Djali i bukur i mamit - Tregim Erotik

Ishte nje nat e gjat gjuetie ne chat si cdo nate e zakonshme. Kisha shum muaj pa ber sex se nuk gjeja nje person te hajrit. Aq shum kisha pa ber sex sa kisha vendos me ber sex patjeter ate nate me cfar te me qellonte ate nat. Kerkova shum gjat por nuk gjeta. Andej nga ora 4 e mengjesit mu mbush mendja dhe vendosa te takohem me nje cun qe nuk e pelqeja shum por e kisha dru e smund ta shtyja me. Mirpo sa qesh ber gati me i dhen nr e telefonit personit dhe me pas me u taku direkt me vjen nje tjeter ne chat dhe me shkruan:

-hi. jam 22 vjec bisex nga tr.

-hi un jam 24 bisex nga tr.

-me esht ber dru. sonte jam vetem a dalim ne kamer?

-ok i thash.

Dhe dolem ne kamer. Djali qe doli ne kamer nuk ishte yll por ama ishte simpatik dhe me trup te rregullt. Ishte brun me tipare shum te bukra dhe kishte byth me form e me muskuj gje qe me cmendi fare. Karin e kishte mesatar por shum te bukur. i thash se isha dakort ta takoja sonte e te benim sex. i dhash nr e telefonit dhe folem ca caste. Zerin e kishte te embel dhe dukej se edhe ai ishte shum i eksituar. Mora makinen me nxitim dhe shkova afer te lagja e tij sipas udhzimeve qe ai me kishte dhen. Jasht binte shum shi. Duke ecur me makin e mar ne teefon dhe ai me tregon se me kishte par e po ma bente me dor. U afrova dhe ai hipi ne makin me nxitim. U ul dhe filluam te flisnim duke buzeqeshur. Teksa ai fliste un i ferkoja shalet dhe ai me pas filloi te me prekte karin qe mua me ishte ber tull. Nxirre njeher ta shof live me tha. ok i thash dhe e nxorra. Kari im esht 16 cm dhe ai filloi ta ferkonte. un i kapa doren dhe i thash. hajde ikim me mir brenda dhe knaqemi atje se po gdhin. Dhe ne te vertet ora ishte rreth 5. Ngjitem shkallet e pallatit dhe ai hapi deren me celes. Ishte apartament i vjeter dhe i vogel dhom e guzhin por i mobiluar shume modern. U futem brenda dhe ai me drejtoi nga guzhina duke me then se jemi me rehat aty. Une ne fakt doja ne dhom te gjumit por meqe isha ne shpin e tij nuk kundershtova.

U ulem ne divan dhe filluam te putheshim e te ferkoheshim. Nderkoh djali mori laptopin dhe gjeti nje film porno bisex dhe u ul duke me zberthyer pantallonat. E nxorri karin tim dhe e mori menjeher ne goj. Une shikoja pc dhe kenaqesha nga gojorja e tij. Buzet i kishte disi te trasha dhe ushtronte shum presion te trupi i karit tim dhe me pas her pas here thithte me buz vetem koken e karit. Me pas e llustronte me llap duke e lepir. Ja hoqa nga goja dhe u ngrita ne kemb. fillova ti gjuaj me kar te faqet. Ja fusja ne goj thell dhe ja nxirrja prap duke i gjujt tek faqet serish. Me pas kapa bolet dhe ja afrova te goja dhe ai i fuste brenda nje nga nje. Pastaj e mori karin serish ne goj me nje dor dhe me doren tjeter me prekte vrimen mua deri sa ma futi gishtin thell ne byth.

