Celsei Sekret - Tregim Erotik

Nuk më kishte zënë rasti të futesha në atë kafe, megjithëse e kisha shumë pranë shtëpisë. Që të hyja u bë sebep një shok. Kur kamerieri u afrua të merrte porosinë mua më mbetën sytë tek ai. Ishte një djalë i këndshëm dhe gjithnjë i buzëqeshur. E quanin Indrit. Bëmë porosinë, e pastaj morëm edhe nga diçka tjetër, vetëm e vetëm që Indriti të vinte përsëri aty. Që nga ajo natë shkoja shpesh në atë lokal, sigurisht kur e kishte turnin Indriti. Zakonisht i linja bakshish të mirë, gjë që e bënte për të shërbyer sa më parë sa herë shkoja aty.
Një mbrëmje e pyes: Indriti! A bëhesh mik… E pse jo më tha ai. Nuk e di në se e kuptoi apo jo, por unë sa herë që shkoja ia përsëritja se kisha dëshirë ta bëja mik dhe ai përgjigjesh në mënyrë pozitive.
Një mbrëmje që kishte pushim e ftova të shkonim për darke në një nga lokalet më të mira të Tiranës. Dhe ai erdhi. Po bisedonim për gjëra të ndryshme. Ai po më tregonte si ngacmonte një vajzë fqinje, se ishte çapkëne. Pastaj si ishte futur në punë kamerier, jo vetëm nga që nuk rrihej kot, por edhe se ishin nevojtar…Pastaj i fola unë, duke i vënë në dukje sa i bukur ishte. Se me te mund të bije ne dashuri me vështrimin e parë. Ai po rrinte kokë ulur, sikur i vinte turp. Kur mbaroi darka u nisëm për në shtëpi. Unë i sillja fjalën se e doja, ai kapte biseda krejt të tjera. Kur u afruam në kryqëzimin e rrugëve atëherë i them troç, që do më pëlqente të shkonim tek unë. Ai nxori si justifikim se nuk kishte marrë çelësin e shtëpisë dhe do të detyronte të atin që ta priste dhe pastaj do ti thonin se ku kishte qenë etj. Se pari nuk ishte vonë dhe për nje gjysmë ore nuk bëhej kijamti. Fundja djalë ishte e mund të bridhte me lirshëm me shokët. Me se fundi iu mbush mendja.
Kur u futëm në dhomë i thash të ulej ku të donte dhe ai u drejtua menjëherë në krevat.
Indrit! Të pëlqekërka krevati më duket. Ai mbeti sikur nuk dinte çfarë të thonte… desh të ngrihej, por unë nuk e lash dhe u ula pranë tij. Indriti, unë të dua çmendurisht dhe këtë ta kam bërë të njohur me të gjitha veprimet. Ai po më dëgjonte në heshtje me sytë poshtë tek krevati. Po shikoja edhe unë dhe vura re se i ishte ngritur. Atëherë e afrova pranë vetes, unë u shtriva dhe atë e ktheva që të hipte sipër meje. Filluam të putheshim. Në fillim lehtë dhe pastaj duke futur gjuhën në gojën e njeri tjetrit dhe duke thithur fort. Atëherë fillova t’i zbërtheja këmishën për t’i nxjerr gjoksin, që kishte filluar të formohej. Duke i dhenë një ledhatim të lehtë, mishi i gjoksit u bë me kokrriza, ndërsa trupi i dridhej lehtë. Fillova ti zbërtheja pantallonat dhe ai mbeti si i hutuar dhe më pyeti: Po ti? Edhe unë por pak më vonë. Ia tërhoqa pantallonat dhe brekët njëherësh gjë që i la zbuluar pjesët e tij delikate. Ai po rezistonte duke u përpjekur të mbulohej, se dukej se ishte djalë i turpshëm dhe pa përvojë. Kjo lojë përfundoi me duart përpara koqeve dhe me përpjekjet e mija për ti zbuluar.
