Emancipimi - Tregim Erotik

Në lagjen tonë zuri vend një familje e ardhur nga malësia. Ato ishin prindërit dhe katër vëllezër. Blenë një shtëpi të vjetër dhe në qoshen e oborrit ku ndodhej një dhomë qerpiçi, hapën një derë dhe e transformuan në kafene. Shihja disa fytyra të dyshimta, që kthenin nga një gotë, mbrëmje te zhurmshme që na linin pa gjumë, por kishin qene të përkohshme, sepse vëllezërit një nga një filluan te zhduken dhe të emigrojnë ne vende te ndryshme, për të punuar. Në fund mbeti vetëm vëllai i vogël, dhe prindërit. E shikoja atë djalosh me flokë kaçurrela që rrinte ne derën e dyqanit, por që tashmë frekuentohej nga pak njerëz. Ndaloja dhe bënim pak muhabet. Kur e pyesja se çfarë do të bënte më tej, ai përgjigjej se shpejt do t’i vinte radha edhe atij. Shpresonte se mos shkonte në Londër ku ishte vëllai i madh dhe ku mendonte se do të ishte më mirë.

Po mirë mor Kujtim, çfarë mendon se do të besh. Ti gjuhën nuk e di, ndonjë shkollë nuk ke,e mbarove të mesmen?

Jo, se kam mbaruar, më ka mbetur viti fundit. E sheh pra. Tani shkolla sa vjen e bëhet më e vështirë…

Kështu vazhdonim bisedat dhe e ndjeja që isha i mirëpritur. Ai më bënte kafe dhe donte që të më mbushte ndonjë gotë rakie, që duhet ta pija pa derman. Ndonjëherë i beja pyetje seksi dhe ai turpërohej se ishte djalë i thjeshtë. E pyesja në se kishte djem që e bënin ndërmjet tyre dhe për çudinë time ai pranoi se kishte. Po ku e bëjnë ? e pyesja me kureshtje. Kur shkojnë për të kullotur bagëtitë. Vajzat i përzënë që të shkojnë në lëndina të tjera, kurse djemtë fillojnë ti bien me dorë ose zgjedhin ndonjë nga të rinjtë dhe e bëjnë me të. Po me ty e kanë bërë? Jo bre…E shikoja që qeshte nën buzë dhe fytyra i merrte një shkëlqim,të çuditshëm, që mua më pëlqente shumë. Pastaj e ngacmoja përsëri dhe ai pranonte se te gjithë e provonin me radhe. Pra e paske provuar? Ai i bënte dredha përgjigjes, por ajo mbetej e kuptueshme.

Ndonjëherë ndalonte tek dera e shtëpisë sime dhe aty ndërronim nja dy fjalë. Kështu isha bërë një nga miqtë e pakët që ai kishte. Një ditë po kalonte aty pari dhe sa më pa ndaloi. E ftova të hynte brenda dhe ai pranoi menjëherë.

Në dhomë u ul në divan. I mbusha një gotë me një pije të huaj, të cilën nuk donte ta pinte , se i dukej e fortë në krahasim me rakinë e butë, që ata pinin. Isha ulur pranë tij e po pinim bashkë.

Qenka e fortë,- më tha . mos e pi dhe ia mora nga dora dhe e vura mbi tryezë. Pastaj e pyeta se çfarë i pëlqente. Asgja,-me tha.

Kujtim , je fort i bukur,ose së paku ti më pëlqen shumë.

Edhe ti më pëlqen se më dukesh ndryshe nga të tjerët.

Vërtet thua? Si të të falënderoj për fjalën e mirë… dhe pa pritur përgjigje u afrova dhe e putha. Ai nuk luajti nga vendi. Kjo më inkurajoi për ta puthur përsëri, e përsëri… ai ngriti kokën e më pa në sy. Kam qejf ta bëj me ty… Përse kështu. Të thash se më pëlqen, por për më tepër dua ta provoj me një djalë qyteti që i di këto punë, se ne kemi bërë vetëm lojëra kalamajsh. E putha përsëri fort në buzë me një thithje të gjatë dhe pafrymëlënëse. Kur u ndamë ai më thotë: Kjo qenka puthje dhe po lëpinte buzët.

