Detyra E kursit Me Marinsa - Tregim Erotik

Në klasën tonë kemi kryesisht vajza dhe vetëm katër djem. Tre janë nga Tirana dhe njëri nga Durrësi. Atë e quajnë Kujtim, por të gjithë e thërrasim Timi. Është një djalë i këndëshëm, shtat hedhur, me flokë të gjatë e sy të qeshur. Vajzat lënë kokën për të dhe ai nuk ia përton t’i kënaq të gjitha. Kjo do të thotë se është i dashur e i sjellshëm me ta. Të themë të drejtën e kam zili, sepse atë e duan të gjithë. edhe unë kisha kisha nevojë për miqësi, por me sa duket nuk isha i zoti ta fitoja atë.

Timi vjen çdo mëngjes nga Durrësi, pasi me pajtimin në tren është më lirë se sa të paguaj qirat e Tiranës. Ndonjëherë vonohet dhe profesorët e qortojnë se nuk ia var shkollës, gjë që nuk është e vërtet. Ai e don shkollën prandaj edhe sakrifikon për të. Kur bije fjala se çfarë dëshëron të bëhet kur të mbarojë shkollën, ai gjithmon thote: Dua të punoj në ndonjë qendër televizioni në Durrës. Për këtë edhe përgatitet, pasi mban me vete një aparat të vogël dhe na bën here pas here fotografi, disa prej të cilave janë me të vërtet të bukura. Me fotografitë e tij unë kam bërë një album dhe me duket se jam një nga modelet e tij të preferuar.

Ndonjë herë kur mbetet vonë nga detyrat apo mësimi, e ftoj të rrijë tek unë. Ne jemi gjërë se kemi shtëpi të bollëshme. Bile nga njëherë i shpëton fjala e më thote: se i vjen keq qe nuk ka mundësi të më ftoi edhe ai kur kujton shtëpine e tij të vogël e të vjetër.

Tani që u ngroh koha fillova të shkoj në plazh të shtunave ose të djelave dhe atje takohemi e kalojmë ditën bashkë. E keqja është se Timi është notar i përkryer. Kurse unë që kam pasur pak raste për të shkuar në det, nuk di ende të notoj. E kjo më bën të qëndroj më shumë në breg për të parë detin, se sa në det për të parë bregun. Timi më tall e më nxitë të futem në det e të mësoj.

Eja!- më thot.- Mjafton të përpiqesh pak e do ta shohish se sa e lehtë është të notosh.

I inkurajuar fillova të përpiqem. Ajo që më mundon është se po të isha kalama s’do t’i bija në sy njeriu, por në moshën time, sikur bëhem gaz i botës kur më shohin duke “notuar”. Por për fat është ende herët që të hapet sezoni për vizitorët e shumtë. Aty mblidhen vetëm adhuruesit e mëdhej të detit, të cilët duan ta shfrytëzojnë sezonin cip më cip.

-Ngrije barkun! – më thotë Timi. Luaji këmbët , ja kështu në formë gërshëre.

Duke thënë kështu, përpiqet që të ma demostrojë edhe praktikisht.

-Hajt bëje tani këtë që të thash.

Unë përpiqesha por e ndjenja që po fundosesha. Atëhere Timi vinte dorën poshtë barkut tim që të më mbante në pozicionin e duhur. Por ajo dorë ishte kaq eksituese për mua. Që ditën e parë që e kisha parë më ishte prishur mendja për të, pa ç’ka se nuk i kisha thënë kur ndonjë fjalë. Adhurimi për të kish mbetur thjeshtë në miqësinë tonë, që secili i ndjente ndryshe. Por tani që ishim kaq afër dhe dora e tij për pak sa nuk prekte atë timin. pa dashur e ndjenja se më ishte ngrehur. Por këtë sekret të vogël përpiqesha ta fshihja, duke u lutur që dora e tij të mos shtrihej më poshtë. Por ja që s’qe e thënë. Duke notuar trupi im filloj të përparonte e dora e tij shkoi drejtë e tek organi i im i ngrehur. Aty qëndroi për një çast sikur donte të sigurohej se kjo ishte e vërtetë e pastaj vazhdoi përgjatë kofshëve deri sa u shkëput tërësisht.

