Do te udhetojme bashke ? - Tregim Erotik

Kisha kohë pa dëgjuar për Kiçon, shokun tim të fakultetit. Ishim shokë të ngushtë . ai vinte shpesh tek unë me që familjen e kishte në një qytet tjetër. Ishim mësuar të flinim bashkë dhe një natë I propozova. Kisha frike se mos nxehesh dhe do të merrte fund miqësia jonë, por ai pranoi menjëherë, por me kushtin që ai do të ishte aktiv dhe nuk do të kishim ndërrim vendesh. Vitet e shkollës mbaruan dhe ai u kthye në qytetin e tij. Shumë shpejt u martua dhe miqësia jonë mori fund. Kështu u ndamë dhe kisha kohë që nuk kisha dëgjuar për të. Kur, ja një ditë marrë një mesazh në face book ku më fliste shumë miqësisht dhe më pyeste se ku kisha humbur etj. Kështu filluam të ndërronim mesazhe herë pas here dhe më dukej që kishim mbetur miq. Ai kishte një vajzë dhe një djalë, kurse unë kisha mbetur beqar. Vajza ishte e fejuar dhe së shpejti do të martohej, kurse djali ishte në universitet. Bile kur dasma u afrua ai më ftoi që t’i shkoja, bile theksoi se do ti vinte keq po ta refuzoja ftesën e tij. Edhe mua mu mbush mendja dhe një ditë para dasmës u nisa. Dola tek stacioni i mikrobusëve. Aty gjeta një gati në të nisur, por ishin dy vende bosh. Pas pak erdhi një djalë, kurse i fundit nuk po vinte. Pas 30 minuta pritje dhe kur filloi të errësohej, pasagjerët filluan të protestojnë se po na zinte nata dhe kishim goxha rrugë për të bërë.
Kur u nisëm, një rrymë e ftohët ajri na përfshiu ne te rreshtit të fundit. Dritarja nuk mbyllej mirë dhe krijonte atë rrymë ajri. Me perden e mbyllëm si mundëm dhe pastaj u mblodhëm në qoshen time që të ishim në ngrohët. Djali ishte mjaft i këndshëm, por kishim një diferencë moshe nja 25 vjet dhe nuk mendoja se do na ecte muhabeti. Megjithatë ai përgjigjej me shumë mirësjellje për të gjitha pyetjet. Kur e pyeta në se kishte ndonjë dashnore, ai qeshi dhe mbështeti dorën mbi kofshën time.
Ende jo,-më tha. Dora kishte mbetur aty mbi kofshë dhe kjo bëri që të më ngrihet. Vendosja e pallës time ishte në drejtim të dorës së tij dhe nga shtrirja nuk vonoi të arrinte tek dora e tij. Ai e ndjeu dhe mendova se do ta tërhiqte dorën, kurse ai, duke përfituar nga errësira e automobilit, vazhdoi ta mbante. Nuk ishte vështirë të kuptohej se atij i pëlqente. Çudia ishte përse më kishte zgjedhur mua që isha një burrë në moshë. Ai nuk po lëvizte, por dhe unë nuk po duroja më. Mora guximin të vija dorën time mbi të tijën. Nuk lëvizi përsëri. Atëherë ia tërhoqa dorën që të mbështetej mirë mbi pallën time, të cilën ai e kapi menjëherë dhe filloi ta fërkojë. Për të mos mbetur borxhlinj edhe unë zgjata dorën për t’ia kapur të tijin.Fillova tia fërkoja karin pastaj kofshët që ishin shumë të hajthta dhe tunduese.
Kur arritëm në qytet ishte krejtësisht natë. Unë kisha një bagazh të vogël, ku kisha futur kostumin dhe nja dy ndërresa. Fundja të pasnesërmen do të kthehesha. Fillimisht desha të shkoja në hotel turizmin, por djali më tha se dinte një hotel tjetër të lirë e të mirë. Ai kishte punuar atje si sportelit kështu që i njihte. Shkuam atje dhe djali nuk kishte gënjyer. Hoteli ishte i këndshëm. Djali më shoqëroi për të më treguar dhomën dhe sapo hymë aty ai mbeti në këmbë, sikur nuk dinte se çfarë të bënte. Po më shikonte drejtë e në sy dhe mu duk sikur po shpresonte të mësonte nga unë, se çfarë duhet të bënte, të qëndronte apo të ikte. I zgjata dorën. Se merrni me mend se çfarë dëshpërimi u vizatua në fytyrën e tij. Edhe ai zgjati dorën dhe e kapi në majën e gishtave. Atëherë e tërhoqa nga vetja dhe atëherë ndodhi diçka që nuk e prisja: ai më hidhet në qafë dhe më rrethon me krah.
E dija se kështu do të ndodhte, prandaj u tmerrova kur më zgjate dorën…
Shiko djalo, nuk e sheh sa vjeç jam…
Kështu më pëlqen. Për mua je i mrekullueshëm.
