Djaloshi i Arkave - Tregim Erotik

Kur po kthehesha ne shtepi, ndalova ne pazare te blija disa fruta. Me qe po afrohej mbremja shitesit po mblidhnin mallrat e tyre, duke i vendosur ne arka, qe t’i kishin gati per neser. Aty ishte dhe nje djale i ri, me nje kapele I love NY, i cili po punonte duke transportuar arkat boshe. Dukej djale i qeshur dhe shitesit benin shaka me te. Kur me pa mi nguli syte e pastaj filloj te kendoj nje kenge koti, une i mjeri kam ra ne dashnie… e here pas here drejtonte veshtrimin nga une. Kishte nje fytyre te ashper, por te kendeshme e burrenore. Une zgjodha frutat qe doja, pagova dhe po ikja. Kur ai, me nje ture arkash bosh u afrua dhe me tha: Ke deshire te takohemi? Ku,- i thash. Pas dy oresh tek udhekryqi i pazarit. Une aprovova me koke dhe ika. Rruges po mendoja ne se bera mire qe pranova. Dukej nje djale i çrregullt, veshur me nje kanatjere te zeze D&C dhe nje pale pantallona si te mbathura, te zbukuruara me ca shirita te kuq, por qe dukeshin qe kishin shume kohe pa u lare. Kur arrita ne shtepi, mu mbush mendja te mos shkoja. Nuk ishte njeri i sigurte dhe per me teper nuk i njihja pretendimet e tij. U mora me gjera te tjera, por aventura me ndjellte dhe nuk me hiqejnga mendja. Me ne fund kurreshtja nuk me linte dhe keshtu shkova. Mora makinen dhe shkova tek kryqezimi. Ndalova pak larg dhe po shikoja, por ai nuk dukej. Ja qe nje tallje apo provokim, mendova. Vendosa te iki, por kur kalova nga udhekryqi e pash te vinte. Ndalova makinene dhe i bera me shenje te hipte ne te. Nuk mendoja se do vishe, me tha. E pse jo? Kushedi se cfare do te mendoje per mu… Ku do shkojme? Ta mendojme kete pune. Po hezitoja ne se duhet ta çoja ne shtepi, apo jo. Pastaj vendosa, te dale ku te dale…

Ne shtepi po shikonte me kurreshtje perreth. E pyeta sa vjec ishte dhe ai me tha se ishte 19 vjeç. E pyeta ne se shkonte ne shkolle dhe me tha se e kishte lene se duhej te punonte. Pastaj edhe ato qe mbaronin shkollen pa pune kishin mbetur. I thash te shkonte ne banjo dhe te çliroheshe, pastaj te bente nje dush e te lahej mire me shampo. Ai sikur nuk donte, por kur i thash se ky ishte kusht atehere e beri. Pas pak po dilte nga banjo duke avulluar. Kur e hoqi peshqirin e shoh se kishte nje palle goxha te madh.Ia ferkova me dore dhe ai iu rrit dhe siç dukej me sy duhet ta kishte rreth 20cm. Si te pelqen? e pyes. Ma fut ti i pari, me tha. Nuk e prisnja qe ai te ishte pasiv, por megjithate me erdhi mire. Si do te fillojme menjehere? Po me mire mbarojme pune shpejt. Ke qejf ta marre ne goje? me pyeti. Mire merre, -i thash. Per pak sekonda dhe isha i zhveshur. Mua me ishte ngurtesuar fort dhe mezi prisnja qe te fillonim. Ai u ul ne gjunje dhe filloi ta lepije. I binte rreth e reth me gjuhe, pastaj e thithi dhe e futi thelle ne goje. E ndjeja koken e karit qe shkonte thelle ne germaz dhe ai e pranonte pa hezitim. Pastaj e nxori pjeserisht dhe i binte paralelisht me dore. Kujdes se mos me derdhet, i theme. S’prish pune se e bejme preseri. Kur endjeva se eksitimi kishte arritur kulmin, i theme te mbeshtetet ne divan, i ngrita kembet ne sup dhe i hapa felet qe te shikoja vrimen. Ajo dukej e fryre dhe errudhur gje qe mbushi mendjen qe ai e kishte provuar shpesh. Vesha prezerevativin dhe pasi e leva bollshem me krem e mbeshteta ne vrime dhe fillova ta shtyje. Hyr,- me tha ai, se tani me vjen kenaqesia… Fillova ta shtyje dhe kari çante perpara… Ec, ec me thonte djali, dhe une shkoja gjithenje perpara. Tani qe nuk kishte kapelen ne koke, fytyra e tij me dukej me e kendeshme. Sipas shkalles se hyrjes ai reagonte, deri sa kari shkoi deri n e fund. Atehere u perkula dhe fillova ta puth. Ai mbante ere te mire mga perdorimi i shampos gje qe me bente te mgjishesha me shume pas tij. Oh sa i mire qenke, i theme. Edhe ti me kenaqe…Te dhemb?… Pak, por ti mos ndalo! Gjeta nje pozicion te mire dhe fillova ta palloja me te gjithe forcen dhe kenaqesine… Ah,ah… ofshante ai. çfare ke te dhemb? Jo jo , nga kenaqesia. Dhe une vazhdoja. Mua nuk me derdhet shpejt dhe kjo i jipte kohe te ndjente te gjithe kenaqesine. Pa pritmas me kishte hipur nje nxehtesi ne gjithe trupin dhe pas pak lekundjesh e ndjeva qe farma e mbledhur ne testikujt e mije shpertheu ne prezervativ. Ndenjem per pak kohe te ngjitur. Pastaj e nxora. Sa keq qe e bere me prezervative se me hoqe gjysmen e kenaqesise. S’ka me bukur se sa kur fara perpalase ne vrime… Kur e nxora u pastruam dhe iu ula prane. Filluam te puthemi dhe ai pergjigjej shume bukur te gjitha levizjeve te gjuhes, pasi dinte te thithte me mjeshteri. Sa kohe ke qe ben kete pune?

S’ka shume. Rastisi qe u njoha me nje djale dhe me pelqeu shume. Gjithemon me kane pelqyer djemte. E beme ne nje ranze te erret, por nuk ishte pozicion i mire dhe nuk u kenaqa. Pastaj erdhen raste te tjera dhe here mire dhe here keq u mesova. Po me mua ç’pate? Aha me ty… Ti me pelqeve shume, sapo te pash e thash sikur ta beja me kete do te kenaqesha se mu duke mall i mire. E beme edhe nje here tjeter dhe kesaj here u kenaq me shume. E pyeta ne se ai e fuste… Ndonjehere me tha, por me pelqen me shume kur ma fusin. Por ti dukesh shume mashkullor dhe i ashper. Ehe, dukja te rrene. Sa vete duken esnaf dhe ne te vertet e hajne sa krahu.

Kur po iket me tha se kur do te takoheshim perseri. Ke celular? Po me tha. Me jep nr dhe ai ma dha. I thash te mos vinte vet ne shtepi, por kur ta therrisja une. Dhe ai pranoi. Kur do te ikte i thash, thuaj si te duash por me ty e ndjeva se po qija nje mashkull dhe jo nje femer, sic jane shume djem qe jane te gatshem per tu qire.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top