I futa dorën në mesin e shalëve dhe ndjeva karin e tij të ngrehur.

Shiko Kujtim, e ke menduar mirë për atë që kërkon të bëjmë?

Sa herë e kam ëndërruar atë punë me ty dhe tashti nuk dua të humb këtë rast. Atëherë fillova t’ja hiqja pantallonat me shpejtësi dhe ia nxora karin jashtë. Ai ishte i bërë synet dhe kjo e bënte paraqitjen më të bukur.

Si ke qejf ta bësh? Si të duash ti. Pa u menduar gjatë i ngrita këmbët dhe përpara meje u hap porta e parajsës. Një vrimë e vogël e kuqe xixëllonte në midisin e feleve të tij të vogla. E leva dorën me shumë pështymë dhe fillova ti fërkoja vrimën. Kur tentova t’i fusja gishtin ai reagoi se i dhembi. Po ti si e paske bërë, kur nuk po pranon as gishtin. Të thash punë fëmijësh, e takonim tek njeri tjetrin dhe i binim me dorë deri sa derdhej.

Tani do të dhembi kur ta fus. Ndoshta do të ndërrosh mendjen.

Jo,jo, dua ta provoj.

Atëherë vazhdova ta zbusja vrimën dhe kur ajo filloi të hapej, afrova kokën e karit tim dhe e shtyva lehtas. Ai ofshani, por nuk tha ta hiqja. Duket kishte vendosur ta duronte me vetmohin. Atëherë fillova t’ia bëja më me kujdes, duke bërë pushime të gjata, deri sa dëgjova të thotë:Tani hyri…

U afrova pranë tij dhe e putha. Të njëjtën gjë bëri edhe ai. Si dukesh? Vazhdo se më pëlqen. Merrja me mend se sa i pëlqente, por unë vazhdova, lehtë e me ngadalë. Pastaj fillova ta bëja më shpejt deri sa arriti kulmin e pallimit dhe rashë mbi të, duke mu marrë fryma.

Pasi ndenjëm kështu një copë herë, u ngritëm dhe u pastruam. Kujtimi desh të vishej.

Prit,- i thash. Do ta bëjmë prapë?! Po më mirët ta lemë për një ditë tjetër, se po më djeg vrima.

Jo,jo. Desha që ta provoje edhe ti…Ai mbeti si i hutuar. Tani e ke radhën ta fusësh ti…

Atij i shkëlqeu fytyra. Zumë pozicion dhe ai filloi të bëj të njëjtat veprime si i kisha bërë unë. Pak nga pak e futi pallën e tij të madhe dhe filloi të palloj si në herë vaktit, siç thonin të moshuarit.

Akti që sapo bëmë nuk kishte ndikuar në shpejtimin e ereksionit të tij, sepse i zgjati mjaft deri sa iu derdh. Nga ofshmjet dhe veprimet e ndeja që ishte fort i lumtur. Po mendoja me vete, sa pak gjë duhet që ta bësh tjetrin të lumtur.

U ndamë. Më premtoi se do të vinte përsëri. Dhe e mbajti fjalën. Ne u larguam nga ajo lagje dhe kështu që nuk më binte rasti ta shikoja. Një ditë, kur kalova andej pash që dera e lokalit ishte e hapur, por ai kishte ndërruar destinacion. Ishte një dyqan zejtarie. U afrova dhe picërova sytë për të parë në errësirën e dyqanit. Ishte një artizan që po punonte. Më tha se ishte kushëri i tij. E pyeta për Kujtimin ç’behej dhe ai tha se, më së fundi e kishin rregulluar të shkonte në Angli dhe i ka punët mjaft mirë, se i dërgon mjaft para familjes.

Unë qesha. Kujtimi ishte shumë djalë për shtëpi dhe po më vjen mirë që ia paska dalë në krye…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top