Cikli i Kenaqsive - Tregim Erotik

Këtë vit vapa filloi më shpejt se zakonisht. Dielli ishte përvëlues dhe mjekët këshillonin të qëndroje në hije, pasi vrima e ozonit ishte e madhe dhe mund të sillte gjithëfarë rreziqesh. Megjithëatë njerëzit nuk donin t’ia dinin dhe mbushnin plazhet nga të katër anët. M’u mbush mendja edhe mua që të shkoja disa ditë në plazh. Një kushuriri im, kish shkuar me familjen kështu që nuk do të vuaja për shoqëri. Raha telefonin dhe pas disa përpjekjesh arrita të gjejë një dhomë të mirë, në një hotel me çmime të arritëshme. Pas kësaj futa në çantën e udhëtimit gjërat që më duheshin dhe të nesërmen, shpejtova të gjeja ndonjë mikrobuz që nisej për andej. Pata fat se mikrobuzi ishte gati në nisje,vetem se vendi im ishte në rradhën e fundit. U ula. Pranë meje ishte një çantë e lënë për të zënë vendin, por pronari nuk dukesh. Pas pak e shoh të vijë me një kanoçe Koka Kola në dorë. Ishte një djalë i ri dhe shumë simpatik. Të bënin përshtypje veçanrisht sytë e tij gri të cilët kishin një shikim hipnotizues. Ai kërkoi ndjesë për shqetësimin dhe u ul në vendin e tij. Tani pasagjerët ishin të kompletuar dhe mikrobusi u nis.

Rruga që do të bënim ishte e gjatë. Nga njëra anë kisha një çift, që ndoshta shkonin për muajin e mjaltit, kurse në tjetrën djaloshin, që kishte një heshtje olimpike dhe nuk të jepte mundësi t’i drejtoje ndonjë fjalë. Kështu bëmë një copë rrugë dhe shoferi na ndalojë në një restorant për të ngrënë mëngjesin. Mua s’më hahej, prandaj fillimisht mendova të qëndroja në makinë, por pastaj, duke menduar rrugën e gjatë, ktheva mendjen dhe u futa në restorant. Tryezat ishin të gjitha të zëna, vetëm në njërën ishte fqinji im i heshtur e i vetëm. U drejtova tek ai dhe e pyeta në se mund të ulesha dhe ai pa shumë ceremoni më pranoi. Me që isha i vonuar porosita vetëm dy byrekë dhe një kos, që të mëngjesoja shpejt. Sa për të hapur muhabet, e pyeta ku po shkonte dhe ai më tha se e kishin ftuar disa kushurinj të tij në të njejtin plazhë ku po shkoja dhe unë. Kështu kishim një stacion të përbashkët. Më tha se e quanin Adi dhe atë vit kish mbaruar gjimnazin e përgatiteshe për të përballuar konkursin e pranimit në Universitet. Atij i pëlqente gazetaria, por që ishte një konkurs me shumë pretendentë e kështu edhe me risk të madh.

Nuk kisha mbaruar ende, kur shoferi na thirri të niseshim, pasi kishim ende shumë rrugë për të bërë. Unë e mora byrekun e pangrënë në dorë e shkuam tek kamarieri për të paguar. Adi kishte një pesqindëshe e kamarieri kish probleme për t’i kthyer reston, prandaj pagova unë për të dy pasi i kisha parat tamam.

Në makinë përsëri ra heshtja. herë pas here e shihja me bisht të syrit, duke vëzhguar çdo tipar të tij. Kështu mendja më mbushej gjithënjë e më shumë, se ishte një djalë i përkryer. Kur gjeta rastin dhe e pyeta për heshtjen e tij, më tha se ashtu e kishte gjatë udhëtimit. I përlqente me shumë të shihte se sa të bisedonte.

