Good Luck Brother - Tregim Erotik

Kisha disa kohe qe jetoja ne NY, duke ndjekur studimet pasuniversitare. Gradualisht po mësohesha me jetën dhe ritmin e gjithçkaje këtu ne Amerikën e largët, megjithëse kisha qene edhe here te tjera me pare, por për një kohe te shkurtër. Ishte pasdite prilli, një nga ato dite kur njeriu fillon e ndjen ardhjen e pranverës, jo vetëm nga zgjatja e ditës, por edhe nga aromat e luleve, si dhe nga mënyra e veshjes se njerëzve. Po ecja i shkujdesur ne avenynë e 8-te, dhe sapo kisha kaluar rrugën 42.
Lumi i zyrtareve qe sapo kishin dale nga zyrat derdhej me rrëmbim nga te katër anët, nxitonte mbas përpëlitjeve te semaforëve, dikush me kravate te zgjidhur, dikush me xhakete te hedhur mbi sup, gra me veshje elegante por qe mbanin këpuce atletike, duke nxituar shkujdesshim qe te menin linjat e largëta te autobusëve qe shkonin ne Long Iseland, apo ne New Jersey. Tek ndiqja me sy nxitimin e tyre si ne një valle te çmendur, tek i shikoja aq te ndryshëm ne raca dhe ne veshje, amerikane te lindur, aziatike, zezake, latine, indiane e kush e di se çdreqin ishin, nuk e di pse i mendoja te gjithë ata mbas një dite te lodhshme pune te ulur para tavolinave te shtruara për darke me ushqime dhe gatime nga me te ndryshmet dhe tradicionalet, po aq te ndryshëm sa edhe ato vete. E hoqa mendjen nga këto gjera dhe duke hetuar me vëmendje tabelat me drita shumëngjyrëshe, sytë me ndalen tek njëra prej tyre ku shkruhej me te kuqe Playpan, dhe pa e zgjatur hyra brenda derës qe hapej nen ketë tabele. Atmosfera brenda ishte e qete dhe me një si ere te këndshme pishe.
Ne raftet rreth e rrotua prisnin te qeta me qindra kaseta pornografike, me figura vajzash dhe djemsh te zhveshur, qe te ndillnin te shkoje drejt tyre, për ta prishur atë qetësi, dhe për te zbuluar gjithë epshin dhe trazimin qe ato fshihnin brenda tyre. U shtyva duke ecur me tej, dhe duke ndjekur një tabele ku shkruhej Male Room u ngjita ne katin e dyte, një vend i gjate i erret, me kabina te vogla mbi kryet e te cilave si sy qe hapen e mbyllen pertimthi, ndizeshin disa drita jeshile dhe te kuqe. Ne korridorin e erret vërtiteshin disa djem te rinj, dhe disa ishin brenda kabinave ku shfaqeshin filma me meshkuj. Këto kabina komunikojnë me njëra tjetrën nga një e çare xhami rreth dy gisht. Ne këto te çara djemtë fusnin organin e tyre te ngritur dhe ne anën tjetër gjendej gjithmonë dikush qe e merte ne goje.
Një ndarje me perde te zeze midis kabinave ngrihej me pëlqimin e te dy personave, prej nga ato shikonin njeri tjetrin te zhveshur, dhe exitoheshin me shume dhe fillonin ti binin me dore. Ne derën e kabinës se dyte rrinte një djalë rreth te 25 vjetëve elegant i veshur thjeshte me xhins dhe ne sup mbante një çante studenti. E përshëndeta me koke dhe ai ma ktheu përshëndetjen, i bëra një shenje qe te futej ne kabinën e dyte, dhe ai iu përgjigj pozitivisht propozimit tim duke hyre sakaq brenda. Unë me nxitim hyra ne kabinën e pare, dhe menjëherë filluam te zhvisheshim, duke ngritur perden e zeze, qe lëvizte vajtueshëm e me përtese midis dy xhamave. Kishte një trup te bukur, dhe pak leshator sidomos ne kofshe, ne pjesën e poshtme te barkut, dhe me pak ne gjoks. Te dyve na ishte ngrehur, dhe filluam ti binim me dore pastaj djaloshi e mori i pari iniciative dhe e futi karin e tij tek e çara e poshtme e xhamit ndarës. Unë menjëherë ia mora ne goje duke ndjere ofshamat t tij.