– Po bën përparime, – më thotë.

– Eja dalim më mirë, mjaft për sot.

– Ku do të shkosh ne sapo filluam, – dhe më tërhoqi nga vetja. Trupi i lehtësuar nga uji u mbështet pas tij, duke më dhënë një të dridhur. Pas meje ndjeva të ngjitur karin e tij, i cili gjithashtu ishte i ngrehur. Kjo më dukej e pabesueshme, pasi një diskutim që kishim pasur, për një lajm gazete gaystory, ai ishte shprehur ashpër duke e ndërthurur problemin me çështje morale. Dhe çdo gjë që mplekset me moral bëhet e rrezikshme për shoqërinë.

Kështu që më dukej e pabesueshme që atij t’i ishte ngritur sikurse mua. Qëndruam për një çast ashtu të ngjitur, sa për të besuar që nuk ishte ëndër, e pastja ai u ul pak deri sa maja të arrinte tek vrima ime e pastaj të ngrihej, duke imituar sikur e futi mbrenda.

Unë me pavetdije kontrollava përreth, sepse më dukej sikur të gjithë e kishin kuptuar dhe kishin drejtuar sytë ishin ngulur tek ne. Por isha i gabuar. Njerëzit e pakët që ishin përreth ndodheshin o në breg ose larg nesh.

– Dalim më mirë, – i themë përsëri me një ndjenjë frike.

– Prit dhe pak.

– Një herë tjetër, pasi këtu jemi të ekspozuar.

– Si ta kuptoj këtë, si premtim?

Unë e pash dhe qesha.

– Mirë pra qënka një premtim, – konstatoi ai.

Dolëm dhe u shtrimë në rërë përmbys që të mos dukeshim në ç’gjendje ishim. Asnjëri s’po fliste, ndoshta nga që nuk po gjenim fjalët e duhura. Por më i shkathët u tregua Timi.

– Pse s’më ke thënë të mësoja notin më parë?- pyeti ai.

– Po ty s’të kujtohet ç’më ke punuar për atë lajmin në gazetë?

– Atje ishte puna ndryshe. Gazeta thonte se e kishin kapur me zorr.

– Kurse unë të thoja se atij ia kishte dashur qejfi vet, por aksidentalisht ia kishin çarë nga që partneri e kish patur shumë të madh dhe ai ishte detyruar të shkonte në spital e të jepte shpjegime. Kjo është kur nuk kuptohesh me partnerët e rastit.

– Po ne a kuptohemi bashkë?

– S’e di. Ti gjithmon me je dukur shumë fems e tani se si më duket kur kërkon argëtime të tjera.

– Pikërisht se më mërzisin të vjetrat e më pëlqejnë gjërat e reja. Se kupton ti se më pëlqejnë miq të rinj e lojra seksi të reja.

Ra heshtja.

– Duhet të jetë ora ose pa njëzet ose edhe njëzet, se atëhere bije heshtje.

Timi pa orën e qeshi.

– Ke të drejtë është 4 e 20… Do të rrish sonte tek unë?

Ky propozim më qe i papritur.

– Do bëhen merak në shtëpi,- i them, megjithëse mendoja të kundërtën.

– Pse janë telefonët. Apo ke pretendime se unë nuk kam kushtet e tua.

– As që më shkoi mendja atje. Fundja edhe po të mos flesh fare,nuk bëhet kijameti për një natë.

– Ky është propozimi jot për sonte. Mirë. Edhe unë jam dakort: një natë pa gjumë…

Kur shkuam në shtëpinë e tij më vinte shumë zorr. Ai më njohu me të vetët, por ato më thanë se më njihnin nga që Timi më përmendëte shpesh në shtëpi. Kjo më bëri qejfin, pasi nuk isha unë i vetmi që e përmendja atë. Me sa duket simpatia e pashpallur kish qënë e ndërsjelltë. Shtëpija ishte vërtet e vogël. nga dhomat dilje drejtë e në oborr. Vetëm guzhina ishte në fund të një korridori që ndriçohej nga një dritare në çati.

