Familja Mikpritese - Tregim Erotik

Kisha disa kohë në një familje mikëpritëse amerikane, e cila më kish pranuar për të qëndruar aty sa të kryeja vitin e fundit të high school. Ato kishin një vajzë, Ketin, që studionte në kolegj dhe Xhordanin që ishte në një klasë me mua. Unë flija në dhomën e Ketit, pasi ajo jetonte në kampus, por herë herë kur ajo vinte për pushime në shtëpi, transferohesha në dhomën e Xhordanit, duke perdorur një krevat portativ jo shumë të rehatshëm.

Keti ishte vajze e urtë dhe e sjellëshme. Kurse Xhordani ishte kapriçioz dhe i llastuar. Atij i pëlqente t’i shkonte gjithënje e tija, kështu krijonte konflikte me prindërit. Ai ishte djalë i bukur dhe i zgjuar, por ia varte mësimeve e kështu që kishte probleme edhe në shkollë. Prindët e tij, menduan se prania ime dhe rezultatet e larta në mësime, mund ta ndihmonin të birin që të përmirësohej. Dhe ç’është e vërteta Xhordani nuk zihej kurrë me mua, bile vija re, se më hidhte disa vështrime të ngrohta dhe miqësore.

Për krishtlindje Keti erdhi në shtëpi dhe unë u transferova si zakonisht në dhomën e Xhordanit. . Jashtë kishte rënë dëborë, gjë që nuk kishte ndodhur prej disa vitesh.Kjo e bënte festën akoma më të këndëshme. Në familje gjithësçka ishte përgatitur mirë. Pema ishte madhështore. Rreth saj ishin mbledur plotë kuti me dhurata. Më kishin blere edhe mua plot gjëra të nevojshme, gjë që nuk mund t’ia shpërbleja në të njejtën mënyrë. Xhordani më kish blerë një aparat fotografik, pasi e dinte se kisha ëndër për një të tillë. Pasi kishim ndenjur deri vonë e ndjenja veten të lodhur dhe mezi prisnja të shkoja në shtrat

Duhet të isha ngopur me gjumë, kur ndjeva si nepër gjumë, një afsh të ngrohët mbi fytyrën time. Hapa sytë pa kuptuar në se isha në ëndër apo në zhandër dhe pash të përkulur mbi mua kokën flokëverdhë të Xhordanit, por s’po kuptoja se çfarë donte aty në këtë orë. Si për të sqaruar veten thirra lehtë:

“Xhordan?”

Ai sapo dëgjoi thirrjen time, u largua me vrap në shtratin e tij. Unë u ngrita pak, e duke parë në drejtim të tij e pyes përsëri:

“ Xhordan! Kishe nevojë për gjë?”

Pikërisht atëhere filloi të qajë nën zë, gjë që më bëri akoma më kurreshtar. Prandaj u ngrihta dhe iu afrova shtratit të tij.

“Çfarë ke, Xhordan, ç’ka ndodhur?”

Ai, duke qarë, më ktheu shpinën dhe më thoshte, se atë nuk e do njeri, se është i vetmuar dhe se jeta i është mërzitur e të tjera si këto. Unë nuk mund të kuptoja se si një djalë i rritur midis gjithë të mirave ishte kaq i palumtur. U afrova më pranë tij, duke i thënë, se është i gabuar dhe se atë e duan të gjithë. Ai ktheu pak kokën nga ana ime e më pyeti:

“Po t’i më do?”

“Sigurisht.” Po më shikonte si për të vërtetuar në se i kisha thënë të vërtetën. pastaj pa pritur shtoi:

“Futu në shtrat se do të ftohesh!”

Ai bëri vënd në shtratin e tij dhe unë u futa. Ai u kthye nga unë dhe po më shikonte në gjysmë errësirë.

