij..

Makina e Bledit beri nje kthese te lehte dhe ne rrotullimin e dyte u vendos ne nje pozicion mbikqyerje te sheshit te madh,si per te pare vend-vendosjen time aktuale,e cila nuk shquhej kollaj,pasi une e kisha studiuar rastesisht me pritjen time te gjate te tere sheshpamjen.
E lashe te zbriste dhe te vendosej ne deren e pasagjerit ne kembe ,ashtu sic e kishim lene ne net kafe,dhe kaloj avash-avash afer tij dhe e pyes per nje adrese,te cilen ai me tha qe nuk e dinte se nuk ishte nga Tirana..
Me kishte genjyer per qytetin,po per sa te tjera me kishte genjyer..
Ne mbarim te pyetjeve te mija i them jam djali i netit ..levizi paksa trupin si i hutuar gjasme,dhe me ftoi ne makine per te levizur..apo do te pime nje kafe ketu?-Mu drejtua ai..
Ecim i thashe,doja te largohesha qe aty nje sahat e me pare..ndalo ku te duash te freskohem se po vdes nga vapa i them..

Pak km me poshte ne nje kafe moteli,ai ndalon dhe dic flet me sportelistin,nje djale bukurosh i ri,dhe me ben me gisht te shkoj drejt tij..
Futemi nga hyrja e pasme e ketij moteli drejt e ne dhomen e kondicionuar te tij..

Mund te freskohesh ne do me pije te ftohta ne do me uje te ftohte ..
Futem ne dush dhe mbyll deren e tij,pasi freskohem e lahem marr teshat e me peshqir ne mes dal prej tij..
Po bej edhe une nje dush sa per tu shpelare paksa, dhe ai le deren e tij hapur,si per ta pare une trupin e tij..
Une shtrihem ne krevatin dopio e veshtroja teksa pija nje soda,trupin e tijte gjate me pak bark,dhe karin e tij te vogel qe ai e ferkonte sikur ta kishte nje gjigand..
Ai del nga dushi me peshqirin paksa leshuar dhe vjen drejt e tek une per tu ulur dhe me pyet se a u freskova ndopak..
Une i pergjigjem se po..dhe po me vjen pak vape se di nga ..
Emmm renkon lehte ai dhe fillon te me ferkoje pulpen e kembes lehte dhe nderkohe me lepin lehtas ke kofsha me gjuhen e tij te ndezur..
Nderkohe une ja ferkoj pak kurrizin dhe bythet e tij te bukura..isha teresisht i turpshem ne cdo veprim qe beja pasi se kisha bere kurre me nje mashkull..
Nen rrokopujen e ferkimeve dhe rrotullimeve neper krevatin dopio ai kerkon buzet e mija dhe fillon nje perthithje buzesh,llape dhe peshtymash neper goje,mjeker,faqe,gushe,trup…Ai nuk ngopej se lepiri cdo cm lekure timen..ishte mjaft epshor dhe sh i stervitur ne seks edhe me meshkujt,teksa ishte siper meje ferkonte karin tim ne vrimen e tij si per ta futur,ndonese une se kisha laguar as karin,as vrimen e tij me peshtyme(sic do te beja heret e tjera)dhe ferkonte ne vrimen e tij koken e karit tim tashme te bere dru e qe ishte lagur nga paralengu spermatik..
Hej i them avash se fus pa prezervativ..ashtu me tha dhe me ktheu lehtas permbys dhe filloi te me kafshonte lehte bythet e mija dhe me gjuhen e tij me lepinte vrimen e bythes,ngrohtesia e gjuhes se tij dhe peshtyma qe rreshqiste neper tere vijen e bythes me eksitonin pa mase dhe ai here e thithte fort,here e fuste gjuhen lehte ne vrime duke lepire…
Kari im i bere tashme dru me shtyu ta ktheja e ta fusja ke ai me prezervativ vetem koken sa per ta eksituar qe te luaj edhe une me te si ai me mua..pasi ekperiencat e mija me femrat kishin qe ne moshen 14 vjecare..
Nderkohe i fusja vetem koken e i thithja gjuhen lehte perballe ai renkonte e me thoshte ma fut jepi ohhhhhhhhhhh shpirt ma futttttttttt ememmmm jepi shtyje..Une luaja :ja fusja pak e nga pak ,ja nxirrja serish,derisa ai renkonte e lutej: jepi me shkerdhej fort,jam kurva jote zemer,jam kurva joteeeeeeee,me qij me shkaterro, jepiiiiiiiiiiiiii..
Ja futa te terin brenda dhe e popmpoja,derisa djersa me shkonte curg e nderkohe ja thithja llapen fort sa i merrej fryma e s’nixrrte dot fjale..Teksa e leshoja me thoshte duke me shtrenguar kofshet:me qij,me shkerdhe,jam kurva jote,jam e jotja, me qij ,me qij mua dhe gruan time …i shpetoi ne fund ..Oooooooohhhhhhhhh renkoj une te qij edhe gruan?Ok,ja ku po ta qij: i vura kembet ne supet e mija sa desh e shqeva fare dhe i pompoja, ndersa bytha e tij super e nxehte po fillont te kullonte saqe po me lagte ..
Jepi me thoshte me qij me shkerdhe dhe renkonte..
I leshoj njeren kembe e filloj ta qij paksa si anash,ndersa me ne fund ai me thote hiqe kellefin hiqe..
E heq pa e fshire fare koken e karit me vaj recini e sperme parafillimi,ja rras teresisht deri ne fyt sa desh e mbyta e ai qe ma thithte s’di sa embel,s’di sa bute, saqe ja futa ne fyt spermen ndoshta deri ne stomak menjehere,aq, sa ju skuqen syte si fenere makine..
Me lepinte karin jashte,koqet,vrimen serisht,me bente masazh nga trupi i shtrire me shpine dhe me thoshte :si me ke qire ti s’me ka qire njeri(fraze qe ja thoshte cdo personi me te cilin ishte qire)..
Kisha takuar rastesisht nje nga kurvat e stervitura e te rendomta te nje qyteti bregdetar..
As vete se dija c’kisha bere dhe ku isha zhgerryer,por seksi im ishte kenaqur jashtezakonisht shume…
Kisha qire nje burre per here te pare dhe kisha provuar nje kenaqesi qe s’pershkruhej me fjale..
Teksa ecja per te kapur furgonin e fundit per ne qytetin tim,peshtyva edhe njehere si per te pastruar veten,dhe psheretiva bythqiri sa mire bente seks..ma kenaqi karin…
Udhetimi per ne shtepi zgjati ca dhe zbrita nga fugoni i lodhur dhe i hutuar..
Kisha qire nje mashkull,kisha frike se do te me tregonin me gisht tere qyteti,me dukej vetja i palare e tere mut ,i peshtirosur e fajtor u futa ne dushin e shtepise sime per te 6 here ate dite…dhe qendroja nen ujin e ngrohte te tij duke qare me denese se perse e kisha bere kete gje..

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top