East Boulevard - Tregim Erotik

Pushimet e verës m’u duken të gjata e të mërzitshme. Po prisnja përgjigjet e aplikimeve që kisha bërë, për t’u futur në kolegj, pasi kreva vitin e fundit në një shkollë amerikane. Disa kushurinj në NY. më ftuan të qëndroja me ta, e ndoshta të gjenja ndonjë punë që të kisha ndonjë para nepër duar. Nga shtëpia nuk mund të shpresoja shumë, se edhe ato ishin ngushtë dhe për më tepër duhet të më mbidhnin një pjesë të shumës që më duhej për kolegjin.

Banesa e kushurinjëve ishte pranë Bulevard East, që ishte i mbushur me dyqane, të cilat unë i vizitoja një nga një me shpresë se mos më ofronte njeri ndonjë punë. Por deri atëhere nuk kisha patur sukses. I lodhur u ula në njërën nga bankinat në trotuar, për të menduar se çfarë duhet të bëja më tej. Mbrëmja po afrohej dhe e ndjenja se ishte edhe kjo një ditë e pa suksesëshme.

Me këto mendime në kokë vura tre djem që po afroheshin. Më bëri përshtypje se njeri prej tyre kishte tre bishtalecë të gjatë, dy prej të cilëve i rrëshqisnin anash dhe i treti mbrapa. Duke e parë me kurreshtje, vë re se të tre ishin latino me trupa të hedhur e shumë të pashëm. Por ai i mesit ishte me të vërtet mahnitës. Ai e vuri re shikimin tim ngulmues e më buzëqeshi. Pa dashur i buzëqesha edhe unë. Ai eci dhe kur kaloi pranë filloi të kthente kokën për të parë se si po i shoqëroja me vështrimin. Tim. Kurse dy shokët e tij ishin indiferentë.

Në kthesën e rrugës ai bëri një shenjë me kokë, sikur do të më thonte: “Eja!”

Mbeta për një hop me mëdyshje, por kurreshtja me bëri të ngrihem e t’i ndiqja pas. Sapo mora kthesen e pash djaloshin me bishtaleca të pështetur pas murit, pak hapa më tej. Kurse shokët e tij ishin duke ecur diku më tej. U afrova drejt djaloshit, i cili po më buzëqeshte, duke më inkurajuar të afrohesha. Kur erdha pranë tij më thotë:

“ Hë bukurosh, ç’të pëlqeu kaq shumë tek unë?”

“ Flokët. Nuk kam parë meshkuj me flokë kaq të gjatë.”

“ Vërtet thua? Ke dëshirë të shohësh edhe gjëra të tjera tek unë. Vë bast se do të mahnitesh.”

E kuptova ku e kishte llafin, por nuk po dija si t’i përgjigjesha. Por ai nuk më la të mendoja gjatë.

“ Po të pëlqeu eja të qëndrojmë pak kohë së bashku dhe të premtoj se do të jetosh në botën e çudirave.”

“ Vërtet beson se mund të më çudisish?”

“ Nga përvoja personale, besoj se po.”

Përsëri kisha mëdyshjet e mija. Së pari një propozim kaq direkt, nuk më ishte bërë kurrë ndonjëherë më parë. Pastaj, kush e dinte se çfarë njerzish ishin.

Djaloshi, sikur e kuptoi mëdyshjen time e më thotë:

“ Mos ke frikë. Jemi djem të mirë, që kërkojmë vetëm pak argëtim.”

“ Unë jam student, me xhepa të shpuar…”

“ Ashtu jemi edhe ne. Eja, mos ki frikë!”

Filluam të ecim. Ai ishte një hap para meje, ndërsa unë po e ndiqja me një mal dyshime. Por tani kjo punë kish marrë rrugë dhe unë isha bërë mjaft kurreshtarë e nuk doja të humbisnja këtë rast.

