Eter Dhe Bij - Tregim Erotik

Agimi e dinte se tani ditet e lumtura kishin perenduar. Megjithese perpiqej te mbahej sa me mire por megjithate ishte ndeshur gjithenje e ne deshtime. Keshtu me se fundi e fjeti mendjen. Ishte e kote te harxhonte emocionet e tij per t’u deshperuar me nje deshtim te ri. Djem te bukur kishte shume dhe ai mjaftohej per t’i soditur ose per t’i “nuhatur” kur i kalonin prane. Ndonjehere ndonjeri ishte kaq i sjellshem sa te ndalonte per te kembyer ndonje llaf, qe ishte shume larg nga ajo qae Agimi do te desheronte te bente, por edhe ai gjente rastin qe me buzeqeshjen e tij te hirreshme te kerkonte ndjese e te largohej. Ajo qe e habiste me shume Agimin ishte se kur gjithandej flitej per gay-t, ketu sikur ishin zhdukur. Nje dite, ndersa kthehej nga puna ne stacion hipi nje djale qe zuri vend tek plateforma e deres. Agimi e pa kalimthi dhe i beri pershtypje qimet e mjekres e te mustaqeve qe i kishin dale di gjemba, gje qe i kujtonte nje model ne reklamat e RAI-t. E pa nje cope here me ngulmim, bile nja dy here veshtrimet e tyre u kryqezuan, por ashtu koti, keshtu qe Agimi pushoi se veshtruari dhe u kthye nga dritaria. Ne stacionin tjeter pat levizje, por ai nuk denjoi te vinte re ndryshimet qe kishin ndodhur ne autobuz. Por sapo makina beri kolpon e pare, Grikori ndjeu nje gje te ngrohet e te forte qe u mbeshtet pas feleve te tij. Ai ngeli si i ngrire e nuk levizi, po ashtu nuk levizi dhe ai qe ishte pas tij. Ashtu te ngjeshur, mjaftoi nje levizje e vogel e Agimit qe gjeja e forte te mbeshtetej ne mesin e mollzave te Neptunit dhe sa here qe makina ecte ose ndalonte ajo ferkohej pas tij.Veshtroi me bisht te syrit per te pare se kush ishte pas tij dhe per çudine e tij zbuloi se ishte “fotomodeli” qe kishte admiruar pak kohe me pare. Ai kishte kthyer veshtrimin nga dritaria dhe me shume ftohtesi kishte tretur shikimin jashte, sikur asgje nuk i interesonte. Grikori u terhoq pak perpara, per te provuar ne se kjo qe po ndodhte ishte rastesi apo e qellimeshme, por nuk vonoi qe gjeja e forte te ngjishej pas tij se rishmi. Ne stacionin e tij ai mori te zbriste. Kur u rrotullua e preku me dore, jo pa qellim ne gjene e forte, duke perballuar veshtrimin çpues te djaloshit. Duke u shtyre midis njerezve ai zbriti dhe pa kaluar pak zbriti edhe djaloshi bukurosh. Ai shpejtoj hapin dhe erdhi prane Agimit e filluan te ecnin paralelisht. Agimi e ndjeu se i perkiste atij t’i fliste i pari. “Vape e madhe sot…”- “Ashtu vertet,veçanrisht ne autobuz, sikur te zihet fryma”. “Ti je student?”. “Po. Arkitekture viti i dyte”. “Paske dege te bukur.”. ” Po, por kerkon shume pune…” “Po ju?”. “Une jam piktor…Pranon te pijme nje kafe se bashku, apo nuk ke kohe?” “Mund ta pime se dhe mua me eshte thare goja.” U ulen ne nje lokal te parendesishem, por qe nuk kishte njerez. Porositen kafet dhe filluan te bisedojme per gjera te pergjitheshme, pastaj se si ishte me pikturen, pasi nje arkitekt i mire duhet te jete edhe nje piktor i mire e keshtu me rradhe. Djaloshi e pyeti per emrin, por ai emer nuk i thonte gje, megjithat beri sikur e kishte degjuar. Kurse djaloshi tha se quhej Tani e keshtu vijuan biseden e nisur. Per secilin qe do t’i shihte nga larg do t’u dukej sikur ato ishin babe e bire e po bisedonin ngrohet me njeri tjetrin. Agimi i tha se i kishte bere shume pershtypje mjekra e tij e veçante dhe u ankua qe nuk kishte n je aparat me vete qe ti bente nje fotografi e pastaj t’i bente nje portret. Tani i dha zemer duke i thene se mund te takoheshin nje here tjeter dhe me se fundi Agimi i propozoi, se po te donte mund te shkonin ne studion e tij qe ndodhej aty prane. Kur shkuan, Tani u terhoq menjehere pas pikturave dhe fotografive qe Agimi kishte bere. Me sa duket ai e njihte pak boten e artit, pasi pikurat ishin mjaft te bukra, si edhe disa fotografi artistike me drite-hije qe paraqisnin etyde djemsh e vajzash te reja. Pastaj Agimi e pyeti ne