Ja dhe një çudi, mendova me vete. Nuk mbahet mend kur e kam bërë për herë të fundit dhe ja tani një djalosh, më nxjerrë nga gjendja e qetësisë dhe më thotë se jam i mrekullueshëm.
Mbarojmë pak punë shpejt se duhet të shkoj në shtëpi se më presin,- e duke thënë këto fjalë filloi të zhvishej. Kisha mbetur i gozhduar nga kjo magji që më dukej si ëndër. Pasi u zhvesh mbuloj me duar të përparmet.
Fillova të zhvishesha edhe unë. Djaloshi po më ndihmonte që të zhvishesha sa më parë. Ai futi dorën në të mbathura dhe i uli ato duke nxjerr pallën time të ngritur.
Oh sa të mirë ma ke,- tha djaloshi dhe nuk priti më gjatë por e mori në gojë. Nuk e di si rezistova të mos bija nga kjo kënaqësi e papritur. Ai ishte mjeshtër në të thithur, ndërkohë që e tërhiqte me dorë që të ndjeja kënaqësi sa më të madhe. Do të fillosh ti?-e pyes. Ai ngeli pak e pastaj më tha se ishte pasiv. Kjo më hoqi nj= pjesë të kënaqësisë, por edhe kështu mirë ishte.
Mbylli sytë!- i them. E pse? Që të mos më shohësh se jam në moshë… Ende nuk e kupton se ti më pëlqen. Me meshkuj si ti e ndjej veten të sigurtë dhe mbi të gjitha mosha jote ka përvojë kurse të rinjtë janë të tërbuar. Pastaj më pëlqen ti provoj të gjitha eksperiencat.Vazhdojmë!-më tha dhe u shtri në shtrat, duke ngritur vithet lart për të gjetur një pozicion sa më të mirë. Nuk kisha ç’prisja. Nuk kisha prezervativë, por çasti më kishte dehur dhe nuk duroja dot. E pështymosa mirë si në “kohët e lashta” dhe e drejtova nga vrima e shenjtë. Djaloshi e kishte hapur vendin me të dyja duart dhe kështu nuk qe e vështirë të orientohesha dhe palla të hapte rrugën me lehtësi. Dukej që vrima ishte përdorur mjaft dhe kështu që nuk qe vështirë të hyje brenda pa trokitur. Tani kënaqësia ishte akoma më e madhe. Fillova ta palloja, ndërkohe që ai kishte kthyer kokën e më thonte:puthmë se vdiqa. Oh sa më kënaqe…
Edhe unë po tregoja gjithë përvojën time për ta palluar në mënyrë sa më speciale. Kur mbarova qëndrova pak kohe mbi të, por pastaj, duke kujtuar se djali duhet të ikte shpejt, ia nxora dhe u pastrova.
Të vjen shpejt hera e dytë?- më tha.
Nuk e di , se nuk e kam provuar tani shpejt.
S’ka gjë se do të vi nesër në mëngjes…
Të pëlqeu?
Hak fare.
E ke bërë shpesh?
Kur isha në turnin e natës, gjithnjë gjendej një djalë që kishte qejf ta fuste, kështu kam pasur rast ta provoja shpesh…
Të nesërmen vërtet erdhi kështu që e bëmë përsëri. E bëmë kaq shpejt sase mora vesh se si e bëmë. Pastaj më pyeti në se do ti jepja telefonin që të takoheshim në Tiranë.
Ditën e solla në qytet,drekë hëngra lehtëshëm kurse në darkë u nisa për në lokalin ku bëhej dasma. Kur hyra Kiçoja po priste të ftuarit. U morëm në grykë dhe i rrahëm shpatullat njëri tjetrit.
Sa mirë bëre që erdhe, – më tha. Pastaj më paraqiti gruan, që shtrënguam duart, ndërsa ajo po më thonte se i shoqi s’më hiqte nga goja. Pastaj Kiçoja thirri : Altin! Një djalosh u afrua. Ky është djali im- tha Kiçoja. Ngela pa frymë dhe nuk dija ç’të thoja. Ai ishte miku im i krevatit. Ai po më shikonte në sy sikur donte të thonte : mbahu se asgjë nuk ka ndodhur.
Unë shtrembërova buzët sikur po buzëqeshja dhe arrita të shqiptoj :gëzohem… Ai u afrua dhe më mori në qafë si mik i ngushtë i shtëpisë.
Kiçoja iku të priste miqtë e tjerë ndërsa unë po mendoja: Kiçoja më ka qirë kaq herë dhe unë ia shpërbleva me të birin. Sikur më vriste ndërgjegja, por fundja as nuk dija kush ishte.
Kur dëgjoj një zë në krah: nesër kur do të nisesh, që ta bëjmë rrugën bashkë?…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top