Dhe nje dite ai erdhi - Tregim Erotik

Isha ne klasën e 11 dhe ende isha i virgjër. djalë bukurosh, i shkathet, sportiv e tj qe nuk dua ti përmend. Megjithatë unë mbahesha primitiv. Por ja qe papritur u ndesha me nje eksperience te re. Shkak u be një detyre qe na kishin dhëne ne klase, për realizimin e se ciles me duhej bashkëpunimi i një shoku. Për me tepër ai kishte një laptop gjë qe na e lehtësonte punën pa mase. Kështu e lamë te takoheshim tek unë atë pasdite. Geni, kështu quhej shoku im, erdhi ne orën e caktuar. U mbyllem ne dhomën time e filluan te bënim variante te ndryshme për detyrën tone. Te dy ishim nxënës te mire kështu qe puna ecte shpejt e mire. Pasi kishim punuar një cope here vendosem te bënim pak pushim. Unë solla dy kanoçe pepsi qe te freskoheshim. Atëherë і thash Genit qe te na e hapte laptopin ne ndonjë faqe interesante dhe i me tha qe te hapja vet ku dëshiroja. Dhe unë fillova te kërkoj ne faqe te ndryshme deri sa arritëm ne faqet gay. Kur u paraqit skena e pare porno Geni i trembur me tha: Aleks hiqe, hiqe! Pse- i thash. Jam kureshtar te shoh se s’kam pare kurrë.

Por mos na vjen njeri? Mos u bej merak se te mijte nuk janë këtu. Por edhe sikur te ishin ato nuk do te futeshin ne dhomen time. Kjo sikur e qetësoi Genin. Duke pare skenat porno mua mu ngrit e mu be dru. Genit sikur i iku turpi e filloi te komentoi se sa te madh e paska ky djali dhe se si ai ia fuste djaloshit ne {pub}Per te lexuar vazhdimin e ketij tregimi duhet te Regjistroheni{/pub} goje dhe sa s’po ia shqyente kaq te madh e kishte. Papritur Geni zgjati dorën dhe ma kapi. Unë u tërhoqa. JO, jo, i thash. Tani ishte Geni, qe po ngulte këmbe. E po s’është ndonjë gjë, sepse te gjithë djemtë i bijën me dore ne shoqëri. Kjo sikur ma mbushi mendjen. Ai ma nxori nga pantallonat e shkurtra verore dhe filloj t’i luante njëkohësisht si timen ashtu edhe te tijin. Pastaj u ul ne gjunjë dhe duke e tundur timin e afroi tek goja, nxori gjuhen dhe e lëpiu. Unë sa nuk po hidhesha përpjete. Por kjo ishte vetëm fillimi. Ai e hapi gojën dhe e përpiu ne thellësi. O zot, cfare kënaqësie qe nuk e kisha provuar kurrë. Unë shikoja me habi se si gati gjysma e 18cm te karit tim, përpiheshin thelle ne fytin e Genit. Tani mu mbush mendja se Geni e kishte bere edhe here te tjera dhe kishte mjaft përvoje. Fyti i bute dhe i ngrohte me guduliste kokën e karit .Eedhe disa lëvizje dhe fara ime shpërtheu ne gryken e tij. Ai u tërhoq dhe një pjese e farës ra ne qilim.

Kjo eksperiencë kaloi kalimthi tek unë por nuk u harrua nga Geni. Ai më tha disa herë të shkoja tek ai, por unë nuk doja. Më së fundi thash me vete: fundja ai po e kërkon vet, po unë përse të mos bëj qejf. Ideja ishte se po të jesh aktiv nuk është gjë, kurse pasivët janë gay të vërtetë. Kështu në rastin më të parë që ai ma përsëriti ftesën e tij unë shkova. Isha larë dhe ndërruar që të isha sa më і pranueshëm dhe që seksi të kishte kënaqësi. Geni më priti me shumë gëzim, duke më thënë se ia kisha sjell shpirtin në maj të hundës duke më pritur.

