Fjalekryqi - Tregim Erotik

Kisha ndaluar para banakut të gazetashitsit e po shikoja fjalë-kryqet. Tani janë bërë shumë revista apo gazeta të tilla. Por shumica janë të dobta dhe përsërisin të njejtat fjalë. Mora njërën në dorë dhe po e shihja, kur dëgjova dikë të më thote: “Kjo tjetra është më interesante”. Ngrita kokën dhe shoh përkrah meje një djalë të gjatë e të këndëshëm, me flokë të gjata të mbledhura bisht nga vapa, e me një vath në veshin e majtë. “Kështu mendoni?” Mora revistën që ai më kishte zgjatur dhe i hodha një sy. “Të pëlqejnë fjalëkryqet?” . “Shumë. Sigurisht kur janë cilësore”. Dukej të ishte djalë inteligjent, afërsisht i moshës sime, prandaj më lindi dëshira që të matesha me të në fushën e dijeve. “Pranon të ulemi diku bashkë e të zgjidhim fjalëkryqet, për të parë kush i bën ato më shpejt e më saktë?” “OK. Por propozoj diçka tjetër. Sa të ulemi në një kafe rrethuar nga turma, pranon të vish tek unë ku do të jemi më të qetë. Banoj këtu afër?” “Në rregull. Unë quhem Loren ose shkurt Lori.” “Kurse unë quhem Adi.” Shtëpija kish qenë me të vërtet afër. Ishte një apartament i ri në katin e tretë, me tre dhoma,të mobiluara bukur. Adi kish një dhomë të tijën, që e kish mbushur me postera të ndryshëm këngëtarësh dhe aktorësh. Të binte në sy një poster i madh i Brad Pittit, që pa dyshim vinte në pah parapëlqimin e tij. Kur e pa që po e soditja, më pyeti: “Po ti, cili do të dëshëroje të ishe?” “Unë? Se di. Ndoshta O’Connell tek filmi ”Aromë gruaje” “Tre muskëtjerët “ etj. Më duket më i thjeshtë dhe i sinqertë.” “Zgjedhje e bukur. Edhe mua më pëlqen shume. Por tani janë bërë kaq shumë të rinj të suksesshëm, sa nuk di se cilin të pëlqesh më parë.” “Edhe për mua Brad Pitt-i është një nga më të pëlqyerit”. “Po nga Shqiptarët kush të pëlqen?” “ Pse ka akoma aktorë shqiptarë?” “Duhet të ketë, ose nga ato që kanë mbetur.” “ Po them kot, mua më ka pëlqyer ai djali i “Dorës së ngrohtë”. “Turi? Edhe mua më pëlqen shumë.” Në një qoshe ishte vendosur një kompjuter i bukur që në gjendjen e gatishmërisë tregonte fotografi fantashkence , që duket i pëlqenin të zotit. “Paske kompjuter të bukur, çfarë procesori ke? “ “Pentium III 860MHz. “ “ E paske më të ri se timin.” “E po tani e kemi blerë.Do ta shohësh?” “ Mirë”. U ulëm pranë kompjuterit dhe po shihja programet. “U!.. paske lidhje edhe me internetin? Me cilën kompani je lidhur?” Adi ma tregoi, por u ankua se i vonohet lidhja, kur kërkon të hyjë në net. Unë nuk e kisha të lidhur ende, por po bëja një kurs një mujor për ta mësuar. Herë herë shkonja në internet kafe për të praktikuar ato që mësoja, por kjo ishte e kushtueshme. Adi u tregua fisnik, duke ofruar që të përdorja internetin e tij. Kështu u lidhëm me serverin. “Më fal dy minuta sa të marrë diçka për të pirë “ më tha dhe doli nga dhoma. Unë hapa “Historine” për të gjetur ndonjë faqe të kollajshme nga ato që Adi kish parë së fundi. Për habinë time aty ishin renditur një numur i madh adresash me gay sex. Shtypa njërën, e cila më dërgoi në një faqe me fotografi hard sex. Ishte një faqe me ushtarak, ku njëri po ia fute vartësit të tij, të cilin e kish shtrirë në tryezën e zyrës. Kur Adi u