Celulari i Prishur - Tregim Erotik

Ishte dite e nxehte korriku. Bente shume vape dhe kisha veshur pantallona te shkurtra te cilat me nxirrnin shume bukur formen e bythes. Celulari nuk punonte, keshtu qe e cova te nje servis afer lagjes. Ngaqe bente vape nuk kishte asnje njeri rruges. Kur arrita ,qepenat ishin ulur por nga brenda degjohej zhurme. I rashe qepenit dhe nje burre i veshur me kanatjere doli dhe hapi deren. Ishte babai i nje shoku tim, me ftoi brenda meqe me njihte. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Nuik eshte si burrat e tjere shqiptar , te shendoshe por e mbante trupin ne forme pasi merrej me sport.

Dyqani i tij ishte pak i crregullt. I dhashe celularin dhe i tregova se cfare kishte. Ai me solli nje karrige dhe u fut ne nje cep ku kishte nje taloline me vegla. Une po shikoja tv kur ai fillon dhe qesh. Une u cudita! Se dija ckishte per te qeshur. Nderkohe ai ngrihet dhe vjen drejt meje me celularin ne dore. Ne ekranin e tij ishte nje foto. Mishi mu rrenqeth! Deri tani isha treguar i kujdesshem per te fshehur orientimin tim seksual por ajo barriere u thye. Ne foto ishin 2 djem siper njeri tjetrit. U skuqa por syte mu ulen poshte. Kari i tij ishte ngrehur. E kishte marshallah. Filloi ta ferkonte “perbindeshin” e vet. Edhe mua mu ngreh. Ai tha:
-E ke bere me perpara?
-jo-thashe une.
-Hajde provoje-dhe filloi te hiqte pantallonat.
Mbathjet e tij nuk po e mbanin me penisin epshor. Une isha i trenditur edhe nuk pranova ta beja. Ai me ngriti,me kapi per krahu edhe me coi ne banjen e vogel mbrapa dyqanit. Rruges me ferkonte bythet dhe une u eksitova dhe po i prekja karin. Atij i pelqente. Hoqi mbathjet dhe filloi te ferkonte fytyren time. Me uli koken dhe ma futi karin ne goje. Une u eksitova. Se kisha bere me ndonje te madh aq me shume me masen e karit te tij te madh. Fillova te lepija me gjuhe koken e tij dhe beja rrugen nga koka e karit deri tek bolet me gjuhe. Ai renkonte nga kenaqesia.
-Thithe,ahhhha ,aty oh jepi,jepi-me thoshte. Dhe une e fusja akoma me thelle karin e tij ne gojen time.Koika e karit te tij preku gryken time. Me dhimbte.

Atij po i shtohej kenaqesia.Me ne fund e hoqi.Kete rradhe ma hapi vet gojen dhe po e fuste shpejt. Po me qinte ne goje. Fuste bolet e tij ne gojen time dhe renkonte.
-Ngriu tani dhe kthehu me bythe. E beri karin me sapun te lengshem dhe e lyu te terin. Pak e nga pak po e fuste ne bythen time.
-Me dhemb xhaxhi ……-i thosha une.
-Prit edhe pak se do kenaqesh-me tha.
Kari i tij cante ne bythen time. Qinte lehte dhe avash. Djegja filloi te me pushonte ,vrima po hapej avash. Ai mori nje elektrik gjahu si ata te policeve dhe po germonte ne bythen time. Nuk e lashe gjate pasi nuk mu duk higjenik. Ne keto kushte filloi te fuste 3 gishta dhe me lepinte pjesen afer vrimes.
-oooohh bertisja une.Futi jepi oh.
Vrima po hapej. Kari i tij po futej perseri. Ai kesaj here po levizte shpejt dhe me krijonte kenaqesi .
-Me qi,fort ohh,aty. Me shkerdhe ,me shkerdhe fort i thosha une.
-Po,ahhh ohhh ehhh,po te qi ta kam hap vrimen ahhhh-ai nuk dinte cte thoshte nga kenaqesia. Vazhdonte dhe cante ne bythen time. Kari i tij po me ledhatonte nga brenda. Kenaqesi e papare. Pas pak hoqi prezervativin. Mendova se po i vinte. E kisha gabim. Ai me qinte dhe nuk lodhej.
-me lodhe i thashe.
Ai me mori ne krahe dhe me uli tek lavamani me kembet perpjete. Bytha ime e thithte vete karin. Ai pomponte per rreth 15 min te tjera. Vrima ime ishte skuqur dhe donte akoma te qihej.Kur po i vinte renkoi fort.Me eksitoi akoma me shume. Sperma e tij e ngrohte goditi brendesine e bythes sime.Nje kenaqesi e paharrueshme.Pasi ai hoqi kari ,ajo filloi te derdhej nga vrima. Ai e shtynte me gisht.Pas pak nuk doli me.Ai e kishte te ngrehur.Ma futi ne goje.Kjo zgjati edhe me shume.Kari ishte i ngrohte dhe me pelqeu .E lepija me gjithe qejf. Pas disa minutash qe dukeshin shume te gjata ai u derdh perseri. Fara e tij e ngrohte pershkroi gojen time.Doja ta nxirrja po ai me puthi dhe gjysmen e kalova gjysmen e thithi ai me gjuihe.
Pasi mbaruam edhe u veshem. me tha qe rregullimin e cel e kisha fallas. Kur ika me gjuajti bytheve.
Tani me ka qire edhe 2 here te tjera po kush eshte i interesuar te pyese!

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top