– Duket që jeni familje e vjetër, – i themë.

– Gjyshi im ka qenë me Princ Vidin. Por shtëpija është akoma më e vjetër. Për fat nuk kemi dhe ujë që të shpëlanin kripën. Në se kemi fat do të vijë nga ora 8.

Qem me fat vërtet se uji erdhi kështu që boileri që ishte i vakët na lejoi të shpëlaheshim pa u dridhur.

Nëna e Timit na kish përgatitur një darkë të këndëshme. Ajo dinte të gatuante shumë mirë, si hajet tradicionale ashtu edhe ato moderne. Pasi hëngrëm, ngritëm disa gota birre e bënë pak muhabet, ndejëm si në gjemba për të parë një film në tv e pastaj kur filluan të më mbylleshin sytë, Timi më thotë se mund të shkonim të flinim. Dollëm në oborr dhe freskia e natës ma nxorri gjumin menjëherë. Dhoma e Timit ishte e vogël. Aty flente Timi me të vllanë, i cili për sonte më kish liruar shtratin për të fjetur në kuzhinë. Sa kishim filluar të zhvisheshim, kur u fikën dritat.

– Ta marrë dreqi, – tha Timi.

– Më mirë kështu, se në errësirë çdo gjë duket mahnitëse.

Pas pak ishim krejtësisht të zhveshur. Ne errësirë dukeshin vetëm hijet toja. Do të doja që nga rruga të vinte më shumë dritë që ravijëzimet të bëheshin me të dukshme, por fatkeqsisht ato mund të dalloheshin vetëm duke u prekur me dorë. Ishte ende ftohet, kështu që u futëm në shtrat dhe u mbuluam me batanije. Që të ngroheshim u ngjeshëm pas njëri tjetrit. Ngrohtësia e trupave tonë ishte kaq e këndëshëme.

– Se merr me mend sa e kam pritur këtë ditë, – më thotë Timi.

– Vetëm ti thua?

– Se marrë vesh si s’më ke dhënë ndonjë shenjë.

– Pse ç’doje ti, të kafshoja buzën e poshtëme si në Amerikë. Atje kur ke qejf të bësh seks me ndonjë mjafton të kafshosh buzën dhe kuptohesh me atë tjetrin që i ke ngulur sytë.

– E bukur dhe kjo, se kisha dëgjuar.

-Një natë një djalë në RAI e pyesnin se si i gjente partnerët dhe ai tha se në autobuz, i shikonte djemtë që i pëlqenin me ngulmë në sy e për një kohë të gjatë dhe ato e kuptonin. Kurse tek ne nga që ka shumë njerëz më praktike është kur i prek përpara. Po t’i pëlqej i fryhet ose së paku nuk largohet.

Timi hodhi dorën sipër meje, duke më dhënë një ngrohtësi të këndëshme. Pastaj kryqëzuam këmbët, duke u mbështetur tek njëri tjetri. Të dyve na ishte bërë dru.

-S’po e fillojmë kaq shpejt se pastaj çdo të bëjmë gjithë natën.

– Pse seriozisht e ke, që do të rrimë duke u qir kaq gjatë?

– Unë duroj , vetëm në qoftë se ti do të mbarojmë punë shpejt e shpejt. Fundja ti e propozove gjithë natën.

– Po do të tallesh me mua, – i themë dhe e kapa për kari.

– Oh , -ofshani ai. Sikur të ishte dhënë sinjali, buzët tona u ngjitën e kështu filluam të thithnim njëri tjetrin me forcë. Timi ishte më i tmerrshëm. Nga thithja e tij gjuha sa nuk po më shkulej.

– Ej kujdes! – i themë. – S’kam ndërmend që për një natë qejfi të mbetem pa gjuhë. Ai futi gjuhën e tij tek goja ime për të më dhënë rastin ta thëthija unë. Ndërsa putheshim, duart tona zbulonin format ovale të vitheve e bythëve të njëri tjetrit. Unë i kisha pak më të mëdha, kurse Timi i kishte më të sheshta, gjë që më pëlqenin shumë. Unë fillova të eksploroja në hapsirën midis feleve për të arritur tek vrima e tij e rrudhur dhe e ngushtë. Kur tentova t’i fusnja gishtin ai e ndërpreu puthjen e më thotë:

– Hëkën, hëkën. Prit më vonë.