Pas një mundimi të gjatë e disa ndalesave të shkurtëra, më së fundi arritëm.Kur u ndamë u përshëndetëm thjeshtë, ndërkohë që këmbenim mirësjellje, ai duke më thënë se në rastin më të parë do të më kthente lekët, ndërsa unë duke i thënë se nuk ishte nevoja. Por qyteti i vogël do të na takonte pa tjetër.

Në hotel bëra një banjo të këndëshme, e cila ma hoqi lodhjen e rrugës e pastaj zbrita në restorant për të ngrënë darkë. Si ditë e parë nuk kishte ndonjë gjë interesante. Të nesermen kisha planifikuar të kërkoja kushuririn, të cilin e dija që kish zënë një dhomë aty nga bregdeti.

Nuk qe e vështirë ta gjenja. Ato u gëzuan që më panë, pasi edhe më prisnin. Bënë fjalë pse kisha marrë hotel, pasi mund të qëndroja tek ata. Por këtë nuk e dëshëroja se edhe ashtu ishin ngushtë. Më propozuan të shkoja të zhvishesha, por më parë duhet të prisnja pak, se çelsin e kishte kushuriri i gruas, i cili po lahej në det. Duke folur për të me të qeshur kushuriri më tha:

“Sapo erdhi e po bresh pas femrave. Se ku i gjeti se di, por duket se i njihte që në Tiranë.”

Nuk e kisha mendjen kur ai u afrua. Ktheva kokën dhe mbeta i habitur kur pash para meje Adin e mikrobuzit. U përshendetëm dhe kushuriri më pyeti nga njiheshim. I thash se të djeshmen kishim udhëtuar bashkë.

Së bashku shkuam në dhomë. Ai ecte pak para meje dhe unë sodisnja trupin e tij të bukur, mbuluar me pika uji, të cilat nuk ishin tharrë ende. Të linte përshtypjen e një statuje greke së cilës po përpiqesha t’i gjenja një emër, që të ishte sa më i përafërt me të.

Dhoma ishte e thjeshtë, me shtretër të vendosura nga të katër anët që të zinin sa më shumë persona. Ato kishin edhe një farë kthine, që ishte guzhina ku gatuanin, si edhe banjo. Mendova se Adi do të dilte nga dhoma e të më linte të qetë të zhvishesha, por ai qëndroi aty. Herë pas herë hidhte shikimin nga dritaria për të parë se ç’bëhej në plazh, kurse unë dashur pa dashur fillova ritin e strip-tizit tim të ngadalshëm, por pa muzikë dhe kërcim. Nuk i njoh vetes merita të veçanta fizike, por besoj se kam një trup të rregullt dhe pamje normale. Kur erdhi puna të hiqja të mbathurat, megjithëse poshtë kisha rrobat e banjos, e ndjeva se më vinte turp. Kjo, më tepër , nga që kisha përshtypjen se Adi po më shikonte me bisht të syrit. Prandaj i ktheva shpinën dhe i hoqa. Kur e ndjeva se isha i gatshëm u ktheva nga ai, por ai sikur se kishte mendjen nga unë dhe po shikonte nga dritaria. Drita që vinte nga jashtë i theksonte format e trupit duke e bërë të dukej më i bukur se kurrë. Gjoksi i tij muskuloz e majat e sisëve të fryra e bënin atë të pa rezistueshëm, prandaj iu afrova dhe duke e prekur lehtë i thash:

“Sa trup të bukur paske mor Adi, si perënditë greke.”

“ Kujdes!” më tha, “ se mund të vijë ndonjë papritmas.”

Mbeta i shtangur nga përgjigja e tij, domethënjen e të cilës nuk dija si ta interpretoja, me gjithë se më dukej shumë e qartë.

“Mendon se interesohem për ty?” e pyes.

“Sigurisht. Të vura re që gjatë udhëtimit se si nuk mi ndaje sytë, por do të kemi rast të takohemi.”

Nuk arrija të kuptoja, në se kjo ishte budallallëk nga ana e tij, apo unë kisha aftësi telepatike që të ndikoja në mendjen e tij. Për të mos humbur rastin i them:

“Vjen sonte në dhomën time?”

