Forcat Speciale - Tregim Erotik

Gimi eshte fqinji im. Ai u kthye para pak ditesh nga Iraku ku kish qene me sherbim me forcat speciale. Ishim rritur bashke, megjithese ai ishte nja dy vjet me i madh se une. Nga ballkoni im e shihja se si merrej me ngritje peshash, gje qe e kishte bere ta kishe zili per trupin e tij te bukur e gjithe muskuj. Kur hidhte mbi vete koven e ujit te ftohet, trupi fillonte te shkelqente dhe dukej si perendite e vjetra greke. E perpija me sy sa here qe e shihja. por kisha frike qe t’i thoja se e dashuroja çmendurisht. Sa kohe qe larg kembyem disa emaile dhe ai me tregonte per rreziqet qe kalonin per dite dhe une me zemer te ngrire prisnja te kalonin gjashte muajte e ai te kthehej. Dhe ja me se fundi ishte ne shtepine e tij shendosh e mire. Kur u takuam iu hodha ne qafe dhe me veshtiresi fshihja lotet e gezimit qe po e sihnja perseri me te bukur se kurre. Ditet e para ishte tepr i zene me shoke e kushurinj. Pastaj gjerat u qetesuan dhe jeta filloj te rrjedhe zakonshem. Nje dite e ftova te shkonim ne plazh, ku kemi nje shtepi qe e mbajme per pushime. Por ate shfrytezojme pak, se nena merret me dyqanet qe kemi, kurse babi me furnizimen e tyre me mall e bisneze te tjera. Mua s’me lene te shkoj vetem se kane frike se mbytem, keshtu qe gjeta rastin t’i theme qe te na lejonin te shkonim disa dite se bashku me Gimin. Duke qene me i madh ata pranuan. U furnizova me leke dhe u nisem per ne Durres me motoçikleten time. Rruga kaloi shpejt, sepse gezimi me kishte dhene krah dhe me dukej sikur fluturoja. Ne shtepi u zhveshem per te dale ne plazh. Gimi i kishte veshur rrobat e banjes qe ne shtepi dhe fatkeqsisht ishin bokserka e keshtu qe nuk dallohej dot ndonje forme apo madhesi. Kurse une kisha veshur slipe, sepse ato me dukeshin shume me tunduese per ato qe me shikonin. Megjithese eshte vape, njerzit presin korrikun ose gushtin qe ta fillojne plazhin, keshtu qe tani ishin vetem pak pushues dhe ato te shperndare sa andej kendej. Pasi ndenjem pak ne rrere, duke biseduar se si e kishte kaluar ne Irak, e pyeta edhe ne se kishte patur rastin te bente gje. “Me ate gjendje qe eshte atje, as te shkon mendja per te bere gje.” tha ai. “Domethene qenke thare fare per seks…” “Lere mos e pyet…” Pas muhabetit vendosem te futeshim ne uje. Une nuk di not mire dhe pergjithesisht nuk shkoj larg nga bregu, por me qe ishte Gimi, mora guximin te shkoja me te. Por e pash qe i kisha bere llogarite gabim se u lodha shpejt e keshtu i thash Gimit se do te kthesha ne breg, sa nuk ishim larg. Gimi e kuptoi qe u lodha dhe erdhi me mua. “Mbahu pas meje!” me tha ai. I vura doren ne sup e keshtu notuam deri sa Gimit i takuan kembet ne toke. Por ai ishte me i gjate se une keshtu qe une u kapa pas trupit te tij duke i rrthuar kembet ne mes. Atehere ndjeva nje gje te forte te peshterur pas vrimes time. Ai desh te shkeputej, por une se lash, bile u shterngova me fort pas tij, duke bere disa levizje qe e egersuan me keq gjene e tij. Ai kishte mbetur si i hutuar dhe nuk dinte si te vepronte. Pastaj filloi te me shterngoje edhe ai e keshtu qe u beme nje. ” Ah Gimi sa i mire je…” Ai buzeqeshte duke mbeshtetur buzet lehte pas meje. ” Ah Erion çfare djali je…” Pasi ndenjem pak keshtu i theme: “Shkojme ne dhome?” dhe pa e zgjatur dolem ne breg. Une kisha problem se nga slipet e mija dukej qarte forma e ngrehur e karit tim, por per fat nejrzit ishin larg sa te vinin re kete gje. Kur u futem ne dhome s’me durohej sa te shihja kapitalin e tij prandaj i a ula te mbathurat per te nxjerr ne pah nje kar fantastik te bere synet, gje qe e bente akoma me te pashme pamjen e tij. U ula e fillova ta lepije me afsh, ndersa ai me thonte te prisnja. Por mua me kishte hipur dufi i seksit dhe nuk duroja te prisnja, pasi me dukej se çdo sekond qe kalonte do te mbetesha pa te. Gimi me tha te hiqja slipet dhe une ashtu bera me nxitim. Pastaj ai me ngriti ne krah dhe me mbeshteti ne shtrat dhe hipi siper meje. Trupi i tij filloi te me ngrohi duke ma rritur me keq deshiren per seks. Filluam te putheshim. Ai kishte buze te trasha qe thithnin si pompe buzet e mija delikate. Me dukej se po te vazhdonim edhe pak keshtu do te me thithte te terin. Pastaj filloi te punoi me gjuhen e tij te gjate qe futej deri thelle ne gojen time. Pastaj me ate zjarr filloi te ulet mbi gjoksin tim, tek siset e pastaj tek kerthiza me te cilen punoje gjate. I gjithe trupi me pershkohej nga dridhje elektrike. Sigurisht qe do te ishin biorrymat qe me benin ta ndjeja vehten si ne parajse. “Ke qjf ta fus?” pyeti Gimi.

