E Kisha Gabim - Tregim Erotik

Sapo kisha marrë një porosi për të bërë një shtatore, që do të vendosej në një shesh të kryeqytetit dhe më duhej një bashkëpunëtorë, që të më ndihmonte në punët e rëndomta. Një koleg më rekomandoi njërin nga studentet e tij, që sapo kish mbaruar Liceun Artistik dhe që e konsideronin si një nga më të talentuarit. Ai do të përgatitej për konkursin e shkolles së larte, kështu që puna në një studio vetëm se do ta ndihmonte.

Kur erdhi, më tha se e quanin Ergys, por shkurt e thirrnin Ergi. Ishte një djalë shtat hedhur dhe shume simpatik. Ajo që më bëri më shumë përshtypje, qe qeshja e tij e çiltër, që pothuaj se vazhdimisht i qendronte në buzë.

Isha i kënaqur nga puna e tij, se ishte i papërtuar. Kur donim të pushonim shkonim për të pirë ndonjë kafe së bashku. Kur ndodhte që më vinte ndonjë shok, ai mbetej ne studio, duke pare albumet ,që kisha mbledhur ngado që kisha shkuar.

Një ditë që qe një rast i tillë, kur u ktheva e gjeta të shtrirë në divan me një album që e mbaja pak sekret, pasi ishte me djem nudo. Nuk do të kishte ndonjë gjë të veçantë në se ato nuk do t’i kishin karet e ngrehur.

Kur më pa u ngrit në këmbë si i z[n[ n[ faj. Xhinset e tija t[ ngushta nuk ia fshinin formën e fryrë të karit të tij, gjë që nuk shpëtoi pa më rënë në sy.

“Qënke i eksituar” i them.

Ai buzëqeshi i turpëruar.

“Aty s’ka ndonjë gjë të madhe, por shih atë që ndodhet në dollapin e raftit.”

Ai hezitoi për një çast, por pasi i dhash zemër ai e hapi dhe e nxorri një libër të trashë që ishte i gjithi me skena seksuale midis meshkujve. Ai filloi ta shfletojë dhe unë po vija re kujdesin me të cilin i shikonte. Kur arriti në një faqe të caktuar u hodh përpjetë.

” Jo kjo nuk është e mundur!”

” Çfarë nuk është e mundur?”

” Ja kjo fotografi. Me siguri eshte ndonjë truk.”

U afrova ta shikoj atë që i kish bërë përshtypje dhe pash një foto të njohur për mua. Në të që paraqitej një bythë, në vrimën e së cilës ishin futur njëherësh dy penis me kalibër të madh.

” S’ka ndonjë gjë të jashtëzakonshme. Aty mund të gjesh edhe fotografi që i kanë futur në vrimë krejt dorën ose një shkop bejsbolli. ”

Ai po më shikonte me dyshim se mos po tallesha.

” Shihe vet po deshe. I ke aty më poshtë.”

Kërkoi pak dhe i gjeti. Ishte me të vërtet shumë i habitur. Pastaj me një farë preokupimi po më thotë.

” E kuptoj që e bëjnë, por si pranojnë të ekspozohen në këtë mënyrë, që t’i shohin të gjithë?”

” Pse ti i njohe?”

” Jo.”

” As unë.”

Ai qeshi.

” Duket ti mendon se këto gjëra mund të bëhen në fshehtësi. a nuk të duket si shumë hipokrite?”

” Sigurisht.”

” Shekspiri në një sonet thotë: Ç’të drejtë kanë sytë e botës së pasinqertë të ma mohojnë e të ma dënojnë lirinë. Në qofsha unë i lig, a s’janë më të ligj të tjerët që ç’shohin tek unë të bardhë e nxijnë?”

” Bukur e ka thënë, por fatkeqsisht jetojmë në një shoqëri që për gjëra të tilla të shkatrron. ”

” Prandaj ka kaq shumë që e bëjnë dhe të gjithë e fshehin.”

Ai bëri një shenjë me kokë sikur donte të thonte: ” Ashtu është.”

” Shihe këtë këtu si e ka mbërthyer.”

” Duke pozicion falso, se s’më besohet t’a bëjnë në këtë mënyrë.”

