Deshirat e Benit - Tregim Erotik

Me Benin u njohëm në Hot Mail. Ato ditë ishte me grip e nuk kishte shkuar në shkollë. Nuk e di përse më besoi dhe me dërgoi një tufë fotografish, qe duhet pranuar se ishte një djalë shumë i bukur. Atij i pëlqente moda, vajzat e bukura, me një fjalë të gjitha vendet ku harxhohet shumë. I bërë kureshtar e pyesja se si i mbulonte shpenzimet. Ka kaq djem e vajza të cilat fitojnë në rrugë të tjera për të mbajtur elegancën tyre. Por ai më përgjigjej se tani për tani ishte në gjendje të mirë prandaj e përballonte me ato që i jepte familja. Një ditë më thirri se ishte vetëm në shtëpi dhe të them të drejtën ishte një mrekulli nga të gjitha pikëpamjet. Beni ishte si ë engjëll që nuk ecte por fluturonte. Mezi prisja çastin që ta bënim, por aty Beni më zbuloi një filozofinë të tijën të veçantë. Atij i pëlqente të shkonte me femra të bukura dhe ti qinte me kënaqësi pasi ishte total aktiv, kurse nga meshkujt kërkonte vetëm që ta qinin, pasi ishte total pasiv. Kjo teori e çuditshme nuk më prishte ndonjë punë. Kështu që kur iu mbush mendja, vesha kondonin, e vajosa me vaj bebe dhe sipas komandave të tij fillova t’ia fus. Ishte një qirje e mrekullueshme. Por Benit i pëlqente të komandojë, sepse gjatë gjithë aktit fliste. Aman fute se më vdiqe. Ç’është kjo e qire kështu , nuk e ke bërë ndonjë herë, oh ashtu ngadalë rase sa me thellë etj. dhe unë bëra çdo gjë sipas porosisë dhe ai mbeti kënaqur. Herë të tjera e provuam edhe me variacione dhe gjithën ishim të kënaqur. Patëm biseduar një herë që të merrnin edhe një femër që të kënaqej plotësisht dhe Beni, por kjo nuk ndodhi. Megjithatë me Benin ishim mirë. Ishte djalë me kulturë dhe kishe shumë gjëra çfarë të bisedoje. Ai dinte disa gjuhë të huaja, kështu nuk mbetej askund. Kishte qene disa herë jashtë shtetit dhe e kishte provuar ta bënte me të huaj, prandaj më thonte shpesh se shkrihej kur qihej me të huaj.

Një mbrëmje kishim shkuar në klubin e një hoteli të madh. Vërtet ishim dy djem dhe kjo ka filluar të shihet vëngër nga hotelxhinj,bile edhe nga publiku. Por ç’të drejtë kanë sytë e botës së pasinqertë të ma gjurmojnë e të ma dënojnë lirinë? ne qofsha une i lig, a s’jane me te ligj te tjeret qe ç’shohin tek te bardhe e nxijne? Zumë një tryezë, të cilat ishin me shumicë të angazhuara. Megjithëse kondicioneret punonin pa pushim, ndjehej se në sallë ishte mjaft vapë. Duke i hedhur një sy sallës, Benit i ngelën sytë AP një tryezë ku ishte një djalë biond me syze dhe një zeshkan, tip mulati shumë simpatik. Shihi ato, tërheq vëmendjen Beni. O do ti bej për vete o s’ka. Kur muzika bëri bam, Beni tha këtu jam. Ai u ngrit e filloi të kërcente pa pushim. Kur afrohej tek tavolina e të huajve fillonte e tundte vithet në mënyrë shumë provokuese. Biondi dhe mulati po e shikonin me shumë adhurim. Kur muzika pushoi, Beni shkoi në banjë për tu freskuar. Kur u kthye më tregoi një biletë të vogël ku shkruhej 305. Ai tha vetëm një fjalë: holandezët po na presin.

Shkuam në katin e tretë. Një trokitje e lehtë dhe dera u hap menjëherë. Ato na pritën me buzëqeshje. mulati kishte hequr këmishën dhe tani ekspozonte torsin e tij të bukur muskulor. Kurse biondini dukej një djalë minion. U ndamë fillimisht. Unë zgjodha biondin, kurse mulati Benin dhe më shkoi mendja që do të hiqte mjaft që ta kënaqte atë djalë me kaq shumë kërkesa.