Atëhere e kalova dorën nga përpara e fillova ti fërkoja koqet dhe karin e tij të ngrehur. Këtë filloi ta bëj edhe ai.

– Timi! Ke pas të bësh me ndonjë djalë?

– E ç’tu kujtua kjo tani.

– Ashtu kot. Fundja ç’rëndësi ka. Ndoshta është më tepër çështje eksperience.

– Po, kam patur një rast. Një mbrëmje, po kthehesha nga plepat tek Iliria në këmbë, para meje ishin dy jevgj të rinj që po i kujtonin njëri tjetrit një bunker, ku ishin qirë. Unë isha vetëm dy metra pas tyre dhe po dëgjoja se kush ia kishte futur i pari dhe kush e kishte pritur. Unë e shpejtova hapin dhe i arrita. Kur isha paralel me ta i pyeta, se kujt i pëlqente më tepër të qihej. Ato qeshën, por doli që i pëlqente të dyve. Atëhere u futëm në një bunker dhe megjithëse kushtet nuk ishin shumë të këndëshme, ia vura të dyve. Se merr me mend se si dridheshin nga kënaqësia, bile duke ndenjur ngjitur me njëri tjetrin më thonin, ma fut mua, ma fut mua. Ato mbetën shumë të kënaqur e më thanë se kur do vija përsëri. I dhash një premtim të vagët dhe pastaj i pyeta në se e bënin shpesh.

– Për natë! më tha njëri, me ushtarët e repartit aty poshtë. Nga një herë i qinin në grup dhe atëhere bëhej më qejf, sepse njëri ja fuste në bythë e tjetri në gojë. Kështu kur ai që ishte mbrapa e shtynte, atëhere i futej më thellë ai që ishte para. Por kishte raste kur i merrte ndonjëri me veturë që kalonte andej dhe atëhere dilnin edhe të fituar. Kjo qe historia e qirjes së parë. Aty vura re se kënaqësia ishte e veçantë, pasi djemtë e kanë më të shtërnguar.

– Pse atyre nuk i ishte hapur nga gjithë ato ushtar që i qinin?

– Mua s’më ra në sy ndonjë ndryshim i madh. Pastaj se mos shkonin të gjithë ushtarët. Me siguri kanë patur nja dy a tre dhe e përgjithësonin për të gjithë.

– Atyre i lumtë trapi, por më mirë të shohim qejfin tonë.

Përsëri u shtërnguam pas njëri tjetrit e unë fillova ta puthnja në qafë, ti fusnja gjuhën në vrimën e veshit, pastaj ta puthnja nën sqetull mbi gjoks, ti kafshoja sisët e pastaj ti qija kërthizën me gjyhë. Të gjitha këto e eksitonin së tepërmi. Tani s’po e ndjenim edhe të ftohtit e kishim filluar të zbuloheshim pak. Pjesën e poshtëme të barkur e kishte mjaft leshtore. Të themë të drejtën nuk më pëlqen leshi. Atë vetëm e fërkova me dorë, kurse me gojë i kapa këpurdhën e kokës, e cila ishte fryrë nga eksitimi. Timi kishte një kar normal për moshën tonë, megjithëse nja dy cm më shumë se timin. Unë provova ta fusnja sa në thellë në grykë, Këtë eksperiment nuk e kisha bërë shpesh e tani në dukej sikur duhet ta përkryeja. E lëpija se duke e zhytur në gojë aq edhe duke e lëpirë përgjatë gjatësisë. Ndërkohë Timi po bënte një lojë të re për mua. Duke qënë më i gjatë se unë koka e tij arrinte deri tek vrima ime dhe ai filloi të ma lëpijë, duke më ngjallur drithma, të cilat më nxitnin t’i a kafshoja karin e tij. Ai nja dy herë thirri lehtas, për të dëshmuar se deri ku mund të shkoja me kafshimet e mija.