“Edhe pyet?” “Do te dhembi…” “E di. Edhe sikur te me vrase nuk do ta le pa e provuar ate kar qe e kam enderruar prej kaq vitesh.” “Vertet thua? Po pse s’me ke thene?” “Me vinte turp ekisha frike se s’do te doje” “Sa here i kam rene me dore duke te menduar ty, por ja qe erdhi nje dite qe jemi bashke per te shfryre dashurine tone.” “Te dua Gimi, si asnje tjeter…” ” Edhe une…” “Si kerkon ta bejme” pyeti Gimi. “Ja po kthehem permbys… Fute me ngadale!” Gimi i hapi felet me dore dhe vuri nje dore peshtyme, pastaj nje te dyte e ashtu te lubrifikuar futi gishtin ne vrimen e shenjte. Pastaj filloi ta rrotullonte e me se fundi vuri koken e tij te madhe tek vrima e filloi ta shtyje. Vrima rezistoi pak, pastaj u hap dhe koka u fut mbrenda. Une e durova. qendruam keshtu per pak kohe, pastaj ai filloi ta shtyje, duke ecur perpara. E ndjenja si te ishte nje gje e perbindeshme qe po penetronte tek une. Dhimbjet, kenaqesia padurimi ishin ngerthyer midis tyre. Kjo vazhdoi nje cope here deri sa ai arriti ne fund. ‘Mos leviz! ‘- thash, dhe ai ndaloi. Ndenjem nje cope here ashtu e pastaj filloi te pompoje. Une fillova te ofshaje, ndersa Gimi me thonte te heshtja se mos degjohej jashte. “Nuk ka njeri,”- theme,” por edhe po te jene s’po e çaj bythen per ta, por per kenaqesine time.” Gimi mori zemer e filloi te me qije ne nje menyre fantastike. Dhimbjet sikur ishin harruar dhe tani sy mbyllur po perjetoja nje ender qe nuk doja te mbarrohej kurre. Kur iu derdh ai u shtri krejtesisht mbi mua. “Mos e nxir! “- i them. Qendruam ashtu per shume kohe, aq sa filloi te na vije gjume. Pas kesaj Gimi e beri edhe nje here, por kesaj here me kembe te ngritura qe te mund te me puthte lireshem. Kjo ishte edhe me fantastike se qirja e pare. E dija se vrima ishte mbushur plot me sperme e cila nga levizjet kishte filluar te dali jashte. ” Kujses mos te ndyhet çarçafi!” i theme. Gimi vuri doren per ta pritur. Kur mbaroi e nxorri. Tani kari i tij me dukej me i madh dhe çuditesha me veten se si e kisha marre te gjithin mbrenda. Duke e pare se si Gimi po pastrohej e tunda nja dy here kete timin dhe sperma kerceu lart, duke me rene ne gjoks. Keshtu e bera edhe kenaqesine time. Shkuam ne nje restorant qe te hanim buke. Zgjodhem nje qoshe te qete e filluam te bisedonim lirshem. Tani muk kishim pse i fshiheshim njeri tjetri. Une i tregova ato pak aventura qe kisha patur dhe ai me tregoi te tijat. Ai me tha se kishte patur nje ushtar mik me te cilin e kishin bere disa here, keshtu qe nuk kishte qene krejtesisht thate, por e kishin lene shpejt se dikush kishte filluar te dyshoje e keshtu qe nuk donin te perfoleshin. Kurse kjo e sotme kishte qene fantastike sepse per here te pare e kishin bere per dashuri. “Te fleme pak tani ne dreke, se naten dije se do ta kesh te zene.” “Pse me nje nate do ta nxjerrish zine?” “Te dua Gimi, te dua shume…”

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top