“Më vjen keq , por kam një takim me një vajzë. Një herë tjetër.”

Dolëm në plazh. Megjithëse është një vend argëtimi, mua më dukej i mërzitshëm. Përpiqesha të bëja muhabet, apo të luaja me letra, por mendjen e kisha tek Adi. Fjalët e tij më përsëriteshin e më tingëllonin si premtim, që dëshëroja të realizohej sa më parë. Më trubullonte fakti për zhvillimet e nëndheshme të të rinjëve, të këtij brezi që është vështirë t’i kuptosh. Megjithëse edhe unë e konsideroja veten të ri, pasi nuk e kisha kaluar kufirin e rinis ende. Por teens-at e sotëm janë shumë më të zhvilluar, më të shlirë, më liberal dhe që duan ta shijojnë më shumë jetën, se sa ne në moshën e tyre.

Atë ditë mbeta aty për drekë, pasi çdo kundërshtim ishte i kotë. Adi ishte ulur përkrah meje, kështu që nuk e shihja mirë dhe matesha të mos ktheja kokën nga ai. Kaloi edhe pas dita. Për darkë shkuam në një lokal, por kësaj here isha më i qetë, pasi Adi ishte zhdukur diku, me takimet e tij.

Kur u mbylla në dhomën time, bëra një dush të këndëshëm dhe pa u tharë mirë u shtriva në shtrat pothuaj i zhveshur. Për të zhdukur mendimet hapa librin që kisha marrë me vete e fillova të lexoj, deri sa të më rëndoheshin qepallat e të flija. Dhe gjumi më kish kapitur ashtu pa kuptuar, duke lënë dritën ndezur e librin mbi gjoks. Më zgjojë një trokitje e lehtë në derë. Nuk po e merrja vesh nga vinte, por kur u përsërit u përmenda tërësisht. Pash orën. Ishte 11, që për stinën e verës nuk konsiderohet e vonët. I pështjell me çarçaf shkova në derë e pyeta se kush ishte.

“Unë!” qe përgjigja.

Kush “Unë” mendova dhe pa e zgjatur e hapa derën. Mund ta merrni me mend habinë time kur pash përpara meje të vizatuar sagomën madhështore të Adit.

“S’do më ftosh të hy mbrenda?” më tha.

“Sigurisht, hyrë, por qe kaq e papritur,”

“Kjo tregon se s’ke menduar për mua.” tha duke hyre dhe unë mbylla derën pas tij.

“Jam gjithë djersë, prandaj do të doja të lahesha për t’u freskuar.”

I tregova banjën dhe ai hyri.

Ndërsa dëgjonja rrjedhën e ujit u ula në cepin e krevatit duke menduar për këtë ditë me kaq të papritura, dhe se ç’do të ndodhte më tej.

Pas pak doli. Ishte pështjell me peshqirë nga mesi e poshtë. Flokët e lagura e të shprishura e tregonin akoma më të ajthëm se më parë. Në fytyrë ishte një buzëqeshje enigmatike, sikur donte të thonte se e kish mbajtur fjalën. U ul pranë meje dhe po qëndronim të heshtur, sikur nuk dinim nga t’ia fillonim. Më përkiste mua si zot shtëpije të merrja inisiativën i pari. I përkëdhela flokët dhe ai u kthye nga unë duke më thënë:

“Fike dritën! Në errësirë çdo gjë duket mahnitëse.”

Sigurisht ishte ndonjë citat nga ndonjë libër që e kish lexuar rishtazi.

Ai i kishte sytë gjysmë të mbyllura dhe gojën gjysmë të hapur që ishte kaq thirrëse dhe tunduese. Buzët tona u ngjitën. E ndjeva gjuhën e tij të futej në gojën time, duke filluar kështu serin e puthjeve të gjata e të zjarrta.

