Djaloshi Me Syze - Tregim Erotik

Me kane pelqyer gjithemon djemte me syze. Ato me duken delikate e mbi te gjitha lentet ia zmadhojne syte e keshtu duken me te hijshem. Megjithate nuk me kishte rene rasti te kisha te beja me to. Por nje mengjes qe isha vone per ne pune, nuk po mbund te hipja nga qe autobuzat ishin plote me njerez. Keshtu qe u shtyva edhe une e me se fundi u ndodha pas nje djali me syze, me shtat pak me te vogel se une. Kur erdhi fatorinoja ai na shtyu per te hapur vend kalimi dhe une u mbeshteta krejtesisht mbi bythet e djaloshit. Ato ishin kaq te buta e ndjellese, sa ai imi e ndjeu se nuk mund te qendronte indiferent e filloi te ngrihej. Une u ndjeva keq se me vinte turp e keshtu fillova te terhiqesha me sa munda, por se bashku me mua terhiqej edhe djaloshi para meje, sikur une te isha magnet dhe ai nje cope metali. Keshtu te ngjitur udhetuam per nje cope here, kur ai filloi te pulsonte muskujt qe e bene akoma me te kendeshme qendrimin mbi to. Kur kisha filluar te ndjeja te gjithe kenaqesine qe me ofronte rasti ai u largua papritmas. Ky ndryshim qendrimi me çuditi shume dhe nuk po gjenja shpjegim per te. Ne stacion ai u ul, se bashku me shume vete. Pas tij zbrita dhe une. Ai shpejtoi hapin. Keshtu bera dhe une dhe per nje cope rruge ecem paralel. Po e shikoja me bisht te syrit kur vura re se pantallonat e holla kishin nje pike mesatore njomesie qe sigurisht ishte sperme. Kjo shpjegonte ndryshimin e qendrimit te djaloshit. -Je bere pis tek pantallonat, -i theme. Ai sapo e pa u hutua dhe vuri perpara dosjen qe mbante ne dore. -Desheron te pime nje kafe se bashku deri sa te thahesh e te bisedojme? –Ai diçka belbezoi por pastaj pranoi. Kur u ulem ne lokalin aty prane ai me pyeti: -Ç’deshe te me thuash? -Se je nje djalosh i kendeshem dhe se me pelqen shume… Ai sigurisht qe nuk e priste t’i flisnja kaq hapur. -Po pastaj? -Kur do te takohemi? -Kush te tha se do takohemi? -Shiko mor mik. Se pari asnje s’te detyron te pranosh ose jo. Ne se te pelqen mire, ne mos secili ne rrugen e vet. Prandaj s’ka nevoje per kaq loje aktoreske. Edhe per kaq theme se jemi njohur mire me njeri tjetrin. Per te mos e zgjatur une te pres neser ne oren 10 para dite tek “21 dhejtori”. Ai nuk tha as po as jo. Pastaj erdhi nje bisede koti deri sa mbaruamkafet dhe u ndame. Ai iku me shpejtesi, pasi sapðo cikem duarte per tu ndare. Une e fjeta mendjen: Ai nuk do te vinte dhe kjo ishte takimi jone i pare dhe i fundit. Te nesermen pothuaj se e kisha harruar kete pune, kur papritmas pash oren dhe 10 kishte disa minuta qe kishte kaluar. Zbrita me shpejtesi nga shtepia dhe dola tek sheshi kur e pash te vinte. Ndaloi prane meje dhe shternguam duart. Kesaj here tokaja qe pak me e gjate dhe me e ngrohet gje qe me dha zemer se punet ishin ndrequr pak. -Banon larg? Me pyeti. Ja tek ky pallati ketu mbrapa. U ngjitem ne katin tim. Per fat nuk kishte njeri neper shkalle, megjithese edhe po te kishte nuk perbente problem se nuk eshte e ndaluar qe te vije nje shok ne shtepi. Kur hyme ne dhome ai mbeti ne kembe nga qe nuk dinte si te bente. Une iu afrova