Djem Te Keqinj - Tregim Erotik

Kisha nje dyqan dhe ishte dark, vjen vellai dhe me thot qe ta mbyllnim.Pasi e mbyllem kthehemi ne shtepi dhe ndaluam tek shkallet te pinim nje duhan.
Aty tek shkallet ishte nje burre dhe kjo me cuditi, kur filloj te zbriste shkallet kaloj pran nesh dhe me kapi prej bythesh.Nuk nuk thash asgje..
Pasi mbaruam cigaren u kthyem ne shtepi. Diten tjeter e mbylla dyqanin vetem, dhe tek shkallet ishte perseri ai burri qe ishte nje dite me pare ne te njejtin vend.
Kur ju afrova me kapi prej krahesh dhe me mbeshteti tek muri dhe filloj te me puthete.Un nuk po levizj adhe ai filloj te me puthte nga qafa e po em kapte fort nga bythet.
Filloj te me zberthente pantallonat, un mendova se do kalonte dikush dhe do na shikonte dhe i hoqa duart dhe e shtyta qe te largohej dhe ika me vrap per ne shtepi.

Kaluan disa ditte dhe ai nuk e pash me.
Nje nate teksa po kthehesha ne shtepi nga ora 11 e nates pasi isha ne nje fest pash tre djem tek lagja dhe njeri prej tyre ishte ai djali qe me puthi disa dite me perpara.
Kur ju afrova njeri prej tyre filloj te ecte drejt meje dhe kur ju afruam njeri tjetrit me kapi prej krahu dhe me drejtoj nje pistolet te me tremburdhe me tha qe te vija me te. Un bera si tha ai dhe u drejtuam per tke nej makin tip Benx.
U Futem ne makin bashk me dy djemt e tjere dhe makina u nis dhe po ecnte me shpejtesi por nuk e dija se per ku.Pas pak ndaloj dhe kishim arritur pak larg qytetit ne nje shtepi te te vjeter.
Zbritem nga makina dhe u futem ne shtepine e vjeter nga jasht por e kendshme nga brenda.
Me ulen ne divan dhe me than mos te nxirrja ze, e dy u larguan e u futen nga dhoma tjeter ku aty filluan te zhvisheshin kete e kuptova pasi gjysmen e deres e kishin len hapur dhe i pash..
Kur dolen nga dhoma po mbanin karin e tyre ne dor dhe u drejtuan drejt meje.
I pari qe u afrua vuri doren tek koka ime dhe me shtyu fort drejt karit te tije por un u mundova te shmangesha por kujtova qe kishin pistolet e duhet t’ja plotesoja deshiren nese doja te mbetesha gjalle.
Buzet e mia u takuan me koken e karit te tije te ngrefur dhe fillova ta fusja ne goje.Ai u shtyt fort dhe kari i tij hyri deri ne gryken time qe per pak po mbytesha.Pas disa minutash atij ju drerth dhe goja ime u mbush plot me spermen e tije.
Desha ta beshtyje por ai em tha qe ta kaperxeja dhe ashtu bera..
Erdhi tjetri dhe filloj te me shqyente bluzen dhe te me zberthente pantallonat dhe mi hoqi ku doli ne pahe kari im prej 17 cm qe me ishte ngrehur keq..
Me ngriti kembet dhe i vendosi tek supet e tije qe te ishte ne pozicion te fuste karin e tije tek vrima ime..
Un se ksiha bere ndonjeher keshtu qe e kisha vrimen e ngusht por ai as donte t’ja dinte.Ndjeva qe koka e karit te tije u vendos tek vrima ime dhe ai filloj ta shty, ndjeva dhimbje te madhe dhe nje shpetoj nje oohh e madhe e i thash ta nxirrte se me dhimbe po ai beri sikur nuk me degjoj..
Vazhdonte ta shtynte karin deri sa u fut i gjithi dhe aty ndjeva nje kenaqesi te madhe.Pastaj filloj te pomponte me egersi por atij ju derdh shpejt.. Ndejti nje cast mbi mua duke me puthur dhe me tha qe isha i shkelqyer.
Djali i tret rrinte ulur ne divan dhe i binte me dore derisa ti vinte rradha, Kure pa qe ata dy mbaruan mu drejtua mua dhe me puthi ne buze dhe filloj ti thithte.
Vendosi karin tek vrima ime e sapo c’virgjeruar dhe kari i tije pati te leht te hynte nga qirja e pare.Filloj te pomonte me shpejtesi dhe te dy filluam te ndjenim kenaqesi.. Dhe ketij ju derdh shpejt dhe e ndjeva qe sperma shpertheu brenda meje. E nxorri dhe em tha t’ja merrja ne goje dhe ashtu bera.
Pasi mbaruan se beri qef me than te vishesha dhe te largohesha qe aty.. U vesha dhe u drejtova per ne shtepi dhe pse e ishte larg, por ndaloje shpesh ehre rruges se me digjte bytha.Kurr arrita ne shtepi u futa bera nje dush dhe e leva bythen me krem dhe u shtrita te fle, por nuk vura gjume ne sy ate nate.
Diten e neserme vnuk vajta ne pune sepse i thash vellait te rrinte ai se un isha semure dhe ter diten qendrova shtrire nuk desha te ngrihesha..
Ditet ne vazhdim fillova te beja jeten normale duke u munduar te harroja ate qe me kishte ndodhur..

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top