“ Vërtet më do?..Më do shumë? Ti je një mik i vërtetë…”Ndërkohë që fliste, duart e tij më përkëdhelnin flokët, gjë që më ngacmonte, por nuk doja t’i prishnja qejfin. Pastaj papritmas u afrua dhe më puthi. Unë nuk lëviza, pasi nuk dija si të veproja. Qëndrimin tim të heshtur ai e kuptoi si pranim, prandaj mori zemër të më puthte përsëri, por kësaj here më gjatë. Unë kisha mbetur në mëdyshje. Të refuzoja, mund të bëhesha unë fajtor për ngjarjen e të më zbonin. Të pranoja, nuk isha mësuar me gjëra të tilla. Gjëja më e mirë ishte të prisnja si do të zhvilloheshin ngjarjet.

Xhordani, pasi bëri provat e para, u tërbua fare. Filloi të më shërngonte e të më puthte me zjarr, duke kafshuar buzët e mija që nga natyra ishin të fryra dhe epshore. E ndjeva organin tim të ngrihej në një hop. Vura duart përpara që të mos takonte trupin e tij, pasi atëhere do të isha i mbaruar. Por mbi duart e mija nuk vonoi të mbështetej organi i Xhordanit, i cili gjithashtu ishte bërë dru. Ai filloi të shtyhej dhe kari i tij fërkohej mbi duart e mija, ndërsa puthjet nuk kishin të pushuar. Kisha filluar të ndjenja edhe unë diçka, por nuk isha i qetë. Ç’duhet të bënja: ta linja Xhordanin në qejfin e tij, apo ta kundërshtoja. Së fundi vendosa, që të mos e linja që të më komandonte ai. Në se ka qef të qihet, mirë, po ia bëj qejfin, por në se do ta provojë tek unë atëhere nuk do ta lë. Ky vendim më sqaroi mendjen dhe më bëri më aktiv. Hoqa duart nga përpara që t’i jipja liri karit tim të livadhiste mbi trupin e Xhordanit. Pastaj i hodha këmbën dhe i hipa sipër. Këtë rradhë fillova unë ta puth me zjarr që vinte gjithënjë duke u përflakur, deri sa e bëra që Xhordani të zhvishej lakuriq, shembull që e ndoqa shpejt edhe unë. Xhordani ishte i ri si unë , i freskët, i bukur dhe plot epsh. Ai më ishte ngjitur pas meje , sikur kish frikë mos i ikja. Në një farë mënyre më mendonte pronë të tij, ndërsa unë desha t’i provoj se ai ishte prona ime. Nga gjithë ajo që po ndodhte, ishte gati për të m’u derdhur, por unë nuk doja të mbaroja, pasi ai do të kërkonte përsëri dhe unë nuk e dija në se do të isha gati shumë shpejt. Prandaj që ta vonoja, fillova të mendoj për mësimet dhe klasën, por kjo më dërgonte në ngacmimin e vajzave të bukura që kemi në klasë. E hoqa mendjen nga ato dhe atëhere po më kujtoheshin djemtë e bukur të klasës. Ja p.sh. Xhoi, ishte një zezak shumë seksi, me trup sportiv,nga që merrej me not. Atij mund t’i fusnja me kënaqësi, pasi ishte i ngrohet nga natyra. Po t’i fusnje një qiri në vrimë me siguri do t’i dilte vetëm fitili. Po Kejsi. ah, lere mos e pyet. Edhe ai ishte goxha djalë. Prit, prit! Tani më kujtohet se si më shikonte kur po bëja dush pas orës së fiskulturës. Ai sikur po më hante me sy, kur më shikonte nën dush. Fundja edhe unë jam simpatik dhe këtë ma kanë thënë të gjitha vajzat me të cilat kam patur të bëj. Mos vallë ia kishte qejfi dhe atij?! U harrova Dejvidin, që është aq simpatik. Por lëre atë, se shkon shumë pas vajzave… Po sikur të rrijë nga që i pëlqen të jetë travestit. Hëm… Nuk vë dorën në zjarr për këtë, por do të ishte një kandidat imirë në se i pëlqen të qihet edhe ai.