dhe e putha. Kjo mjaftoi qe ai te me pushtonte e te me hidhej ne qafe duke rrethuar kembet tek mesi e duke takuar buthet e tij tek maja e karit tim te ngrehur. Tani me perkiste mua qe te hutohesha, sepse nuk e prisnja nje reagim kaq te shpejte. Ashtu te shternguar pu puthem fort duke thithur gjuhet e njeri tjetrit. Por pak nga pak filloi tendjehej pesha, dhe une sado i kalitur fizikisht nuk isha ngrites peshash, keshtu qe u afrova tek shtrati dhe e mbeshteta aty. Ai mbeti me kembe rreth mesit tim ndersa une i mbeshtetur pas vrimes se tij me kurreshtjen se si do te ishte. -Me mire zhvishemi,-tha ai. Pa e bere dy filluam te zhvisheshim deri sa pas pak ishim krejtesisht lakuriq. Ai kishte nje trup delikat siç me pelqente mua, po ashtu nje kar modest qe i shkonte per shtat trupit te tij. -Do ta fusish? – pyeti ai. -Do te mbarojme kaq shpejt? -E bejme prap…Si ke qejf ta bejme? -Keshtu siç jemi. Ai ngriti kembet e tija mbi supe duke hapur dafllakun e tij ne fundin e te cilit dukej vrima e rrudhur. Une vesha prezervativin te cilin e lyva me krem. -S’prish pune fute! – E duron keshtu siç eshte? -Provoje nje here. Me qe e kishte qejf e shtyva dhe vrima nuk rezistoje fare por u hap dhe palla perparoi ne menyre te njetrajteshme duke u futur deri ne fund. -Oh! Renkoi ai. –Te dhemb? -Pak S’me besohej qe gjithe ai kaliber te futej me kaq lehtesi ne ate trup te brishte djaloshar. -Jep! Urdheroi ai. Dhe une fillova te pompoj me te gjitha forcat duke e bere te renkoi nga kenaqesia. Oh! thonte ai,-fute me thelle, ashtu se me kenaqe. Uh çfare te qire fantastike. Eja me puth, me thith pak siset, kafshoi pak sa t’i ndjej se ka nje goje ne te cilen jane futur. Pastaj e kapa fort dhe e ngrita. Ai vuri kembet mbi pulpat e mija e keshtu vazhduam te qiheshim, duke e hedhur perpjet ne ajri e pastaj duke u ulur mbi kar qe dukej sikur futej gjithenje e me thelle duke sjelle nje vale kenaqesie qe nuk e kisha provuar prej kohesh. Kur e ndjeva qe po me derdhej e futa perfundimisht qe te ndjehej sa me thelle e duke qendruar te palevizur ia derdha. Pastaj e mbeshteta me kujdes mbi krevat dhe desha ta nxjerr. -Mos ik! – me tha ai dhe une nuk leviza. Qendrova per nje kohe mbi te, duke i pare syte e tij te shendriteshem nga kenaqesia, pastaj u perkula mbi te e fillova ta puthnja me afsh, gje qe bente t’i shtremberoheshin buzet e ti shkonin anes gjyslyket te cilat nuk i kishte hequr. Kur afshi u shua ia nxorra. Shkuam ne banjo dhe leshova dushin e nxehte. Shkuma e shampos na kishte mbuluar. Trupat tone rreshqisnin ndajnjeri tjetrit. Ai u kthye me shpinde nga une e u mbeshtet mbi karin e shkrehur. U ferkua nja dy here dhe pastaj e mori timin me dore, e ferkoi dhe e beri te nrihej perseri, pastaj duke u perkulur pak e gjeti vrimen dhe e futi perseri. I mbajtur pas rubinetit ai filloi te levizi duke shkuar sa para mbrapa, duke bere punen time te pulpimeve,deri sa pak nga pak erdha ne qejf e fillova ta qij me te gjitha forcat e te gjithe kenaqesine. Perserinje derdhje e dyte. Perseri shkume dhe nje pastrim te ri. Banja kundermonte nga era ekendeshme e shampos. Ai