Djali i mesueses - Tregim Erotik

Ishte dita e parë që po shkoja tek mësuesja ime e pianos. Kisha bere kaq vjet në Lice, por kur erdhi puna për të hyrë në akademi, kjo nuk mjaftoi, kështu një herë në jave do të shkoja në shtëpinë e saj për të marrë mësime…
I rashë ziles dhe derën ma hapi një djalë simpatik, me flokë kaçurrela, që u prezantua si i biri mësueses. Ndjeva diçka të më cimbiste në zemër, por e mbulova me një buzëqeshje mirësjellje. Ai më ftoj të hyja në sallon e të prisja tjetrin që kishte ardhur para meje.
Ne ishim moshatar. Bëmë pak muhabet për muzikën dhe ai ishte para meje dhe kjo ishte e kuptueshme se e kishte mësuesen në shtëpi. Ai më premtoi se mund të më ndihmonte në se do ta doja një gjë të tillë dhe unë shpejtova ta falënderoj ,sa të mos i ndërrohej mendja.
Pas disa ditësh, ashtu siç e kishim lëne, ai erdhi tek unë. I thash nënës që të mos na shqetësonte se po mësonim. Pastaj u futëm në dhomën time e filluam të mësojmë ushtrimin që e kisha për javën tjetër. Ishim ulur pranë njëri tjetrit në piano, sa mishi që dilte nga pantallonat e shkurtra këmbët takonin me njëri tjetrin. Mua mu ngreh menjëherë dhe mezi po duroja. E largova pak këmbën, por ai menjëherë i afronte. Po e shikoja me bisht të syrit që çfarë dëshironte dhe ai e kapi këtë vështrim dhe menjëherë mu përgjigj , duke futur duart midis kofshëve dhe të më kapte karin dhe ta shtrëngonte. Atëherë i futa duart edhe unë. Buzët tona u takuan dhe atëherë filluam të puthemi pa thënë asnjë fjalë. Pas pak, ai filloi të më zbërthente pantallonat dhe ma nxori. Pa shumë ceremoni ai e preku me gjuhë e filloi ta lëpinte. Isha i eksituar mjaft dhe mezi prisja të ma merrte në gojë. Dhe kjo nuk vonoi. Ai filloi ta thithte e ta fuste karin deri në grykë. Pasi bëri nja dy pompim me gojë, mua mu derdh.
Ah, ta marrë dreqi se më iku kot.
Kishe qejf që të ta fusja.
Sigurisht. Këtë ëndërroja dhe unë që ditën e parë që u pamë. Edhe unë prishem shpejt.
Pastaj më tregoj, se kur kishte lexuar në internet, tregimin e parë gay ishte eksituar aq shumë sa i ishte derdhur në pizhame. Mezi kishte larë pizhamet dhe kishte zhdukur gjurmët. Unë jam gay pasiv dhe më pëlqen të provoj djem të ndryshëm, që janë meshkuj të vërtet, por ku t’i gjesh…Edhe tek grupet ka mjaft gënjeshtar që të thonë po e të lenë në baltë.
Kur u takuam herën tjetër, më tha se do ta fillonin drejt e në qirje , pa lëpirje e thithje. Ai uli pantallonat e nxori bythët e tij të bukura. Unë fillova t’ia fërkoj, ndërsa shkonte ashtu i përkulur drejtë divanit ku u mbështet me të dy krahët. Fute, më thotë, se nuk po më durohet.
Prit të marrë prezervativin- thash unë.
Lere dreqin, e di që jemi të pastër…
Atëherë e leva mirë me pështymë , vura kokën në vrimë dhe fillova ta shtyja. Djali i mësueses e duronte shumë mirë. Dukej se kishte provuar më të mëdhenj prandaj këtë e pranonte lehtë. Ai u shty dhe kari im pa shumë vështirësi arriti deri në fund. Atje diçka takoi dhe na dha kaq kënaqësi të dyve. Atëherë fillova ta palloja mirë, gjë që pasqyrohej edhe në kënaqësinë e tij. Luajti doreza e derës, dhe unë u tremba. Kishte qenë nëna që kishte sjellë nga një copë kek për të ngrënë. Lere tek dera i thash, ndërsa vazhdoja t’ia ngulja mikut tim bukurosh. Pallimi zgjati mjaft dhe kur mbarova ishim të dy të lodhur. Pasi u pastruam morëm kekun, i cili na shijoj mjaft. Pasi e hëngrëm dhe u qetësuam, miku im më pyeti.
A do të fillojmë mësimin e pastaj bëjmë edhe një seancë tjetër…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top