U futëm në një si magazinë, që nuk ishte shumë e madhe. Në fundin e saj ishte një derë që të shpinte në një dhomë ku ishin tre shtrate të pa rregulluar, që duket ishte banesa e tyre. Në mure ishin disa fotografi djemsh me trupa muskuloz si edhe disa fotografi aktorësh. Më bëri përshtypje një fotografi e madhe nudo e Leonardo di Caprios.

“ Të pëlqen?” më pyeti djaloshi.

“Ehe.” pohova unë. Do kisha shumë qejf ta kisha një herë në dorë e ta bëja me të.”

“ Pse s’bëhesh artist edhe ti që t’a kesh pranë.”

“ E kush më bën?”

“ Me bukurin që ke mund të robrosh ndonjë producent që pasi ta ketë bërë disa herë me ty të të propozoi një rol në ndonjë film.”

“Apo porno film”

“Ndoshta dhe ashtu.”

“Por edhe kjo s’ është e lehtë. Kam provuar të gjej ndonjë film të tillë por pa sukses.”

“Ndoshta do ta gjesh.”

Erdhën edhe dy shokët e tjerë. Ato filluan të flisnin spanjisht me njëri tjetrin, por nga që flitnin shpejt, kuptimi i fjalëve më rrëshqiste, pa ç’ka se ndonjë fjalë ngjasonte me italishten. Por kuptova se djaloshi, me të cilin fola, quhej Pedro. Ai u kthye nga unë dhe më thotë:

“Ke marrë pjesë në ndonjë seks-grup me shumë vetë? Ke për t’u kënaqur, ke për të parë. Por të mos humbim kohë!”

Pas pak ishim të gjithë të zhveshur. Perdro, që ishte mburrur se e kishte të gjatë, nuk kish kushedi çfarë, por një kar adoleshenti të zhvilluar. Kurse njëri nga shokët kish një kar të trash e të bëshëm që të ngjallte frike. Unë ia bëra të qartë se preferoj vetëm seksin e sigurtë, gjë që do të thonte se të gjithë do të përdornim preservativa dhe ato e pranun këtë kusht.

Pedro më tregoi një stol të gjatë që e përdornin për fitness e më tha që të shtrihesha në shpinë. Alberto, që kishte një zë karakteristik, u përkul e pa ceremoni e mori në gojë karin tim rrathëprerë. Ai filloi ta lëpinte e ta gëlltiste gati të gjithë, gjë që dëshmonte se ishte një cocksucker i përkryer. Kurse ai tjetri, karmadhi, që quhej Alonsi, zgjati karin e tij të bëshëm drejt gojës sime. Fillova t’ia lëpinja me gjuhë, por ai kishte dëshirë ta fuste kokën në gojë, duke e mbushur të gjithë hapsirën e saj.

“Dhëntë zoti që të mos i mbushet mendja që ta shtyrë më tej” po mendoja me vete.

Kurse Pedro kish punë me vrimën time. Ai, pasi e lëpiu mirë e mirë, sa të njomej nga pështyma, futi gishtin e vogël e filloi ta hape me kujdes. E ndjeva se si ndërroi gishtin me një më të madh e më së fundi, kur mendoi se ishte hapur mirë, provoi të fuste karin e tij të hollë e të gjatë. Ishte shumë i kujdesshëm në veprimet e tij, kështu që nuk e ndjeva shumë dhimbjen e fillimit. Ishte krijuar një situatë që nuk di si ta përshkruaj. Isha i zënë në të gjitha anët e secili punonte për llogarin e vet. Kjo ishte e re për mua, pasi nuk kisha patur rastin të kisha të bëja me më shumë se një partner. Pastaj Alonso e nxori nga goja ime, ndërkohë që Pedra u zgjat që ta merrte ai në gojë. Kishim vazhduar kështu për një kohë, kur të tre u larguan, për të krijuar një figurë të re. Alberto u shtri poshtë dhe Pedro ia futi. Alonso ia mbante në gojë, ndërsa mua s’më mbeti tjetër vetëm se t’ia fusnja Pedros. Bytha e tij zeshkane më tundonte shumë. Ai i kishte bythët të vogla dhe vrimën lart. Kjo e bënte një bottom të përkryer, pasi i futeshe lehtë, në ndryshim me ato që e kanë vrimën poshtë dhe i futej me vështirësi. Kjo qirje dyfishe kishte marifetin e vet. Unë u tërhoqa pak që t’i jipja liri Pedros të lëvizte, kështu që kur ai ia nxirte Albertos, i imi i futej atij. Ishte si një lloj mekanizmi që duhet të vepronte në sinkronizim të plotë. Kjo vazhdoi deri sa m’u derdh. Pastaj i erdhi rradha Alonsos, që të provonte ta fuste. Unë kisha frikë ta provoja, pasi nuk e duroja një përmasë të tillë. Kurse Alberto duket ishte mësuar dhe e përballoi me lehtësi sfidën seksuale. Kur ai e kish futur të gjithë mbrenda Alberto po ofshante nga kënaqësia, ndërsa unë e Pedro filluam të putheshim për kënaqësinë tonë.