. Era e freskët e sapunit që përzihej me atë të deodorantit që përdorja pas rrojes i jipte atij një aromë të këndëshme e tunduese. U shtriva në krevat duke e tërhequr pas vetes. Ndërkohë, ai e la t’i binte peshqiri që ishte pengesa e vetme që kish mbetur midis nesh. E ndjeva se si organi i tij i ngrohtë u puth me timin, që ashtu të ngrehur i bënin karshillëk njëri tjetrit. Por e ndjenja se i tiji ishte më i madh dhe më i fryrë, gjë që ishte shpresëdhënëse për një natë nga ato të njëmijë e një netëve.

Ai zuri pozicion më të mirë, duke e lënë që i tiji të pershkonte midis shalëve të mija, për të gjetur ullukun që të shpinte në vendin sekret të seksit të ndaluar.

Por kisha qënë i gabuar. Me sa duket plani i tij niste nga ato që ishin të reja e të paprovuara për të. Fillojë të ngjitej, duke përparuar drejt meje. Në hapsirën midis trupave tanë, pash kokën e penisit të tij të fryrë, që të kujtonte atë të dashit në mesjetë, që sulmonte drejtë portave të kalasë për ti shembur e për ti zotëruar. Ai po afrohej drejtë gojës sime. Të themë të drejtën, kjo nuk bënte pjesë në preferencat e mija, por tani nuk ishte rasti për të kundërshtuar, pasi kisha frikë se mos ftohej dhe tërhiqej . Pastaj kish një kokë të çirkonfezuar, gjë që e bënte pamjen më të plotë e madhështore e të ngjallte kurreshtjen për ta provuar. Vigani i tij e gjeti portën të hapur dhe u fut në gojë, duke kërkuar rrugën për në fytin tim, që ishte plot reflekse dhe dukej sikur po mbytej. Disa pompime, që e bënin kokën të përplasej herë në grykë e herë në faqe, që për mua ishin të bezdisëshme, por ati i jepnin kënaqësi, që shprehej nga ofshamjet e njëpasnjëshme që lëshonte. Ai ishte në qiellin e shtatë, kur sperma e tij vërshoi me forcë, duke mbushur grykën dhe gojën. Kish një shije pak të athët, por nuk shijonte e keqe. Megjithatë unë nuk doja ta kapërdija, prandaj e mbajta në gojë dhe sapo ai e nxorri e pështyva në peshqirin që ndodhej aty pranë.

Ai u pastrua dhe u shtri pranë meje.

Kokat tona ishin pranë dhe po shihnim njëri tjetrin në sy. Kësaj here ishte ai që foli i pari.

“ E di, – më tha.- edhe unë gjithë rrugës kam menduar për ty. Nuk doja të flisnja, pasi kisha frikë se do të tradhtoja veten. Pasi kuptova interesimin tënd për mua, po mendoja se si do të gjeja mënyrën për t’u lidhur me ty. Kur pagove për mua, u gëzova, pasi ishte një shkak për tu takuar përsëri me ty. Por ajo që më bindi se ishte e thënë që të lidheshim bashkë qe kur të pash ulur me Stefanin. Atëhere nuk i besova syve dhe mora vesh se ishim krushq.”

Qeshëm të dy.

“Ja që ndonjëherë këto ndodhkan edhe midis krushqësh, por mos u dëshpro se ka raste që janë edhe në rangje më të afërta.”

“Mos e zgjat më shumë se mund të kalojmë në muhabete të tjera pastaj.”

“Pse njeh përvoja të tjera më të spikatura?”

“Flasim herë tjetër.”

Përsëri heshtje.

“ Adi! Jam kurreshtar të di, se si shpjegohet që një djalë, që ka kaq sukses në femra, kërkon të ketë edhe kontakte të tilla?”

“ Nuk do ndonjë filozofi të madhe. Së pari nga kurreshtja; Së dyti, për të provuar të gjitha kënaqësitë që të ofron jeta: Së treti, themë se kur shkon me djem, je më i shlirshëm dhe mund të provosh gjëra që e ke vështirë t’i bësh me një femër.”