Me pas un u shtriva i zhveshur dhe i bera shenj qe ai te afrohej. Ja ula tutat dhe nxorra karin e tij te ngrefur duke e marr ne goj. Ai pastaj filloi ta shtyne karin sikur po me qinte aq fort sa me futej thell ne fyt. Her pas here ngilja pa frym dhe ai e terhiqte duke e ma perplasur ne fytyr dhe duke e futur serish. Me pas ndaloi dhe me pyeti nese e lepija vrimen. Tunda koken dhe me pas ai u kthye dhe beri te ulej siper fytyres time. Teksa ai behej gati te ulej siper meje shoh bythen e tij se dukej sikur po binte si anije kozmike ne gojen time. Ai u ul dhe un kisha mbyllur syte duke mos ber asgje vetem duke e ndjer bythen e tij siper fytyres. Me pas ja hapa dhe kerkova vrimen te cilen e kishte shum te vogel dhe ngjyr roz. I habitur e pyeta nese ishte qir apo e kishte per her te par meqe e kishte vrimen e vogel. Jo, me tha. Jam qir shum her. Hapet shpejt vrima ime, pa merak me tha. Fillova tja lepij me kenaqsi dhe bera ti fus gishtin dhe pash se sa shpejt u hap vrima. i futa dy gishta pastaj tre. E shikon, me tha? hapem shpejt. Nderkoh ai filloi te ma merte karin ne goj dhe bem 69 por un her i merja karin her vrimen. Me pas e ftova ti hipte siper karit tim. Mora prezervativin dhe ja dhash atij ne goj i cili me goj e vuri te kari im. Mori dhe lubrifikantin duke lyer vrimen e tij dhe karin tim. Aty pastaj me hipi siper dhe filloi te kaleronte mbi karin tim. Teksa qihej leshonte ngasherime shum eksituse. Her pas here ndalonte ritmin dhe me puthe gjoksin dhe ne buz benim llap. Nuk po duroja dot se ai po bertiste edhe me shum nga eksitimi duke me eksituar dhe mua. Derisa erdhi momenti dhe u prisha duke leshuar dhe un nje ohhhhhh te madhe.

 

Ktheva koken nga dritarja dhe shof se kishte gdhir. Ora ishte nja 5 e gjysem. Ai u cua ma hoqi prezervativin dhe e hodhi ne tok. Ma mori karin serish ne goj per te me pastruar nga ato pak pika sperm qe ishin ngelur. Me ngriti kembet dhe filloi te me lepinte vrimen. Me pas vuri prezervativ dhe lubrifikant dhe ma futi karin ne byth. E ndjeva direkt kur ma futi se e zhyti direkt. Me pas filloi te me pomponte me nje ritem te shpejt. Me qinte fort e me thoshte, merre karin tim kurv e keqe. Kurva kujt je? Do ta caj biren e bythes kurv bythqir. Mua me eksitonin shum fjalet e tij. Mirpo duke me qir ashtu fort un degjoj nje zhurm dhe cte shoh? Nga dhoma gjumit del nje grua e pergjumur qe nga mosha kuptova se ishte mami i tij. I thash menjeher i trembur. Hej prit po del nje grua. Por ai vazhdonte e sdonte tja dinte. Gruaja po afrohej duke na par dhe dukej se nuk po e shqetsonte shum pamja e djalit te saj qe qinte nje djal tjeter. U fut ne guzhin na pershendeti dhe u ul ne divan duke par tv. Nderkoh un spo kuptoja asgje shoh nga djali dhe ai duke me pompuar me thot, he ska gje po he mos e rruj se nuk esht hera par. Ta shpjegoj pastaj po perqendrohu ktu se po prishem avash avash. Nderkoh gruaja u ngrit dhe shkoi ne aneks duke ber kafe. Nuk po e prishte terezin edhe pse ne pc shfaqej porno bisex dhe burra e gra gje bertisnin nga eksitimi dhe nga ana tjeter djali i saj qe me qinte mua duke me shar. Pasi e beri kafen gruaja u ul serish ne divan duke pir kafe e duke na par neve. Ne ate moment djali nxjerr me shpejtesi karin nga vrima ime heq shpejt prezervativin dhe behet gati te ma derdhi ne goj. Por un isha hutuar krejt dhe ai me gjujti nje shpull te leht e me thot te hap gojen. Une e hapa gojen dhe ai ma derdhi krejt spermen ne goj te cilen me erdhi zor qe ta nxirrja jasht nga frika se mos beja pis divanin. Por edhe nga kenaqsia se me kishte qir nje djal simpatik e piva spermen me kenaqsi edhe pse nuk e nihja mir djalin.