“Pse si duhet bërë?” e pyes unë.

” Drejtë. Duke i hipur sipër ose duke i ngritur këmbët.”

” Pse kështu e bën ti.”

Ai e ndjeu që u zu në fjalë e shpejtoi të thotë, se kështu ia merrte mendja.

” Thuaj të drejtën, se mbetet midis nesh: E ke bërë ndonjë herë?”

Ai u përtyp pak, pastaj sikur t’i mbushej mendja pohoi se, e kishte bërë vetëm një herë, kohë më parë.

” Çfarë ishe top apo bottom? ”

” Si top apo bottom?

” Ia kishe hipur apo ta kishte hipur. Apo sipas fjalës popullore: Ato maja rripa rripa, njëherë ma hipe, një herë ta hipa.”

” Sigurisht që isha sipër.”

” Eh, ajo tjetra është më e vështirë të pohohet.”

” Ee… ashtu është.”

” T’a kanë thën se je një djalë i bukur tamam për atë punë? ”

Ai qeshi.

” S’ka qënë rasti.” shtoi ai.

” Ja po ta them unë.” dhe duke zgjatur dorën e ledhatova në faqe.

” Më lejon të të puth?”

Ai nuk foli dhe duke e konsideruar heshtjen si aprovim u afrova dhe e putha në buzë. Ai nuk lëvizi. E putha edhe një herë më gjatë e pastaj, duke zgjatur gjuhën preka buzët e tij. Ai hapi gojën dhe gjuha ime preku të tijën.

U puthëm për një kohë. E ndjenja se si i ishte ngrehur, sikundër edhe i imi. Zbrita dorën dhe fillova t’ia fërkoj e ai mbyllte sytë nga kënaqësia.

” Ke dëshirë ta bëjmë?”

” Mbylle derën!”

Kisha harruar se të gjitha këto “lodra” po bëheshin me derë hapur.

Pasi i vura llozin derës u ktheva tek Ergi, i cili më priste në këmbë. I hoqa fanelen e hollë për t’i zbuluar gjoksin muskuloz që nuk e prisnja të ishte i tillë. U përkula për t’ia puthur thumbat e sisëve e për ta kafshuar pak për eksitim dhe rezultati qe i menjëhershëm.

Ai më zbërtheu këmishën, e më ndihmojë të hiqja edhe kanatieren. Pastaj secili hoqi pantallonat. Ai mbante slipe të holla ndën të cilat shtrihej kari i tij i gjatë e i formuar. Ai priti t’i hiqnja unë i parë të mbathurat, që të më pasonte edhe ai.

U shtrimë në divan e filluam të puthemi përsëri. ai bënte disa thithje të këndëshme, që pasoheshin nga të mijat, duke bërë konkurencë se kush i bënte më epshore. Më duhet të pranoj se shumë gjëra ai i bënte më mirë. Aty rrotulloheshim, duke më hipur herë ai dhe herë unë e duke vazhduar lojrat e seksit, deri sa më lajmëroi se ishte gati t’i derdhej. Atëhere shpejtuam të merrnim pozicionin e duhur. Unë palosa jestikun dyfish dhe e vura poshtë vetes , që pozicioni të ishte më i volitshëm, ndërsa ai duke e lyer karin e tij me pështymë e ngjeshi pas vrimës dhe e shtyu që ta fuste. Mua, megjithëse e kisha bërë shumë herë, përsëri më dhëmbi. Nuk u mësova që nuk u mësova me dhimbjet. Duket që kam mbetur ende shumë i ngushtë.

Ergi e futi deri thellë e pastaj pyeti në se ndjehesha mirë.

” Qëndro pak!” i themë sa të mësohem.” Pas pak dhimbjet filluan të paksohen, duke ia lënë vendin kënaqësisë. Erdi, ndërsa filloi të më pompojë zgjaste njëherësh kokën që të më puthte. Ndonjëherë ai e nxirte krejtë nga vrima karin e tij për t’a futur mbrenda përsëri, me forcë. Pas disa çastesh ai e shpejtoi ritmin, deri sa ndjeva farën e tij të shpërthente mbrenda meje. Duhet të kishte shumë spermë pasi e ndjeva se pati katër apo pesë gjuajtje.