me shihte me sy qe i shkelqenin dhe me nje buzeqeshje kenaqesie. -Se paskam patur keq kur thash se me pelqenje. Je me te vertet i mrrekullueshem. -Po une sa frike kisha se mos ikje pa me thene gje, megjithese nje here pata frike semos isht nje provokim. -Provokim. Po une ç’do te fitoja prej saj ? -Ashtu shkon mendja per keq. Kur dolem nga banja shkuam ne kuzhine. Atje bera dy kafe ekspres dhe mbusha nga nje wiski . Filluam ta pinim me kenaqesi. -Nuk ke ndonje mik te perhereshem ? -Kisha por iku per studime jashte. Atje ka rregulluar nje djale e jeton me te ne nje dhome. -Po ti ?… -Une jam pergjithesisht i turpshem e mbi te gjitha kam frike. Tmerrohem per gjene me te vogel, megjithese deri tani nuk me ka ndodhur gje. Por ka kohe qe nuk kam bere gje… -Megjithee ishe mjaft i hapur… -Miku qe kisha e kishte shume te madh. Kohet e para ishte torture, por pak nga pak u mesova e keshtu qe tani e kam me te lehte me karet normal. Shkuam perseri ne dhome. Ihoqa peshqirin qe kishte rrethuar mesin e pastaj e shtriva mbi shtrat. U shtriva prane tij e fillova ta lepija ne gjoks e ne bark deri sa e eksitova. Atij iu ngrit dhe mua sepse me lindi nje deshire e zjarrte t’ia merrja ne goje. Keshtu u afrova drejte pjeses se tij te ngritur e fillova t’ia puth e t’ia lepija koken e karit te cilen ia kisha perveshur. Nuk e kishte te madh, keshtu qe ia perpiva e fillova t’ia thith frort. Ai u eksitua pa mase e filloi te fliste fjlae pa lidhje kenaqesie, pastaj vuri doren mbi koken time e filloi ta shtynte, pasi i pelqente qe çdo gje te futej sa me thelle. Atij i derdhej shpejt, por kishte sasi te konsiderueshme sperme e cila me mbushi gojen. E nxorra mbi nje leter higjenike te cilen e mbaja prane shtratit per çdo rast. Pastak rash ne shpine dhe ai hipi siper meje duke me puthur ne goje, ne faqe, ne gushe, ne gjoks, ne kerthize ku ndenji me gjate duke me gudulisur e me ne fund rreth karit, tek bolet e duke lepire me gjuhe arriti deri ne maje te kokes te cilen filloi ta perpije me endje, duke e çuar ne gryke deri sa mundej. Kjo ishte kenaqesia me e madhe. E keqja ishte se pas kaq heresh qe e kishim bere ardhja e re ishte me e vonuar. Por ai nuk merzitej e priste e priste. Ashtu siç ishte hipi mbi gjoks suke e afruar ate te tijen tek goja ime. Ia mora e fillova ta thith si ai ne nje 69 qe kisha kohe qe nuk e kisha provuar. Nje loje e tille zgjati mjaft deri sa na u derdh. E ndjeja veten te lidhur e te kenaqur. Kur ia thash kete ai u vrenjt. U ngrit e u vesh me merzi. Duket kishte planifikuar ta vazhdonim lojen gjithe diten. Ai kishte nje deshire kaq te madhe qe ta bente e ta bente pa pushim deri sa te gjithe gjymtyret te mpiheshin nga kenaqesia. Kur u ndame e pyeta ne se do te vinte perseri. Ai me pa sikur desh te thonte: pyetje eshte kjo. Pastaj me dha nr. E celularit dhe ate te emailit qe te lidheshim per çdo rast. Kur e lexova nikun shkruhej: djaleikeq@yahoo.com -Sa budalla je, i them. Pse kerkon kenaqesine tende qenke i keq, po ç’jane ato te tjeret qe jane me te vertete te keqinj?

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top