“Kështu pra, edhe ti paske mësuar diçka nga epikurizmi.”

“Ç’është epikurizmi? Se kam dëgjuar ndonjëherë.”

Qeshëm përsëri.

Atë mbrëmje s’po më zinte gjumi. Më dukej sikur gjithëçka mbaroi shumë shpejt. E shihja pranë meje të flinte me një gjumë engjëllor fëmije. Kish hedhur një këmbë mbi mua, sikur kish frikë mos i ikja. Duke menduar plot gjëra, pak nga pak më kapsalliti gjumi. Por kjo nuk zgjati shumë. Afër mëngjesit e ndjeva të lëvizte dhe hapa sytë. Po më shikonte si me habi, ndoshta duke kujtuar atë që kish ndodhur midis nesh.

“Më fal! Të zgjova.”

“Jo, isha zgjuar.” Qe një gënjeshtër që nuk ia vlente.

U ngrita për të shkuar në banjo. Kur u ktheva po më shihte me ngulm.

“A do t’i shpijem kënaqësitë deri në fund?”

“Përse e ke fjalën”

“Të vazhdojmë atë që lam përgjysëm mbrëmë.Kjo ndodhi se isha shumë i lodhur”

Duke qeshur u shtriva pranë tij.

“ Ka djem, që pasi e bëjnë një herë pendohen. Ndoshta nga që nuk mbeten të kënaqur, Kurse ti dëshëron të vazhdosh. Pra je kënaqur.”

“Pse ta mohoj. Ishte një përvojë e paparashikuar.”

Filluam përsëri të puthemi. Kjo ishte si nxehja e mëngjesit. Pastaj kërkoi të kthehesha mbi bark e filloi të fërkonte bythët, sikur donte të provonte butësinë e tyre. I ishte bërë përsëri dru. Po mendoja përmasat e tij dhe nuk do të ishte e lehtë për ta përvalluar, veçanrisht kur nuk kish përvojën e duhur. Kisha lexuar diku, që një lubrifikues i mirë është xheli, por nuk isha i sigurtë në se ishte ai flokëve apo i rrojes. Xhel rroje kisha me vete, kështu vendosa një sasi në vrimë e u përpoqa ta hapja me gishta. Adi po më shikonte me një farë habije, sikur po zbulonte botën.

“ Nuk ke parë ta bëjnë ndonjëherë një gjë të tillë?”

“Jo,-më tha.-Është hera e parë që shkoj me një mashkull.”

“S’më besohet!”

“Si të duash, por s’ka pse të të gënjej.”

Kur ai e leu të tijin me pështymë, metoda e vjetër sa vet historia e njerzimit, atëhere qesh unë që po e shihja me dyshim për fjalët e tij.

“Mos do të thuash se këtë metodë e ke parë në ëndër?”

“ Jo, por di shprehjen se me durim edhe pështymë edhe mizës mund t’ia fusish në bythë.”

Ishte një justifikim llogjik.

Pas kësaj filluam serin e dytë të filmit porno, që e kishim lënë përgjysmë një natë më parë. Kari i tij i bëshëm mbështet mbi vrimën time të njomur nga xheli dhe ai e sforcojë për të hyrë mbrenda. Koka u fut e shoqëruar nga një dhimbje e mprehtë.

“Prit pak! – i themë. Dhe ai priti . Kur u qetsova i them : “Fute ngadalë” dhe ai vijoi ta fuste. E ndjeja si përparonte kari i tij në thellësinë e vrimës time. Me disa ndalesa e me shumë kujdes pak nga pak e ndjeva që e kisha të gjithin mbrenda. Fillojë të pomponte duke u përpjekur të shkonte gjithëmon e më thellë. Më ktheu kokën nga ana e tij e vijoi të më puthte, duke futur gjuhën thellë në gojën time. Kur kari i tij arrinte në gjëndrën e prostatës një kënaqësi nxitëse më pushtonte. Më së fundi ndjeva spermën e tij të përplasej në thellësi. Dukej si një shpërthim i pafund që përsëritej disa herë. Ishte një hamëshor i vërtetë.

