Gare du Nord - Tregim Erotik

Stacioni i Veriu është një vend i shëmtuar, po sepse më kujtonte shkrimet e Zolas. Po sillesha përreth duke bërë disa fotografi, pa qenë i përqendruar, por drejto aparatin dhe shkrehe atë. Pastaj u futa në brendësi të hollit të stacionit që kishte edhe disa stenda librash, kryesisht të dyshimta me foto porno si djemsh ashtu edhe femrash. Më tërhoqi vërejtjen një kopertine me një zezak, që po e fuste pallën e tij prej elefanti, në gojën e një djali, qe sa nuk po i çahej nga madhësia e tepruar. E mora në dorë dhe e shfletova pak, por nuk më pëlqeu, prandaj e lash së rishmi ne vendin e vet. Pash një herë përreth, se akoma ekzistonte ende ndjenja se mos del ndonjë i njohur. Kur po merrja të dilja, mu afrua një djalë pak zeshkan, që dukej se ishte arab dhe me një ton kërcënues më thotë se përse kisha fotografuar aty jashtë në rrugicë. Zotni i them, as që më kujtoheni që t’ju kem parë ndonjë herë dhe në qoftë se jeni futur në fotografi, ka qenë krejt i rastësishëm. Ai vazhdojë të bënte llafe dhe unë i mërzitur i them t’i kontrollonim fotografitë digjitale dhe në se ai është në ndonjërën do ta shuaja. Këtu ai e uli tonin dhe filloi me të mirë. Mos vini re ndonjë gjë interesante në fytyrën time…A jam tip i pëlqyeshëm? Tani e mora vesh se përse më ishte vardisur. I hodha sytë për ta parë më mirë. Ishte një djalë rreth të 20-tave. I hollë dhe me trup mesatar.
Nga jeni? -më pyeti. Kur ia thash ai me siguri mendoj se ishte ndonjë lagje e Hënës. Ai ishte nga Jordania por kishte lindur në Paris dhe e quante veten francez. Me tha se e quanin Fejzal, që është edhe emri i mbretit të Arabisë.
Dëshironi të vini tek unë për të pirë një lëng. Unë kundërshtova, por ai nguli këmbë: ja thjeshtë për të biseduar dhe pastaj më kapi për krahu e sa nuk po më tërhiqte me zor.
Për tu ngjitur në shtëpinë e tij ishte një shkallë e ngushtë sa më dukej që në çdo çast mund të bija e të thyeja kokën. Po për Fejzalin ishte diçka krejt normale. Dhoma ishte e varfër, por kishte diçka tërheqëse, sepse nga dritarja dukej një pamje e bukur e çative të Parisit.
Me kë jeton këtu?
Vetëm. Prindërve nuk ju pëlqen mënyra ime e jetesës, megjithatë, kur mbetem keq më pranojnë në shtëpi.
Po ti përse nuk ndërron mënyrën e jetesës?…
Ai më pa në mënyrë pyetëse: cila është ajo mënyrë jetese që është më e bukur, më emotive dhe më entuziaste. I kam provuar të gjitha dhe kjo më ka pëlqyer më shumë. Duke thënë këto fjalë ai u ul pranë meje dhe filloi të më fërkojë koqet.
Shiko Fejzal, unë jam student…
Je djalë i bukur dhe nuk prishemi…Pastaj edhe unë jam djalë i bukur, apo jo?Duke thënë këto fjalë ai u përkul dhe më dha një të puthur në gojë. Pastaj filloj të më zbërthej këmishën, të më heq pantallonat, dhe unë po rrija si i shushatur, për të parë se deri ku do të shkojmë.
Më zhvish edhe ti mua!- më tha.
Jo , jo më mirë bëj një streap tease, i them. Ai ndezi playerin dhe në dhomë u përhapën tinguj të muzikës arabe. Fejzali nuk priti më gjatë, por filloi të përdridhet si odalikset. Duke u zhveshur, shikoja trupin e tij pa ndonjë muskulaturë, por shumë të butë. Kur i hoqi pjesët intime mbeta i shushatur kur pas se shoki, na kishte një pallë të lavdërueshme, megjithëse vepronte kryesisht si pasiv.
Po këtë e përdor, – i themë. Sigurisht. Ka mjaft që kanë kureshtjen ta provojnë. Ai më tregoj se Gare du Nord ishte një vend ku vinin mjaft persona në kërkim të seksit. Me sa duket ky nuk ishte ndonjë vend kualitativ, por megjithatë kishte djem të rinj si puna e Fejzalit.
Pastaj Fejzali shpejtojë ta merrte në gojë. Kishte një thithje të veçantë që ishte shumë ndjellëse. ai po zgjatej dhe po zgjatej i përkulur mbi mua duke e thithur pa fund. Pasi e kalova këtë kuriozitet i thash të përkulej që të shija vrimën. Duhet ta pohoj se Fejzali kishte byth shumë të bukura. Këmbët ishin të holla kurse kur vije lart bythët dukeshin si dy gjysmë topash të përmbysur. U përkula t’i kafshoja, pastaj Fejzali e ngriti bythën dhe më la të shikoja vrimën që ishte mjaft e përpunuar. Në të dukeshin nja dy vende që kishin pësuar çarje. Me sa duket i kishin propozuar kalibra të mëdha dhe ai nuk i kishte refuzuar. Prezervativë kishte Fejzali, pasi unë kisha ardhur i papërgatitur. Pasi e zbuta vrimën si munda, atëherë fillova ta fus. Fejzali nuk ndihej. Vrima e tij e mësuar, duket se nuk kishte problem. Një shtyrje e lehtë dhe kari u përcoll deri në fund. Fejzali i dha një të shtrënguar unazës, dhe kjo ma rriti kënaqësinë.
Je mirë,- i them. Vazhdo, vazhdo. Fillova të polpoj me forcë dhe shpejtësi. Fejzali ngrihej gjithën e më shumë dhe pas pak u gjenda krejtësisht i përkulur mbi trupin e tij. Edhe nja dy tundje dhe fara e mbushi kokën e prezervativës. U ulëm ashtu siç ishim dhe ndenjëm të pushojmë mbi njeri tjetrin. Kur e ndjemë se kishim pushuar mirë u ndamë. Pas pastrimit filluam të bëjmë muhabet.
Si tu duk?
U kënaqa shumë. S’kisha provuar me profesionist. Sa vetë në ditë pranon?
Ka ditë që janë dy tre, ka ditë hiç. Po shumica vijnë mbrëmjeve. Kur arrin treni, ka pasagjer që nuk din ku shkojnë, kështu vijnë tek unë dhe kursejnë hotelin.
Kur po dilnim e pyeta se sa i isha borxh dhe për çudinë time më thotë; Kur të vish herën tjetër…
Kush të tha që do vij përsëri?
Ti më the se kishe mbetur shumë i kënaqur, kështu që kjo ka domethënien e vet. Mua më ke gjithëmon tek stacioni në pritje të ditëve më të mira…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top