Djem të mire (Pjesa e dytë) - Tregim Erotik

(Arbi: Këtë tregim e kam shkuajtur me kerkesen e mikut tone Qer, I cili donte vazhdimin e tregimit qe e kisha lene ne mes.) Kur u ktheva në dhomë bëra një banjo për të hequr djersët. Me vete kisha një Denim shumë aromatic që e përdorja për aromatizimin e trupit. Pastaj u futa në shtrat. Aty prita një cope here por asgjë. Në televizor po shfaqej një film për politikën e re kineze të prodhimit, pastaj lexova një roman të vjetër të shkrimtares Han Suin “Lulja e vdekjes” që më tërhiqte shume, megjithëse ishte shkruar vite të shkuara. Më pëlqente se përshkruhej fati I një vajze të kryqezuar kinezo-belge krahas së cilës edhe të zhvillimit të revolucionit kinez dhe ardhjes ne fuqi të Maos. Të gjitha këto më bënin të kuptoja më mire Kinen e tanishme Të mos e zgjasim e mbylla librin dhe vura kokën në jastik që të fle, kur ndjejë një trokitje të lehtë në derë. Isha thjeshte në të mbathura se kishin filluar netët e vapës dhe here pas here ishte e nevojshme të freskoheshe. Pa pyetur, e hapa derën pak dhe pash kamarierin që po prisnja. I thash të hynte, ndërkohë I holla vështrimin korridorit për të pare në se kishte njeri që ruante. Por çdo gjë ishte e qetë.
Kinezi po shikonte nga unë dhe po priste. Po ashtu edhe une nuk dija si të filloja.
Si të quajnë? E pyes. Cin,- më thotë.(Cin do të thotë flori).
Vërtet flori je… Ai buzëqeshi. –Sa vjeç je? 19. Të pëlqen të bësh seks? Shumë… Si të pëlqen më shumë? Të gjitha. Më pëlqen të eksperimentoj…
Të mos humbim kohë…Shkojmë në shtrat !-I them. Ai menjehere uli tutat dhe  të mbathurat njëherësh. Kari I tij modest ishte I ngrehur. Sa I gatshëm që qenka, mendoja me vete. Fillova te zhvishesha dhe unë. Çini u afrua të më ndihmonte. Djemtë e lindjes më pëlqejnë shumë. Veçanrisht ato që janë të kryqëzuar. Në qytetet e medha mund te gjesh djem kaq të bukur që të lene pa fryme kur I sheh. Ai kishte dy sy të qeshur që të ngjallnin besim. Pa e zgjatur ai ma kapi dhe filloi ta lëpijë, në fillim majën e kokës e pastaj duke e zgjatur gjuhën deri poshtë. Mua më ishte ngrehur fort, I kishin dale damarët dhe më dukej sikur do të pëllciste. Por Çini ishte mjeshter, sepse e thithte kaq thelle, sa me dukej sikur do të mbytej. Por jo, ai e nxirte perseri, për të bërë një séance të dytë me të. Që të mos e leja vetëm u përkula dhe ia mora në gojë atë të tijin. Ai u drodh pak dhe une besova se ai e shijonte me të vertet. Ndërsa ia thithja, provova ti fusja gishtin e vogël në vrimë. Ai filloi ta shtërngonte dhe nuk po merrja vesh në se e kishte provuar ndonjëherë apo jo. Atëherë më tha që të prisnja. Shkoi tek xhepi I uniformës dhe nxori një shishe likuidi. Unë e mora dhe leva gishtin e pastaj fillova t’ia fus ngadalë, duke e rrotulluar që të hapej. Pas disa eksperimentesh që I bëra me ndihmën e tij, vrima ishte e hapur. Për të mos humbur kohë, e lyva timin bollshëm me lubrifikant e pastaj ia ngrita këmbët mbi supe, se ashtu dëshëronte. Fillova ta shtyj pallën ngadalë duke tentuar të mposhtja rezistencën e unacës së vrimës. Dhe ajo, me përgatijen që kishim bërë u hap kollaj, dhe megjithëse unë kam një kar të bëshëm, ai e pranoi me kënaqësi. Cini filloi të shtyhet në mënyrë që palla të futej sa më thellë dhe sa më shpejt. Të theme të drejtën edhe unë po vdisnja nga kënaqësia. Kinezët nga që