Pa pritmas e ndjeva se kjo politikë po më bënte të qinja të gjithë klasën me rradhë. Atëhere fillova të mendoj për gjëra të tjera. Ndërkohë Xhordani më sjell në vete.

“ Si ke qejf?” më thotë. “Dëshëron të rri përmbys apo më këmbë të ngritura?”

“ Si e ke bërë herë tjetër.”

“ Nuk e kupton se kjo është hera e parë, prandaj po plasnja?”

Ndoshta me këmbë të ngritura i futet më mirë, mendova unë dhe këtë i propozova. Ai pa bërë fjalë ngriti këmbët.

“Bëje pak me xhel!” më thotë, “se kur kam provuar ta bëj me qiri, xheli më ndihmonte që të futej më kollaj. “

Për pak e pata majë gjuhës t’a pyes në se u tret qiriu, por e mbajta veten. Fundja ky nuk ishte Xhoi.

E bëmë me xhel si karin tim ashtu edhe vrimën e Xhordanit, i cili e hapi edhe me gishta që ta kishte më të lehtë kur i futej. Pas disa tentativash, sa fituam përvojë, filloi t’i futej. Xhordani po vuante dhe unë fillova të tregohesha më i kujdesshëm. e dija se e kisha të madh dhe sa do ta shikoje me dëshirë ishte vështirë kur e provoje. Pak nga pak kari im arriti deri në fund. Qendruam pak ashtu. Xhordani, pas dhimbjes së parë, filloi të qetësohej.

“ Sa të madh e paske!” më thotë Xhordani. M’u kujtua Kejsi dhe vështrimet e tij. Edhe ai e dashka një të palluar si Xhordani. S’po më pritej ora e fiskulturës që të lahesha pranë tij e t’ia tregoja kapitalin shtruar.

“ Luaj !” më thotë Xhordani dhe unë fillova ta pompoj.

Ai filloi të ofshai lehtas.

“Fute më thellë. Ashtu… Ti je vërtet miku im më i mirë. Oh ç’më kënaqe…”

Ndërsa ai po bënte qejfin e tij edhe unë kisha filluar të kënaqesha. “Ku paske qënë më parë” po mendoja me vete. “Tani je i imi, imi, imi…” Dhe sa herë mendoja për këtë e fusnja me forcë në vrimën e tij. Pastaj mendja më shkonte tek të tjerët. Një dy tre… Këtë për Kejsin, kandidatin më të afërt… Oh çfarë kënaqësie. Këtë për Xhoin dhe për trupin e tij fantastik. Oho, harrova Sandrinon, një meksikan simpatik. Ai ishte i vogël nga shtati, gjë që të lejonte ta përmblidhje me një dorë. Mirë kanë thënë: kur ke një partner ose duhet të përmbledhi ose ta përmbledhësh. Dhe Sandrino i tillë duhej të ishte pase e përmblidhje kollaj. Po tjetër kush është. U Aleku. Ai që qëndron në qoshe të klasës e nuk përzihet me të tjerë. Duket shumë individualist, megjithatë është nxënës shumë i mirë dhe konkurenti im i vetëm në mësime. Ah Alek, Alek. Po të zura ta vura, po më zure ma vure… Dale, dale, se kjo e dyta nuk ishte e parashikuar. Në këtë çast sperma ime shpërtheu vrullshëm në vrimën e Xhordanit. Ai po mbaronte nga kënaqësia.

Unë e nxorra dhe shkova në banjo të pastrohesha. Kur u ktheva e gjej Xhordanin ashtu siç e kisha lënë. Desha të shkoja në shtratin tim, por Xhordani më tregoi vendin bosh pranë tij.

U shtriva. Ai më hodhi dorën mbi mua:

“ Je i mrrekullueshëm,” më thotë. “Përse kemi humbur kaq shumë kohë, duhet ta kishim bërë që natën e parë…”

“ Pse s’ke provuar me ndonjë të klasës. Ka plot djem të këndëshëm…”

“ Nuk dua të ngatrrohem. Kejsin p.sh. e qin njerku i tij. Nganjëherë vjen me vula, nga që njerkut i pëlqen mazohizmi.”