Gjuha e tij po punonte tek vrima, duke e zbutur atë. Pastaj ai futi gishtin tregues për ta hapur.

 

Ai u fut me një farë vështirësie, duke më krijuar një dhimje të lehtë

-Sa mirë,- mendova me vete,- që kur isha larë e kisha pastruar në brendësi atë. gjë që tani nuk jepte shqetësime.

Timi kërkoi të shtrihesha në shpinë, pastaj më ngriti këmbët dhe trupin në një pozicion gati vertikal e filloi të ma fuste. Vrima e zbutur dhe e hapur nuk u tregua shumë rezistente, duke e pranuar pallën e Timit me lehtësi. Ai nga kënaqësia po shtyhej mbi mua, duke më ngjashur e duke e futur gjithënjë e më thellë.

– E ke mirë? – më thotë.- A të pëlqen ky i imi.

Unë s’po flisnja. isha akoma në periudhën e përshtatjes dhe djegia nuk ishte larguar plotësisht.

-Vazhdo! – i them dhe ai filloi të ulej, për të në mbështetur pas dyshekut dhe për të vazhduar pompimet më me vrull. Kur e ndjeu se po i vinte ai e nxorri dhe fara e tij shpërtheu mbi gjoks. Ishte një ndjenjë e këndëshme, që ta kishe farën mbi trup, megjithëse problemi që më shqetësonte ishte, se ku do të lahesha. Por fundja do të linja këtë gjë për në shtëpi.

U fshim me peceta letre, pastaj u shtrimë pranë njëri tjetrit. Kari im ishte ende i pashfrytëzuar, por ishte shkrehur nga akti seksual. Timi ma kapi e filloi ta tundëte, pastaj sikur iu duk shumë pak u afrua dhe e mori në gojë. Ai kishte një thithje të fuqishme ashtu siç bënte me gjuhën dhe kjo më eksitonte pa masë. Edhe nja dy pompime dhe thithje dhe fara ime pa pritmas shpërtheu në gojën e tij. Ai qëndroi për një çast pa lëvizur sa të mbaronte krejtësisht shpërthimi e pastaj e gëlltiti farën time dhe e pastroi karin tim me gjuhë.

-Den! Ik pirdhu. Mos më trego pralla, por më thuaj se ku i ke mësuar këto truke, pasi unë që mendoja se jam më me përvojë se ti nuk kam pirë ende farën e të tjerëve, kurse ti që sapo ke arritur jo vetëm e pi, por edhe ma pastron me gjuhë.

Timi filloi të qesh duke më hipur sipër sikur do të më merrte frymën.

– Përse të gjitha gjërat do t’i mësosh mbrenda një nate.

Nga mëngjesi e bëmë edhe një here, por kjo nuk pat kënaqësin e mbrëmjes. Banjo ishte në obor dhe nuk mund të shkoja, megjithëse e ndjenja të nevojshme.

-Mirë me kaq. Po ti kur do të vish tek unë. Atje kushtet janë më të favorshme e mund ta bëjmë në më shumë variante.

– E cilat janë variantet e tjera?

– P.sh të shtohet edhe një fqinj i imi.

– E si do ta justifikosh pranin e tij?

– S’ka nevojë për justifikim. Ne kemi ballkonet ngjitur e ai kalon drejtë e në dhomën time pa e marrë vesh njeri.

– Hajde, hajde. Ti e paske të siguruar sa herë që të do qejfi. Po ai si është aktiv apo pasiv?

– Ai kthehet si të dojë qejfi dhe është i gatshëm ti bëjë të gjitha. Apo nuk ka disa kaseta me marinsa që të shkundin fare.

Timi po më shikonte sikur kisha rënë nga qielli. Buzët gjysmë të hapura e lagura nga pështyma i shkëlqenin duke zbuluar të gjithë mmagjinë e çastit.

– D.m.th. Sonte do të rrim të mbarojmë atë detyrën e kursit tek ti.

– Cilën detyre kursi?- pyeta unë i habitur, pasi s’po më kujtohej të kishim një të tillë.

– Atë me marinsa pra…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top