kthye, u ndodh përpara të papriturës. Ai mbeti për një çast, por kur pa reagimin tim të qetë, e mblodhi veten. “ Ku i paske gjetur këto?” , e pyeta unë. “Tek grupet e Yahoos”. “ Ka shumë të tilla?” “ Me tonelata, por janë të gjitha të paguara. Duhet ta njohësh net-in që të gjesh ato që janë free.” Kalova në një fotografi tjetër. Aty ishin tre ushtarë që kishin krijuar kala njeri mbi tjetrin. Kishte edhe plot skena me thithje, masturbime e të tjera si këto. Duke parë fotografitë pa e vënë re mbi bluxhinset e ngushta më ish krijuar një gungë e dukshme, e cila nuk i shpëtoi vështrimit të Adit. “Të paskan sjell në qejf fotografitë?” “ Të fortë janë që pranojnë të ekpozohen edhe këta?” “ Do të shohësh gay shqiptarë?” “Tallesh?” “ Ja t’i tregoj unë”. Ai hapi një faqe të koduar tek outpersonals dhe pastaj në zërin Albania ishin të rreshtuar një seri fotografish djemsh të hijshëm, o më pak të hijshëm, që kërkonin miqesi, kryesisht me të huaj, pasi të gjitha kërkesat drejtoheshin në anglisht. Po i shihja me kujdes, por nuk njihja asnjë. Tirana tashmë është bërë e madhe për t’i njohur të gjithë. “ Po ti njeh ndonjë?” “ Fatkeqsisht jo.” “Pse fatkeqsisht?” “Ndryshe do t’i kisha propozuar ndonjërit.” “ Vërtet thua?” “ Pse jo. Është kurreshtare të provosh një gjë që është e veçantë dhe që s’mund ta bësh me të gjithë.” “ Ti mendon se do të besonin?” “Mundet. Me sa duket në këto raste duhet marrë parasysh risku.” “Adi. Ne nuk njihemi mirë e ndoshta s’është me vend të bëj një pyetje të tillë, prandaj po deshe mos u përgjigj: E ke bërë ndonjëherë me ndonjë?” Adi më pa ngultas për një çast dhe pastaj u çlirua e filloi të buzqeshë duke më thënë: “Lori, më dukesh djalë i sinqertë, prandaj në mirëbesim po të them “PO”. U pam në sy. Tek ai gjeja një ndjenjë miqësore, që të ngjallte besim dhe që na afronte. Kështu pa pritur u gjendëm në krahët e njëri tjetrit. E ndjenja organin e tij të fërkohej pas timit, gjë që më eksitonte. Pas një puthje njohëse Adi u largua pak e më tha: “Lori, sa mirë që nuk je hipokrit”. “Pse e thua.” “Se ndryshe do të bëje naze e do të shisnje teori të mpleksuar me moral.” Ai më tërhoqi drejtë shtratit dhe atje filloi të më zbërthejë këmishën, ndërsa unë ti hiqnja bluzën verore. Pastaj i erdhi radha rripit të pantallonave, të cilat ai i tërhoqi duke më lënë në slipet e mija. Përdor slipe, më pyeti. Janë shumë të mira, se të ndihmojnë të maskohesh, kur të ngrihet në rrugë. Unë qesha. Adi u afrua. Fytyra e tij kishte një mjekër të lehtë që nuk ishte hequr prej disa ditës. Ndërsa unë e kisha fytyrën të butë e të pastruar. Ai më rrethoi me duar dhe më mbështeti pas vetes. Ishte e dyta herë që ndodhte një gjë e tillë, por kësaj here ishim të zhveshur. Ai zbriti duart dhe i futi mbrenda brekëve, duke i ulur ato për të lënë të lira felet e bythëve. Po ashtu nga përpara kari e ndjeu lirin e tij dhe u drejtua përgjatë trupit të Adit. Pas pak edhe ai ishte i zhveshur, kështu që për të dy loja ishte e hapur. “Lori, je magjepës. Se merr me mend si e ndjeva veten kur të pash.” “ Të shkoi menjëherë mendja për keq?” “Afërsisht. Sidoqoftë duhej provuar, se ishte një rast që nuk duhet të lihej të më ikte nga