 

Djali u shtri siper meje duke mar frym thell dhe ndenjem ashtu per disa sekonda. Me pas ai u cua dhe me ftoi te shkonim ne dhomen tashme te lir e te flinim atje. Shkova dhe u shtrim. Aty e pyeta per gruan. Ai me thot se ishte nena e tij dhe se ajo e dinte per te dhe e kishte ndihmuar te ndihej i lir. Po mir i thash por pse ajo duhet te te shikoj ty duke qir? Po sepse kjo ka ndodh gradualisht me tha. Nena e tij ishte e divorcuar dhe njeher ai kishte zbuluar ca dildo te se jemes dhe i kishte perdorur duke i fut ne byth. Njeher kishte ardh nena e tij nga puna heret dhe e kishte gjetur kete ne shtratin e saj duke futur dildo ne byth. Me pas kishin folur hapur duke mos paragjykuar dhe kishin vendos qe te mos kishte barriera ne jeten e tyre ne shtepi. Prej asaj dite ky kishte sjell cuna her pas here ne shpi dhe nuk e kishte pas problem ta shihte e ema. E pyeta nese dhe ai e kishte par te emen. Po me tha. Fillimisht filloi e ema duke u futur ne banj teksa ai bente dush dhe kjo urinonte apo te kunderten. Pastaj kjo kishte filluar te masturbohej lirshem ne dhom me dildo me dere hapur. Mu duk shum i cuditshem mardhenia e tyre por nuk e vrava shum mendjen.

Fillova shpesh te shkoj ne shtepin e tyre dhe ksaj here me eksitonte shum fakti qe ajo na shikonte. Ajo vet ishte shum e embel dhe seksi. Ishte rreth te 45 vjece por simpatike me gjoks te madh dhe shum byth. Shpesh me eksitonte ideja qe ta qija. Nje dite nuk durova dhe i mora djalit leje. A me tha un se kam problem nese ajo don mund ta qish sa te duash. I propozova qe te benim treshe. Ai ra dakort por me tha se ai mund te bente cdo gje me nenen e tij por jo ta qinte. Pasi folem me gruan ram dakort per treshe. organizuam nje mbremje dhe u mblodhem ne dhom. Djali u shtri ne krevat dhe un po puthesha me te emen. E zhvesha avash avash duke e ferkuar e lepir gjithandej. E shtriva dhe i hapa kembet duke i futur llapen ne pidh e ne byth. Ajo ishte parfumosur gjithandej dhe pidhin ja thithja me shum kenaqsi. Djali rrinte shtrir dhe shikonte duke i ren me dor. E ema e eksituar leshonte nje ze te eksituar per kar. Nuk vonova dhe ja rrasa direkt karin ne pidh duke e pompuar fort. Djali mu afrua duka ma futur karin ne goj. E ktheva gruan mbrapsht per tja futur ne byth por ajo nuk donte. Me tha se nuk ishte qir kurr ne byth dhe nuk e duronte dot karin brenda. Keshtu qe ja rrasa serish ne pidh mbrapsht. Djali me erdhi nga mprapa dhe ma rrasi ne byth. Pasi u qim ne pozicione te ndryshme erdhi momenti per tu prish. I thash gruas se ku ishte qef te derdheshim. Ajo kishte qef ne gjoks. Ja hoqa karin nga pidhi dhe ajo u ul ne gjunj. E ftova dhe djalin por ai sdonte te prishej te gjoksi i te jemes donte te prishej tek un. Nderhyri e ema dhe i tha: Ska gje mam po he, prishu te gjoksi im se nuk esht ndonje gje e madhe. Ai sikur vetem kishte prit kete fjal u afrua menjeher duke e prekur te gjoksi. Nena e tij qeshi me djalin ngaqe ishte hera e par qe ky e kishte prekur. Duke qeshur i thot se mund ta prekte edhe ne vende te tjera. Djali aq kishte dashur. i afron te jemes karin dhe ja fut ne goj duke i prekur gjith trupin. Mesa dukej ishte gati duke u prishur dhe meqe tashme kishte marr leje te plot e nxjerr karin nga goja e se jemes pe tju shmangur prishjes. E ngren nenen e tij menjeher dhe e shtrin ne krevat. Ja hap kembet dhe i versulet me karin si shpat e ja can pidhin fort e me vrull. Nuk zgjati shum dhe u prish brenda ne pidh te semes duke bertit fort si asnjeher tjeter. Pasi u prish u leshua siper gjoksit te saj dhe dukej sikur e kishte zen gjumi. Un pastaj ja futa gruas ne goj karin dhe u prisha brenda ne goj. Ajo me shum kenaqsi e piu. Ate nate beme shum her sex ku spikaste cuni mamit bukur i cili dukej sikur skishte qir ndonjeher pidh. Ram te flinim te tre duke e futur gruan ne mes. Ishte vertet nje nat e vecant.

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top