Biondi quhej Franzi. Ramë dakot të futeshim të dy në banjë. Ai kishte një kar rreth 15 cm. futëm nën tufën e ujit dhe filluam të sapuniseshim. Secili sapuniste shokun. Fillimisht më sapunisi Franzi. Ai më guduliste kur më prekte. Nja dy herë u ngjesh pas meje dhe kari i tij më eksitonte. Pastaj fillova ta sapunis unë dhe kur po e sapunisja midis feleve më lindi ideja se sa të hapur e kishte vrimën. Gishti u fut lirshëm dhe e ndjeva që ai u shty që të futej më thellë. Pastaj u rrotullua dhe më ngjiti buzët mbi buzët e mija. Në gojë u fut shija e sapunit kështu filluam ta shpëlajmë me ujë. Kur sapuni iku Franzi u ul në gjunjë e filloi ta thithi karin tim me shumë forcë sa mu duk se po ma shkulte. Por nuk vazhdoi shumë pasi i thash se na priste krevati. Pas nesh u futë Beni me mulatin. Vura re se Buzët e Benit ishin te skuqura dhe të fryra. Me sa duke ia kishte thithur fort. Dhoma kishte dy krevate teke, megjithëse shumica e të huajve preferojnë krevate çifte por për një person në dhomë pasi i dyti zakonisht është një i ardhur. Në krevat Franzi më hipi sipër dhe po më puthte në gjoks. I pëlqenin shumë thithkat e mija sepse ishin të mëdha. Pastaj më pyeti në se dëshiroja të bënim seancën e parë, që më vonë të bënim edhe një tjetër. Pasi pranova, ai më veshi prezervativin dhe u ul direkt mbi karin tim. Një shtyrje të vogël dhe kari u fut brenda. Ai shtyhej dhe kari avanconte, për kënaqeshin e të dyve. Kur u fut i gjithi atëherë ai filloi të tundesh duke e futur dhe duke nxjerrë, kur për çdo lëvizje ofshante. Ky qenka shok i Benit mendova. Sidoqoftë kishte të qirë shumë të këndshme. E kisha marrë parasysh se ajo natë do të kalonte vetëm duke bërë seks dhe po mendoja se si të isha më interesant që kur të kthehej në Holandë të kishte diçka kujtim nga Shqipëria.

Kur doli mulati me Benin, ato ishin qirë një herë në banjë. Duke parë mulatin mendova se ishte e vërtet ajo që thonë se zezakët e kanë shumë të madh. Edhe ky e kishte mjaft të madh, por jo si ato që shikohen në porno filma që kar shumë të mëdhenj i fusin në vrima të ngushta. Sidoqoftë Beni e kishte duruar mirë. Qe një natë e gjatë dhe gjithë seks. Sperma kushedi sa herë fluturoi nëpër dhomë, pasi ishte si zakon që para se të derdhej sperma, të hiqej prezervativi dhe ti bihej me dorë. Atëherë spermën mund ta derdhje në gojë ose ta hidhje mbi gjoks.

Kur po qetësoheshim pas një ereksioni , duke pritur tjetrin e pyes Franzin se kur ishte qir për herë të parë…18 vj. Thotë dhe buzëqesh. Dukej se gënjente , por nuk e bezdisa. Po me kë e bëre? Afër shtëpisë kishim një ofiçinë që rregullonte makina luksi. Mua më pëlqenin shumë dhe gjatë verës rrija gjithë ditën atje. Aty ishte një mekanik fenomenal, i cili në ditë më mësoi se si punonte motori, cilindri, pistoni dhe pastaj ma tregoi praktikisht, kështu pistoni më mbeti brenda. Kurse mulati kishte qenë ne forcat paqeruajtëse në Bosnjë dhe atje ishte tharë për seks. Kështu një ditë kishte gjetur një të ri, i cili kishte pranuar ta bënim reciprokisht… Kurse ne ishim qir në internet duke bërë chat. Dhe këtë do ta bënim edhe më mirë në se do të kishim vend.

Po në hotele? Ato janë një kandidaturë por jo gjithën e vlefshme. Kjo e sotmja u bë se ju na pëlqyet shumë dhe nuk do të kishim rast tjetër. Franzi sikur mendoi, po në shtëpinë tuaj nuk e bëjmë dot?

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top