Pedro ishte djalë me të vërtet i bukur. Kish një palë mustaqe të holla e të buta, që sapo i kishin dalë. Sytë e tij të zinj e të shëndritshëm ishin kaq magjepës sa po t’i shikonje për një kohë të gjatë mund të të hipnotizonin. E gjithë fytyra rezatonte rinin e tij dhe kënaqësin që i jipte seksi dhe unë ndjehesha shumë mirë pranë tij. Po kafshoheshim në buzë e po përzienim gjuhët tona. Ndërsa putheshim me zjarr, me dorë shtërngonim karin e njëri tjetrit. Kisha dëshirë ta provoja përsëri karin e tij, kështu pasi i vumë një- prezervativ të ri dhe e luem me “Gaylub” i kalërova, duke bërë që kari i tij të futej i gjithë mbrenda. Pastaj duke u mbështetur mbi gjunjë fillova të lëviz , duke ndjerë kënaqësin e seksit të tij, gjë që po e provonte edhe ai. Pas pak atij iu derdh. Atëhere më erdhi radha mua. E ktheva përmbys dhe ia futa. Ta bëje me të ishte kënaqësi dhe mua më kishte magjepsur. Nuk vazhdoi gjatë dhe e ndjeva që po më derdhej. Ishte pikërisht atëhere që papritur Alonso futi karin e tij të bëshëm në vrimën time. Ajo vërtet ishte hapur dhe e lubrifikuar por përmast ishin të tilla sa të ndjeje dhimbje me ulurima. Ndaj kësaj përmase vigane, m’u desh një copë e mirë kohe, që të mësohesha. Kështu derdhje pas derdhjesh ishte bërë natë. Më vinte inatë që nuk po më vinte përsëri që t’ia fusnja Alonsos. ‘Ai ishte një djalë sportiv, pak më i madh se ne të tjerët, por që shkrihej kur qinte. Kandidat për t’i rënë doli Alberto, i cili nuk vonoi ta kishte nën vehten e tij. Ai filloi të përpëlitej nga që ishte i ngushtë, por Alberto nuk ia nxorri deri sa bëri krejtësisht qejfin e tij.

U Pedro më përcolli deri tek udhëkryqi. Shtërnguam duart miqësisht. Do të kisha dëshirë të rinja më gjaët me të, por ai më tha se do të fillonte punën. I dhash numurin e telefonit që të më lajmëronte për një takim të mundëshëm.

“ Do të shihemi ?“

“ Do të shihemi?”

Qëndruam pak në heshtje. Ishte një simpati e ndërsjelltë që kish lindur që në shikimin e parë.

“ Më fal, por duhet të iki. Duhet të sillem me shokët, se mos gjejmë ndonjë mik, që të na rregullojë bilancin e pagesave”, më tha Pedro duke më thënë mirëupafshim me buzëqeshjen e tij magjike.

“ Paç fat miku im! See you again”.


Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top