Mjaft, mjaft,- po më thonte. Çfarë mjaftë. Ne deri tani as kemi filluar. Dhe ia hoqa duart për të zbuluar kapitalin e tij, që sipas vlerësimit tim ishte nja 16cm dhe me trashësi mesatare. Por ai nuk ishte i fryrë plotësisht. Atëherë iu afrova dhe me gjuhë i bëra nja dy takime në majë, gjë që e eksituan mjaft, duke ia bërë karin të ngrihej e të forcohej mirë. Pastaj ia thitha karin në thellësi, gjë që e tërboi keqas. Ah ofshani Indriti. Më ke eksituar keq. Kujdes se do më derdhet. Atëherë e lash. Nuk e kisha parashikuar se mund t’i derdhej shpejt e të kishim filluar nga kryesorja.
I dhashë Indritit një prezervativ dhe e mësova si ta vinte. Pastaj u shtriva dhe pasi e hapa pak vrimën, i thash që ta fuste. Dhe ai e futi, herë mirë e herë më me vrulle, por duke e frenuar nga pak e bëra që të ta realizonte mirë këtë pjesë të programit. Ai po ndjehej kaq i lumtur sa po pomponte me të gjitha forcat. Po ashtu po më kthente kokën që të ma puthte, gjë që edhe mua më jepte shumë kënaqësi. Më në fund u shty pas meje dhe e ndjeva që iu derdh. Ndenjëm pak sipër njëri tjetrit, pastaj ai u largua anash. Hoqi prezervativin dhe kërkoi të bënte një dush. Pasi u pastrua mirë, u shtri pranë meje dhe po priste. Atëherë fillova ta puthja unë, në buzë, në faqe, në vesh, në qafë. Disa lojna me gjuhë e tërbuan fare. Pastaj disa lëpirje tek bythët, shoqëruar me kafshime të lehta. I hapa felet dhe po i shikoja vrimën. U afrova dhe fillova t’ia lëpij.
Oh!- tha ai, më tërbove fare. Atëherë me gjuhë fillova t’i prekja vrimën. Në një farë mënyre po e qija me gjuhë. Atij kjo gjë po i pëlqente shumë. Herë pas here duke i futur gishtin vrima sa vinte dhe po i zmadhohej. Kur e gjykova se ishte hapur mjaft u ngrita në pozicion dhe fillova ta shtyje. Indriti e ndjeu dhimbjen, por po e duronte. Kështu që ia nxora, për të provuar edhe nje here me më shumë lubrifikimin. Provova së rishmi dhe kari u fut. Duke përparuar ngadalë, kari po futej gjithën e më thellë. E përmblodha me të dy duart trupin e Indritit , ai i ngriti pak bythët dhe kjo mjaftoi që kari të shkonte deri në fund.
Oh!-bëri Indriti.
Të dhemb?- e pyeta.
Pak.
Ta nxjerr?- jo vazhdo se do të kalojë. Pas pak po e palloja me të gjithë kënaqësinë. Kur mbarova nuk doja të dilja prej tij. Më kish dhënë kaq kënaqësi. Po ti Indrit si ndjehesh? Mirë. Kisha menduar se bëhet qejf dhe jo se kishte dhimbje.
-Mos u bëj merak se ditët e mira paskëtaj vijnë. Atëherë do të qihesh dhe do të ndjesh vetëm kënaqësi.
Pastaj u veshëm dhe e shoqërova Indritin deri në shtëpi. Dritat ishin të fikura dhe nuk e kishte pritur asnjeri.
-Do të vish të flesh sonte tek unë?
-Nuk ka problem se kemi një vend ku e fshehim çelësin dhe me siguri ma kanë lënë aty. Shihemi nesër…

Ke një tregim?

Dëshiron të ndash me të tjerët experiencën tënde? Nis tregimin tënd erotik dhe do e publikojmë atë në këtë faqe.

Lini një Përgjigje

Scroll to Top