“ U sa keq. Po ai pse hesht?”

“ E kush guxon të flasë. Sa të mbaroi edhe këtë vit e do të largohet nga shtëpia.”

“Po Xhoi. Edhe ai duket djalë i mrrekullueshëm.”

“ Ashtu është, por ai shkon me para, pasi ka nevojë për to.”

“Pse nuk thua se u qikan të gjithë në klasën tonë…”

“ Jo të gjithë, jo. “

“ Po Alek, çfarë mendon për të?”

“ Aleku është ndryshe. Thonë se kur ishte i vogël e kish përdhunuar shoferi i shtëpisë së tyre. I jati nuk desh të hapte namin e keq për të birin, prandaj e mbylli çështjen, duke e dëbuar atë nga puna. Kjo është arsyeja, që Aleku është pa shoqëri dhe kaq i mbyllur në vetvete.”

M’u kujtua diçka që kisha lexuar apo ma kishin thënë, për Frojdin, i cili kish konstatuar se një pjesë e mirë e djemëve Vjenez të familjeve të mëdha ishin përdorur nga shërbyesit e tyre, prandaj kishin komplekse nga të cilat ai duhet t’i çlironte. Dhe rruga më e mirë që të mos vuanin ishte, të pranonin të bënin jetën e tyre gej.

Kish shkuar vonë kur na zuri gjumi. Në mëngjes u zgjova me karin ngritur. Xhordani, kish mbështetur dorën dhe po ma fërkonte. u ktheva nga ai dhe nuk vonoi të më jipte puthjen e mëngjesit. Pastaj filloi ta kontrollonte organin tim me kujdes. Ai ishte dy duar dhe tre gisht i gjatë, me një kokë pak të ngushtë, që pastaj vinte duke u zgjëruar dukshëm, duke krijuar një bazament të fuqishëm. Xhordani, duke e parë, nuk po i besohej se e kish patur të gjithën mbrenda. Kështu e shpjegonte dhe dhimbjen e madhe që kish ndjer në fillim. Ndoshta kish qënë e favorshme forma konike, pasi koka,relativisht e vogël futej me lehtësi, e pastaj i linte vend trupit që të futej pak e nga pak. Duke e përkëdhelur, Xhordani u afrua e filloi ta lëpijë. Ai imi filloi të pulsoi, pasi e ndjente se po e përkedhelnin. Pastaj Xhordani, duke mos duruar më gjatë e mori në gojë, por vetëm kokën , pasi nuk mundi ta shtyrte më tej. Koka përplasej sa në njërën faqe në tjetrës sa herë që Xhordani e thithte ose e nxirte. Kjo ishte një formë e re kënaqësie që po provoja,kështu që nuk vonoi shumë të më derdhej në gojën e tij. Ai e përcolli farën time, megjithëse unë i thash ta pështynte. Por ai më tha se kish lexuar se kështu e bënin të gjithë gejt e vërtetë. Pastaj ajo kishte shije të mirë dhe ai s’donte të humbëte rastin ta provonte.

Dita kaloi shpejt. Të gjithëve i ra në sy se Xhordani ishte i urtë e i shtruar. Bile shpesh nuk i mungonte edhe mirësjellja. Të shtëpisë po bënin gjëza për të gjetur arsyen. Kur se unë e kisha të qartë se ishte koka e shkopit tim magjik, që kish bërë këtë mrrekulli. Të themë të drejtën edhe mua nuk më kish shkuar mendja se ai kishte një forcë të tillë.

Mbas dite, më duhej të merrnja një libër në dhomën “time”. I rash derës dhe dëgjova zërin e Ketit, që më ftonte të hyja. Ajo ishte e shtrirë mbi krevat vetëm me një këmishë të shkurtër që i zbulonte kofshët e saja të bukura.