Mbas pak ai lëvizi dhe me një shenje me kërkoi karin tim tek e çara, dhe filloi ta thithte si i marre. Shpërthimi i spermës ne gojën e tij qe i vrullshëm dhe ai e gëlltiti te gjithë. Mbas pak te qetësuar u veshëm dhe dolëm jashtë nga kabinat ku perdja ndarëse ishte ulur automatikisht. Pa dale ende jashtë i them qe te mernim një kafe se bashku diku nga qendra e New Yorkut, dhe ai për çudi tha po. Rrugës u prezantuam, me tha se quhej Filip, se kishte lindur ne Paris, dhe se studionte për letërsi ne NYUT. Unë i thashë se kush isha dhe se nga isha dhe pse ndodhesha aty. Ndërkohe ishim ulur ne një kafene diku nga rruga 46 dhe Broadway. ku dhe dyndja e kalimtareve ishte shume e madhe. Ndjeheshim rehat dhe flisnim si dy miq te vjetër.
Me pas kisha nevoje te shkoja ne banje dhe i kërkova falje, duke patur ndjesinë se kur te kthehem nuk do ta gjej me aty, por isha gabuar. Kur u ktheva, Filipi, qe me shikonte me qesëndi, me ato sytë e tij te bute dhe te ëmbël me thotë – I am with albanian origin. Goditja qe e befasishme, a ishte e mundur valle?. A flet shqip i them, dhe ai po aq butësisht përgjigjet, po pak. Ndjehesha i turbulluar, dhe i mallëngjyer njëkohësisht. Dalim i thashë dhe rrugës me tregoi se ishe i biri i një çifti te arratisur vite me pare nga Peshkopia, te cilët me pas qene vendosur ne France ku ai edhe kishte lindur. Kur ishte ne moshën 12 vjeçare familja ishte transferuar ne Boston ku dhe jetonte momentalisht. Me tha se quhej Moisi, një emër tipik shqiptar. Ne këto muhabete e sipër u gjendem pranë një hyrje te metrosë A te New York-ut. Ku do shkojmë i thashë, dhe ai mu përgjigj se po shkonim ne apartamentin e tij, ne rrugën 109 prane Central Park.
Aty ai jetonte me dy studente te tjerë gjermane. Me te arritur ne apartament u përshëndetem me ta dhe u futem ne dhomën e tij. Natyrshëm e pa fjale filluam te putheshim, dhe te hiqnim rrobat e njeri tjetrit, derisa e pame veten ne shtratin e tij dopio. Mbas pak Moisi u shti përmbys duke nxjerre ne pah bythën e tij te bukur e me pak lesh, dhe me zgjati një shishe te vogël me baby oil. Kari i forcuar se tepërmi rrëshqiti lehtas ne rreze te kofshëve elegante e leshatore, dhe e gjeti rrugën drejt vrimës se zbutur nga lëngu me ere te mire. pompimi qe i gjate dhe me epsh nga te dy dhe fjalët perkedhelese thuheshin vetëm ne shqip gjë qe ia shtonte bukurinë këtij çasti hyjnor.
Mbas pak u prishem te dy, unë brenda ne bythën e tij dhe ai duke i rene me dore. Mbasi u qetësuam pak bëme nga një dush dhe u shtrime përsëri, duke biseduar dhe duke qeshur për shume gjera edhe për njohjen tone. Ne këto biseda e sipër, e gjetëm veten perseri ne krahët e njeri tjetrit, dhe Moisi qe me thoshte me dashuri, dua te ma fusësh përsëri. Ky ritual u përsërit katër here atë mbasdite te paharruar, dhe kur dola ne rruge ora shënonte 10 e gjysme e mbrëmjes. Tel ecja i shkujdesur mes njerëzve te shumte, me vinin ne mend copëra nga biseda e fundit me te teksa visheshim. Ai ishte shume i lumtur qe me kishte takuar, si dhe për orët e bukura qe kaluam bashke, por nuk mund te me shihte me sepse kishte një te dashur amerikan qe quhej Tom, me te cilin kalonte te gjithë fundjavat, si dhe pushimet e çdo stine, ne shtëpinë e tij ne Boston, ku sic thoshte vete, shkojmë për te ngrëne byrek dhe grosh te nona.
Mesnata me gjeti pranë rrugës se shtëpisë, me mendimet për atë mbasdite prilli, ku ne trup ndjeja akoma afshin e ngrohte te trupit te tij. Tek fusja çelësin gati i përgjumur ne pragun e derës, nga zemra me doli një psherëtime dhe fjalët – te dua .

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top