dora.” “Ke shpesh raste të tilla?” “Ndonjëherë” U shtrimë në shtrat. Inisjativa ishte krejtësisht e Adit. Ai si më me përvojë duhet të udhëhiqte. Por m’u kujtua diçka dhe e pyeta: “Adi të sqarojmë diçka. Kush do të jetë sipër dhe kush poshtë?” “ Kjo varet nga dëshira jote, por një fjalë e popullit thotë: Ato maja rripa ripa, një herë ma hipe një herë ta hipa. Dakort kështu”. Ndoshta kjo do të ishte zgjidhja më e drejtë dhe më demokratike, por unë s’isha ende i bindur. “Mos na e prish kënaqësinë. Fillojmë një herë pastaj shohim.” Fillimi ishte një numur i pakufizuar puthjesh në fytyrë, në gojë, në qafë, në vesh, pastaj në gjoks e më poshtë. Puthjet e Adit ishin plot zjarr. Të cilat bëheshin akoma më të zjarrta nga nxehtësia e stinës. Unë kisha frikë mos më derdhej e më shkonte gjithëshka kot, prandaj mezi po prisnja që t’ia fusnja, Por Adi nuk nxitohej. Ai dëshëronte të kryente disa rite që sipas tij ishin të rëndësishme, për të krijuar atmosferën e nevojshme për të bërë seks. Më në fund ia thash se unë isha gati për të m’u derdhur e kështu që shpejtuam për të arritur tek seksi. Adi, që gjithë kohën kish ndenjur sipër meje, u shtri përkrah. Nga komodina nxorri një krem me të cilën leu mirë vrimën e tij, të cilën edhe e hapi me gishta. Mua më zgjati një preservativë e më këshillojë ta vija. “Po kjo ç’duhet?”  i thash me bezdi. “Kjo është më e rëndësishmja në se të dhimset jeta.” “ Pse ke gjë ti?” pyeta i alarmuar. “Mos u frikso, se s’kam asgjë, por gjithëmon është mirë të që marësh masa, për çdo rast.” Kur çdo gjë u bë gati, atëhere hipa sipër tij dhe duke i hapur njërën anë me njërën dorë e me tjetrën, duke mbajtur drejtë karin tim, për ta vendosur në vendin e duhur, hyra pas një sforcimi të vogël. Kremi kish bërë punën e saj. Adi më udhëzonte se ç’duhet të bëja. Unë isha si në ëndër dhe dëshëroja të hyja sa më parë e sa më thellë. Dhe pas disa përpjekjesh arrita deri në fund. Prita pak deri sa Adi të më thonte se tani mund të veproja. Fillova të lëviz sa lart poshtë, duke e ndjerë se si ai zinte vazhdimisht pozicionin më të përshtatshme për mua. Isha në ekstazë. Kjo më bënte të mos mendoja për atë që kisha përfund. Ndoshta kjo është një nga format e egoizmit, apo një ndjenjë e hershme triumfi, se ia futa shokut. Adi mori dorën time dhe më bëri që t’ia kapja me dorë. Tani duhet ta qija e ta masturboja njëherësh. E ndjenja që po më afrohej. Edhe pak dhe m’u duke mbushur kokën e prezervativit plot me spermë. Sapo ngadalsoja kur dora ime u lag nga sperma e Adit, të cilit i ishte derdhur thuaj se njëkohësisht me mua. U lëshova mbi të i kënaqur dhe i këputur. Qëndruam pak ashtu e pastaj dëgjova Lorin të më thotë: “Zbrit se më more frymën!” Zbrita. Qëndruam pranë njëri tjetrit pa komentuar. Kisha dëshirë të ndëgjoja një kompliment nga ana e tij,që të më thonte sa i zoti isha. Por asgjë. Kur u ngritëm për t’u veshur, më dukej vetja sikur ia kisha hedhur, prandaj i thash se i isha borxhli. “S’ka gjë”, më tha. “ Kjo nuk është hera e fundit që jemi bashkë. Pastaj harrove?! Kemi për të zhvilluar konkursin e fjalëkryqit që mbeti për herën tjetër.”

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top