Duar te Akullta - Tregim Erotik

Jetojme ne kohe te veshtira, per shume persona homoseksuale apo lezbike eksperiencat e para jane virtuale.

S’kisha shume kohe qe kisha filluar te mendoja se ne fakt me pelqenin me teper vajzat sesa meshkujt! Ne fakt fantazite e mia kane qene gjithmone shume te populluara, si nga meshkuj ashtu edhe nga femra…po per te qene e sinqerte ato me femra ishin gjithmone me te zjarrta.

Heren e pare qe pashe dy femra te putheshin ishte kur isha adoleshente. Flitej midis shokeve dhe shoqeve te klases qe na paska dale nje stacion i ri televiziv ku pas nje fare ore trasmetojne gjera te turpshme.
Une si mistrece e vogel qe isha, vendosa qe kur te isha ne shtepine e gjysherve, ku veja shpesh dhe flija ne kuzhine ku ishte dhe televisori, do te qendroja deri vone zgjuar per te pare kete stacionin e famshem! S’e kisha fare idene çfare ishin keto gjerat e turpshme se ideja e turpit ne fillimet e viteve 90’ ishte shume e gjere, perfishnte jashtezakonisht shume gjera.
Pas mesnate, kur tashme gjyshi dhe gjyshja gerrhitnin ne dhomen ngjitur, ndeza me kujdes televizorin. Kuptohet pa ze! Skena e pare erotike qe pashe zhvillohej midis dy vajzave…ose dy grave, per moshen time te atehershme.
Nuk i mbaj mend detajet se ngela shume e shokuar dhe e fika televizorin pas pak minutash. Kjo histori ngeli e harruar ne nje cep te kujteses deri ne moshen mbi 20 vjecare kur fillova te mendoj per vajzat. Vetem atehere mu kujtua serish dhe mendova: tani shpjegohen shume gjera!
Po ku jane keto lezbiket? Si mund te njihesh me to? Askush nga rrethi im shoqeror nuk kishte pergjigje per pyetje te tilla deri sa nje shoqe pak me e shkathet me tha : po provo njehere ne chat!
Kishte te drejte! Une as qe e kisha menduar fare!
Atehere kerkoj direkt ne google: chat lesbica. Po ky ishte vetem hapi I pare. Tani me duhej nje pseudonim, me vajti direkt mendja te frutat, nuk e di pse, dhe zgjodha mushmolla me leng! Do ti qe pseudonimi ishte shume i goditur. Me kontaktuan direkt shume vajza sapo hyra ne chat. Menjehere e ndjeva veten si donzhuane te papare…ku paskesha qene!
Kuptohet qe u desh te flisja me shume veta para se te me ngjiste muhabeti me ndonjeren. Pas disa muajsh u bera si e shpis tek ai chati. Me ne fund njoha nje vajze te moshes time, me te cilen qe ne fillim u kuptuam shume mire me njera tetren dhe duke folur per jeten e perditshem doli qe kishim shume te perbashketa, si per shembull veshtiresite ne palester tek dhoma e zhveshjes e grave, per te dyja ishte moment shume i sikletshem dhe u krijua direkt nje simpati e dyaneshme.
Gjerat ecen shume shpejt me kete vajzen virtuale dhe nje naten arritem ne momentin e shumepritur: seksi virtual! Nga nje ane me dukej çik si pa shije po nga ana tjeter me eksitonte shume. Sidomos ngaqe duke qene fare pa eksperience me nje vajze reale do kisha patur shume me teper skrupuj!
– ti je aktive apo pasive?
– Une pasive?! Edhe kete gje s’ma kishin thene ndonjehere, jo e dashur une jam aktive ne te gjitha fushat e jetes
– Ok ok s’doja te te ofendoja
– Ku je tani ?
– Ne krevat, ne dhomen time, e kam mbyllur deren
– Une divan, ne kuzhine po e kam fikur driten, kam ndezur nje qiri nga ata aromatiket !
– Edhe une e kam fikur driten
– Cfare ke veshur ?
– Jam akoma e mbeshtjelle me peshqir se ti me kontaktove direkt sapo dola nga dushi, s’pata kohe te vishem…
– Aq me mire…tani s’do te jete me nevoja te vishesh
– Un kam nje perizome dhe pizhama
– Hiqi pizhamat…
– Ok
– Prit te veme dhe nje kenge ne sfond…te njejten kenge…po te nis linkun ne youtube…ok
– Zgjidh nje video seksi
– Ok…
– Si te duket kjo ?
– Aha mariah carey…sa seksi qe eshte
– Un po ndjej shume nxehte
– Edhe une…
– Do doja te isha aty me ty, ne divanin tend…je mbuluar ?
– Po kam nje batanije
– Do te doja te isha posht batanijes tende…
– Çfare do me beje po te ishe ketu ?
– Do te puthja te barku, te kerthiza…pastaj do zbrisja ngadale duke te te perkedhelur nga mbrapa…do te te shterngoja bythet deri sa te te ngeleshin shenje…dhe pastaj…
( ne kete pike mua me iku truri fare…çik ngaqe situata ishte shume kritike, çik ngaqe e ndjeja veten shume ne defiçit sepse gjuha dhe mendja me ishin lidhur dhe nuk dija absoltisht çfare te thosha…varesha nga gishtat e saj ose me mire nga gjerat qe ato gishta shkruanin mbi tastiere…kurse ajo vazhdonte e guximshme)
– do te te ledhatoja gjoksin…me gojen time…do te te shterngoja pas trupit tim derisa gjokset ton ate puthiteshin pikerisht aty…me kuptove apo jo
– po po
(eh si mos ta kuptoja…sa here i kisha enderruar ato gjera, por nuk arrija te thosha asgje…mendoja vetem sa mendjelehte qe isha treguar duke i thene se isha aktive…ia kisha futur vetes me duart e mija se tani po dilja komplet bllof ! …mend per here tjeter!)
– jam bere qull aty poshte
– edhe un…
– oh sa e eksituar qe jam…me eshte fryre shume…
– çfare ? (pyetje idiote e imja…po e kisha nga tensioni…me kishte vajtur aty ku s’mban me)
– çdo gje…un po arrij…
– un dua dhe pak… se i kam duart shume te ftohta (ne te vertet i kisha te akullta!)
– ok po te pres … po te isha aty me ty do ti ngrohja une duke ti vene midis kembeve te mija … jo nuk pres dot
– ok dhe un jam afer
– aaaaaaaah
– ……..(bosh nga ana ime, tani isha komplet bosh, te gjitha mendimet ishin paralizuar por kishte qene nje eksperience shume e veçante…sidomos per faktin qe une e kisha akoma me medyshje nese isha lezbike apo jo…kjo i vinte kapakun te gjithave!)

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top