Djali i miresjellshem - Tregim Erotik

Në autobuz nuk kishte shumë pasagjer, bile kishte shumë vende të boshatisura. Unë po rrija në këmbë, kur e ndjeva se dikush po me shikonte. Ktheva kokën dhe vura re një djalë të ri që po më shikonte me ngulm. Ai sapo më pa që po e shihja, u ngrit nga vendi dhe më ofroi që të ulesha. Kjo dukej artificiale, sepse vende të kishte dhe s’ishte nevoja për mirësjelle. Ke stacioni zbritëm. Ai po më ndiqte. Ishte një djalë i shkurtër, me kokë të qethur tullë dhe sepse me ngjallte dyshimin sikur kishte dalë nga burgu…por sidoqoftë ta ndizte gjakun. Atëhere e thirra dhe ai u afrua.
Si të quajnë ? e pyeta dhe ai më tha-Goni. Filluam të bisedojmë dhe ai shumë shpejt u dorëzua. Me tha se ishte aktiv dhe se e preferonin shumë. Pastaj edhe gjëra të tjera të parëndësishme. Por si problem dilte çështja e vendit. Atëhere ai më tha se kishte çelsin e apartamentit të vllait dhe mund të shkonim atje.
Shkova me mëdyshje, sepse më dukej që po i futesha një aventure të papëlqyshme. Pasi u sollëm në disa rrugica arritëm tek shtëpija, që ishte një apartament nga ato me punë vullnetare. Ai hapi derën shpejtë dhe u futëm mbrenda. Ashtu i shkurtër siç ishte u afrua dhe më pështolli, pastaj po ngrinte këmishen për të më kafshuar në gjoks. Pastaj filloi të më zbërthej rrypin e pantallonave, ndërsa unë po hiqja të tijin, kështu që më së fundi arritëm të zhvisheshim. Më bëri përshtypje që kishte një kar shumë të madh, rreth nja 20 cm dhe mjaft të trash. U bëra gati t’i them se nuk do pranoja që të ma fuste, por ai u ul në gjunjë e filloi të ma lëpinte dhe të ma thithte timin. Filloi të më lezetohej. Po i shtyja kokën qët ‘i futej më thellë dhe ai e thithte mire. Por për një çast ai ndaloi dhe më tha se po i vinte dhe nuk donte ta humbte kot. Atëhere u shtriva përmbys dhe iu luta ta fuste ngadalë. Kështu ai filloi ta fuste, por kjo nuk qe aspak e lehtë. Kari i tij ishte fryre aq shumë sa vrima ime nuk e duronte dot.
Po duroje pak,-më thonte. Sa vetave ia kam futur dhe e kanë duruar mirë, bile kanë mbetur shume të kënaqur. Duke e futur ngadalë, kari kishte arritur deri tek gjysma dhe aty iu derdh.
Me vjen keq ,-i thash.- nuk e bëre qejfin tamam. Ai tundi kokën sikur desh të thonte, s’prish punë…
Më erdhi keq vetëm që ishe kaq i pastër, se nuk është gjithëmon kështu.
Shkuam në një kafe dhe bëmë muhabet. Kur e pyeta si e kishte filluar, më tha se që ishte sëmurur nga apandesiti në një qytet ku ishte tek kushurinjt e tij. E kishin operuar me urgjencë dhe kur ishte në spital mjeku filloi të interesohej për karin e tij të madh, deri sa një natë, që ishte roje, kërkojë ta provojë dhe mbeti shumë i kënaqur. Por edhe Gonit i kishte pëlqyer shumë. Kështu ai kishte ndenjur dy jave aty, duke provuar me doktorin të gjitha mënyrat e kamasutrës. Këtu në Tiranë përpiqej të gjente ndonjë duke i parë ngultas dhe ndonjëherë i thonin: ç’ke që sheh, por herë të tjera i afroheshin dhe pa shumë mundime merreshin vesh. Shumica janë studentë dhe se merr me mend se sa i pëlqejnë karët e mëdhej.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top