” Duket se paske kohë pa e bërë që paske mbledhur kaq shumë spermë.”

” Kështu kam zakonisht,” më thotë ai duke e nxjerr.

E përsëritëm këtë lojë edhe herë të tjera. Tentova që t’ia fusnja edhe unë por ai gjithënjë më bënte dredha. Kur erdhi konkursi e ndihmova me shokët e mi që të fitonte, kështu që filloi shkollën dhe nuk u pa për një kohë.

Një ditë, duke ecur në bulevard e pash majë biçikletës. Më kish marrë malli dhe e thirra. Ai ktheu kokën dhe nuk më dha të njohur. Kjo më fyu, por pasi kish shkuar nja 50 m. më poshtë ai e ktheu biçikletën dhe erdhi pranë meje.

” Më fal se nuk të vura re,” më tha. e pyeta se si po shkonte me shkollën dhe ai më tha mirë. E ftova të pinim një kafe së bashku, si në kohët e vjetra. Bëmë muhabet e pastaj i propozova të shkonim në studion time.

Ai nuk bëri naze, por pranoi menjëherë.

Nga që kishim kohë pa e bërë të dy ishim tepër të zjarrtë. Erdi tregohej shumë aktiv në të gjitha format e aktit.

“Erdi!” e pyes. ” Që nga hera e fundit që e kemi bërë, më duket sikur të është zgjatur më shumë”.

Ai buzëqeshi me buzëqeshjen e tij të ciltër e të sinqertë. E ndjenja se e doja shumë. Më krisi në kokë që t’a qinja me çdo kushtë, megjithëse do të hasnja shumë rezistence, por për çudinë time ai pranoi menjëherë. Me sa duket e kish kuptuar që edhe unë kërkoja kënaqësinë e plotë me të.

Kur e ndjeva se e kishte mbrenda, një valë kënaqësie më pushtojë. Ai filloi të bënte disa spazma me vrimën e tij që më tërbuan fare.

“Ndoshta e ka nga që i dhëmb,” mendova unë dhe u zgjata të arrija buzët e tij të zjarrta.

” Oh më kënaqe,” thërriste Erdi, “fute më thellë, më thellë!”

Dhe unë shtyhesha sa mundesha. Më së fundi m’u derdh. Unë nuk kisha kaq shumë spermë sa ai, megjithatë ai e ndjeu lezetin, sepse reagonte për çdo valë që e godiste.

Kur u ngritëm desha t’a ngacmoj.

” Kur t’a kërkoja më parë gjithënjë bëje naze. Ja tani sa u kënaqe.”

” E kam patur gabim, ” pohoi ai.

U puthëm tek dera dhe lam një takim tjetër i cili u përsërit shumë herë.

Kur u përurua shtatoria i çova fjalë të vinte. Fundja kish derdhur djersë edhe ai dhe i përkiste të merrte pjesë. Këmbyem pak fjalë dhe e lam të takoheshim në koktej. Pimë pak verë e shampanjë dhe kjo na ra në kokë. pasi grumbulluam të gjitha urimet, dolëm së bashku dhe u drejtuam për në studio. Ai më pohojë se e kish marrë malli dhe i ishte grumbulluar sperma në koqe, të cilat sa s’po i shpërthenin.

Në studio u zhveshëm dhe filluam ceremonin e seksit. Si zakonish Ergi më hipi i pari dhe pasi i çlirojë testet e tij, u pastrua e filloi të vishej.

” Prit!” i them, “Tani e kam rradhën unë.”

Ai filloi të kundërshtoi, gjë që më habiti.

” Ç’të ka ndodhur?” i them. ” Ne kemi kaq herë që e bëjmë ato maja rripa rripa, kurse sot po kundërshton si atëhere kur punonim bashkë.”

Ai po më shikonte i habitur.

” E kur e paskemi bërë për herë të fundit?” më pyeti.

” Para katër ditësh, atë ditë që ra shi. Erdhe me biçikletë dhe ishe lagur.”

Erdi i ra ballit, i preokupuar.

“Çfarë ke?” i them.

” Paske qirë Ardin, vllain tim binjak.”

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top