Ajo më buzëqeshi. Dhëmbët e saja të bukura zbardhëllonin midis buzëve rozë.

“Më fal” i thash. “ Më duhet të marrë librin Buscalias “Living,Loving and Learning”.

“ Libër i këndshëm” tha ajo. “E kam lexuar disa vjet më parë. Po ti ke mësuar të dashurosh?”

“ Pak,” i them unë. Ajo qeshi pak me djallëzi.

“ Ke fjetur me tim vëlla?” pyeti ajo hapur. Unë u skandalizova. Mos vallë ka përgjuar se ç’kemi bërë mbrëmë. Por shpejt u binda që ishte vetëm një hamendje.

“Ç’të bën të mendosh se yt vëlla është gej?”

“ Se nuk i honeps femrat. Po ty të përlqejnë ato?”

“ Sigurisht.”

Ajo qeshi dhe më bëri shenjë të ulesha pranë saj. Nuk kisha përfunduar akoma në shtrat kur ajo mu hodh përsipër. Ishte si një mace e egër, që filloi të më shqyente me thonjtë e saj artifical. Nuk po kuptoja ku shkojë urtësia dhe maturia e saj. Sa hap e mbyll sytë e ndjeva veten të zhveshur, nën pushtetin e saj sundues.

Filloi të më puthte e të më kafshonte në të gjitha anët. Kisha frikë se do të më linte shenja të dukshme në qafë e gjetkë , që nuk do tija si t’i justifikoja nga ndonjë pyetje indiskrete. Dhe i pari mund të ishte Xhordani.

Duke u përpjekur t’a përmbaja, mendova se e vetmja mënyre qetësimi mund të ishte t’ia fusnja llozin brenda. Kështu që gjysëm me hirë e gjysëm me pahirë ia futa. Ajo thirri, por nuk e kuptova në se e kishte nga dhimbja apo nga kënaqësia. Ajo më tërhoqi fort pas vetes dhe unë fillova t’ia tundja me forcë në vrimën e saj.

Ajo herë pas here lëshonte pasthirma kënaqësie, që ishin kaq të larta se kisha frikë se dëgjoheshin në të gjithë shtëpin. Mirë se po ia bëja qefin, po ç’hall kisha që të humbja vendin e mikpritjes.

Sekrecionet e kishin lubrifikuar vrimën bollshëm, duke i dhënë lirin e duhur përmasave të karit tim që të lëvizte lirshëm në kanalin e saj. Ajo më ktheu dhe hipi mbi mua. Unë e mbaja për mesi për ta ndihmuar dhe ajo hidhej, duke thirrur si një fëmijë majë një loje, ndërsa ky imi i futej dhe i futej deri sa sperma shpërtheu vrullëshëm, duke më friksuar se mos për dreq mbetej me barrë.

Por nuk mjaftoi hera e parë. Duke thëne se i kish pëlqyer shumë kërkoi një herë të dytë dhe nga që nuk kishte të ngopur edhe një herë të tretë. Por unë që e kisha kaluar një pjesë të natës pa gjumë dhe që e dija që më priste një tjetër si ajo, nuk mund ta përballoja. Kisha përshtypje se në këtë familje ishin të gjithë nimfomanë.

Kur dola nga dhoma u ndesha me shikimin pyetës të Xhordanit. Ai kishte një pamje kaq të dëshpruar sa më erdhi keq për të.

“Është xheloz,” mendova me vete. I buzëqesha dhe duke i treguar librin i thash se diskutuam me Ketin për librin e Buscalias dhe se Keti kishte disa mendime intersante.

Ai po më shikonte me mosbesim. Kur u afrova pranë tij, duke më vënë dorën në fyt më thotë:

“ Të mbyta po të më tradhëtosh.”

Unë i pohova me kokë, duke menduar: O zot se e rreptë është dashuria.


Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

1 mendim pèr “Familja Mikpritese”

Lini një Përgjigje

Scroll to Top