-Po mirë mor Gen, ç’të kapi me mua?

-Ti jo vetëm më pëlqen shumë, por nga ana tjetër je shumë і besueshëm se nga ti nuk te del fjala.

E me të vërtet unë nuk і kisha thënë askujt se çfarë kishte ndodhur midis nesh.

Geni u afrua tek unë dhe më tha se si kisha qejf ta bëja. Sigurisht që të ma merrnin në gojë unë e provova. Tani kisha qejf që ta provoja tamam, duke ia futur në vrimë. Këtë dëshirë kishte edhe Geni. Ai filloi të zhvishej, ndërsa unë po e shihja dhe po më ngrihej.

-Po ti përse nuk zhvishesh?- më thotë.

Atëherë fillova edhe unë. Sapo vizatimi і formës së pallës sime doli në pah, Geni u afrua dhe filloi ta kafshonte mbi të mbathura. Pastaj i uli dhe filloi ta lëpinte, por unë і thash se kështu do më derdhej, prandaj më mirë ta bënim ndryshe. Dhe ai menjëherë u bind. Më tha se kishte dëshirë t’ia bëja duke ia ngritur këmbët mbi supe pasi kishte dëshirë të më shikonte dhe të putheshim gjatë aktit. Ai e përgatiti pak vrimën, se ishte і ngushtë. Pastaj më tha ta provoja. Një shtyrje e vogël dhe koka u fut. Prit pak, më tha Geni. E prita, megjithëse e ndjeja veten tepër të eksituar, dhe mezi po mbahesha për ta shtyrë deri në rrëzë.

-Ec,tani!- më tha Geni dhe unë fillova te shtyhesha me kujdes. –Ah Aleks çfarë mrekullie je. Ec, ec përpara se më vdiqe fare… Unë isha і përhumbur nga kënaqësia e seksit dhe ia përmblodha duke arritur deri në fund. Ishte me te vërtet shumë kënaqësi, aq më tepër që për mua ishte hera e parë që po e provoja. Fillova të palloja mire e bukur, duke shpërthyer të gjithë ndjenjat e mija djaloshare. Tani sikur kisha filluar ta dua edhe

Genin me shume, dhe më vinte mirë që po e bëja të lumtur, në se kjo ishte lumturia për të. Por me që unë vetë po ndjeja shumë kënaqësi, atëherë e merrja me mend edhe ai do të ndjente shumë.

U qimë gjatë sepse për fat nuk mu derdh shpejt. Kur mbarova, Geni më puthi e më tha: më lodhe shumë por më kënaqe…

Kur u qetuam nuk mu durua pa e pyetur se kur e kishte bërë për herë të parë. Ai më tregoi se kishte pasur një shok і cili thonte se do ti vriste të gjithë gajt, se і urrente dhe nuk і duronte dot. Por ja , që kur kishin pasur rastin të shikonin disa skena gay Geni ia kishte marrë në gojë dhe ai ishte lezetuar dhe kish hequr dorë nga vrasja e Genit konkretisht, që ishte edhe partneri і tij і parë. Tani kishte qirë disa djem dhe kur Geni e kishte pyetur se pse nuk і vriste ato, і kishte thënë, se ai e kishte thënë për vete që nuk linte ta qinin, sepse janë homo vetëm ato që qihen kurse aktivët janë djem normal ,që bëjnë qejf. Ato shkojnë si me djem ashtu edhe me vajza duke і provuar te gjitha kënaqësitë. Fundja edhe ai kishte një filozofi të tijën.

Me Genin vazhduan mjaft kohë deri sa mbaruan shkollën dhe u ndanë në cepe të ndryshme të botës. Fundja bota kishte ende shumë eksperienca për të provuar dhe mua nuk me linte shpresa se do te njihja nje djale te ri dhe te kendshem qe do te kishte kenaqesine te provonte pallen time. Dhe nje dite ai erdhi…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top