se i pelqenin dhe Tani mburi disa prej tyre. Pastaj erdhi propozimi qe t’i bente nje foto edhe atij. Tani po rrinte fillimisht me medyshje, pastaj sikur mori nje vendim te papritur dhe u zvesh menjehere, deri ne te mbathurat slipe, pas te cilave formohej nje gunge e madhe vertikale. “Hajde Tani, sa e paske…” Tani qeshi:”Vertet thua?” “E ndjeva qe ne autobuz qe ishe kaliber”. “Edhe mua m’u duk se t’u lezetua…” “Tani! Me duket se mund te kuptohemi bashke. Ma thuaj sinqerisht ne se te pelqen… ?” Ai e pa me kurreshtje dhe i tha. ” Une jam 20 vjeç, kurse ti rreth 60, keshtu qe 60 nuk futet asnjehere tek 20.” Agimi qeshi:” Por 20 futet trehere lirshem tek 60.” Tani qeshi dhe i tha se u moren vesh. Pa e zgjatur, Agimi u zhvesh, Ai kishte emocione sepse mendonte se ashtu i zhveshur trupi i tij do te ishte skandaloz ne krahasim me rinin e Tanit, por nuk vonoi qe Tani t’i thonte se ishte tip shume interesant dhe se pamja e tij bente qe t’i ngrihej mire. ” Agimi u kthye dhe pa perballe tij nje kar fantastik qe e priste i ngrehur per t’i dhene kenaqesi apo per ta torturuar. Agimi i nxori kremin dhe prezervativat te cilat kishin kaq kohe qe i kishte blere e nuk i kishte perdorur, aq sa kishte frike se mos griseshin. U shtruan ne divan. Agimi ra pembys dhe Tani filloi t’ia lynte vrimen me krem. Pastaj edhe prezervativin e tij. “Mos u tremb se e bej ngadal, megjithate me thuaj po te dhembi shume. Pasi Agimi e hapi pak vrimen e tij, Tani shpejtoi te afronte koken e karit te tij karakteristik:: koka e vogel e trupi i trash. Keshtu koka u fut kollaj e pastaj trupi i beshem filloi te hape vend per tu futur ne vrime. Agimit i dhimbte nga qe ksihte kohe pa e provuar, megjithate qendronte me vetmohim ne heshtje. Kurse Tanit çuditrisht filloi t’i pelqente tmerresisht. Ai e kishte bere edhe here te tjera me te rinj, por kesaj here sepse po i dukej ndryshe. Ndoshta vrimat e ngushta te te rinjeve e torturonin, ndersa tani e ndjente qe vrima pershtatej kollaj me formen e karit te tij vigan. Ai vijonte t’i shtonte krem rreth vrimes qe ajo te zbutej e te lejonte futjen e mikut me me lehtesi. Nuk u deshen shume perpjekeje dhe Tani e ndjeu se ishte i tere mbrenda. Ai kerkoi qe Agimi te ngrinte pak vithet dhe pastaj beri nje sforcim te ri per te shkuar akoma me tej. Tani i dukej qe kishte arritur kufijte e kenaqesise. Filloi te pomponte me force dhe kari i dukej se po i pelciste nga damaret e fryra te gjakut te cilat duke qarkulluar e perhapnin kete kenaqesi ne te gjithe trupin. Ah, Tani vijonte te ishte i eger ne qirjen e tij. Atij i dukej sikur po provonte kete gje per here te pare dhe s’po gjente shpjegim se pse po indodhte kjo. Kur i kish shkuar mendja ne fillim iu duk thjeshte nje aventure, por tani po i dukej me te vertet seks i mirefillte. Pasi e derdhi nje here, ai nuk levizi nga vendi, bile Agimi nuk po kuptonte se ç’po ndodhte. Kur Tani filloi te pomponte perseri, ai e kuptoi se tani po provonte kenaqesine e dyte. Derdhja e dyte zgjati, por Agimi e ndjente se, megjithese e ndjente veten te lodhur, kjo e dyta ishte qirja e vertet. Tani derdhi nje lume fare. Sa keq qe e kishte bere me prezervative, se ne kohen e tij qiheshin pa kellef dhe atehere ishte kenaqesia e vertete. Pasi u pastruan, Tani u afrua dhe i dha nje te puthur ne buze, gje qe nuk e kishte bere ne fillim. “Me kenaqe…” i tha. “Nuk e mendoja se per moshen qe ke, te ishe kaq i kendeshem. Kam qire kaq djem te ri, te cilet here me naze e here me vickela, disa gjuhegjate e thshethemaxhinj, por me ty perveç kenaqesise kam edhe sigurine se fjala nuk shkon jashte kesaj dhome, prandaj isha i çlireshem krejtesisht. Desheron te vij prap?” “Edhe pyet?” .”Me jep numrin e celularit qe te merremi vesh me pare.” “Mirupafshim baba…” u tall Tani. “MIrardhsh bir…Ne “shtepi” je i mirepritur” Tani i nxori gjuhen si kukit e internetit e keshtu u ndane si miq.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top