përgjithësisht e kanë të vogël I kanë shumë qejf ti provojnë karët e mëdhej. Ai çfarë nuk bënte. Zgjaste kokën që të më puthte, pastaj ndërronte pozicionin , duke menduar se ashtu I futej më mire. Pastaj mua më shtriu në shpinë dhe u ul mbi Karin tim, duke e shtyrë që ti futej deri në rrëzë. Ishim në kulmin e kënaqësisë, kur në derë u ndje një trokitje. Mua më shkoi mendja për keq. Mos vallë kanë aparate përgjimi, se rusët, një diplomati anglez I derguan një djalë dhe e xhiruan kur po qiheshin, duke marrë në dorë një armë komprometuese. Dera ishte e mbyllur, por Çini më qetsoi. Ai shkoi e hapi derën dhe la të futet kamarierin që e kisha qi në dreke. Megjithëse Çini e kishte porositur të mos luante vendit, ai ishte djegur kaq shumë sa nuk kishte duruar që të vinte edhe ai, që të hante porcionin e tij. Ai duke ecur u zhvesh duke hedhur veshjet e tij nga të mundëte, ndërkohë që fytyra e tij shëndriste nga kënaqësia. Ai u hodh në shtrat dhe kërkonte të qihej. Por edhe Çini donte të veten e kështu filloi një zënkë, që u përpoqa ta ndaloj menjëherë.
Ngadalë se do ta bëmë si të doni ju…Duroni pak se çdo gjë do të bëhet me rradhë.
Kështu e filluam me Çinin me të cilin e kishin filluar. Duke ngritur këmbët lart ai kishte prefrencën që ti futej I gjithi mbrenda. Vazhdova vetëm pak se menjëherë mu derdh. Çinit iu prish kënaqësia. Ai u pastrua dhe u nis të shkonte në vendin e rojes së natës, që ekishte lenë bosh kolegu I tij. Kur mbetem vetem Cjangu mori një nga jastëket, e palosi dhe e futi nën bark. Vithet iu ngritën lart, duke krijuar një kodër të bukur ndjellëse. Megjithëse isha I konsumuar,sa tundimi I atyre mollaqeve ishte aq provokues sa nuk durova dot. Karin e kisha ende lehtësisht të forcuar. E leva me vajin e Cinit , kurse Cjangu hapi felet që ti hapej vrima sa më shumë dhe , çuditrisht kari im përparoi shumë shpejt. Me sa duke ai ishte më I hapur. Oh ofshau Ciangu nga kënaqësia. Ec, ec dhe unë fillova të palloj, në fillim pa entuziasëm dhe pak nga pak duke u forcuar.Ai bënte disa përdrehje eksituese, si duke shtërnguar vrimën ashtu edhe pulsuar atë. Tani fillova të elektrizohem. E kuptova se poshtë vetes kisha një djalë të ushtruar I cili ishte I gatshëm të mbante një skuadër ushtarësh të forcave special. I kisha pushtuar me të dyja duart dhe me dukej sikur do ta shtrydhja. Ai po shuhej nga kënaqësia. Seç thonte disa fjalë kinezçe, që nuk I kuptoja. Por që me siguri do të ishin të njëllojshme me ato tonat. U desh goxha kohë që të më derdhej, por pata përshtypjen se edhe kesaj here ereksioni ishte I forte. Pasi u pastruam ai u fut në shtarat me mua. I thash të shkonte, por ai nuk donte.
Ah!-thash me vete. Djali I llastuar I pronarit. Dhe kisha te drejtë. Në mëngjes u zgjova me një ndjejë kënaqësie. Cjangu po e lëpinte po ma merrte në gojë. Pastaj më kërkojë që t’ia derdhja në gojë se I shijonte shija e sperms. Dhe vërtet atë kishte dashur sepse kur mu derdh, ai nuk la të humbte qoftë edhe një pikë e vetme. Kur po largohesha punonjësit e hotelit po më përcillnin. Cini me atë buzëqeshjen karakteristike më thotë: Kur të vish here tjetër shpresojmë se do të ndalësh përsëri në hotelin tone dhe me siguri do të jenë shtuar shërbimet dhe komoditet e do të jemi gjithëmonë në dispozicionin tuaj…

 

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top