Qëndruam kështu për disa çaste, pastaj ai u ngrit dhe me shpejtësi shkojë drejt banjës. Unë u përpoqa të vë pak rregull, duke zhdukur gjyrmët e asaj që kishte ndodhur. Kjo duhej bërë në kohë, pasi janë gjëra që harohen. Kur u binda që gjithëçka ishte në rregull, u futa për të bërë dushin tim. Kur sapunisa të ndenjurat e ndjeva se vrima më dogji nga prekja e sapunit, por ishte diçka që kalonte.

Dolëm. Në një lokal buzë detit u ulëm të hanim mëngjesin. Po bisedonim për gjëra krejt të kota pa përmendur ngjarjet e natës së shkuar. Ishte diçka krejt normale sikur asgjë nuk kish ndodhur. Kur u ndamë, më tha se do të shiheshim në plazh. Megjithatë shtoi:

“Qe një natë që s’do ta harroj kurrë. Të falenderoj për mundësin që më dhe për ta provuar. Do të shihemi prap, bile shumë shpejt.”

Erdhi edhe disa herë të tjera dhe e kaluam shumë më mirë, pasi fitoi përvojë. Kur ditët mbaruan u ktheva në Tiranë dhe nuk e pash më.

Një ditë ndodhesha në studion time private, kur ra dera.

“Hyr!”- i them.

Dera u hap dhe u fut koka e bukur apollonike e Adit.

“Po ku je mor Adi, ku ke humbur kështu.”

Ai duke qeshur më thotë, se kaloi rastësisht andej dhe ndaloi të më shihte. E mbylla derën me çels. Ai, duke kuptuar domethënjen e saj, më thotë:

“Sot nuk mundem, se kam një takim me një femër.”

Por unë nuk doja t’ia dija. Fillova ta fërkoj, t’i zgjidhnja ripin e pantallonava, t’ia ulja pantallonat dhe ai nuk reagonte, por përsëriste:

“Nuk mundem, nuk mundem, mos më prish.”

 

Kur e shihja ashtu të zhveshur dhe të këndëshëm nuk përmbahesha dot. Kalova nga shpina e tij, ku bythët e tija të vogla ishin kaq tërheqëse. E nxora timin dhe fillova t’ia mbështesja nepër bythë Ai nuk reagoi. E fërkova dhe ai nuk reagoi.Kjo më dha guxim. E leva bollshëm me pështymë dhe e shtyva. Atëhere ai i theu pak këmbet, që vrima të hapej me mirë. Shpejt koka e karit tim e gjeti vendin magjik dhe hyri në të. Ai nuk reagoi. Fillova ta pompoj me kaq shumë kënaqësi. Vrima e tij hapej e mbyllej si një llastik, duke më dhënë kënaqesi të madhe. Më së fundi m’u derdh. Qe një derdhje e bollshme që se kisha provuar prej kohësh. E nxorra e fshiva dhe mbërtheva pantallonat. Edhe ai u pastrua dhe u mbërthye.

“Si t’u duk?”- e pyes.

“Të isha borxhli për këtë,”- më tha. “Kështu u mbyll edhe cikli i kënaqësive.Tani mund të them se i kam provuar të gjitha.”

Nuk u takuam për një kohë, por tani rruga ishte e hapur dhe ai e dinte vendin ku të më gjente dhe më gjeti herë pas here. Bile një herë më rekomandojë një shok të tij, i cili gjithashtu ishte kurioz të zbulonte botën e madhe të mëkatit të ndaluar.Edhe ai e provoi të gjithë ciklin e kënaqësive me mua dhe me Adin. Por sa herë që e bënim më thonte:

“Adi është më i mirë.”


Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top